Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προστατες Αγιοι της γονιμοτητας και της εγκυμοσυνης


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Θεωρω καθηκον μου πλεον να μιλαω για τα θαυματα της Παναγιτσας και των Αγιων με τον τροπο που εγω το βιωσα..η ιστορια μου εχεις ως εξης.παντρευτηκα περυσι το καλοκαιρι και μεσα σε 6 μηνες βιωσα 2 παλινδρομες οι οποιες μεσα απο πολυ πονο,κλαμα και θλιψη με δυναμωσαν.μετα την 2η παλινδρομη η πιστη μου κλονιστηκε,θυμωσα με το Θεο που αφησε να ξαναβιωσωκατι τετοιο.ενα απογευμα,12 Αυγουστου θυμαμαι,μπηκα στο αυτοκινητο με σκοπο να ξελαμπικαρω και οδηγηθηκα στο μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου.εκλαιγα,εκλαιγα εξω στην αυλη και παρακαλουσα την Αγια να μου στειλει ενα σημαδι οτι με ακουει καιοτι ολα θα πανε καλα.την ιδια ωρα ερχεται προς το μερος μου ενας αντρας και μου προσφερει ενα βιβλιο ευχων του Αγιου Ιουδα του Θαδδαιου και μου λεει:παρτο,σε σενα ισως χρειαστει παραπανω.δεν το πιστευα πως η Αγια μουστειλε αμεσως σημαδι.επειτα η μονη εκλεινε και ειδα οτι ο αντρας αυτος ηταν ταξιτζης,δεν ξερω αλλα το πηρα σαν αγγελιοφορος οτι ηταν.

Δυομιση μηνες μετα,αφου καναμε ολες τις εξετασεις και βγηκαν καλες,ξεκιναμε προσπαθειες παλι για μωρακι.Ξημερωματα 3 Νοεμβριου βλεπω σε ονειρο οτι ημουν σε ενα μοναστηρι με μια τεραστια εικονα της Παναγιας εξω που κρατει το Χριστουλι και οτι παω να τη φιλησω και την παρακαλαω αυτη τη φορα να πανε ολα καλα.τοτε,το λεω και ανατριχιαζω,η Παναγιτσα βγαζει το χερι της απο την εικονα και σφιγγει το δικο μου λεγοντας μου οτι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε,κι εγω εκλαιγα με λυγμους.ακομη θυμαμαι το αγγιγμα της...εκεινη τη μερα ολη εκλαιγα..για μενα ηταν ενα τεραστιο σημαδι.Με προτροπη του αντρα μου κι ενω ειχαμε ακομη 1 εβδομαδα αναμονης για την περιοδο,κανω τεστ και ηταν ΘΕΤΙΚΟ!!

Δε θα τη ξεχασω ποτε αυτη τη μερα..απο τοτε η Παναγιτσα εχει εμφανιστει κι αλλες φορες σε μενα και τη μαμα μου μεσα απο ονειρα..Πιστευετε κοριτσια και το θαυμα θα γινει!Πιστευω πως αυτη τη φορα η Παναγιτσα θα με κανει μανα!!

Ηταν τεραστιο αυτο που εγραψα αλλα υποχρεωση μου στο Θεο να διαλαλω τα θαυματα Του!!

Zaxir μου, πραγματικά με συγκίνησες..

πολύ καλά κάνεις και το διαλαλείς να μας δίνεις και εμάς θάρρος και πίστη!

η Παναγίτσα να είναι πάντα δίπλα σε σένα και στο μωράκισου


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Zaxir μου, πραγματικά με συγκίνησες..

πολύ καλά κάνεις και το διαλαλείς να μας δίνεις και εμάς θάρρος και πίστη!

η Παναγίτσα να είναι πάντα δίπλα σε σένα και στο μωράκισου

Σε ευχαριστω tinkerbell!η πιστη κανει θαυματα..σου ευχομαι τα καλυτερα..γρηγορα να σου χαρισει η Παναγιτσα ενα γλυκουλι,υγιες μωρακι!!


BeZCp3.png

Ήρθες στη ζωή μου σαν δώρο απ'το Θεό,πόσο σ'αγαπάω κι εγώ απορώ..

Κορούλα μου σε λατρεύω..!!!!!

06/07/2013

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω tinkerbell!η πιστη κανει θαυματα..σου ευχομαι τα καλυτερα..γρηγορα να σου χαρισει η Παναγιτσα ενα γλυκουλι,υγιες μωρακι!!

ευχαριστώ κοριτσάκι μου, μακάρι να με αξιώσει ο θεός να ζήσω και εγώ το θαύμα..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Θεωρω καθηκον μου πλεον να μιλαω για τα θαυματα της Παναγιτσας και των Αγιων με τον τροπο που εγω το βιωσα..η ιστορια μου εχεις ως εξης.παντρευτηκα περυσι το καλοκαιρι και μεσα σε 6 μηνες βιωσα 2 παλινδρομες οι οποιες μεσα απο πολυ πονο,κλαμα και θλιψη με δυναμωσαν.μετα την 2η παλινδρομη η πιστη μου κλονιστηκε,θυμωσα με το Θεο που αφησε να ξαναβιωσωκατι τετοιο.ενα απογευμα,12 Αυγουστου θυμαμαι,μπηκα στο αυτοκινητο με σκοπο να ξελαμπικαρω και οδηγηθηκα στο μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου.εκλαιγα,εκλαιγα εξω στην αυλη και παρακαλουσα την Αγια να μου στειλει ενα σημαδι οτι με ακουει καιοτι ολα θα πανε καλα.την ιδια ωρα ερχεται προς το μερος μου ενας αντρας και μου προσφερει ενα βιβλιο ευχων του Αγιου Ιουδα του Θαδδαιου και μου λεει:παρτο,σε σενα ισως χρειαστει παραπανω.δεν το πιστευα πως η Αγια μουστειλε αμεσως σημαδι.επειτα η μονη εκλεινε και ειδα οτι ο αντρας αυτος ηταν ταξιτζης,δεν ξερω αλλα το πηρα σαν αγγελιοφορος οτι ηταν.

Δυομιση μηνες μετα,αφου καναμε ολες τις εξετασεις και βγηκαν καλες,ξεκιναμε προσπαθειες παλι για μωρακι.Ξημερωματα 3 Νοεμβριου βλεπω σε ονειρο οτι ημουν σε ενα μοναστηρι με μια τεραστια εικονα της Παναγιας εξω που κρατει το Χριστουλι και οτι παω να τη φιλησω και την παρακαλαω αυτη τη φορα να πανε ολα καλα.τοτε,το λεω και ανατριχιαζω,η Παναγιτσα βγαζει το χερι της απο την εικονα και σφιγγει το δικο μου λεγοντας μου οτι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε,κι εγω εκλαιγα με λυγμους.ακομη θυμαμαι το αγγιγμα της...εκεινη τη μερα ολη εκλαιγα..για μενα ηταν ενα τεραστιο σημαδι.Με προτροπη του αντρα μου κι ενω ειχαμε ακομη 1 εβδομαδα αναμονης για την περιοδο,κανω τεστ και ηταν ΘΕΤΙΚΟ!!

Δε θα τη ξεχασω ποτε αυτη τη μερα..απο τοτε η Παναγιτσα εχει εμφανιστει κι αλλες φορες σε μενα και τη μαμα μου μεσα απο ονειρα..Πιστευετε κοριτσια και το θαυμα θα γινει!Πιστευω πως αυτη τη φορα η Παναγιτσα θα με κανει μανα!!

Ηταν τεραστιο αυτο που εγραψα αλλα υποχρεωση μου στο Θεο να διαλαλω τα θαυματα Του!!

Ζαχιρ μου με συγκινησες παρα πολυ!!!!ευχομαι η παναγιτσα να ειναι συνεχεια διπλα σου και να προστατευει και το μωρακι σου και εσενα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαχιρ μου με συγκινησες παρα πολυ!!!!ευχομαι η παναγιτσα να ειναι συνεχεια διπλα σου και να προστατευει και το μωρακι σου και εσενα!!!

Σε ευχαριστω πολυ μαρια μου,νασαι καλα και συ αν δεν εχεις ηδη παιδακι,να αποκτησεις συντομα μια γερη και δεμενη οικογενεια!!


BeZCp3.png

Ήρθες στη ζωή μου σαν δώρο απ'το Θεό,πόσο σ'αγαπάω κι εγώ απορώ..

Κορούλα μου σε λατρεύω..!!!!!

06/07/2013

Link to comment
Share on other sites

Ζαχίρ μου δεν τα ήξερα αυτά!!Αρα ήταν Θεού θέλημα !!!Ολα θα πάνε καλά λοιπόν!!

Gema μου καλη,που μεχεις εννοια συνεχεια..σευχαριστω!λες να πανε ολα καλα αυτη τη φορα;;προσευχομαι συνεχεια γιαυτο!!και συ συντομα στην αγκαλια το δευτερο μωρακι σου!!


BeZCp3.png

Ήρθες στη ζωή μου σαν δώρο απ'το Θεό,πόσο σ'αγαπάω κι εγώ απορώ..

Κορούλα μου σε λατρεύω..!!!!!

06/07/2013

Link to comment
Share on other sites

Zαχίρ, εύχομαι να πάνε όλα καλά! Τελικά ο Θεός και οι Αγιοι είναι δίπλα μας σε κάθε δυσκολία! Κορίτσια, να μην χάνουμε την πίστη μας! Ολα θα έρθουν την στιγμή που πρέπει να έρθουν......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριστια καλησπερα. να σας πω συντομα καποια πραγματα γιατι πραγματικα μονο με την αδερφη μου μπορω να συζητησω για θρησκευτικα θεματα και αυτη ειναι στην Αγγλια! οι φιλοι με ειρωνευονται, ο αντρας μου δεν πολυ πιστευει. θελει, αλλα εχει χασει την πιστη του με ολα που περναμε... προσευχομαι καθε πρωι.

φοραω την ζωνη του Αγιου Νεκταριου απο τον Απριλη, εχω φαει το μηλο της Αγιας Ειρηνης οταν ζουσα στην Νεα Υορκη, (πανε χρονια βεβαια) εφαγα και το φυτιλακι απο το καντηλι του Αγιου Νεκταριου οπως ειπε η καλογρια, ενα κομματι καθε μηνα (απρίλη-αύγουστο) ΔΥΟ αποτυχυμενες εξωσωματικες μεσα στο διαστημα αυτο- ο γιατρος μας ειχε πει τοτε οτι δεν μπορουσαμε μονοι μας, τωρα λεει οτι μπορουμε (αντε να βγαλεις ακρη) πηγα στην ολονυχτια του Αγιου στις 9 Νοεμβρη, ανοιγω την καρδια μου στην Παναγια και στον Χριστο καθε μερα, αλοιφωμαι με λαδακι και απο τον Αγιο και απο τα Ιερα Προσκυνυματα στους Αγιους Τοπους, προσευχετε η Γεροντησσα απο την Αγια Αναστασια για μενα και καθε φορα που την βλεπω με ρωταει αν ηρθε. νηστευω και τις 40 μερες τωρα και παρακαλω τον Θεο να μας αξιωσει να γινουμε γονεις και μεις και εχουμε μεινει τελευταιοι στην παρεα και δεν αντεχω αλλο. 3 χρονια τραβιομαστε και ολο εμποδια. καθε μηνα σαν χαζη νομιζω οτι θα γινει το θαυμα και τιποτα. τι αλλο μπορω να κανω; τι πρεπει να κανω να με δεχτει ο Θεος σαν αξια να γινω μανα; αν εχετε την καλοσυνη να με συβουλεψετε...

φιλια πολλα

ΥΓ- εχω ταξει το δευτερο ονομα στην Αγια Αναστασια, το πρωτο ονομα, αν ειναι αγορι στον Αγιο Ελευθεριο που λεγετε και ο πεθερος μου. αν ειναι κοριτσι δεν εχουμε πει. αλλα δευτερο Αναστασια

Link to comment
Share on other sites

κοριστια καλησπερα. να σας πω συντομα καποια πραγματα γιατι πραγματικα μονο με την αδερφη μου μπορω να συζητησω για θρησκευτικα θεματα και αυτη ειναι στην Αγγλια! οι φιλοι με ειρωνευονται, ο αντρας μου δεν πολυ πιστευει. θελει, αλλα εχει χασει την πιστη του με ολα που περναμε... προσευχομαι καθε πρωι.

φοραω την ζωνη του Αγιου Νεκταριου απο τον Απριλη, εχω φαει το μηλο της Αγιας Ειρηνης οταν ζουσα στην Νεα Υορκη, (πανε χρονια βεβαια) εφαγα και το φυτιλακι απο το καντηλι του Αγιου Νεκταριου οπως ειπε η καλογρια, ενα κομματι καθε μηνα (απρίλη-αύγουστο) ΔΥΟ αποτυχυμενες εξωσωματικες μεσα στο διαστημα αυτο- ο γιατρος μας ειχε πει τοτε οτι δεν μπορουσαμε μονοι μας, τωρα λεει οτι μπορουμε (αντε να βγαλεις ακρη) πηγα στην ολονυχτια του Αγιου στις 9 Νοεμβρη, ανοιγω την καρδια μου στην Παναγια και στον Χριστο καθε μερα, αλοιφωμαι με λαδακι και απο τον Αγιο και απο τα Ιερα Προσκυνυματα στους Αγιους Τοπους, προσευχετε η Γεροντησσα απο την Αγια Αναστασια για μενα και καθε φορα που την βλεπω με ρωταει αν ηρθε. νηστευω και τις 40 μερες τωρα και παρακαλω τον Θεο να μας αξιωσει να γινουμε γονεις και μεις και εχουμε μεινει τελευταιοι στην παρεα και δεν αντεχω αλλο. 3 χρονια τραβιομαστε και ολο εμποδια. καθε μηνα σαν χαζη νομιζω οτι θα γινει το θαυμα και τιποτα. τι αλλο μπορω να κανω; τι πρεπει να κανω να με δεχτει ο Θεος σαν αξια να γινω μανα; αν εχετε την καλοσυνη να με συβουλεψετε...

φιλια πολλα

ΥΓ- εχω ταξει το δευτερο ονομα στην Αγια Αναστασια, το πρωτο ονομα, αν ειναι αγορι στον Αγιο Ελευθεριο που λεγετε και ο πεθερος μου. αν ειναι κοριτσι δεν εχουμε πει. αλλα δευτερο Αναστασια

να μην απογοητευεσαι αν και καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο!να εχεις πιστη και ολα θα γινουν!!!

και εγω εχω ταξει να βαπτισω το μωρο μου στην Παναγια τη Μαλεβη οταν με το καλο ερθει!!!

και εγω απογοητευομαι πολλες φορες και κυριως οταν βλεπω αλλους που κανουν παιδια και δε τα θελουν και λεω καμια φορα γιατι ο θεος σε αυτους τα δινει!!αλλα προφανως κατι παραπανω θα ξερει απο μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Καλησπερα κοριτσια!Θεωρω καθηκον μου πλεον να μιλαω για τα θαυματα της Παναγιτσας και των Αγιων με τον τροπο που εγω το βιωσα..η ιστορια μου εχεις ως εξης.παντρευτηκα περυσι το καλοκαιρι και μεσα σε 6 μηνες βιωσα 2 παλινδρομες οι οποιες μεσα απο πολυ πονο,κλαμα και θλιψη με δυναμωσαν.μετα την 2η παλινδρομη η πιστη μου κλονιστηκε,θυμωσα με το Θεο που αφησε να ξαναβιωσωκατι τετοιο.ενα απογευμα,12 Αυγουστου θυμαμαι,μπηκα στο αυτοκινητο με σκοπο να ξελαμπικαρω και οδηγηθηκα στο μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου.εκλαιγα,εκλαιγα εξω στην αυλη και παρακαλουσα την Αγια να μου στειλει ενα σημαδι οτι με ακουει καιοτι ολα θα πανε καλα.την ιδια ωρα ερχεται προς το μερος μου ενας αντρας και μου προσφερει ενα βιβλιο ευχων του Αγιου Ιουδα του Θαδδαιου και μου λεει:παρτο,σε σενα ισως χρειαστει παραπανω.δεν το πιστευα πως η Αγια μουστειλε αμεσως σημαδι.επειτα η μονη εκλεινε και ειδα οτι ο αντρας αυτος ηταν ταξιτζης,δεν ξερω αλλα το πηρα σαν αγγελιοφορος οτι ηταν.

Δυομιση μηνες μετα,αφου καναμε ολες τις εξετασεις και βγηκαν καλες,ξεκιναμε προσπαθειες παλι για μωρακι.Ξημερωματα 3 Νοεμβριου βλεπω σε ονειρο οτι ημουν σε ενα μοναστηρι με μια τεραστια εικονα της Παναγιας εξω που κρατει το Χριστουλι και οτι παω να τη φιλησω και την παρακαλαω αυτη τη φορα να πανε ολα καλα.τοτε,το λεω και ανατριχιαζω,η Παναγιτσα βγαζει το χερι της απο την εικονα και σφιγγει το δικο μου λεγοντας μου οτι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε,κι εγω εκλαιγα με λυγμους.ακομη θυμαμαι το αγγιγμα της...εκεινη τη μερα ολη εκλαιγα..για μενα ηταν ενα τεραστιο σημαδι.Με προτροπη του αντρα μου κι ενω ειχαμε ακομη 1 εβδομαδα αναμονης για την περιοδο,κανω τεστ και ηταν ΘΕΤΙΚΟ!!

Δε θα τη ξεχασω ποτε αυτη τη μερα..απο τοτε η Παναγιτσα εχει εμφανιστει κι αλλες φορες σε μενα και τη μαμα μου μεσα απο ονειρα..Πιστευετε κοριτσια και το θαυμα θα γινει!Πιστευω πως αυτη τη φορα η Παναγιτσα θα με κανει μανα!!

Ηταν τεραστιο αυτο που εγραψα αλλα υποχρεωση μου στο Θεο να διαλαλω τα θαυματα Του!!

Δεν εχω λογια!!!!!!!!!Να εισαι παντα καλα και με το καλο να υποδεχτητε το νεο μελος της οικογενειας!!!!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

κοριστια καλησπερα. να σας πω συντομα καποια πραγματα γιατι πραγματικα μονο με την αδερφη μου μπορω να συζητησω για θρησκευτικα θεματα και αυτη ειναι στην Αγγλια! οι φιλοι με ειρωνευονται, ο αντρας μου δεν πολυ πιστευει. θελει, αλλα εχει χασει την πιστη του με ολα που περναμε... προσευχομαι καθε πρωι.

φοραω την ζωνη του Αγιου Νεκταριου απο τον Απριλη, εχω φαει το μηλο της Αγιας Ειρηνης οταν ζουσα στην Νεα Υορκη, (πανε χρονια βεβαια) εφαγα και το φυτιλακι απο το καντηλι του Αγιου Νεκταριου οπως ειπε η καλογρια, ενα κομματι καθε μηνα (απρίλη-αύγουστο) ΔΥΟ αποτυχυμενες εξωσωματικες μεσα στο διαστημα αυτο- ο γιατρος μας ειχε πει τοτε οτι δεν μπορουσαμε μονοι μας, τωρα λεει οτι μπορουμε (αντε να βγαλεις ακρη) πηγα στην ολονυχτια του Αγιου στις 9 Νοεμβρη, ανοιγω την καρδια μου στην Παναγια και στον Χριστο καθε μερα, αλοιφωμαι με λαδακι και απο τον Αγιο και απο τα Ιερα Προσκυνυματα στους Αγιους Τοπους, προσευχετε η Γεροντησσα απο την Αγια Αναστασια για μενα και καθε φορα που την βλεπω με ρωταει αν ηρθε. νηστευω και τις 40 μερες τωρα και παρακαλω τον Θεο να μας αξιωσει να γινουμε γονεις και μεις και εχουμε μεινει τελευταιοι στην παρεα και δεν αντεχω αλλο. 3 χρονια τραβιομαστε και ολο εμποδια. καθε μηνα σαν χαζη νομιζω οτι θα γινει το θαυμα και τιποτα. τι αλλο μπορω να κανω; τι πρεπει να κανω να με δεχτει ο Θεος σαν αξια να γινω μανα; αν εχετε την καλοσυνη να με συβουλεψετε...

φιλια πολλα

ΥΓ- εχω ταξει το δευτερο ονομα στην Αγια Αναστασια, το πρωτο ονομα, αν ειναι αγορι στον Αγιο Ελευθεριο που λεγετε και ο πεθερος μου. αν ειναι κοριτσι δεν εχουμε πει. αλλα δευτερο Αναστασια

Μερικες μανουλες εχουν πιο μακρυ δρομο μεχρι να κρατησουν τα μωρακια τους αγκαλια.Να μην χασεις την ελπιδα,το κουραγιο,την πιστη και την δυναμη σου.Και αν την χασεις,γιατι ανθρωπος εισαι,θα κουραστεις,θα απελπιστεις,θα αγανακτησεις,θα αμφισβητησεις,θα νευριαζεις,δεν πειραζει.Η Παναγια μας ειναι η Μητερα μας και παντα ειναι διπλα μας,μας προστατευει και μας καθοδηγει.

Ευχομαι να ερθει συντομα το μωρακι σας!Να ειναι γερο και ευλογημενο!

Μην επηρεαζεσαι απο τριτους,δεν χρειαζεται.Θα κανεις υπομονη και θα δεις οτι θα εχεις διπλα σου συμμαχο την Παναγια μας,δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο.Οταν με το καλο θα ερθει εκεινη η ευλογημενη ωρα να κρατησεις το παιδακι σου αγκαλια θα δεις οτι ολα αυτα που περασεις ειναι...παρελθον!Και οπως και εσυ δεν θα μπορεις να στερησεις τιποτα απο το παιδακι σου,οτι σου ζηταει θα τρεχεις να του το δωσεις,ετσι και η Παναγια μας,δεν θελει να στερησει τιποτα απο τα παιδια της.Ειμαστε παιδια της!Μπορει καμια φορα να "καθυστερει" να εκπληρωσει την επιθυμια μας,αλλα δεν πειραζει,κατι ξερει Αυτη.Στελνει τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ,ΤΗΝ ΠΙΟ....ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...