Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κ ένα ακόμα παράδειγμα για τον τροπο σου είναι το χθεσινό που είπα ότι δεν κατέβαζαν απο ΝΕΤ

Δεν αφήνεις τίποτα να πέσει κάτω κ να μην το σχολίασεις κ πάλι με προσβαλλες δημοσιως όπως πριν σε μπαναρουν

Ας μην γράψω αλλα... Γι αυτο είναι τα πμ ;

Ποιος κατέβαζε από ΝΕΤ, δεν κατάλαβα;;

Σόρρυ σε έχω χάσει στην μετάφραση :cool:

Και με ΠΜ έχω σίγουρα πολλά να πω, αλλά τα λέω και δημοσίως, μην κουράζεσαι :-P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω καλε βαζω ποτε γλωσσα μεσα? Σοβαρα τωρα ευχαριστω για την απαντηση μου φυγε ενα βαρος οτι θα πρεπε ολη την εγκυμοσυνη να την περασω με 2 υπερηχους...

Ναι, μην ανησυχείς γι' αυτό. Υπάρχουν τρόποι!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα θες να σε μπαναρουν πάλι;

Που δεν κατεβαζω απο το Ίντερνετ ήθελα να γράψω

Πολύ καλά κάνεις και δεν κατεβάζεις. Είπα εγώ κάπου ότι δεν κάνεις καλά;

Γιατί να με μπανάρουν καλέ;;;;;;;;;;;;;;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μου μπιγκι ο τρόπος που απαντάς είναι εριστικος

Δες πόσες φορές έχεις γράψει ότι είπα πως είμαι η Μονή με καλές εμπειρίες. Κολλας τόσο πολυ σε λέξεις κ αναγκαστικά έτσι σου μιλάει κ ο άλλος

Επίσης δεν χαρακτήρισα επίπεδα ως χαμηλά η ψηλά, εσύ το προκαλείς

Υπάρχει τόσος κόσμος που προσπαθεί να μάθει πέντε πράγματα για την Αγγλία

Αν εγω τριβω στη μούρη σας τα καλα εσυ τριβεις τα κακά. Ποιο είναι καλύτερο για αυτές τις κοπέλες;

Δεν το έπαιξα υπεράνω. Για κάθε κακό που βλέπω στην Αγγλία βλέπω κ ένα η δυο καλα κ έτσι ξεχνάς τα κακά. Μπορείς να πεις την άποψη σου κ τα προβλήματα σου, γι αυτο μπαίνουμε σε φόρουμ. Έχεις όμως κάτι θετικό η μόνο αρνητικά; Συνήθως τα αρνητικά είναι που χαλάνε τις διαθέσεις των ανθρώπων :)

Δεν θα πω κατι για αυτο που λες στην Μπιγκι διοτι απευθυνεσαι σε εκεινη. Αλλα βρε Φερυ συγνωμη κιολας, ο καθενας εχει τον τροπο του. Εσυ λες μονο τα θετικα , αλλος τα αρνητικα και επερχεται μια ισορροπια. Δηλαδη πρεπει να λεμε ολοι μονο θετικα για να φτιαχνουμε τις διαθεσεις των ανθρωπων? Αποψη μου ειναι οτι η διαθεση του καθενος καθοριζεται απο τις προσωπικες του εμπειριες και οχι απο το τι θα πει ο καθενας σ ενα μπλογκ. Εγω το χω ξαναπει, οσο αισιοδοξη ειμαι, αλλο τοσο τα σχολιαζω τα κακως κειμενα και προσπαθω να τ αλλαξω. Δεν προκειται να αποσιωπησω ποτε τιποτα ουτε και να στρουθοκαμηλισω. Για ποιο λογο θα πρεπει να αλλαξω για να συμμετεχω σε μια συζητηση?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά κάνεις και δεν κατεβάζεις. Είπα εγώ κάπου ότι δεν κάνεις καλά;

Γιατί να με μπανάρουν καλέ;;;;;;;;;;;;;;

Καλα ξαναδιαβασε τα χθεσινα

Θα σε μπαναρουν αν προσπαθούμε να λύσουμε διάφορες δημοσίως

Όταν σας μπαναραν δεν διαβάσεις τους όρους κ τις συστάσεις; Υπάρχουν στο αρχείο αν θες να τα δεις

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωθεις όμως Ελένη κ γιατί κάνουν μόνο 2 κ τι προκαλεί ένας υπέροχος σε ένα εμβρυο :)

Ναι, Ελένη, να ενημερωθείς. Είναι καλό να τα ξέρεις αυτά, να μην παίρνεις αποφάσεις μόνο με γνώμονα τι κάνουν στην Ελλάδα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ξαναδιαβασε τα χθεσινα

Θα σε μπαναρουν αν προσπαθούμε να λύσουμε διάφορες δημοσίως

Όταν σας μπαναραν δεν διαβάσεις τους όρους κ τις συστάσεις; Υπάρχουν στο αρχείο αν θες να τα δεις

Τους διάβασα (δύο φορές), δεν είδα κάτι που να έχει σχέση με αυτά που συζητάμε. Αλλά διαφώτησέ με, και με ΠΜ αν θες, μην ζαλίζουμε και τα υπόλοιπα κορίτσια :-)

Εγώ πάντως από την μεριά μου δεν έχω διαφορές να λύσω με κανέναν. Το δηλώνω για να είμαστε ξεκάθαροι.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα κάνετε κ λέτε τα αρνητικά, ο τρόπος είναι το πρόβλημα. Είπες είπα έλα πάμε παρακάτω

Η μπιγκι κολλάει λιγάκι παραπάνω Κατ εμε

Τεσπα πολυ το αναλυσαμε κ δεν βοηθάει στις αυπνιες μου αυτο

Κανά νανουρισμα θα μου πείτε; Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Ελένη, να ενημερωθείς. Είναι καλό να τα ξέρεις αυτά, να μην παίρνεις αποφάσεις μόνο με γνώμονα τι κάνουν στην Ελλάδα.

Τώρα δεν προκαλείς;;;;; Ο άντρας μου είναι σε αυτα κ απο εκεί ξεκίνησα να μαθαίνω

Τι να σου πω,,,... Δεν γίνεται να επικοινωνήσουμε , τρωγεσαι

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωθεις όμως Ελένη κ γιατί κάνουν μόνο 2 κ τι προκαλεί ένας υπέροχος σε ένα εμβρυο :)

Τι προκαλει? Εγω δεν εχω ακουσει ποτε κανενα εμβρυο που επαθε κατι απο υπερηχο. Ισα ισα ξερω πολλες περιπτωσεις που μωρακια γεννηθηκαν με καποιο προβλημα επειδη δεν εγιναν οι απαραιτητες εξετασεις, η' οταν εγιναν στο δευτερο υπερηχο, ηταν πολυ αργα πλεον.

Χαιρομαι που τελικα ο αντρας σου ειναι καλα...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν προκαλείς;;;;; Ο άντρας μου είναι σε αυτα κ απο εκεί ξεκίνησα να μαθαίνω

Τι να σου πω,,,... Δεν γίνεται να επικοινωνήσουμε , τρωγεσαι

Γιατί προκαλώ; Αντιθέτως συμφωνώ μαζί σου και καθόλου με το ελληνικό σύστημα, π.χ. είχαμε 2 ώρες καθυστέρηση, πάμε για υπέρηχο, μετά από 2 μέρες πάμε πάλι να δούμε κουκίδα, σε μια βδομάδα πάμε πάλι να δούμε σάκο, μετά καρδούλα, μετά δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, και μέσα σε 3 μήνες έχουμε κάνει 150 υπερήχους!!!

Νομίζω λέμε το ίδιο πράγμα; Ή εγώ δεν κατάλαβα καλά και συμφώνησα χωρίς λόγο; :lol: :lol: :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Η μπιγκι κολλάει λιγάκι παραπάνω Κατ εμε

Σόρρυ. Παλιά κόλλαγα λιγότερο, αλλά το γήρας ουκ γαρ έρχεται μόνον :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...