Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου, καλησπερα. Μολις γυρισαμε απο παρτυ σε παιδοτοπο, εχουμε και ενα αυριο το πρωι(αρχισαμε τα παρτυ), εβαλα τη μικρη για υπνο κι χαλαρωνω. Ειμαι κομματια απο το πρωι στους δρομους. Για καποιο λογο δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ απο το κινητο μου σημερα το πρωι και αν και δεν ειχα πολυ δουλεια δεν μπορουσα να σας γραψω!

Σαμιαμ μου και Μαρια μου λυπαμαι πολυ, ευχομαι να βρειτε ακρη και η επομενη να ειναι η τυχερη σας και να πανηγυριζουμε ολες μαζι.

Λια συγχαρητηρια εισαι εγκυος, γρηγορα μια χοριακη!!!!

Μις και Γεωργια Χαιδευετε κοιλιτσες γρηγορα!!!

Μελενια μου πως παει το κλωσημα;;;

Τα φιλια μου σε ολες!!!!

  • Μου αρέσει 4

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε τσουπρες? Εμένα χάλασε το πλυντήριο σήμερα και είμαι να σκάσω. Αλλά έξοδα πάλι. Και μετά σου λέει μην πιστεύεις στην παρασκευή και 13... 

Δημητρουλα καλά να περάσεις και όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα. Έχει ο Θεός! 

Miss sunny εγώ δεν είχα αιμορροΐδες αλλά είναι της εγκυμοσύνης. Να τρως φρούτα και λαχανικά και πολύ νερό! 

Καλλιόπη sugar Angie Γεωργία Νατασσάκι Μελένια και σε όλα τα κορίτσια φιλάκια και καλό βράδυ! 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα....

Μολις κοιμηθηκαν τα βλασταρια μου κ ειπα να διαβασω τα νεακια σας...

Πηγαμε τα παιδια το απογευμα στο Athens metro mall γιατι στο καταστημα του public ειχαν ενα τεραστιο πονυ (κουκλα) κ η Σοφια τρελαινεται. Σας εχω πει οτι κανουμε συλλογη κ εχουμε οτι κυκλοφορει σχετικο με πονυ;

Ωραια περασαμε.Αυριο το πρωι θα τους παω στο mall στο Μαρουσι γιατι εχουν παλι πονυ κ επι ευκαιριας θα παρω κ ενα δωρο για την φιλη μου που γενναει το πρωί.Σκεφτομουν κατι απο τη Lapin.Να ειναι ενα καλο δωρο.

Δημητρουλα κριμα βρε κοριτσι μου.Δεν μπορείτε να δανειστειτε απο καποιον συγγενη;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

Εν τέλει πήγα και πήρα δεύτερο τεστ εγκυμοσύνης, αυτό που είχα πάρει και στον γιο μου!

Το έκανα τώρα το πρωί και έβγαλε τον σταυρό ξεκάθαρα!! Είμαστε πολύ χαρούμενοι όπως καταλαβαίνετε, ο άντρας μου ίσως και πιο πολύ από μένα. Τώρα του βγήκε, κρατούσε τα συναισθήματά του για να μη μ επηρεάζει. Προσπαθώ όμως να είμαστε προσγειωμένοι μέχρι να με δει ο γιατρός και να επιβεβαιώσει ότι όλα οκ.

Θα τον πάρω τηλ να κλείσουμε ραντεβού να με δει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Lia21 είπε:

καλημέρα κορίτσια!

Εν τέλει πήγα και πήρα δεύτερο τεστ εγκυμοσύνης, αυτό που είχα πάρει και στον γιο μου!

Το έκανα τώρα το πρωί και έβγαλε τον σταυρό ξεκάθαρα!! Είμαστε πολύ χαρούμενοι όπως καταλαβαίνετε, ο άντρας μου ίσως και πιο πολύ από μένα. Τώρα του βγήκε, κρατούσε τα συναισθήματά του για να μη μ επηρεάζει. Προσπαθώ όμως να είμαστε προσγειωμένοι μέχρι να με δει ο γιατρός και να επιβεβαιώσει ότι όλα οκ.

Θα τον πάρω τηλ να κλείσουμε ραντεβού να με δει!

Καλημεραααααααα.....

συγχαρητηρια κοριτσι μου...μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι να εχεις

Αχ κοριτσια πριν λιγο γεννησε η φιλη μου κ μου εστειλαν τον παιδαρο να τον δω.ενα κουκλι ζωγραφιστό. Αυριο το πρωι θα παμε στο μαιευτηριο...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κοριτσάρες!!!

Λοιπόν μετά από ρακί ο άντρας κ κρασακι εγώ κ συζήτηση με φιλικό ζευγάρι..που εχει περάσει τα ίδια..θα πουλήσουμε το ιχ κ προχωράμε!!

Να της ζήσει Αντζι μου!!!

Λια βουρ γιατρό αυτά είναι!!!

Ολα θα μπουν σε μια σειρά για όλες κ αν δεν καταφέρω να γίνω μαμα ...να γεννήσω ισως καταφέρω να γίνω μαμά της αγκαλιάς θα το ψάξω κ αυτό πάντως χαρά στο σπίτι μας θα μπει! Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο για να κρατηθώ όρθια κ δυνατή αυτη τη στιγμή! 

Κορίτσια χαιδευτε κοιλίτσες φιλήστε μωράκια κ έχει ο Θεός

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Δημητρουλα μου σιγουρα θα τα καταφερεις κοριτσι μου. Γιατι πρωτα δεν κανετε κουβεντα στο γιατρο για το οικονομικο κομματι κ μετα να παρετε αποφασεις? Οταν φτανουμε στα ορια μας ο Θεουλης βλεπει. Θα ερθει το μπεμπε. Θα το δεις! 

Λια συγχαρητηρια! Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Αγγελικουλα(υπεροχο ονομα-γι αυτο σε ειπα ετσι) :) να σας ζησει το μπεμπουλινι!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!!

Γεωργια, Pingu καλημεριτσες :):):)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσακια ευχαριστώ για την ενθάρυνση ο άντρας είπε τι να δώσουμε το αμάξι για να πάρουμε άλλο τι να το δώσουμε για άλλη μία προσπάθεια κ ότι βγει..το καλοκαιρι θα το αλλάζαμε απλα τώρα θα φύγει ενα μεγάλο μέρος της προσπάθειας...

Τώρα ενδοκρινολόγο κ όλα τα ευχάριστα για την επιτροπή τραλαλα μια ζωή τρέξιμο δεν πειράζει είναι για καλό σκοπο αααα ξεκιναω pregnacare + filicine μετα οταν αρχισω τρυπηματα σεπραφαρ κλπ αλλο πρωτοκολλο κ χαπια κ ενεσεις για να μην κουράσω τις γριες μου..(ωοθηκες)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου :)

Μελενια μου τι κανεις; Πως παει τι κλωσσημα;

Καλημερα Γεωργια μου. Καλα ειμαι. Αυριο το πρωι γυρναμε σπιτι μας. Το κλωσσιμα φανταζομαι καλα, χωρις υπερβολες αυτη τη φορα. Οι αληθεια ειναι βεβαια πως δε νιωθω τιποτα που υποδουλωνει οτι κατι συμβαινει εκει μεσα. 

Εσυ πως εισαι? Τελικα πηρες αδεια ή θα γυρισεις δουλεια?

Just now, Me-Lenia είπε:

Καλημερα Γεωργια μου. Καλα ειμαι. Αυριο το πρωι γυρναμε σπιτι μας. Το κλωσσιμα φανταζομαι καλα, χωρις υπερβολες αυτη τη φορα. Οι αληθεια ειναι βεβαια πως δε νιωθω τιποτα που υποδουλωνει οτι κατι συμβαινει εκει μεσα. 

Εσυ πως εισαι? Τελικα πηρες αδεια ή θα γυρισεις δουλεια?

Υποδηλωνει ηθελα να γραψω. Χαχαχα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το κατάλαβα! Χαχαχα! Καλή επιστροφή να έχετε. Home sweet home!

Ειναι νωρίς ακόμα. Μην ψάχνεις για συμπτωματα. Καλα το πας. Ηρεμία και χαλαροτητα.

Εγώ ναι, πήρα άδεια. Ειχα μιλησει με τα κορίτσια στη δουλεια και μου ειπαν πως υπηρχε πίεση, οποτε αποφασισα να εχω την ηρεμια μου για οσο μεγαλυτερο διαστημα μπορω. 

Σκεπτομαι ακομα σε ποιον γιατρο να παω. Εχω ακουσει τα καλυτερα για τον κ. Σινδο στο "Αλεξανδρας" οπου θα εχουμε και λιγοτερα εξοδα. Αλλα σκεπτομαι και τον παλιο μου γιατρο, με τον οποιο ναι μεν δεν τα καταφεραμε στο κομματι της εξωσωματικης, αλλα ειναι καλος μαιευτηρας. Θα μπορει να μου δινει και αδειες γιατι ειναι του ταμειου μου. Βεβαια θα κοστισει ακριβοτερα... Δεν ξερω ακομα... 

Ελένη μου, θυμησε μου, σε ποιο μαιευτήριο γέννησες; Με πόσα κρεββάτια;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...