Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Είσαι τέρας πειθαρχίας κορίτσι μου!! Σε γενικές γραμμές δεν πολυτρωω αλλά ο λατρεμένος σύζυγος κάθε μέρα όλο σφολιατινια ψήνει όλο σοκολάτες αγοράζει. Θα κάνω το ατόπημα 1 με 2 φορές την εβδομάδα. Την Κυριακή λιγουρευτηκα Μερέντα εφαγα 1 κουταλάκι σήμερα το κρουασάν ε δεν δικαιούμαι κάτι άλλο μέχρι την Κυριακή 

Και μιας και είπατε για το γάλα το έκοψα το καλοκαίρι κ έπειτα κεφίρ αλλά δεν πήγαινα τουαλέτα. Μόνο με αγελαδινό λάιτ κιόλας κ λίγα δημητριακά αποβραδίς γίνεται δουλίτσα. 

Τα δημητριακά κάνουν τη δουλειά! Όχι το γάλα…(το αβοκάντο το δοκίμασες;;; Τρελή επιτυχία…)  Χμ… με πλήρη λιπαρά καλύτερα. Η αιματολόγος μου είπε ότι δεν προσφέρει κάτι το γάλα. Μου τόνισε να καταναλώνω ναι μεν γαλακτοκομικά  αλλά με πλήρη λιπαρά από κατσικίσιο ή πρόβειο γάλα. Το ριξα και εγώ στο γιαουρτάκι με πέτσα!! Ούτε πάχυνα ούτε τίποτα… τώρα κανα κεφίρ στο κέφι!! Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι όλα αυτά τα καθοριστικά για την καλή εξέλιξη…. Αλλά ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 37 λεπτά , Visit a vis είπε:

Τα δημητριακά κάνουν τη δουλειά! Όχι το γάλα…(το αβοκάντο το δοκίμασες;;; Τρελή επιτυχία…)  Χμ… με πλήρη λιπαρά καλύτερα. Η αιματολόγος μου είπε ότι δεν προσφέρει κάτι το γάλα. Μου τόνισε να καταναλώνω ναι μεν γαλακτοκομικά  αλλά με πλήρη λιπαρά από κατσικίσιο ή πρόβειο γάλα. Το ριξα και εγώ στο γιαουρτάκι με πέτσα!! Ούτε πάχυνα ούτε τίποτα… τώρα κανα κεφίρ στο κέφι!! Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι όλα αυτά τα καθοριστικά για την καλή εξέλιξη…. Αλλά ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται!!!

Το αβοκάντο πως το τρως? Σκέτο είναι άθλιο.εγω το κάνω σαν μους με γιαούρτι μπανάνα κακαο και μέλι.πες καμία ιδέα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Είσαι τέρας πειθαρχίας κορίτσι μου!! Σε γενικές γραμμές δεν πολυτρωω αλλά ο λατρεμένος σύζυγος κάθε μέρα όλο σφολιατινια ψήνει όλο σοκολάτες αγοράζει. Θα κάνω το ατόπημα 1 με 2 φορές την εβδομάδα. Την Κυριακή λιγουρευτηκα Μερέντα εφαγα 1 κουταλάκι σήμερα το κρουασάν ε δεν δικαιούμαι κάτι άλλο μέχρι την Κυριακή 

Και μιας και είπατε για το γάλα το έκοψα το καλοκαίρι κ έπειτα κεφίρ αλλά δεν πήγαινα τουαλέτα. Μόνο με αγελαδινό λάιτ κιόλας κ λίγα δημητριακά αποβραδίς γίνεται δουλίτσα. 

Κρουασάν ε!;!!!! Ρε συ καλά κανείς αν είναι δυνατόν. Να δοκιμάσω κεφιρ δηλαδή. 

Αν είναι να κάτσει θα κάτσει το μπεμπέ μη νιώθεις τύψεις προς θεού.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xrisaaaaaa είπε:

Το αβοκάντο πως το τρως? Σκέτο είναι άθλιο.εγω το κάνω σαν μους με γιαούρτι μπανάνα κακαο και μέλι.πες καμία ιδέα

Σε σαλάτες, με μέλι πάνω σε ρυζογκοφρέτα, με ένα αυγό από πάνω του, γενικά μου αρέσει πολύ!!! Με λίγο λεμονάκι και αλατάκι απογειώνεται…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Visit a vis είπε:

Σε σαλάτες, με μέλι πάνω σε ρυζογκοφρέτα, με ένα αυγό από πάνω του, γενικά μου αρέσει πολύ!!! Με λίγο λεμονάκι και αλατάκι απογειώνεται…

Δεν το έχω δοκιμάσει αλμυρό θα το δοκιμάσω όμως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Τα δημητριακά κάνουν τη δουλειά! Όχι το γάλα…(το αβοκάντο το δοκίμασες;;; Τρελή επιτυχία…)  Χμ… με πλήρη λιπαρά καλύτερα. Η αιματολόγος μου είπε ότι δεν προσφέρει κάτι το γάλα. Μου τόνισε να καταναλώνω ναι μεν γαλακτοκομικά  αλλά με πλήρη λιπαρά από κατσικίσιο ή πρόβειο γάλα. Το ριξα και εγώ στο γιαουρτάκι με πέτσα!! Ούτε πάχυνα ούτε τίποτα… τώρα κανα κεφίρ στο κέφι!! Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι όλα αυτά τα καθοριστικά για την καλή εξέλιξη…. Αλλά ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται!!!

Το γιαούρτι με πέτσα το φαβαμαι μην παχαινει θεωρώ ότι έχει φουλ λιπαρά. Αβοκάντο δοκίμασα αλλά δεν το μπορώ καθόλου. Αντίθετα είμαι τρελή φαν του ανανά!!! Προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο μπορώ. Εν τω μεταξύ έπαθα εθισμό στα ασπράδια του αυγού χαχαχαχα. Ας τα κάνουμε όλα φιλενάδα να έχουμε καθαρή συνείδηση. Μοναδικό μου φάουλ το κάπνισμα. Το ελάττωσα αλλά δεν κόβεται το ρημαδι.

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Κρουασάν ε!;!!!! Ρε συ καλά κανείς αν είναι δυνατόν. Να δοκιμάσω κεφιρ δηλαδή. 

Αν είναι να κάτσει θα κάτσει το μπεμπέ μη νιώθεις τύψεις προς θεού.

Έχεις δίκιο. Όταν έμεινα έγκυος φυσιολογικά ήταν καλοκαιράκι και θυμαμαι  είχα ξεσκίσει τα παγωτά και την κόκα κόλα λάιτ. Και γατζωθηκε..τώρα τρώμε σαν διαβητικές γριές και ελπίζουμε!!!

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Το γιαούρτι με πέτσα το φαβαμαι μην παχαινει θεωρώ ότι έχει φουλ λιπαρά. Αβοκάντο δοκίμασα αλλά δεν το μπορώ καθόλου. Αντίθετα είμαι τρελή φαν του ανανά!!! Προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο μπορώ. Εν τω μεταξύ έπαθα εθισμό στα ασπράδια του αυγού χαχαχαχα. Ας τα κάνουμε όλα φιλενάδα να έχουμε καθαρή συνείδηση. Μοναδικό μου φάουλ το κάπνισμα. Το ελάττωσα αλλά δεν κόβεται το ρημαδι.

Έχεις δίκιο. Όταν έμεινα έγκυος φυσιολογικά ήταν καλοκαιράκι και θυμαμαι  είχα ξεσκίσει τα παγωτά και την κόκα κόλα λάιτ. Και γατζωθηκε..τώρα τρώμε σαν διαβητικές γριές και ελπίζουμε!!!

Θεά!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Δεν έχω πάρει τεστ ποτέ πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω δεν ξέρω καν πως το χρησιμοποιούν.ναι πήρα και αβοκάντο.οτι ακούω το εφαρμόζω.εσυ μετά από πόσο καιρό έμεινες έγκυος? Φυσιολογικά η πήρες χάπια..σε ευχαριστώ πολύ πάντως

 

Άντε και για την κορούλα τώρα...το ελπίζω τι να πω...

Καλησπέρα!!! Τα τεστ ωορρηξιας λειτουργούν όπως της εγκυμοσύνης,δηλαδή με ούρα και γραμμή που πρέπει να χρωματιστει! Είναι εύκολο και έχει σαφείς οδηγίες στη συσκευασία! Και τις 2 φορές έμεινα έγκυος τον 2ο μήνα. Την πρώτη φορά αποβολή όμως! Τότε δεν είχα χρησιμοποιήσει τεστ. Τη δεύτερη φορά έμεινα έγκυος το μήνα που χρησιμοποιησα το τεστ. 

Κορίτσια δεν ξερω αν ισχύει αλλά μετά την επαφή δεν πλενομουν,δεν πήγαινα τουαλέτα και καθόμουν με τα πόδια πάνω για 20-30 λεπτά! Χαχαχα!! Κάπου το είχα διαβάσει! Τωρα δε θα το κάνω όμως γιατί μου φαίνεται κουλό και ακυρο!

5 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Το αβοκάντο πως το τρως? Σκέτο είναι άθλιο.εγω το κάνω σαν μους με γιαούρτι μπανάνα κακαο και μέλι.πες καμία ιδέα

Αβοκάντο με αυγο!! Ο τέλειος συνδυασμός!! Έτσι μπόρεσα να το φάω! Είναι κάποια αβοκάντο που μυρίζουν σαν λάδι ενώ δεν είναι χαλασμένα! Αυτά τα πετάω, δεν μπορώ! Ενώ κάποια άλλα είναι υπεροχα! Δοκίμασε να πάρεις διαφορετική ποικιλία,ίσως από άλλο μανάβικο! Έχω καταλήξει ότι αυτά που είναι κάπως μακρόστενα είναι πιο γευστικα από τα σχεδόν στρογγυλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Xrisaaaaaa said:

Δεν έχω πάρει τεστ ποτέ πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω δεν ξέρω καν πως το χρησιμοποιούν.ναι πήρα και αβοκάντο.οτι ακούω το εφαρμόζω.εσυ μετά από πόσο καιρό έμεινες έγκυος? Φυσιολογικά η πήρες χάπια..σε ευχαριστώ πολύ πάντως

 

Άντε και για την κορούλα τώρα...το ελπίζω τι να πω...

Σε ευχαριστω.. ας ερθει και να ειναι γερο.. το φυλο δεν με απασχολει.. θα μου φερουν ετοιμες κορες στο κατω κατω χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλησπέρα!!! Τα τεστ ωορρηξιας λειτουργούν όπως της εγκυμοσύνης,δηλαδή με ούρα και γραμμή που πρέπει να χρωματιστει! Είναι εύκολο και έχει σαφείς οδηγίες στη συσκευασία! Και τις 2 φορές έμεινα έγκυος τον 2ο μήνα. Την πρώτη φορά αποβολή όμως! Τότε δεν είχα χρησιμοποιήσει τεστ. Τη δεύτερη φορά έμεινα έγκυος το μήνα που χρησιμοποιησα το τεστ. 

Κορίτσια δεν ξερω αν ισχύει αλλά μετά την επαφή δεν πλενομουν,δεν πήγαινα τουαλέτα και καθόμουν με τα πόδια πάνω για 20-30 λεπτά! Χαχαχα!! Κάπου το είχα διαβάσει! Τωρα δε θα το κάνω όμως γιατί μου φαίνεται κουλό και ακυρο!

Αβοκάντο με αυγο!! Ο τέλειος συνδυασμός!! Έτσι μπόρεσα να το φάω! Είναι κάποια αβοκάντο που μυρίζουν σαν λάδι ενώ δεν είναι χαλασμένα! Αυτά τα πετάω, δεν μπορώ! Ενώ κάποια άλλα είναι υπεροχα! Δοκίμασε να πάρεις διαφορετική ποικιλία,ίσως από άλλο μανάβικο! Έχω καταλήξει ότι αυτά που είναι κάπως μακρόστενα είναι πιο γευστικα από τα σχεδόν στρογγυλά! 

Ναι όντως τώρα πήρα μακρόστενο μου φαίνεται πιο γευστικό τα στρογγυλά είναι πιο πικρά νομίζω!! Αλλά και με γιαούρτι μπανάνα και μέλι είναι φοβερό,σαν να τρως γλυκό! Επειδή έχω μια αδυναμία στα γλυκά.. χαχαχα

πρίν από 13 λεπτά , Nandia83- είπε:

Σε ευχαριστω.. ας ερθει και να ειναι γερο.. το φυλο δεν με απασχολει.. θα μου φερουν ετοιμες κορες στο κατω κατω χαχαχαχα

Χαχαχα σωστή!!! Και εγώ μόνο αυτό ένα μωράκι και ας είναι ότι θέλει!! Μακάρι να είναι χριστουγεννιάτικο δώρο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 minutes ago, Xrisaaaaaa said:

Ναι όντως τώρα πήρα μακρόστενο μου φαίνεται πιο γευστικό τα στρογγυλά είναι πιο πικρά νομίζω!! Αλλά και με γιαούρτι μπανάνα και μέλι είναι φοβερό,σαν να τρως γλυκό! Επειδή έχω μια αδυναμία στα γλυκά.. χαχαχα

Χαχαχα σωστή!!! Και εγώ μόνο αυτό ένα μωράκι και ας είναι ότι θέλει!! Μακάρι να είναι χριστουγεννιάτικο δώρο!!

Στο ευχομαι ολοψυχα.:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθατε οι νέες και με το καλό να έχετε σύντομα ευχάριστα! 

Εγώ σε 2 μήνες κλείνω 2 χρόνια ανελέητων επαφών χωρίς κανένα αποτελεσμα. Ετών 39 και νιώθω σα να είμαι 49. Το έχω πάρει απόφαση πως δεν θα έρθει, είναι και ο σύζυγος αρνητικός για υποβοηθουμενη, αλλά μπαίνω εδώ για να ξεχνιέμαι λίγο. 

Για το αβοκαντοπου λέτε, εγώ δεν το έχω δοκιμάσει γλυκό. Το καλύτερο ταπερακι αβοκάντο στη δουλειά, είναι με βραστό αυγό, φουλ λεμόνι, αλατικαι πιπερι. Κι αν έχω τρελές λιγουρες, βάζω και ενα μικρό κουταλάκι μαγιονέζα. Υπερπλήρες γεύμα! Νόστιμο και χορταστικο. Αποφύγετε ό,τι είναι συσκευασμενο. Προτιμήστε καθαρές τροφές, ωμους ξηρούς καρπούς και λιπαρά ψάρια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Agatte είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθατε οι νέες και με το καλό να έχετε σύντομα ευχάριστα! 

Εγώ σε 2 μήνες κλείνω 2 χρόνια ανελέητων επαφών χωρίς κανένα αποτελεσμα. Ετών 39 και νιώθω σα να είμαι 49. Το έχω πάρει απόφαση πως δεν θα έρθει, είναι και ο σύζυγος αρνητικός για υποβοηθουμενη, αλλά μπαίνω εδώ για να ξεχνιέμαι λίγο. 

Για το αβοκαντοπου λέτε, εγώ δεν το έχω δοκιμάσει γλυκό. Το καλύτερο ταπερακι αβοκάντο στη δουλειά, είναι με βραστό αυγό, φουλ λεμόνι, αλατικαι πιπερι. Κι αν έχω τρελές λιγουρες, βάζω και ενα μικρό κουταλάκι μαγιονέζα. Υπερπλήρες γεύμα! Νόστιμο και χορταστικο. Αποφύγετε ό,τι είναι συσκευασμενο. Προτιμήστε καθαρές τροφές, ωμους ξηρούς καρπούς και λιπαρά ψάρια. 

γιατι ειστε αρνητικοι για εξωσωματικη καλε; σιγουρα καποιος λογος θα υπαρχει που δεν ερχεται.ουτε εισαι τοσο μεγαλη που να αιτιολογει.εγω θα σου προτεινα να πατε αρχικα να εξετασετε σπερμα, μητρα-σαλπιγγες, ορμονολογικα, αιματολογικα, ανοσολογικα κ βλεποντας κ κανοντας. αλλα κι ολα καλα να ειναι, με την εξωσωματικη πιθανον να γλιτωνατε χρονο και ψυχολογικη φθορα. και καλως η κακως ο χρονος ειναι πολυτιμος για ολες μας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθατε οι νέες και με το καλό να έχετε σύντομα ευχάριστα! 

Εγώ σε 2 μήνες κλείνω 2 χρόνια ανελέητων επαφών χωρίς κανένα αποτελεσμα. Ετών 39 και νιώθω σα να είμαι 49. Το έχω πάρει απόφαση πως δεν θα έρθει, είναι και ο σύζυγος αρνητικός για υποβοηθουμενη, αλλά μπαίνω εδώ για να ξεχνιέμαι λίγο. 

Για το αβοκαντοπου λέτε, εγώ δεν το έχω δοκιμάσει γλυκό. Το καλύτερο ταπερακι αβοκάντο στη δουλειά, είναι με βραστό αυγό, φουλ λεμόνι, αλατικαι πιπερι. Κι αν έχω τρελές λιγουρες, βάζω και ενα μικρό κουταλάκι μαγιονέζα. Υπερπλήρες γεύμα! Νόστιμο και χορταστικο. Αποφύγετε ό,τι είναι συσκευασμενο. Προτιμήστε καθαρές τροφές, ωμους ξηρούς καρπούς και λιπαρά ψάρια. 

Αυτό κάνουμε αλλά δεν έρχεται!!! Και όταν έτρωγα πιο σαβουρες και έπινα και κρασί κάθε μέρα και φουλ αϋπνία από την δουλειά είχα μείνει και τώρα πιο ξεκούραστη και καθαρή τπτ! Εγώ ξέρω αν είναι να έρθει θα έρθει..

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Pagotoula είπε:

γιατι ειστε αρνητικοι για εξωσωματικη καλε; σιγουρα καποιος λογος θα υπαρχει που δεν ερχεται.ουτε εισαι τοσο μεγαλη που να αιτιολογει.εγω θα σου προτεινα να πατε αρχικα να εξετασετε σπερμα, μητρα-σαλπιγγες, ορμονολογικα, αιματολογικα, ανοσολογικα κ βλεποντας κ κανοντας. αλλα κι ολα καλα να ειναι, με την εξωσωματικη πιθανον να γλιτωνατε χρονο και ψυχολογικη φθορα. και καλως η κακως ο χρονος ειναι πολυτιμος για ολες μας.

Καλημέρα και χρόνια πολλά 

Καλά τα λες αλλα... Τα έχουμε ελέγξει όλα και έχουμε λίγο αδύναμο σπέρμα. Βέβαια εγώ είμαι πεπεισμένη πως κι εγώ έχω κάποιο θέμα και όλο τρέχω σε γυναικολογους και ενδοκρινολογους αλλά δε μου βρίσκουν τιποτα. Όλα καλά τα έχω, λένε. Είχα μια παλινδρομη αρχές του 18 κι από τότε μέχρι να μπούμε σε εντατικούς ρυθμούς τίποτα. Ακόμα και η παλινδρομη, έμμεσα αποδόθηκε στο σπερμα. Αλλά με τρώει πως κάποια ορμονική ανωμαλία, θα την έχω κι εγώ. Το σπερμα είναι αδύναμο, όχι ανίκανο. Οπότε ναι μεν υπογονιμοι αλλά με προοπτική να έρθει κάποια στιγμη. Άρνηση στην εξωσωματική  έχει ο άντρας μου κυρίως, επειδη έχουμε ενα παιδάκι. Το οτι σε λίγο θα πάει φαντάρος, είναι κι αυτό μια άλλη ιστορία. Και ναι ο χρόνος είναι υπερπολύτιμος.Τικ τακ τικ τακ...

πρίν από 56 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αυτό κάνουμε αλλά δεν έρχεται!!! Και όταν έτρωγα πιο σαβουρες και έπινα και κρασί κάθε μέρα και φουλ αϋπνία από την δουλειά είχα μείνει και τώρα πιο ξεκούραστη και καθαρή τπτ! Εγώ ξέρω αν είναι να έρθει θα έρθει..

Άστο μην το ψάχνεις... Για μένα η διατροφηκαι καλαγια γονιμότητα, ειναιαποκλειστικαμια καληκαι καθαρή διατροφή ώστε να είναι ο οργανισμός όσο το δυνατόν πιο απαλλαγμένος από τοξινες. Κατά τ' άλλα κι έτσι πιστευω. Αν ειναινα ερθειθα ερθει. Αλλιώς με τη βοήθεια της επιστήμης για όσους το επιλέξουν. Προσωπικά είμαι πολύ ανοιχτή στην υιοθεσια αλλά δεν θέλει να ακούει ο μικρός. Δεν ξέρω από που πηγάζει τέτοια αρνηση. Κι από την άλλη ακόμα κι αν ήταν εντάξει, στην Ελλάδα η κατάσταση είναι δραμα. Θα έπρεπε να ψαχτουμε προς Αφρική ίσως. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...