Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Μπραβο που τα κατάφερες!Είσαι θηρίο εσυ!

Αχ,εγω δυστυχώς εχω σταθερο pc και δεν βολευομαι καλά αλλα στο τζακι ετσι κάθομαι και εγω.

Αυριο μεθαυριο λέω να το αναψω και εγω το τζακι.

Ειρήνη μην ακούς εσυ, ξεκουρασου....:P

χαχαχαχα λοιπόν έχω λύση και στα δύο προβλήματα... εσύ θα πάρεις την επιδότηση του κινητού και δε θα τη βάλεις στο πάγιο ούτε θα πάρεις συσκευή, θα πάρεις μια ταμπλέτα για να μπαίνεις στο ιντερνετ από διπλα από το τζάκι...

Για την ειρήνη, θα κάνουμε έναν έρανο να της πάρουμε το cozy fire (αυτό το τζάκι που διαφημίζει στην τιβί καλέ) να της φύγει ο πόνος:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτό που λένε οι λέξεις :)

Είναι πανάκια... πολύ ψιλά...σχεδόν διάφανα... τα οποία τα βάζεις στο στεγνωτήριο και λειτουργούν σαν μαλακτικό... κάνουν τα ρούχα απαλά και μυρωδάτα... εδώ δεν τα έχω βρει πουθενά ενώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένα.

Georgina και εγώ πρώτη φορά τα ακούω... είναι οικονομικά??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!πως ειστε?

Χρυσα περαστικα στο αγορακι σου ευχομαι αυριο να ειναι καλα..

Ax εχει κρυο αποψε..πηγαμε μια βολτουλα το απογευμα και κρυωσα.Μολις μπηκαμε σπιτι αναψα κλιματισμο, θελαμε να κανουμε και την μικρη μπανιο..ευτυχως που εστρωσα..

Ειρηνη μου δεν ξερω τι εχει παθει δεν το βλεπω για δοντακι δεν ειναι πρησμενα..ελπιζω να στρωσει γρηγορα γιατι δεν παλευεται το ξενυχτι..

Για το θεμα του δευτερου παιδιου και εμεις δεν θελαμε να την αφησουμε μονη της να εχει εναν ανθρωπο δικο της, επηρεασμενη βεβαια και απο την δικη μου αδερφικη σχεση ,αλλα ετσι οπως μας καταντησαν δυστυχως ολα πρεπει να τα υπολογιζουμε..καποια πραγματα εγιναν απαραιτητα στα παιδια πλεον εξωσχολικες δραστηριοτητες κτλ..

Σε ευχαριστω,ελπίζω να του περασει σύντομα,προς το παρόν εχει απίστευτο μπουκωμα.

Ελπίζω να ηρεμήσει και η μικρή σου.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λένε οι λέξεις :)

Είναι πανάκια... πολύ ψιλά...σχεδόν διάφανα... τα οποία τα βάζεις στο στεγνωτήριο και λειτουργούν σαν μαλακτικό... κάνουν τα ρούχα απαλά και μυρωδάτα... εδώ δεν τα έχω βρει πουθενά ενώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένα.

Δεν σε πιστευω,τι μαθαίνει κανείς!:|


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Georgina και εγώ πρώτη φορά τα ακούω... είναι οικονομικά??

Έξω είναι γύρω στα 4-5 δολλάρια αν θυμάμαι καλά... το πακέτο που έχω εγώ έχει μέσα 160 πανάκια...

και είναι αυτά http://www.bouncefresh.com/dryer-sheets/

Εδώ δεν τα έχω βρει πουθενά... για αυτό και ρωτάω...

Σύμφωνα με το κουτί έχει 4πλη δράση

- freshens

- softens fabric

- helps repel pet hair

- controls static

H μυρωδιά είναι καταπληκτική... και κρατάει...


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα λοιπόν έχω λύση και στα δύο προβλήματα... εσύ θα πάρεις την επιδότηση του κινητού και δε θα τη βάλεις στο πάγιο ούτε θα πάρεις συσκευή, θα πάρεις μια ταμπλέτα για να μπαίνεις στο ιντερνετ από διπλα από το τζάκι...

Για την ειρήνη, θα κάνουμε έναν έρανο να της πάρουμε το cozy fire (αυτό το τζάκι που διαφημίζει στην τιβί καλέ) να της φύγει ο πόνος:P:p:p

Ποια επιδότηση βρε Νονη ,τα 40 ευρω?

Αστο καλύτερα!

Θα κανει μια χαρα η Ειρήνη το πρωι...:tongue::P:p


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα λοιπόν έχω λύση και στα δύο προβλήματα... εσύ θα πάρεις την επιδότηση του κινητού και δε θα τη βάλεις στο πάγιο ούτε θα πάρεις συσκευή, θα πάρεις μια ταμπλέτα για να μπαίνεις στο ιντερνετ από διπλα από το τζάκι...

Για την ειρήνη, θα κάνουμε έναν έρανο να της πάρουμε το cozy fire (αυτό το τζάκι που διαφημίζει στην τιβί καλέ) να της φύγει ο πόνος:P:p:p

Ποια επιδότηση βρε Νονη ,τα 40 ευρω?

Αστο καλύτερα....

Θα κανει μια χαρα η Ειρήνη το πρωι...:tongue::P:p

Υ.Γ Συγγνωμη ,για το διπλό μηνυμα,κολλησε το pc


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Noni εσυ ειχες την εργασια σου γι'αυτο δικαιολογεισαι,μπραβο σου που την τελειωσες..Εγω απορρυπαντικο παιρνω το αριελ υγρο και μαλακτικο επαιρνα παλιοτερα τα ελληνικα νησια και τωρα τελευταια το λενορ.μ'αρεσει πολυ οπως μυριζει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

160 πανάκια.. σου κρατάει σχεδόν ένα χρόνο δηλαδή... καλή μαγκιά! μόνο που δεν έχω στεγνωτήριο γμτ!:mad: Άλλος χειμώνας χωρίς στεγνωτήριο δε με πιάνει, αυτός εδώ είναι ο τελευταίος!! Θα κάνω τα κουμάντα μου του χρόνου θα έχω στεγνωτήριο! με 3 μικρά του χρόνου εκ των οποίων το ένα βρέφος και χωρίς σκέπαστρο στα μπαλκόνια δεν την παλεύω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Noni εσυ ειχες την εργασια σου γι'αυτο δικαιολογεισαι,μπραβο σου που την τελειωσες..Εγω απορρυπαντικο παιρνω το αριελ υγρο και μαλακτικο επαιρνα παλιοτερα τα ελληνικα νησια και τωρα τελευταια το λενορ.μ'αρεσει πολυ οπως μυριζει..

μπα αρετή στο θέμα σίδερο η αλήθεια είναι πως βρίσκω πολλές προφάσεις:tongue: αλλά είναι και περίοδοι που μ'αρέσει.. άβυσσος... τώρα είμαι στη φάση της άρνησης χαχαχαχαχα! έχεις δίκιο και το λενόρ είναι ωραίο!;)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια θα πάω για ύπνο, σήμερα το ξενύχτησα!!! χαχαχαχα άλλες μέρες 9,30 10 το πολύ είμαι κρεβατάκι!!!(πολύ ύπνο λέμε, δόξα το θεώ να μια απόλαυση που δε φορολογείται!!!)

Link to comment
Share on other sites

160 πανάκια.. σου κρατάει σχεδόν ένα χρόνο δηλαδή... καλή μαγκιά! μόνο που δεν έχω στεγνωτήριο γμτ!:mad: Άλλος χειμώνας χωρίς στεγνωτήριο δε με πιάνει, αυτός εδώ είναι ο τελευταίος!! Θα κάνω τα κουμάντα μου του χρόνου θα έχω στεγνωτήριο! με 3 μικρά του χρόνου εκ των οποίων το ένα βρέφος και χωρίς σκέπαστρο στα μπαλκόνια δεν την παλεύω!!!!

Νoni... ο λόγος που πήρα το στεγνωτήριο ήταν τα παιδιά... και δεν το έχω μετανιώσει...

σκέψου το και έχεις το χώρο.. κάντο χωρίς δεύτερη σκέψη...


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Νoni... ο λόγος που πήρα το στεγνωτήριο ήταν τα παιδιά... και δεν το έχω μετανιώσει...

σκέψου το και έχεις το χώρο.. κάντο χωρίς δεύτερη σκέψη...

έχω καιρό που ψήνομαι, φέτος δεν το βλέπω δυστυχώς και μιλάμε για μεγάλη ταλαιπώρια με τα ρούχα δεν έχω που να απλώσω όταν βρέχει αλλά και γενικά ρε κορίτσια τώρα το χειμώνα έξω ρούχα δε στεγνώνουν εδώ έχει και υγρασία τα πιάνει και η πάχνη το πρωί αφού δεν είναι καλυμμένα από πάνω... άσε ειλικρινά έχω βαρεθεί... του χρόνου όμως το φθινόπωρο θα έχω στεγνωτήριο, πάει και τελείωσε:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...