Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mummy_cool ~ 2/5 - κορίτσι

anna84 ~ 3/5 - αγόρι - Ρέα

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

olive ~ 10/5 - κορίτσι - Ιασώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - αγόρι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρεθύμνου

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι - Γαία

babyofmine~23/5- αγόρι- Γένεσις

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

μαριακου ~ 29/5 - κορίτσι - Ιασώ

arandr ~ 31/5 - κορίτσι - Γαία

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!

smurfita αποτι ηταν το αιμα που ειδες τελικα; συ ειπε ο γιατρος;

Μηπως ηταν απο το χτυπημα:confused:

Μη στεναχωριεσαι εισαι στην τελικη ευθεια!!!

Θα περασουν οι μερες και θα μπεις στο μηνα σου οποτε δε θα υπαρχει λογος να ανησυχεις.

Οντως πολλα κοριτσια χαθηκαν, ελπιζω να ειναι ολες καλα... ε ολο και καποια θα εχει γεννησει :)

Αννα απο δω και περα δεν υπαρχει λογος για ενεσεις κορτιζονης;)


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Μωράκια Μαΐου 2014

Mummy_cool ~ 2/5 - κορίτσι

anna84 ~ 3/5 - αγόρι - Ρέα

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

olive ~ 10/5 - κορίτσι - Ιασώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - αγόρι - Ιασώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρεθύμνου

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι - Γαία

babyofmine~23/5- αγόρι- Γένεσις

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

μαριακου ~ 29/5 - κορίτσι - Ιασώ

arandr ~ 31/5 - κορίτσι - Γαία

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

Μαρακι σου αλλαξα το μαιευτηριο;);)


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα κοριτσια μου!!!

Τι κάνετε??

Πήγα κ εγω γιατρο την Τριτη 2400 η μπέμπα!!! :):)

Σμουρφιτα, ολα να πάνε καλά απο εδω κ πέρα

Καλά να περάσετε αυτες τις άγιες μερες!!


weBzp2.png

qUMVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Όλες καλά;

Εγώ συνεχίζω ακάθεκτη με τις συσπάσεις,έχω και διάφορα πονάκια,καμμιά φορά με πιάνουν το βράδυ έντονοι πόνοι περιόδου.Δεν πιστεύω να ξεπεράσω την 36η, μακάρι-το λέω και το ξαναλέω- να βγω λάθος. Έκανα και τις κορτιζόνες ,αλλά έχει περάσει το 10ήμερο ,οπότε δώρο άδωρο!!

Έχουμε ραντεβού στις 23/4 στο γιατρό.Στο μεταξύ εγώ πασχίζω να τελειώσω με τα του μπέμπη,έχω τελειώσει με τα ρούχα του και σχεδόν με τη βαλίτσα μου,μου μένουν λεπτομέρειες.

Καλό Πάσχα σε όλες,καλή λευτεριά να έχουμε και γερά μωράκια!!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!! Babyofmine κ εγω εχω εντονους πονους περιοδου κατα τη διάρκεια της ημέρας αλλα κ τη νύχτα!! Εύχομαι τα μωρακια μας να μεινουν οσο πιο πολυ γινεται μεσα!! Αλλα κ να βγούνε δεν πειραζει!! Καλο Πασχα κ σε σενα!!! :-)


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια.

Όλες καλά;

Εγώ συνεχίζω ακάθεκτη με τις συσπάσεις,έχω και διάφορα πονάκια,καμμιά φορά με πιάνουν το βράδυ έντονοι πόνοι περιόδου.Δεν πιστεύω να ξεπεράσω την 36η, μακάρι-το λέω και το ξαναλέω- να βγω λάθος. Έκανα και τις κορτιζόνες ,αλλά έχει περάσει το 10ήμερο ,οπότε δώρο άδωρο!!

Έχουμε ραντεβού στις 23/4 στο γιατρό.Στο μεταξύ εγώ πασχίζω να τελειώσω με τα του μπέμπη,έχω τελειώσει με τα ρούχα του και σχεδόν με τη βαλίτσα μου,μου μένουν λεπτομέρειες.

Καλό Πάσχα σε όλες,καλή λευτεριά να έχουμε και γερά μωράκια!!!

Καλημερα κοριτσια.τι κανετε?Καλη Ανασταση κ Καλο Πασχα κ απο μενα με υγεια κ ευτυχιαγια ολες μας κ με το καλο τα μωρακια μας γερα κ υγιη.

Babyofmine τι εννοεις δωρο αδωρον οι ενεσουλες?αφου τις εκανες ολα καλα με τα πνευμονακια του μωρου.ετσι δεν ειναι?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

sofia12, με το καλό να έρθουν,αλλά ας μπω στο μήνα μου τουλάχιστον!!!!:P

Εν τω μεταξύ ώρες ώρες όταν με πιάνουν πόνοι ξεχνάω ότι είμαι έγκυος και νομίζω ότι θα μου έρθει περίοδος!!

μαριακου εννοώ ότι οι ενέσεις βοηθούν τα πνευμονάκια από 24 ώρες εως 10 ημέρες, εαν περάσει αυτό το διάστημα είναι σαν να μην γίνανε,θα έπρεπε να επαναληφθούν (πράγμα που δεν θα κάνω βέβαια τώρα,τι στο καλό,μια βδομάδα έμεινε!!)


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

sofia12, με το καλό να έρθουν,αλλά ας μπω στο μήνα μου τουλάχιστον!!!!:P

Εν τω μεταξύ ώρες ώρες όταν με πιάνουν πόνοι ξεχνάω ότι είμαι έγκυος και νομίζω ότι θα μου έρθει περίοδος!!

μαριακου εννοώ ότι οι ενέσεις βοηθούν τα πνευμονάκια από 24 ώρες εως 10 ημέρες, εαν περάσει αυτό το διάστημα είναι σαν να μην γίνανε,θα έπρεπε να επαναληφθούν (πράγμα που δεν θα κάνω βέβαια τώρα,τι στο καλό,μια βδομάδα έμεινε!!)

Εγω εκανα 33 εβδομαδων τις δυο διπλες δοσεις κ την αλλη βδομαδα 34εβδ 5ημ θα κανω αλλη μια διπλη.μετα τι γινεται αραγε?θα ξαναχρειαστει?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Snowflake κι εγώ στις 36 ακριβώς γέννησα την κόρη μου,αλλά δεν είχα κάνει ενέσεις (δεν το ειχε προβλέψει ο γιατρός) παρ'όλα αυτά ήταν μια χαρά τα πνευμονάκια της. Τώρα φοβήθηκε για νωρίτερα από τις 36,γι'αυτό και τις κάναμε!

μαριακου μετά δεν θα χρειαστεί να ξανακάνεις,σε καλύπτουν μέχρι την 36η που θα μπεις στο μήνα σου,οπότε λογικά όλα θα είναι ok!

Πάντως σήμερα πήγα εκκλησία,και στο γυρισμό όσο αργά κι αν το περπάτησα, πονούσα αρκετά.Υπομονή!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...