Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

ένα αντίο κι ενα ευχαριστω


Recommended Posts

On 1/6/2021 at 7:58 ΜΜ, island1 είπε:

Με αφορμη μια αναρτηση στην οποια διαβασα ποσο ευκολο ειναι να εχει κανεις άποψη για την εξωσωματικη και τα δανεικα χωρις να εχει βρεθει σε αυτη τη θεση  θέλησα να  γραψω για τελευταια φορα εδω μεσα...κι οχι τόσο ως απαντηση αλλα ως χαιρετισμό στις συναγωνιστριες....Δεν ξερω ποσα ποστ εχω κανει ..νομιζω χιλιαδες...εδω μεσα εκλαψα γελασα θυμωσα τσακωθηκα..με απλα λογια ...έζησα...γιατι αυτο ειναι ζωη...Σε ολες μα ολες ειτε με συμπαθησαν ειτε οχι οφειλω να υποκλιθω...μοιραστηκατε μαζι μου ενα κομματι σας..κι οχι ενα οποιοδηποτε..ισως το πιο πονεμενο της ψυχης σας...Δε σας κρυβω οτι χρειαστηκε πολυς αγωνας να φτασω να κλεισω το φορουμ...να μη διαβαζω...να μην ασχολουμαι αλλο...με πονο εγινε..παντα θα εχω απωθημενο ενα δευτερο παιδι παντα θα ειμαι αλλη απο αυτην που ξεκινησα...παντα θα αναρωτιεμαι πως θα ηταν αν...αν γυρναγα σε εκεινο το πρωτο ποστ μου και την αλλη μερα ημουν απλα εγκυος....Για ολες εσας (ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ )θα σας πω λοιπον ενα παραμυθι...

Μια φορα κι εναν καιρο 2 ζευγαρια ερωτευμενων εκλεισαν εισητηριο για τη Νεα Υορκη...θελαν να κανουν εκει το μηνα του μελιτος . Τρισευτυχισμενοι εφτιαχναν το πλανο του ταξιδιου...αγορασαν οδηγους , σημειωσαν αξιοθεατα, τι θα φανε τι θα πιουν τι θα αγορασουν ..ολα ετοιμα...Εφτιαξανν βαλιτσες...εφτασαν στο αεροδρομειο..μπηκαν σε διαφορετικες πτησεις γιατι καθε ζευγαρι εμπεινε σε δικο του αεροπλανο...το πρωτο ζευγαρι εφτασε....ειδε τα φωτα της πολης ...μαγευτηκε...κατεβηκε . Μπηκε σε 5 αστερο ξενοδοχειο , εφαγε στο πιο ακριβο εστιατοριο ...ειδε τα καλυτερα αξιοθεατα και μουσεια..ακουλουθησε το πλανο του κατα γραμμα. Το δευτερο ζευγαρι ανεβηκε στο αεροπλανο...Το αεροπλανο ξεκινησε ..φτανοντας πανω απο τη Νεα Υορκη ειχε αναταραξεις..ειδε τα φωτα της πολης αλλα δεν μπορουσε να προσγειωθει...δεν πειραζε ομως επεστρεψε στην Αγγλια (στο μεσο της διαδρομης) και περιμενε να ξαναπαει..ολα πανεπτοιμαπαλι βαλιστες οδηγοι τα παντα....ξανα το ιδιο ..φωτα μαγεια  και ξανα πισω...Το πρωτο ζευγαρι συνεχιζε τις διακοπες του ...οισινες κινεζικο θεατρο ολα υπεροχα...Το δευτερο ζευγαρι ξαναδοκιμασε και ξαναδοκιμασε μεχρι εκει που ειχε εισητηριο για αεροπλανο...στην πορια αλλαξε βαλιστες γιατι αλλαξαν οι εποχες...αλλαξε ολο το πλανο του ταξιδιου....τελικα εφτασε στο αμην....χρηματα δεν υπηρχαν και το αεροπλανο δεν ξαναπετουσε για Νεα Υορκη...ομως το ζευγαρι ειχε δει τα φωτα ...ηθελε να φτασει...και πηρε το πλοιο..το ταξιδι δεν ηταν ευκολο στον Ατλαντικο...και τελικα εφτασε στο λιμανι..κατακοπο με κουρελιασμενα ρουχα γερασμενο ψυχολογικα αλλα ευτυχισμενο που ηταν εκει.Υπήρχε τροπος να διαλεξουν κοντινοτερο προορισμο..την Ιταλια ας πουμε...αλλα ειχαν ονειρο τη Νεα Υορκη...στο λιμανι συνατησαν το πρωτο ζευγαρι...ηταν ομορφο πλυμενο ειχε γευτει ολη τη Νεα Υορκη με το κουταλι...Γυριζουν λοιπον στο δευτερο ζευγαρι και λενε" σιγα μωρε κι η Ιταλια καλα θα ηταν...." Μαντεψτε στο παραμυθι ποιο ζευγαρι ειμαι εγω κι ποιο το  αλλο.....ποιο ειστε εσεις...Την Ιταλια δεν την γνωρισα...πολλες θα τη γνωρισουν ομως και μεταφραστε την οπως θελετε..Αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι εγω ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΩΝΤΑΣ.......Γιατι ρε γαμωτο αξιζει η Νεα Υορκη κι η καθε Νεα Υορκη...και το ταξιδι δεν ηταν ασχημο...εμαθα να κραταω τελικα στις αποσκευες μου μονο οτι χρειαζομαι...να περιμενω ...ηταν πολλα τα δωρα της εξωσωματικης το εχω ξαναπει..ενα απο αυτα ειστε κι εσεις..Σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση την ανοχη τις συμβουλες τον ωμο σας να κλαψω, τη χαρα που μοιραστηκα...τα μπινελικια..για ολα..και τι ειναι τελικα η Ν. ΥΟΡΚΗ...ενα μεγαλο νησι...το νουμερο 1(Island 1).....

Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολα τα κοριτσια ....την απεριοριστη εκτιμηση μου για τον αγωνα σας, σε αυτο πoυ λαχταρα η ψυχη σας και τον απολυτο σεβασμο μου .....ευχαριστω για ολα κι εσας κοριτσια(κι ελαχιστα αγορια και τους διαχειριστες..... σας φιλω 

υγ το αγαλμα της "ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ" ειναι εδω κι σας εχω κρατησει θεση στη θεα του....

Κοριτσι μου γλυκο εγω τωρα το ειδα αυτο. Δε θα ξεχασω ποτε την καλοσυνη σου,τη στηριξη σου και αυτο που μου πες οταν δισταζα για τη δωρεα...σε θυμηθηκα οταν ο Σφακ εδωσε στα χερια μου τη μικρη μου. Σπαρταρουσε απο το κλαμα αλλα αυτη η πρωτη ματια...θυμασαι???

Αυτο μου ειχες πει

Λογικα δεν εισαι εδω γυρω αλλα εγω στο γραφω κι ας μην το δεις

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...