Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, NatasaP είπε:

 Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

και ναι μπήκα!!!! Και βλέπω τελευταίο μνμ μου που πήγα να σας γράψω κ δεν κατάφερα ποτέ να στείλω να ξεκινάει με το Χριστός Ανέστη, γελάνε κ οι πέτρες ...

τι κάνετε;; πως είστε;;; τι έχω χάσει;;;έχουμε ευχάριστα νέα;;;;Πείτε μουυυ!!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι τόσο ευτυχισμένη που δεν έχω λόγια να περιγράψω την καθημερινότητα μας κ την ζωή μας με τον μικρό μας,40σαμε κιόλας και οι βόλτες είναι συχνές πλέον.

Ο μικρούλης μας είναι ενα ευτυχισμένο παιδάκι που όλο γελάει είτε είναι ξύπνιος είτε κοιμάται..και εμείς τον χαζεύουμε!!! 

Σας φιλώ !!!!!:wub::wub::wub:

Εεεεεε..... Νατασακιιιιι.... τι ευχαριστη εκπληξη!!!! :):):) 

Απ' οσα γραφεις καταλαβαινω πως ζεις την απολυτη ευτυχια! Να ειστε παντα ετσι κοριτσακι μου ευχομαι. Να ειστε παντα μια τρισευτυχισμενη οικογενεια.

Να μπαινεις που κ που βρε Νατασακι μειναμε οι 3 μας κυριως(εγω, η Γεωργια κ η Δημητρα). Μας λειψατε ολες!

Τα νεα μας στα ειπε η Γεωργια. Εγω καλοδεχτηκα τα παγωτινια μου την Τεταρτη κ τωρα περιμενω....

Πολλα γλυκα φιλακια στο μπεμπακι σου! :wub: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, NatasaP είπε:

Τζώρτζιαααα αγαπημένη μου!!!!! 

Μπήκες στην λίστα;;;; αχουυυυυυ τέλεια!!!! Έρχεται έρχεται κορίτσι μου γλυκό!!!!!!

Πέρασε ο καιρός και τα ευχάριστα θα έρθουν στο σπιτικό σας :wub:

Εμείς ναι τρέξιμο αλλά ευτυχισμένο βρε παιδί μου,σε κοιτάει ή σου χαμογελάει κ ξεχνάς ότι σε σκοτεινιάζει!!! Ευτυχία με μια λέξη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ ..του χρόνου θα γιορτάζεις κ εσύ και είναι τόσο πρωτόγνωρο σαν αίσθημα...

Μοναξίες;;;;γιατί;;;;; δεν θέλω τέτοια!!!!! Έφτιαξε ο καιρός και αλλάζει η διάθεση πλέον!!!

Έλα οι χοριακές να έρχονται...άντε κορίτσια μου!!!! 

Μακαρι Νατασσα μου, μακαρι.

Μοναξιες γιατι εχουν φυγει σχεδον ολα τα κοριτσια μας...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Τζώρτζιαααα αγαπημένη μου!!!!! 

Μπήκες στην λίστα;;;; αχουυυυυυ τέλεια!!!! Έρχεται έρχεται κορίτσι μου γλυκό!!!!!!

Πέρασε ο καιρός και τα ευχάριστα θα έρθουν στο σπιτικό σας :wub:

Εμείς ναι τρέξιμο αλλά ευτυχισμένο βρε παιδί μου,σε κοιτάει ή σου χαμογελάει κ ξεχνάς ότι σε σκοτεινιάζει!!! Ευτυχία με μια λέξη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ ..του χρόνου θα γιορτάζεις κ εσύ και είναι τόσο πρωτόγνωρο σαν αίσθημα...

Μοναξίες;;;;γιατί;;;;; δεν θέλω τέτοια!!!!! Έφτιαξε ο καιρός και αλλάζει η διάθεση πλέον!!!

Έλα οι χοριακές να έρχονται...άντε κορίτσια μου!!!! 

Nατασσού μου γλυκειά...Σε σκεφτόμουν στη διέγερση...οι GONAL αγκαζέ με το βιτάμ!!

Περιγράφεις ονειρικές στιγμές που χρειάζοντε βιβλίο για να απτυπωθούν όλα..το χαμόγελό του...το ναζάκι του..η αγκαλίτσα...τα χαδάκια..να είστε πάντα έτσι χαμογελαστοί κ ευτυχισμένοι!!!

Σήμερα πάω γιατρό για οδηγίες...τα δύο εμβρυάκια που έφτιαξα μπήκαν κατάψυξη..δεν μου τα έβαλαν στον κύκλο της διέγερσης, προτίμησαν στον επόμενο, θέλουν παραπάνω ενδομήτριο από το 10,5 ..

Οι 3 μας απομείναμε να περιμένουμε τις χοριακες με το καλό...μας έκανε αρχή η Μελένια, σε λίγο καιρό εγω κ έρχεται η σειρά της Γεωργίας μας..κ οι 3 που μείναμε περιμένουμε τα πιο ευχάριστα, τα πιό ωραία νέα της ζωής μας...να γίνουμε ΜΑΝΟΥΛΕΣ:wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες τι κανετε;

Μελενια μου ποτε ειναι να κανεις χοριακη;

Γεωργιτσα εσυ ποτε λες να σε ειδοποίησουν;

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.με θλίβει το γεγονος οτι στη βαπτιση του μικρου μου δεν μπορω να κανω οτι κ στην κορη μου.τοτε μας ειχε πληρωσει η γιαγια μου κ οι γονεις μου το τραπεζι κ μας ειχαν βοηθησει κ σε μπουμπουνιερες κλπ κ ηταν ολα ονειρικα...πραγματικά βαπτιση για πριγκιπισσα....χαχαχα ετσι το εβλεπα το γλυκο μου κοριτσακι!!!

Τωρα ομως που ζοριζομαστε οικονομικά διοτι οταν θα γινει η βαπτιση του μικρου δεν θα εχω προλαβει καν να γυρισω στη δουλεια ο πεθερος μου που θα παρει κ το ονομα του ουτε κουβεντα για βοηθεια.αφου κ 2500 που του ειχαμε δανειστει για τη γεννα τα πηρε μια χαρα πισω,τα 1500 δλδ γιατι τα υπολοιπα 1000 δεν τα εχουμε τωρα κ θα του τα δωσουμε λιγο αργοτερα.ετσι λοιπον αποφασισαμε οτι δεν θα κανουμε τραπεζι.λυπαμαι που δεν μπορω να κανω στο δευτερο μου παιδί οτι εκανα κ στο πρωτο.

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Angie.31 είπε:

Καλημερα ομορφες τι κανετε;

Μελενια μου ποτε ειναι να κανεις χοριακη;

Γεωργιτσα εσυ ποτε λες να σε ειδοποίησουν;

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.με θλίβει το γεγονος οτι στη βαπτιση του μικρου μου δεν μπορω να κανω οτι κ στην κορη μου.τοτε μας ειχε πληρωσει η γιαγια μου κ οι γονεις μου το τραπεζι κ μας ειχαν βοηθησει κ σε μπουμπουνιερες κλπ κ ηταν ολα ονειρικα...πραγματικά βαπτιση για πριγκιπισσα....χαχαχα ετσι το εβλεπα το γλυκο μου κοριτσακι!!!

Τωρα ομως που ζοριζομαστε οικονομικά διοτι οταν θα γινει η βαπτιση του μικρου δεν θα εχω προλαβει καν να γυρισω στη δουλεια ο πεθερος μου που θα παρει κ το ονομα του ουτε κουβεντα για βοηθεια.αφου κ 2500 που του ειχαμε δανειστει για τη γεννα τα πηρε μια χαρα πισω,τα 1500 δλδ γιατι τα υπολοιπα 1000 δεν τα εχουμε τωρα κ θα του τα δωσουμε λιγο αργοτερα.ετσι λοιπον αποφασισαμε οτι δεν θα κανουμε τραπεζι.λυπαμαι που δεν μπορω να κανω στο δευτερο μου παιδί οτι εκανα κ στο πρωτο.

 

Καλημέρα...

Μη στεναχωριέσαι! Σκέψου ότι καταφέρατε όλα όσα μπορέσατε οι 2 σας για τα παιδάκια σας!Τα τραπέζια δεν κάνουν τη διαφορά κ καταλαβαίνω τι λες αλλα δεν είμαστε πάντα στην ίδια οικονομική κατάσταση...είμαι σίγουρη ότι παραπάνω μπορείτε θα κάνετε...μπορείς κ κετερινγκ στην εκκλησία για το κέρασμα έστω κ να κάνεις χωριστά για τους κουμπάρους! Σημασία έχει ότι το παιδάκι σου θα γίνει Χριστιανός τα υπόλοιπα άστα δεν είναι για στεναχώρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου. Να’μαι κ γω. Είχα λίγες μέρες να μπώ κ τώρα διαβάζω τα νέα σας :)

Μελένια διαβάζω την έκανες την ε/τ, καλοστέργιωτα κοριτσάκι! Την άρπαξες ε ; Πως είσαι τώρα;

Γεωργία τι κάνεις; Συνήλθες από την ίωση;

Δήμητρα πάλι Πάμελο-φέρνεις; Συναυλιακή σε βλέπω. Άντε τώρα που μπορείς, γιατί μετά, θα τρέχεις στους παιδότοπους! Καλή αρχή κοριτσάκι!

Άντζι ετοιμάζεστε για τη βάφτιση του μικρούλη; τι ωραία! Μη σκέφτεσαι τα τραπέζια, σημασία έχει το όνομα, η ευχή, τα άλλα είναι για τους καλεσμένους! Έχει την αγάπη σας όπως κ η Σοφούλα, κ δεν του λείπει πραγματικά τίποτα από τα υπόλοιπα!  Πάρτυ παιδικό στο σπίτι; Χαράς στο κουράγιο σου! Η Σοφούλα θα το ευχαριστηθεί πάντως!           

Νατασσάκι πολύ χαίρομαι με τη νέα σου ζωή! Ήσουν από την αρχή αισιόδοξη θυμάμαι κ σου πάνε όλα καλά! Ακούτε κορίτσιααααα;;;;;

Eγώ περιττό να σας πω πως πέρασα το Σ/Κ, με πλάκωσαν τα χαλιά, οι κουρτίνες κ  η λεκάνη με τα ασιδέρωτα....αχχχ, μαγευτικά, τι να πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια!!!!

τι κάνετε;;; εγώ τάισα μπέμπη,τον άλλαξα και τον έδωσα στον μπαμπά του να τον κοιμήσει για να μαγειρέψω,γιατί κάτι πρέπει να φάει κ αυτή η δόλια μάνα :-) για να έχει κουράγιο!!

Μελένια μου,καλοστέριωτα τα παγωτινάκια σου...με το καλό τα θετικά αποτελέσματα.Αχχ κατάφερα να ξαναμπώ πάνω στις νέες εγκυμοσύνες που έρχονται!!!Χοριακούλα έχουμε στις 23 ή νωρίτερα;;;

Όσο για την ευτυχία μακάρι να μπορούσα να σας το περιγράψω,αλλά και όλους τους συνδυασμούς λέξεων να χρησιμοποιήσω πάλι λίγες θα είναι για να σας το εξηγήσω.Προετοιμαστείτε για ότι καλύτερο έρχεται στην ζωή σας,γιατι τελικά το 9μηνο είναι το πιο απλό!!!!

Τζώρτζια μου μην στεναχωριέσαι,αχχχ το άτιμο το φβ ...για πές πότε υπολογίζεις οτι ξεκινάτε;;;πως είναι η ψυχολογία σου;;σε θέλω θετική!!! Η δουλειά καλά;;αυτός ο γκούχου γκούχου έστρωσε;;;

Δημητρούλα το βιτάμ θέλει να το πιστεύεις και σου φέρνει τα πιο γλυκά αποτελέσματα στο τέλος!!! Δεν πειράζει που δεν μπήκαν στον κύκλο αυτό,ο νέος θα είναι κ ο σωστός!!! Όλα έρχονται στην σωστή στιγμή,εγώ εκεί κατέληξα μετά απο όλα όσα πέρασα.Εύχομαι να έχεις καλά νέα απο τον γιατρό!! 

Άντζι μου,κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι,αλοίμονο αν σκάγαμε για ενα τραπέζι!!! 

Εσείς κ τα παιδάκια σας να είστε καλά,κανένας δεν παρεξηγεί σε αυτήν την εποχή.

Έχει ο Θεός αυτό να λές και που ξέρεις μπορεί ο πεθερός να φιλοτιμηθεί και να σας βοηθήσει.

Στρολλάκιιιι που είσαι;;;;; αχχχ το τικεράκι σου με το καλοκαίρι....τι κάνεις;;σε τι φάση είσαι εκτός της καθαριότητας που διάβασα.Όλα καλά;;

Νέα ζωή όπως τα λές...μηδενίζεις το κοντέρ μόλις το πρωτοπάρεις αγκαλιά και όλα ξεκινάνε πάλι...όλα νέα..

Όσο για την αισιοδοξία εμένα με βοήθησε πολύ,όταν σκεφτόμαστε έτσι σίγουρα όλα μας πάνε καλά!!!!Κρατήστε το σαν :)συμβουλή όπως κ το βιτάμ !!!!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Angie.31 είπε:

Καλημερα ομορφες τι κανετε;

Μελενια μου ποτε ειναι να κανεις χοριακη;

Γεωργιτσα εσυ ποτε λες να σε ειδοποίησουν;

Εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.με θλίβει το γεγονος οτι στη βαπτιση του μικρου μου δεν μπορω να κανω οτι κ στην κορη μου.τοτε μας ειχε πληρωσει η γιαγια μου κ οι γονεις μου το τραπεζι κ μας ειχαν βοηθησει κ σε μπουμπουνιερες κλπ κ ηταν ολα ονειρικα...πραγματικά βαπτιση για πριγκιπισσα....χαχαχα ετσι το εβλεπα το γλυκο μου κοριτσακι!!!

Τωρα ομως που ζοριζομαστε οικονομικά διοτι οταν θα γινει η βαπτιση του μικρου δεν θα εχω προλαβει καν να γυρισω στη δουλεια ο πεθερος μου που θα παρει κ το ονομα του ουτε κουβεντα για βοηθεια.αφου κ 2500 που του ειχαμε δανειστει για τη γεννα τα πηρε μια χαρα πισω,τα 1500 δλδ γιατι τα υπολοιπα 1000 δεν τα εχουμε τωρα κ θα του τα δωσουμε λιγο αργοτερα.ετσι λοιπον αποφασισαμε οτι δεν θα κανουμε τραπεζι.λυπαμαι που δεν μπορω να κανω στο δευτερο μου παιδί οτι εκανα κ στο πρωτο.

 

Καλή μου Angie. Θα συμφωνησω με τα κοριτσια. Δε χρειαζεται να στενοχωριεσαι. Οι καιροι ειναι δυσκολοι και ολοι το ξερουν.

Αυτο που μετραει ειναι να ειναι το παιδι καλα, να ειναι γερο, να γινει το μυστηριο με το καλο και ολα τα αλλα σ δεν εχουν σημασια. Προσωπικα, ολα αυτα που περιβαλλουν τα μυστηρια της εκκλησιας τα εχω απομυηθοποιησει εδω και καιρο και αν μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω, δεν θα τα εκανα ουτε για τον γαμο μου.

Αλλου ειναι η ουσια. Άλλα ειναι τα σημαντικα της ζωης και εσεις τα εχετε ολα κοπελα μου!

Στρολλακι τι κανεις; Δουλειες με φουντες ε;! Ασε κι εγω τις κανω σαν τη χελωνα! Ναι, ευτυχως περασε και εξαιτιας της εχασα και ενα κιλο!

Νατασσακι πολυ μου αρεσουν τα νεα σου! Εγω ελπιζω μεχρι τον Ιουλιο να εχουμε κανει και την ετ. Ο ακατανομαστος δεν με ενοχλει, αλλα εδω κι εκει αρχισε τις βλακειουλες του. Ειπα κι εγω;! Ποσο θα κρατιοταν;! Η δικη σου η ξινη τι λεει;

Δημητρουλα τι ειπε ο γιατρος;

Μελενια πως τα πας; Το κρυωμα σου υποχωρει;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααχχ κορίτσακια μου προσπαθώ να φτάσω στον γιατρό!!!Έχει τρελλή κίνηση είμαι με τα μέσα κ περιμένωωωωω....

Έτσι όπως τα λες είναι Νατάσσα μου αν δεν έχουμε θετική σκέψη τίποτα δεν γίνεται...καλή ψυχολογία κ βιτάμ...ε... και λόγκο να κολλήσουν οι ψυχούλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χαθηκα σορυ τα φιλια μου σε ολες..ο μπεμπης μου μεγαλωνει εφτασε 67 ημερων κοιμαται μονο πανω μου και στο διπλο..οπου και να τον ακουμπησεις ξυπναει ...η αυπνια φουλ καθε δυομιση ωρες το βραδυ πρωι κανενα ωραριο..θηλαζω...εξετασεις χαλια ξεκιναω σιδηρο και βιταμινη ντε μεγαλη ανεπαρκεια..δωσαμε πιπιλα τη φτυνει σε πεντε λεπτα...δυο φορες δωσαμε συμπληρωμα ζαλιζομουν αγρια..καθε βοηθεια απο θηλαζουσες ευπροσδεκτη..επισης ειναι αρκετα αυπνος..μονο οταν πας βολτα το καροτσι ριχνει καναν υπνο οταν σταματας παει ξυπναει..ευχομαι ολες να ξενυχτατε συντομα με μωρα!!

  • Μου αρέσει 1

7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τι χαρα η σημερινη, πηρε ζωη παλι η παρεα μας :) !

Αντζη μου γλυκια μη μου στεναχωριεσαι για τετοια πραγματα κοριτσακι μου. Καταλαβαινω οτι θες να κανεις στο αγορακι σου οτι κ στο Σοφακι, μα δεν ειναι τα ιδια χρονια. Η κατασταση οικονομικα μας παει ολους απ το κακο στο χειροτερο. Οποτε να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ ειμαι σιγουρη οτι η βαπτιση κ χωρις τραπεζι θα ειναι παραμυθενια :) . Ασε που μπορει ο παππους μολις πειτε οτι δε θα κανετε τραπεζι να το παρει πανω του ;) !

Στρολλιτσα που εξαφανιστηκες???? Μας αφησες μονες τοσες μερες :( . Ευχαριστω κοριτσακι μου για τις ευχες. Αντε να μας ερθουν ολα θερικα σε ολες μας πια! Τελειωσες με τις δουλειες?

Νατασουλι μου τετοιες περιγραφες να μας κανεις, να μπαινουμε κ εμεις στο ονειρο! Σ' ευχαριστω για τις ευχες. Ελπιζω τα παγωτινια μου να βρηκαν τη θεση τους στην κοιλιτσα μου :) !

Γεωργια μου ειδες που μας θυμηθηκαν τα κοριτσια μας? Τι χαρα :D .

Τρελοκοριτσο αγαπημενο(Δημητρουλα) πηγες στο γιατρο? Ετοιμη για τη συναυλια????

Εγω κοριτσια μου με το κρυωμα ειμαι ετσι κ ετσι. Σημερα καπως καλυτερα. Η καταρροη συνεχιζει. Το πρωι ειχα κ λιγο βηχα(που τον καταπιεζω οσο μπορω). Τι να πω βρε κοριτσια ηταν αναγκη να κρυωσω τωρα???? Κ προσεχα η καημενη πολυ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε! 

Οσο για τη χοριακη μου ειπε να παω στις 23. Μ' εχει πιασει ομως να παω το Σαββατο 20. Κ αυτο για δυο λογους: 1ον για να ειμαι με τον αντρουλη μου κ 2ον γιατι την Κυριακη ειναι η γιορτη μου (Λενια). Η αληθεια ειναι δεν ξερω τι να κανω....!!!! :confused: Εσεις τι λετε????

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου τι χαρα η σημερινη, πηρε ζωη παλι η παρεα μας :) !

Αντζη μου γλυκια μη μου στεναχωριεσαι για τετοια πραγματα κοριτσακι μου. Καταλαβαινω οτι θες να κανεις στο αγορακι σου οτι κ στο Σοφακι, μα δεν ειναι τα ιδια χρονια. Η κατασταση οικονομικα μας παει ολους απ το κακο στο χειροτερο. Οποτε να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ ειμαι σιγουρη οτι η βαπτιση κ χωρις τραπεζι θα ειναι παραμυθενια :) . Ασε που μπορει ο παππους μολις πειτε οτι δε θα κανετε τραπεζι να το παρει πανω του ;) !

Στρολλιτσα που εξαφανιστηκες???? Μας αφησες μονες τοσες μερες :( . Ευχαριστω κοριτσακι μου για τις ευχες. Αντε να μας ερθουν ολα θερικα σε ολες μας πια! Τελειωσες με τις δουλειες?

Νατασουλι μου τετοιες περιγραφες να μας κανεις, να μπαινουμε κ εμεις στο ονειρο! Σ' ευχαριστω για τις ευχες. Ελπιζω τα παγωτινια μου να βρηκαν τη θεση τους στην κοιλιτσα μου :) !

Γεωργια μου ειδες που μας θυμηθηκαν τα κοριτσια μας? Τι χαρα :D .

Τρελοκοριτσο αγαπημενο(Δημητρουλα) πηγες στο γιατρο? Ετοιμη για τη συναυλια????

Εγω κοριτσια μου με το κρυωμα ειμαι ετσι κ ετσι. Σημερα καπως καλυτερα. Η καταρροη συνεχιζει. Το πρωι ειχα κ λιγο βηχα(που τον καταπιεζω οσο μπορω). Τι να πω βρε κοριτσια ηταν αναγκη να κρυωσω τωρα???? Κ προσεχα η καημενη πολυ. Δεν πειραζει, τι να κανουμε! 

Οσο για τη χοριακη μου ειπε να παω στις 23. Μ' εχει πιασει ομως να παω το Σαββατο 20. Κ αυτο για δυο λογους: 1ον για να ειμαι με τον αντρουλη μου κ 2ον γιατι την Κυριακη ειναι η γιορτη μου (Λενια). Η αληθεια ειναι δεν ξερω τι να κανω....!!!! :confused: Εσεις τι λετε????

 

 

Καμάρι μόλις μπήκα στο ιατρείο είμαι παρέα με τις φουσκωμένες μου!!Χαχα...

Περιμένω να με δεί για να σας ενημερώσω...θα έρθει κ ο άντρας από δουλειά να με πάρει κ να δει τον ντοκ!!

Όσο για την χοριακή εγώ θα σου έλεγα την ημέρα που σου είπε ο ντοκ αλλά ανθες να είναι κ ο άντρας συζητησέ το μαζί του κ πήγαινε το Σάββατο άντε να γιορτάσεις νωρίτερα! Πέμπτη θα προσπαθήσω να πάω να προσκυνήσω την Αγία Ελένη...θα σε σκέφτομαι κ εσένα κ όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , blue moon είπε:

Κοριτσια χαθηκα σορυ τα φιλια μου σε ολες..ο μπεμπης μου μεγαλωνει εφτασε 67 ημερων κοιμαται μονο πανω μου και στο διπλο..οπου και να τον ακουμπησεις ξυπναει ...η αυπνια φουλ καθε δυομιση ωρες το βραδυ πρωι κανενα ωραριο..θηλαζω...εξετασεις χαλια ξεκιναω σιδηρο και βιταμινη ντε μεγαλη ανεπαρκεια..δωσαμε πιπιλα τη φτυνει σε πεντε λεπτα...δυο φορες δωσαμε συμπληρωμα ζαλιζομουν αγρια..καθε βοηθεια απο θηλαζουσες ευπροσδεκτη..επισης ειναι αρκετα αυπνος..μονο οταν πας βολτα το καροτσι ριχνει καναν υπνο οταν σταματας παει ξυπναει..ευχομαι ολες να ξενυχτατε συντομα με μωρα!!

Ωωωω! Blue! Τι ευχαριστη έκλπληξη που μας θυμηθηκατε οι μωρομανουλες! Δολοα Δολια μανα κρατα γερα!

Μελενια μου κι εγω λεω να πας οταν σου ειπε ο γιατρος! Νωριτερα μπορει να μην δειξει και να εχουμε καμια απογοητευση χωρις λογο!

Δημητρουλα περιμενουμε!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...