Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Εκπαιδευτικό γιογιό, τουβλάκια, παζλ και άλλα fisher price


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι η μπουλντόζα είναι ακόμα διαθέσιμη! Πες μου αν θέλεις να σου την κρατήσω!

Ανεβάζω και φώτο από το τηλεφωνάκι το δικό μας που μου ζητήθηκε από μία κοπέλα. Λειτουργεί κανονικά και η τιμή του είναι στα 5 ευρώ:

001oye.jpg


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dsc02103w.jpg

Το πρώτο μας τρενάκι με ζωάκια (κι αυτό fisher price). Αποτελείται από δύο βαγόνια με ρόδες και τρία ζωάκια, μία καμηλοπάρδαλη που κουνάει πόδια και κεφάλι με έναν ιδιαίτερο ήχο, τον ελέφαντα που κουνάει αυτιά και πόδια και το μαιμουδάκι που όταν το κουνάς κάνει ήχο κουδουνίστρας. Η μουσική και η αυτόματη κίνηση έχει χαλάσει, παρέμενε όμως αγαπημένο μας παιχνίδι. Τιμή: 7 ευρώ


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


To ραδιόφωνο και το τρακτέρ ταξιδεύουν αύριο, το τηλέφωνο μου έχει πει μία κοπέλα ότι ενδιαφέρεται αλλά επειδή είναι από επαρχία, δεν ξέρω αν τελικά τη συμφέρει, οπότε μέχρι αύριο μεσημέρι θα το κρατήσω και μετά είναι ελεύθερο, θα σας ενημερώσω!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω κι αυτά τα ξύλινα παζλάκια:

1. Με διάφορα οχήματα, ώστε τα παιδιά να μάθουν και τα μέσα μεταφοράς: dsc02112c.jpg, στα 3 ευρώ

2. Με διάφορα ρούχα, το χαίρονται πολύ τα παιδιά γιατί τους αρέσει να κάνουν διάφορους συνδυασμούς:

dsc02113ey.jpg, στα 2 ευρώ

3. Από τα πρώτα παζλ που μαθαίνει το παιδάκι, με 3 ζωάκια dsc02114ew.jpg, 1 ευρώ

4.

Στο αγρόκτημα, dsc02115j.jpg, με 6 ζωάκια, κανονικά είναι 7 αλλά το ένα λείπει! :)


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

5. dsc02110qm.jpg

Γουρουνάκι και τίγρης που πρέπει να συμπληρωθούν τα διάφορα κομμάτια τους εντός του ξύλινου πλαισίου και παζλ με 3 ζωάκια (κανονικά ήταν 4 αλλά το 1 χάθηκε), στα 4 ευρώ και τα τρία

6.

dsc02109dy.jpg

5 ζωάκια με τα μικρά του! Κάποια από αυτά αποτελούνται από 2 ή 3 κομμάτια και στη συνέχεια πρέπει να βάλουν και το μωρό στην κοιλιά τους, στα 2 ευρώ όλα μαζί

7. Παζλ με τα ζώα της ζούγκλας, αποτελείται από 12 κομμάτια

, στα 3 ευρώ

dsc02108fz.jpg

8. Τα ζώα του αγροκτήματος, αποτελείται από 8 κομμάτια, , στα 2 ευρώ

dsc02107oa.jpg

9. Τα ζώα ταξιδεύουν, αποτελείται από 7 κομμάτια και όταν βγουν τα ενσφηνώματα εμφανίζονται τα αντίστοιχα ζώα, 2 ευρώ

dsc02107oa.jpg

10. Παζλ γουίνι, αποτελείται από 12 ενσφηνώματα γύρω-γύρω και 12 ενσφηνώματα που φτιάχνουν το κανονικό παζλ, στα 4 ευρώ.

dsc02107oa.jpg

Αν αγοραστούν όλα τα παζλ μαζί τα δίνω 20 ευρώ σύνολο!!!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το αρκουδάκι της fisher price που λέει τους αριθμούς, τα γράμματα, τα σχήματα, τα χρώματα και τραγουδάει, ενώ τα αντίστοιχα σχέδια εμφανίζονται στη φωτεινη οθόνη στην κοιλιά του, στα 15 ευρώ.

dsc02107oa.jpg


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...