Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Nandia83- είπε:

απο την στιγμη που εμεινες μια φορα θα ξαναμεινεις.. η ηλικια παιζει ρολο ναι αλλα ειμαστε μικρες ακομα.. μπορεις να κανεις ορμονικες εξετασεις να δεις ποσο γονιμη εισαι και μεχρι ποτε.. αν τελικα αδιαθετησω θα κανω εγω.. μου ειπε ο γιατρος απο περιεργεια κανε να δουμε που βρισκεσαι.. θα σου πω και αυτο που λενε ολοι αλλα εγω δεν μπορω να το εφαρμοσω.. χαλαρωσε και μην το σκεφτεσαι

Ειδικά αυτό είμαι το πιο αγχωδη άτομο στον πλανήτη για τα πάντα.απο τώρα σκέφτομαι πως θα γεννήσω χωρίς να έχω μείνει καν. Χαχαχα ο γιατρός μου είπε ότι δεν έχω πρόβλημα και οι ωοθήκες μου είναι μια χαρά κ η μήτρα και οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές. Μόνο ωορρηξία δεν έκανα και με την κλομιφενι έκανα μια χαρά.τωρα που θα πάω θα τον ρωτήσω τι άλλο μπορώ να κάνω.εσυ από πού είσαι? Έλεγα αν είσαι Θεσσαλονίκη να μου πεις τον γιατρό σου γιατί θέλω και μια 2η γνώμη.αν και αυτός που πάω θεωρείται καλός τι να πω δεν ξέρω

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 minutes ago, xrisa38 said:

Ειδικά αυτό είμαι το πιο αγχωδη άτομο στον πλανήτη για τα πάντα.απο τώρα σκέφτομαι πως θα γεννήσω χωρίς να έχω μείνει καν. Χαχαχα ο γιατρός μου είπε ότι δεν έχω πρόβλημα και οι ωοθήκες μου είναι μια χαρά κ η μήτρα και οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές. Μόνο ωορρηξία δεν έκανα και με την κλομιφενι έκανα μια χαρά.τωρα που θα πάω θα τον ρωτήσω τι άλλο μπορώ να κάνω.εσυ από πού είσαι? Έλεγα αν είσαι Θεσσαλονίκη να μου πεις τον γιατρό σου γιατί θέλω και μια 2η γνώμη.αν και αυτός που πάω θεωρείται καλός τι να πω δεν ξέρω

 

εγω ειμαι απο κυπρο.. μετα απο αποβολη λενε μενεις πιο ευκολα εγκυος.. σε αυτο πονταρω και εγω.. αφου εμεινες μια φορα θα μεινεις ξανα.. εισαι τουρπο απ οτι λες.. χαλαρωσε απολαυσε τον αντρα σου και ολα καλα  θα πανε.. τα λεω για να τα ακουω και εγω χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Nandia83- είπε:

εγω ειμαι απο κυπρο.. μετα απο αποβολη λενε μενεις πιο ευκολα εγκυος.. σε αυτο πονταρω και εγω.. αφου εμεινες μια φορα θα μεινεις ξανα.. εισαι τουρπο απ οτι λες.. χαλαρωσε απολαυσε τον αντρα σου και ολα καλα  θα πανε.. τα λεω για να τα ακουω και εγω χαχαχαχ

Και εγώ έτσι άκουσα ότι πιάνεις πιο εύκολα.εγω πιστεύω άργησα να κάνω την ένεση γιατί είχαμε σχεδόν τις μισές μέρες του μήνα επαφές.πλεον νομίζω γίνεται καταναγκαστικά και όχι από απόλαυση.θα προσπαθήσω να χαλαρώσω εξάλλου όσο και να το κυνηγάμε αν δεν είναι να έρθει δεν θα έρθει... ελπίζω σε λίγο καιρό να είμαστε σε άλλο φόρουμ.και σένα σου εύχομαι να μην σου έρθει!!! Πόσα παιδάκια έχεις?

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Αλήθεια παίζει τόσο πολύ ρόλο η διατροφή? Εγώ τρώω γαλακτοκομικά απλά αποφεύγω τα αλλαντικά. Η αλήθεια είναι ότι η ΑΜΗ ήταν λίγο χαμηλή στο 8 αλλά έχει 1 χρόνο που την έκανα.τωρα μπορεί να ανέβηκε.περυσι είχα πάει σε μια διατροφολόγο μου είχε δώσει διατροφή πολύ πρωτεινη μου είχε αλλά δεν μου απαγόρευσε τα γαλακτοκομικά μου είχε πει ότι πρέπει να πάω τουλάχιστον 52 κιλά θελω ακόμη κάνα 2-3 δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο κ αυτό και το έχασα.γλυκα όμως τρώω μπορώ να πω.και εσύ κουράγιο σου εύχομαι και 2 σε λίγο καιρό να έχουμε ευχάριστα νέα

Καλησπέρα!! Εύχομαι σύντομα να πετύχεις εγκυμοσύνη! Από διατροφή βοηθάει και το αβοκάντο καθώς δυναμώνει τη μήτρα. Τεστ ωορρηξιας να πάρεις,εγω μ αυτά πέτυχα τελικά εγκυμοσύνη! Το ωάριο παραμένει ενεργό για λίγες μόνο ώρες μέσα στο σώμα (το πολυ 24ωρο) ,οπότε πρέπει να πετύχουμε ακριβώς  την κατάλληλη στιγμη

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Polly1 said:

Καλησπέρα!! Εύχομαι σύντομα να πετύχεις εγκυμοσύνη! Από διατροφή βοηθάει και το αβοκάντο καθώς δυναμώνει τη μήτρα. Τεστ ωορρηξιας να πάρεις,εγω μ αυτά πέτυχα τελικά εγκυμοσύνη! Το ωάριο παραμένει ενεργό για λίγες μόνο ώρες μέσα στο σώμα (το πολυ 24ωρο) ,οπότε πρέπει να πετύχουμε ακριβώς  την κατάλληλη στιγμη

αν δεν εμεινα αυτο το μηνα θα παρω.. οσες φορες εμεινα ηξερα οτι ειχα ωορρηξια... την καταλαμβαινω.. εξαλλου μετα την περιοδο κανουμε καθε μερα.. ειναι και ασυγκρατητος χαχαχα

16 minutes ago, Xrisaaaaaa said:

Και εγώ έτσι άκουσα ότι πιάνεις πιο εύκολα.εγω πιστεύω άργησα να κάνω την ένεση γιατί είχαμε σχεδόν τις μισές μέρες του μήνα επαφές.πλεον νομίζω γίνεται καταναγκαστικά και όχι από απόλαυση.θα προσπαθήσω να χαλαρώσω εξάλλου όσο και να το κυνηγάμε αν δεν είναι να έρθει δεν θα έρθει... ελπίζω σε λίγο καιρό να είμαστε σε άλλο φόρουμ.και σένα σου εύχομαι να μην σου έρθει!!! Πόσα παιδάκια έχεις?

 

δεν ξερω απο ενεσεις για να σου πω εμπειρια .. εχω 2 αγορια.. σε ευχαριστω πολυ.. ευχομαι να τα πουμε με φουσκωμενες κοιλιτσε τον επομενο μηνα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Polly1 είπε:

Καλησπέρα!! Εύχομαι σύντομα να πετύχεις εγκυμοσύνη! Από διατροφή βοηθάει και το αβοκάντο καθώς δυναμώνει τη μήτρα. Τεστ ωορρηξιας να πάρεις,εγω μ αυτά πέτυχα τελικά εγκυμοσύνη! Το ωάριο παραμένει ενεργό για λίγες μόνο ώρες μέσα στο σώμα (το πολυ 24ωρο) ,οπότε πρέπει να πετύχουμε ακριβώς  την κατάλληλη στιγμη

Δεν έχω πάρει τεστ ποτέ πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω δεν ξέρω καν πως το χρησιμοποιούν.ναι πήρα και αβοκάντο.οτι ακούω το εφαρμόζω.εσυ μετά από πόσο καιρό έμεινες έγκυος? Φυσιολογικά η πήρες χάπια..σε ευχαριστώ πολύ πάντως

 

πρίν από 18 λεπτά , Nandia83- είπε:

αν δεν εμεινα αυτο το μηνα θα παρω.. οσες φορες εμεινα ηξερα οτι ειχα ωορρηξια... την καταλαμβαινω.. εξαλλου μετα την περιοδο κανουμε καθε μερα.. ειναι και ασυγκρατητος χαχαχα

δεν ξερω απο ενεσεις για να σου πω εμπειρια .. εχω 2 αγορια.. σε ευχαριστω πολυ.. ευχομαι να τα πουμε με φουσκωμενες κοιλιτσε τον επομενο μηνα

Άντε και για την κορούλα τώρα...το ελπίζω τι να πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Δεν μπορώ να καταλάβω όμως πως υπάρχουν κάποια κορίτσια που ούτε ακολουθούν κάποια διατροφή ούτε τπτ και τρώνε junk food και ένα σωρό επεξεργασμένα και όμως μένουν έγκυες αμέσως.Δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.δεν είναι αδικία?

Μην το σκέφτεσαι αυτό! Εμείς έχουμε να αντιμετωπίσουμε την υπογονιμότητα. Δεν έχουν όλοι τα προβλήματά μας. Μπορεί να έχουν άλλα εκείνες, αλλά αυτό όχι. 
Βέβαια, μη βιάζομαι να σε εντάξω στις υπογόνιμες… μπορεί τυχαίο, μπορεί να φταίει ο ανδρικός παράγοντας και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο! Δεν υπάρχει δίκαιο σε αυτή την κατάσταση. Ας χαιρόμαστε που χουμε την τύχη να ζούμε στην εποχή μας… 

Μια χαρά θα τα πάτε!! Ηρέμησε, δες τα σημαντικά στη ζωή σας και προχώραα…

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Visit a vis είπε:

Μην το σκέφτεσαι αυτό! Εμείς έχουμε να αντιμετωπίσουμε την υπογονιμότητα. Δεν έχουν όλοι τα προβλήματά μας. Μπορεί να έχουν άλλα εκείνες, αλλά αυτό όχι. 
Βέβαια, μη βιάζομαι να σε εντάξω στις υπογόνιμες… μπορεί τυχαίο, μπορεί να φταίει ο ανδρικός παράγοντας και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο! Δεν υπάρχει δίκαιο σε αυτή την κατάσταση. Ας χαιρόμαστε που χουμε την τύχη να ζούμε στην εποχή μας… 

Μια χαρά θα τα πάτε!! Ηρέμησε, δες τα σημαντικά στη ζωή σας και προχώραα…

 

Αχ κοπέλα μου καλά που μπήκα σε αυτό το φόρουμ και παρηγοριεμαι από εσας. Γιατί οι απέξω δεν καταλαβαίνουν μόνο Μν αγχώνεσαι λένε και τπτ άλλο. Το καλύτερο για όλες εύχομαι

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Visit a vis είπε:

Αυτό να λέγεται!!! Άκρη δε βγάζεις!! Η Τσεκούρα μου είχε πει μακριά από αγελαδινό. Ό,τι έχει υποστεί ζύμωση το θέλουμε για βελτίωση των ωαρίων.

Παίζει ρόλο η διατροφή οκ. Αλλά δεν μπορείς να ξέρεις ακριβώς τι κάνει σε εσένα. Χρειάζεται παρατήρηση ετών! Μακάρι να υπήρχε ένας σαφής οδηγός… για την καθεμία είναι ίσως αυτό που την κάνει να νιώθει καλά, με ενέργεια και ευελιξία! Χωρίς στομαχική ή εντερική δυσφορία!! Αλλά όταν αποζητώ να βυθιστώ στη σοκολάταα, ε ναι, θα παραδοθώ!!!

Ε προφανώς και δεν θα ζούμε στη στέρηση αν είναι δυνατόν. Καλά και η Τσεκούρα υπερβολική 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αχ κοπέλα μου καλά που μπήκα σε αυτό το φόρουμ και παρηγοριεμαι από εσας. Γιατί οι απέξω δεν καταλαβαίνουν μόνο Μν αγχώνεσαι λένε και τπτ άλλο. Το καλύτερο για όλες εύχομαι

 

 

Ε ναι… δεν ξέρουν μην τους αδικείς. Αν δεν βιώσεις κάποια πράγματα, δεν μπορείς να κατανοήσεις, το έχουμε ξαναπεί. Σίγουρα όμως το να μην αγχώνεσαι είναι από τα βασικά… όσο κι αν καμία μας δεν το εφαρμόζει, οι τοξίνες που αναπτύσσει ο οργανισμός όταν αγχωνόμαστε δρουν επιθετικά στα κύτταρά μας. Για γονιμότητα αλλά και για  ωραίο σώμα, δέρμα βελούδο… αφήνουμε το άγχος!!! Κάνε γιόγκα… εμένα αυτή με βοήθησε να χαλαρώσω και να ηρεμήσω. Διατάσεις γενικά και αναπνοές βαθιές. Αφιερώσου στην ηρεμία σου ένα 20λεπτο έστω τη μέρα. 
 

Είναι εκνευριστικό να σου το λένε ως λύση… είναι το μότο της μητέρας μου!!! Η οποία πιάνει (έπιανε έστω)  και με τον άνεμο παιδί… χαχα

πρίν από 15 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ε προφανώς και δεν θα ζούμε στη στέρηση αν είναι δυνατόν. Καλά και η Τσεκούρα υπερβολική 

Χμ… για το αγελαδινό το τονίζει γιατί βάζουν πολλές ορμόνες. Όπως επίσης μακριά από τα τρανς λιπαρά, μου τόνισε ο Ασβέστης. Και έχουν δίκιο, για κάθε περίπτωση, όχι μόνο για τα ωάριά μας. Σφολιάτες και επεξεργασμένες τροφές είναι δηλητήρια… 

Η σοκολάτα είναι αθώααα… :roll:B)

Εσύ, αναμένεις για το ραντεβού με τον νέο γιατρό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Visit a vis είπε:

Ε ναι… δεν ξέρουν μην τους αδικείς. Αν δεν βιώσεις κάποια πράγματα, δεν μπορείς να κατανοήσεις, το έχουμε ξαναπεί. Σίγουρα όμως το να μην αγχώνεσαι είναι από τα βασικά… όσο κι αν καμία μας δεν το εφαρμόζει, οι τοξίνες που αναπτύσσει ο οργανισμός όταν αγχωνόμαστε δρουν επιθετικά στα κύτταρά μας. Για γονιμότητα αλλά και για  ωραίο σώμα, δέρμα βελούδο… αφήνουμε το άγχος!!! Κάνε γιόγκα… εμένα αυτή με βοήθησε να χαλαρώσω και να ηρεμήσω. Διατάσεις γενικά και αναπνοές βαθιές. Αφιερώσου στην ηρεμία σου ένα 20λεπτο έστω τη μέρα. 
 

Είναι εκνευριστικό να σου το λένε ως λύση… είναι το μότο της μητέρας μου!!! Η οποία πιάνει (έπιανε έστω)  και με τον άνεμο παιδί… χαχα

Χμ… για το αγελαδινό το τονίζει γιατί βάζουν πολλές ορμόνες. Όπως επίσης μακριά από τα τρανς λιπαρά, μου τόνισε ο Ασβέστης. Και έχουν δίκιο, για κάθε περίπτωση, όχι μόνο για τα ωάριά μας. Σφολιάτες και επεξεργασμένες τροφές είναι δηλητήρια… 

Η σοκολάτα είναι αθώααα… :roll:B)

Εσύ, αναμένεις για το ραντεβού με τον νέο γιατρό;

Κάνω κάθε πρωί ένα 20 λεπτό πιλάτες και εμένα με βοηθάει αρκετά μπορώ να πω . εμένα πλέον δεν με αγχωνει η μητέρα μου γιατί βλέπει γενικά πόσο το θέλω αφού σήμερα γυρνάει κ μου λέει εντάξει δεν σε πήραν και τα χρόνια κιόλας που πριν 5 χρόνια μου έλεγε δεν είσαι κ μικρή άντε να κάνεις κανένα παιδί!!! Βγάλε άκρη δλδ...ότι ναναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Visit a vis είπε:

Ε ναι… δεν ξέρουν μην τους αδικείς. Αν δεν βιώσεις κάποια πράγματα, δεν μπορείς να κατανοήσεις, το έχουμε ξαναπεί. Σίγουρα όμως το να μην αγχώνεσαι είναι από τα βασικά… όσο κι αν καμία μας δεν το εφαρμόζει, οι τοξίνες που αναπτύσσει ο οργανισμός όταν αγχωνόμαστε δρουν επιθετικά στα κύτταρά μας. Για γονιμότητα αλλά και για  ωραίο σώμα, δέρμα βελούδο… αφήνουμε το άγχος!!! Κάνε γιόγκα… εμένα αυτή με βοήθησε να χαλαρώσω και να ηρεμήσω. Διατάσεις γενικά και αναπνοές βαθιές. Αφιερώσου στην ηρεμία σου ένα 20λεπτο έστω τη μέρα. 
 

Είναι εκνευριστικό να σου το λένε ως λύση… είναι το μότο της μητέρας μου!!! Η οποία πιάνει (έπιανε έστω)  και με τον άνεμο παιδί… χαχα

Χμ… για το αγελαδινό το τονίζει γιατί βάζουν πολλές ορμόνες. Όπως επίσης μακριά από τα τρανς λιπαρά, μου τόνισε ο Ασβέστης. Και έχουν δίκιο, για κάθε περίπτωση, όχι μόνο για τα ωάριά μας. Σφολιάτες και επεξεργασμένες τροφές είναι δηλητήρια… 

Η σοκολάτα είναι αθώααα… :roll:B)

Εσύ, αναμένεις για το ραντεβού με τον νέο γιατρό;

Σφολιάτες τις έκοψα. Τις λατρεύω!

Θα το κόψω τότε αν και πίνω πολύ λίγο καιρό. 

Και τρανς λιπαρά ποια είναι; Πατατάκια κλπ;

ναι αναμένω ραντεβού 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Visit a vis είπε:

Ε ναι… δεν ξέρουν μην τους αδικείς. Αν δεν βιώσεις κάποια πράγματα, δεν μπορείς να κατανοήσεις, το έχουμε ξαναπεί. Σίγουρα όμως το να μην αγχώνεσαι είναι από τα βασικά… όσο κι αν καμία μας δεν το εφαρμόζει, οι τοξίνες που αναπτύσσει ο οργανισμός όταν αγχωνόμαστε δρουν επιθετικά στα κύτταρά μας. Για γονιμότητα αλλά και για  ωραίο σώμα, δέρμα βελούδο… αφήνουμε το άγχος!!! Κάνε γιόγκα… εμένα αυτή με βοήθησε να χαλαρώσω και να ηρεμήσω. Διατάσεις γενικά και αναπνοές βαθιές. Αφιερώσου στην ηρεμία σου ένα 20λεπτο έστω τη μέρα. 
 

Είναι εκνευριστικό να σου το λένε ως λύση… είναι το μότο της μητέρας μου!!! Η οποία πιάνει (έπιανε έστω)  και με τον άνεμο παιδί… χαχα

Χμ… για το αγελαδινό το τονίζει γιατί βάζουν πολλές ορμόνες. Όπως επίσης μακριά από τα τρανς λιπαρά, μου τόνισε ο Ασβέστης. Και έχουν δίκιο, για κάθε περίπτωση, όχι μόνο για τα ωάριά μας. Σφολιάτες και επεξεργασμένες τροφές είναι δηλητήρια… 

Η σοκολάτα είναι αθώααα… :roll:B)

Εσύ, αναμένεις για το ραντεβού με τον νέο γιατρό;

Γαμωτο έφαγα κρουασάν σοκολάτας η γουρούνα!! Είμαι όλη μέρα έξω και δεν κατάφερα να φάω το θεσπέσιο ταπερακι με τα Φασολακια μου που έφερα από το σπίτι.

Λυσσαω καμία φορά. Αφού ο άντρας μου με λέει αγελάδα έτσι που βοσκαω σαλατες

πρίν από 11 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Σφολιάτες τις έκοψα. Τις λατρεύω!

Θα το κόψω τότε αν και πίνω πολύ λίγο καιρό. 

Και τρανς λιπαρά ποια είναι; Πατατάκια κλπ;

ναι αναμένω ραντεβού 

Να μας πεις νέα με τον καινούριο δοκτωρα. Πες το μυστικό που κατάφερες και τις εκοψες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Γαμωτο έφαγα κρουασάν σοκολάτας η γουρούνα!! Είμαι όλη μέρα έξω και δεν κατάφερα να φάω το θεσπέσιο ταπερακι με τα Φασολακια μου που έφερα από το σπίτι.

Λυσσαω καμία φορά. Αφού ο άντρας μου με λέει αγελάδα έτσι που βοσκαω σαλατες

Να μας πεις νέα με τον καινούριο δοκτωρα. Πες το μυστικό που κατάφερες και τις εκοψες

ΧΑχαχαχαχ απλά μαχαίρι γιατί παχαίνουν και γιατί μέσα από εδώ έμαθα ότι δεν οφείλουν στην γονιμότητα. Εγω έτρωγα απαραίτητως μια τυρόπιτα ημερησίως ή μπουγάτσα και όμως έμεινα έγκυος αμέσως και τώρα που τα έκοψα τίποτα!!!! 

Εννοειται θα σας πω νέα κορίτσια μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

ΧΑχαχαχαχ απλά μαχαίρι γιατί παχαίνουν και γιατί μέσα από εδώ έμαθα ότι δεν οφείλουν στην γονιμότητα. Εγω έτρωγα απαραίτητως μια τυρόπιτα ημερησίως ή μπουγάτσα και όμως έμεινα έγκυος αμέσως και τώρα που τα έκοψα τίποτα!!!! 

Εννοειται θα σας πω νέα κορίτσια μου!

Είσαι τέρας πειθαρχίας κορίτσι μου!! Σε γενικές γραμμές δεν πολυτρωω αλλά ο λατρεμένος σύζυγος κάθε μέρα όλο σφολιατινια ψήνει όλο σοκολάτες αγοράζει. Θα κάνω το ατόπημα 1 με 2 φορές την εβδομάδα. Την Κυριακή λιγουρευτηκα Μερέντα εφαγα 1 κουταλάκι σήμερα το κρουασάν ε δεν δικαιούμαι κάτι άλλο μέχρι την Κυριακή 

Και μιας και είπατε για το γάλα το έκοψα το καλοκαίρι κ έπειτα κεφίρ αλλά δεν πήγαινα τουαλέτα. Μόνο με αγελαδινό λάιτ κιόλας κ λίγα δημητριακά αποβραδίς γίνεται δουλίτσα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...