Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΕΑΝ ΚΕΡΔΙΖΑΤΕ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ...


love4four

Recommended Posts

1)θα ξεχρέωνα 2 απο τ'αδέρφια μου που χρωστάνε

2)θα γκρέμιζα το σπίτι της πεθεράς μου (είναι μονοκατοικοία) θα αγοράζα και το διπλανό οικόπεδο και θα το έκανα όλο απ'την αρχή

3)θα αγόραζα καινούργιο φορτηγό στον άντρα μου και θα ξεχρέωνα το υπάρχον χρέος

4)θα έκανα κάποια επιχείρηση με τα αδέρφια μου (να τη δουλεύουμε όλοι μαζί εί δυνατόν!!!!)

5)θα έδινα κάποια χρήματα σε συγκεκριμένα ιδρύματα

με τα περισεύματα θα έκανα ταξίδια παντού!!!!!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν κέρδιζα το τζόκερ,

- Θα ξεχρέωνα τα δάνεια μας

- Θα έπαιρνα ένα σπιτάκι στον μικρό μου αδερφό και θα του έβαζα και κάποια χρήματα στην άκρη μόνο γιαυτον για να τα βρεί αργότερα.

- Θα βοηθούσα τον πατέρα μου σε ότι χρωσταει ο κακομοιρούλης μου.

- Θα ξεχρέωνα την πεθερά μου ( να μην την έχουμε και ανάγκη).

- Θα έκανα ένα μεγάλο παγκόσμιο τούρ με τον ανδρούλι μου και τον πιτσιρίκο μας και όπου μας έκανε κλικ θα καθόμασταν εκει και θα κάναμε μια νέα αρχη απο το μηδέν (αγορά σπιτιού, δημιουργία επιχειρησης) σε άλλη χώρα, άλλη πόλη, αλλού.....

Αχχχχχχ (όντως ο νηστικός καρβέλια ονειρεύετε)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

πονεμενο θεμα στα χρονια της <<κρισης>> οπου ζουμε.....

επειδη ομως ειναι ωραιο πραγμα για καποιον να ονειρευεται θα σας πω οτι πολλα βραδυα που ξαπλωνω να κομηθω ,ονειρευομαι οτι τυχαινω πολλα χρηματα και μετα καθομαι και σκεφτομαι πως θα τα διαχειριστω.....Αχ ονειραααααααα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πω πω!!!μετα απο τοσους μηνες ξαναδιαβασα το θεμα.χαχαχαχα!!!κλαψ!!!το μονο που λεω τωρα ειναι θα γεμιζα το ψυγειο μου να χουν τα παιδια μου να φανε.γτ εχει μηνες τωρα ο συζηξ πληρωνετε και δεν πληρωνετε και εγω με αυτα που βγαζω ουτ τα γαλατα του μηνα δεν βγαζω.αντε και περαστικα μας.ασε που ειμαι τοσο γκαντεμα που αμα το κερδιζα την ιδια μερα θα ακουγαμε για την χρεωκοπια της ελλαδας χαχχαχαχαα!!!!καλα κρασα και αλλο κακο να μην μας εβρει!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να συμπληρώσω θα έκανα ό,τι πλαστική κυκλοφορεί!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

τουτέστιν οπίσθια και στήθος θα τα ανέβαζα στο Θεό (συγχώρα με!!!!)

και θα εξαφάνιζα τοπικό πάχος και κυτταρίτιδα!!!και θα έφτιαχνα και κοιλιακούς!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

τι ωραιο θεμα στ αληθεια και ποιος δεν το εχει σκεφτει....

λοιπον, θα εφτιαχνα ενα μεγαλο σπιτι μονοκατοικια, με τεραστια αυλη και παιδικη χαρα για τα παιδια....μετα θα επαιρνα ενα ωραιο τζιπακι που λιγουρευομαι, καλα εννοειται ψωνια πολλα, και τελος θα πηγαινα διακοπες στο Κανκουν για καποιες μερες....με την οικογενεια!

θα εδινα ενα σεβαστο ποσο σε ενα ιδρυμα με παιδακια που πασχουν απο ανιατες ασθενειες και καποιο ποσο θα μοιραζα σε οικογενειες που εχουν αναγκη...

τα υπολοιπα θα τα εβαζα στην ακρη για το μελλον των παιδιων....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...