Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Αχ Δημητρουλι μου που ειστε πια??? Με αφησατε μονη κ μελαγχολησα. Ο αντρας μου θα λειπει ως αυριο στη δουλεια κ εχω μεινει μονη. Εγω ακομα κρυωμενη ειμαι. Καταρροη, λιγο βηχα. Τι να πω πια ηταν αναγκη στην αναμονη να κρυωσω????? Ελεος!

Αντε κοριτσακι μου να αδιαθετησεις να ηρεμησεις!!!

 

Δεν σου φερνει υπνηλια να περναει η ωρα;

Αυριο το απογευμα γιατρο εγω κ Τεταρτη παω Depeche mode!!!!!!Yesssss θα με παρει το αντρακι μου μαζι εχουμε να παμε καποιους πελατες ολεεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Δεν σου φερνει υπνηλια να περναει η ωρα;

Αυριο το απογευμα γιατρο εγω κ Τεταρτη παω Depeche mode!!!!!!Yesssss θα με παρει το αντρακι μου μαζι εχουμε να παμε καποιους πελατες ολεεεεε

Ουαουουου!!!! Τελειαααα!!!!! Αχ τυχερη να περασετε υπεροχα. 

Υπνηλια ναι οταν παιρνω τα χαπια στο μισαωρο ξεραινομαι. Ασε που εχει κ συννεφια κ δε θελωωωω...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Ουαουουου!!!! Τελειαααα!!!!! Αχ τυχερη να περασετε υπεροχα. 

Υπνηλια ναι οταν παιρνω τα χαπια στο μισαωρο ξεραινομαι. Ασε που εχει κ συννεφια κ δε θελωωωω...!!!

Μόλις αδιαθέτησααα....ααααχχχ αρχίζω πωω όλα μαζί!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μόλις αδιαθέτησααα....ααααχχχ αρχίζω πωω όλα μαζί!!!

Τελειαααα.....!!!! Καλη αρχη αγαπη! Ολα να πανε κατ'ευχην κοριτσακι μου ♡♡♡♡♡!!!! 

Αχ... μ' επιασε χαρα τωρα! Δημητρουλα μου ας μοιραζομαστε ομορφες συζητησεις για τους επομενους 9 μηνες!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Τελειαααα.....!!!! Καλη αρχη αγαπη! Ολα να πανε κατ'ευχην κοριτσακι μου ♡♡♡♡♡!!!! 

Αχ... μ' επιασε χαρα τωρα! Δημητρουλα μου ας μοιραζομαστε ομορφες συζητησεις για τους επομενους 9 μηνες!!! 

Χαχαχα θα μετράμε κοιλιές χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι γινεται; Μοναξιές; Όλα τα κορίτσια ειναι στο fb φαινεται.

Εγω σημερα στη δουλεια, κανονικα και τωρα εχω μαγειρεμα, κλπ, κλπ και ελεγα να ξεκινησω επιτελους και καμια γυμναστικη, αλλα χλωμο το βλεπω παλι... Τελος παντων... βλεπουμε...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ναιαιαι. . . !!!!! Αυτο ακριβως θελω. Χαχαχαχα... αγαπημενο μου τρελοκοριτσο ♡♡♡♡♡♡♡ !!!!!!!

ΟΥΟΥ θα κολλήσει το φόρουμ απο τα νούμερα μας δεν θα χωράμε !!χαχαχα

πρίν από 9 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι γινεται; Μοναξιές; Όλα τα κορίτσια ειναι στο fb φαινεται.

Εγω σημερα στη δουλεια, κανονικα και τωρα εχω μαγειρεμα, κλπ, κλπ και ελεγα να ξεκινησω επιτελους και καμια γυμναστικη, αλλα χλωμο το βλεπω παλι... Τελος παντων... βλεπουμε...

Μπα κ στο fb τίποτα...

Γυμναστική καλοκαιριατικα καλέ?Χαλαραααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΟΥΟΥ θα κολλήσει το φόρουμ απο τα νούμερα μας δεν θα χωράμε !!χαχαχα

Μπα κ στο fb τίποτα...

Γυμναστική καλοκαιριατικα καλέ?Χαλαραααα

Τι να κανω η καψερη που πρεπει να τα χασω τα κιλα πριν με καλεσουν και χωρις γυμναστικη δεν υπαρχει ελπιδα;;;

Και δεν ειναι και λιγα! 10 κιλα ειναι αυτα! Ωχ Παναγια μου!...

Προσπαθω να τα βλεπω οπως η Δεσποινα. Πχ δυο-δυο! Γιατι αν δω και τα δεκα μαζι.... κλαφ' τα Χαράλαμπε!...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι γινεται; Μοναξιές; Όλα τα κορίτσια ειναι στο fb φαινεται.

Εγω σημερα στη δουλεια, κανονικα και τωρα εχω μαγειρεμα, κλπ, κλπ και ελεγα να ξεκινησω επιτελους και καμια γυμναστικη, αλλα χλωμο το βλεπω παλι... Τελος παντων... βλεπουμε...

Γεια σου Τζορτζινακι μου!!!  Μοναξιες δε λες τιποτα. Μας ξεχασαν... Εγω, εσυ κ η Δημητρουλα μειναμε.

Μπραβο που θα ξεκινησεις γυμναστικη εγω ειμαι τεμπελιτσα τελευταια- χιχιχι!!! 

Ναι Δημητρουλα μου, ναι δε θα μας χωραει τιποτα! Χαχαχα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

και ναι μπήκα!!!! Και βλέπω τελευταίο μνμ μου που πήγα να σας γράψω κ δεν κατάφερα ποτέ να στείλω να ξεκινάει με το Χριστός Ανέστη, γελάνε κ οι πέτρες ...

τι κάνετε;; πως είστε;;; τι έχω χάσει;;;έχουμε ευχάριστα νέα;;;;Πείτε μουυυ!!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι τόσο ευτυχισμένη που δεν έχω λόγια να περιγράψω την καθημερινότητα μας κ την ζωή μας με τον μικρό μας,40σαμε κιόλας και οι βόλτες είναι συχνές πλέον.

Ο μικρούλης μας είναι ενα ευτυχισμένο παιδάκι που όλο γελάει είτε είναι ξύπνιος είτε κοιμάται..και εμείς τον χαζεύουμε!!! 

Σας φιλώ !!!!!:wub::wub::wub:


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , NatasaP είπε:

 Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

και ναι μπήκα!!!! Και βλέπω τελευταίο μνμ μου που πήγα να σας γράψω κ δεν κατάφερα ποτέ να στείλω να ξεκινάει με το Χριστός Ανέστη, γελάνε κ οι πέτρες ...

τι κάνετε;; πως είστε;;; τι έχω χάσει;;;έχουμε ευχάριστα νέα;;;;Πείτε μουυυ!!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι τόσο ευτυχισμένη που δεν έχω λόγια να περιγράψω την καθημερινότητα μας κ την ζωή μας με τον μικρό μας,40σαμε κιόλας και οι βόλτες είναι συχνές πλέον.

Ο μικρούλης μας είναι ενα ευτυχισμένο παιδάκι που όλο γελάει είτε είναι ξύπνιος είτε κοιμάται..και εμείς τον χαζεύουμε!!! 

Σας φιλώ !!!!!:wub::wub::wub:

Έλα βρε κοριτσαρα!!! Που εισαι; Χρονια πολλα για χτες!

Τι ωραια που μαθαινουμε νεα σας! Βολτιτσες, ε; Μπραβο σας! Χαιρομαι παρα πολυ που ειστε ολοι ευτυχισμενοι!

Εμεις εδω... Μοναξιες!... Εγω εχω μπει στη λιστεα λιστα εδω και εναν μηνα, η Μελενια περιμενει τη θετικη χοριακη και η Δημητρουλα όπου να ' ναι ακολουθει!

Εσυ; Πεφτει τρεξιμο; Αλλα ευχαριστο σιγουρα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Έλα βρε κοριτσαρα!!! Που εισαι; Χρονια πολλα για χτες!

Τι ωραια που μαθαινουμε νεα σας! Βολτιτσες, ε; Μπραβο σας! Χαιρομαι παρα πολυ που ειστε ολοι ευτυχισμενοι!

Εμεις εδω... Μοναξιες!... Εγω εχω μπει στη λιστεα λιστα εδω και εναν μηνα, η Μελενια περιμενει τη θετικη χοριακη και η Δημητρουλα όπου να ' ναι ακολουθει!

Εσυ; Πεφτει τρεξιμο; Αλλα ευχαριστο σιγουρα!

Τζώρτζιαααα αγαπημένη μου!!!!! 

Μπήκες στην λίστα;;;; αχουυυυυυ τέλεια!!!! Έρχεται έρχεται κορίτσι μου γλυκό!!!!!!

Πέρασε ο καιρός και τα ευχάριστα θα έρθουν στο σπιτικό σας :wub:

Εμείς ναι τρέξιμο αλλά ευτυχισμένο βρε παιδί μου,σε κοιτάει ή σου χαμογελάει κ ξεχνάς ότι σε σκοτεινιάζει!!! Ευτυχία με μια λέξη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ ..του χρόνου θα γιορτάζεις κ εσύ και είναι τόσο πρωτόγνωρο σαν αίσθημα...

Μοναξίες;;;;γιατί;;;;; δεν θέλω τέτοια!!!!! Έφτιαξε ο καιρός και αλλάζει η διάθεση πλέον!!!

Έλα οι χοριακές να έρχονται...άντε κορίτσια μου!!!! 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...