Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 20 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Ναι κάναμε υπάρχει ουρεοπλασμα πήρε vibramicyn 20μερες και θα επαναλάβουμε επανεξετάση σε 3μηνρς να δούνε αν έφυγε 

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

αρνητικη χοριακη και καθυστερηση!


Recommended Posts

Just now, vikib είπε:

Κ βγήκε κάτω από 5; 

Θεωρητικα η χοριακη έπρεπε να δειξει

Παρόλα αυτά, γίνονται κ λαθη, κ αρνητική χοριακη που ηταν νωρις

Υπομονη μέχρι την δευτερα

Αυτό κάνω υπομονή τη Δευτέρα θα κάνω άλλο ένα τεστ 

Δε μπορώ χοριακη είναι ψυχοφθόρο και για μένα 

Κ αν βγει αρνητικό 

Βουρ για υπέρηχο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Γειά σας.. Εγω έκανα εξωσωματική στις 06/08(εμβρυομεταφορα).Σημερα στις 18/08 έκανα χωριακή και μου είπαν είναι αρνητική.. Με τιμή 71...Μου είπαν να μην την επαναλάβω την χωριακή... Εχει συμβεί σε κάποια από εσάς ανάλογη περίπτωση; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Eleni37 είπε:

Γειά σας.. Εγω έκανα εξωσωματική στις 06/08(εμβρυομεταφορα).Σημερα στις 18/08 έκανα χωριακή και μου είπαν είναι αρνητική.. Με τιμή 71...Μου είπαν να μην την επαναλάβω την χωριακή... Εχει συμβεί σε κάποια από εσάς ανάλογη περίπτωση; 

Καλησπερα, 

Καθε εργαστηριο εχει τις δικες του τιμες αναφορας.

Εκει που εκανα εγω για τιμες πανω απο 25 θεωρειται θετικη

Σου εδωσαν την απαντηση και γραπτως για να δεις τις τιμες αναφορας?

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Eleni37 είπε:

Όχι δεν μου τις έδωσαν ακόμα γραπτώς.. Θα τις ζητήσω εννοειται

 

Δεν κανεις και ενα τεστ να δεις τι γινεται.

Μην σε ξεσηκωνω αλλα 71 και αρνητικη και εμενα δεν θα μου καθονταν καλα. 

Ρωτα κιολας πανω απο ποια τιμη ειναι θετικη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Eleni37 είπε:

0.72 είναι ολότελα... Ο.τι να ναι μου απαντούν προφορικά.. Μου τα έστειλαν γραπτως

Δυστυχώς κορίτσι μου αυτο το νουμερο ειναι τελειως διαφορετικο και δεν σου αφηνει καμια αμφιβολια...

Λυπαμαι πολυ...

Ηταν η 1η σου προσπαθεια?

Να παρεις το χρόνο σου τωρα να συνελθεις και συνεχιζουμε πιο δυνατες.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 21/10/2018 at 12:21 ΠΜ, σιμερ είπε:

 

 

On 22/8/2020 at 3:37 ΜΜ, vikib είπε:

Έχεις κάνει μόνο τεστ ε; 

Πάντως τα υγρά είναι καλό συμπτωμα

Ευχομαι να έκανε λάθος το τεστ

Κ αν όχι αυτόν τον μήνα, σύντομα να έχεις θετικά νέα! 

Καλησπέρα. Θέλω ν γράψω στν πλατφόρμα αλλά δν ξέρω πως !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα ! Τν Ιανουάριο αδιαθετησα 10 του μήνα ο κύκλος μου δεν είναι πάντα σταθερός και είχαμε ελεύθερη επαφή 19/1 25/1 29/1  9/2  με βάση όπως τα έχω υπολογίσει δεν ήμουν σε ωορηξία εκείνες τς μέρες  ο κύκλος μου όπως σας είπα δν είναι πάντα σταθερός κ κυμαίνεται γύρο στα 35 με 40 λεπτές κύκλου ο τελευταίος Μ κύκλος ήταν 40 μέρες κ βάση με αυτό τρ έχω καθυστέρηση 22 μέρες εκανα χωρίαση  10μερα καθηστερισεισ κ βγήκε αρνητική έχω όμως όλο αυτόν τν καιρό έχω πριξιμο στο στήθος με πονάνε οι θηλές μου έχω ένα ελαφρη κάψιμο περιόδου χωρίς όμως ν αδιαθετω υπάρχει περίπτωση ν Μν έχει δίξει η χωρική σωστά κ να υπάρχει εγκυμοσύνη?

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

θελεις να ανοιξεις καινουριο θεμα;σε ποια κατηγορια;

Τα κατάφερα ευχαριστώ πλ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ρινα1 είπε:

Καλησπέρα ! Τν Ιανουάριο αδιαθετησα 10 του μήνα ο κύκλος μου δεν είναι πάντα σταθερός και είχαμε ελεύθερη επαφή 19/1 25/1 29/1  9/2  με βάση όπως τα έχω υπολογίσει δεν ήμουν σε ωορηξία εκείνες τς μέρες  ο κύκλος μου όπως σας είπα δν είναι πάντα σταθερός κ κυμαίνεται γύρο στα 35 με 40 λεπτές κύκλου ο τελευταίος Μ κύκλος ήταν 40 μέρες κ βάση με αυτό τρ έχω καθυστέρηση 22 μέρες εκανα χωρίαση  10μερα καθηστερισεισ κ βγήκε αρνητική έχω όμως όλο αυτόν τν καιρό έχω πριξιμο στο στήθος με πονάνε οι θηλές μου έχω ένα ελαφρη κάψιμο περιόδου χωρίς όμως ν αδιαθετω υπάρχει περίπτωση ν Μν έχει δίξει η χωρική σωστά κ να υπάρχει εγκυμοσύνη?

Τα κατάφερα ευχαριστώ πλ

χοριακη εκανες 1/3?

πιστευω ακομη κ με την επαφη 9/2 η χορακη θα εδειχνε

καλυτερα να κανονισεις εναν υπαρηχο στον γιατρο σου

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γειά σας ...ήθελα να σας πω το εξής ήταν να αδιαθετησω στις 21/5 και η περίοδος μου κραταει 6 μέρες με αρκετή ροή  αλλά είχα επαφη με τον σύζυγο στις 14/5 και εκείνη την ημέρα το βράδυ μου ηρθε αιμα την επόμενη μερα ειχα μονο καφε και μετα για 3 ημέρες ειχα αιμα αλλα οχι οπως στην περιοδο μου δεν είχα ροή πολύ  και δεν πονουσα καθόλου να ξέρετε ότι δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο και πάντα έχω καθυστέρηση μόνο αυτή την φορά ήρθε νωρίτερα...έκανα τεστ εγκυμοσυνης αλλά βγήκαν αρνητικά να πω ότι έχω χαμηλά πόνους προς την μήτρα και κάποιες μέρες με πονάει το στομάχι και θέλω να κάνω εμετό...και σήμερα 1/6 έκανα μια β χοριακη και βγήκε 1.0 που είναι αρνητική σωστά? Τι άλλο μπορεί να συμβαίνει αν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη? Λέτε να άλλαξε ο κύκλος μου ? Μίλησα και με την γιατρό μου αλλά δεν μου είπε να πάω από κοντά να με δει ...🤦‍♀️βοηθήστεε με🙏❤️

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...