Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Νατασακι μουουου.... τι ωραια τα εχεις τακτοποιημενα ολα. Κ ψωμακι βρε θηριο??? Φτου-φτου κοριτσακι μου! Να δω τον σκυλο με καλτσες κ τον μπουτακια(οταν μπουσουλησει) με πατακια να κανουν παρκε κ τι στον κοσμο! Χαχαχα....

Εγω χα'ι'δευω κοιλιτσα οπως με εχεις διαταξει :P  κ ελπιζω!!!

Γεωργια ειμαι απολυτα συμφωνη με τον αντρα σου. Αρκετα με το αγχος, τωρα μονο απολαυση :)

 

Μικρούλα μουυυυυ ο μπέμπης διατάζει γιατί θέλει πολλά φιλαράκια (κοριτσάκια -αγοράκια) απο τις φίλες της μανούλας!!!! 

Να την χαιδεύεις ,να της μιλάς ...να ακούει το νινί να μαθαίνει απο τώρα την φωνούλα σου :)

Αχαχαχαχαχα παρκέ!!!!! Λιώνωωωωωωω......


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 49 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ο καημένος ο σκύλος θα κανει πατιναζ! Χαχαχα! Ωραια αυτη η εικονα με τον μπεμπη, τα πατακια και τον σκυλακο!

Χαμός Τζώρτζια χαμός...μόλις μπουσουλίσουμε κανονίζουμε μάζεμα σπίτι μου να κάνουμε καινούργιο συκώτι απο τα γέλια!!!!! :):):) 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , NatasaP είπε:

Χαμός Τζώρτζια χαμός...μόλις μπουσουλίσουμε κανονίζουμε μάζεμα σπίτι μου να κάνουμε καινούργιο συκώτι απο τα γέλια!!!!! :):):) 

Στο μαζεμα που θα κανετε να το πειτε εγκαιρα να ερθω κ εγω! Χεχεχε...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;;

Γεωργια μου στο Ιασω γεννησα σε τρικλινο. Δεν εμεινα ευχαριστημενη για πολλους λογους. Μπορει να ετυχα σε κακο οροφο, δεν ξερω.

Αντζυ μου γεννησε!!! Μοιαζει στον Πετρο το παιδι;;; χαχα!!!

Λια μου συγχαρητηρια και παλι, μια τελεια εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Pingu και εμας χαλασε το πλυντηριο στεγνωτηριο την περασμενη εβδομαδα και πηραμε καινουργιο και σωθηκαμε. Τοσο φρεσκα και μυρωδατα ρουχα δεν ξερω απο ποτε εχω να μυρισω. Μαλλον το πλυντηριο τα ειχε παιξει απο καιρο και δεν το ειχαμε καταλαβει...

Νατασσακι καλα μπουσουληματα, θα τρεχεις και δεν θα φτανεις!!!

Μελενια μου ποτε εχεις χοριακη;

Δημητρα μου θα πιασουν τοπο τα λεφτα απο την πωληση του αμαξιου! Χαρα θα μπει στο σπιτι σου, οπως και να εχει!!! Αυτο ελεγα και εγω στον αντρα μου! Να σας πω την αληθεια πολυ θα ηθελα να υιοθετησω ενα παιδακι. Τοσα ειναι που χρειαζονται μια αγκαλια και αγαπη. Στεναχωριεμαι τοσο πολυ, Ενα παιδακι απο την Αιθιοπια πχ αν και δεν ξερω ποσο δυσκολο ειναι. Αν ο αντρας μου ηταν λιγο πιο δεκτικος( αν και δεν ειναι πολυ αρνητικος αλλα βαζει την λογικη μπροστα) Θα το ειχα κανει ηδη.

Εμεις πηγαμε στα γενεθλια σε παιδοτοπο παλι σημερα, η μικρη ξετρελαθηκε, δεν εβγαινε απο τον χωρο με τα μπαλακια και τα ηλεκτρονικα αμαξακια. Ειναι τοσο κοινωνικη( δεν ξερω σε ποιον εμοιασε- εμεις δεν ειμασταν μικροι), απλωνοταν σε αγνωστους να την παρουν αγκαλια να την πανε στα παιχνιδια και εμας σημασια δεν μας εδινε. Ασφαλως μετα ξεραθηκε στον υπνο!!! Τωρα εστειλα τον ανρα μου και την μικρη στα πεθερικα μου να κανω καμια δουλεια. Ποναει και ο φρονιμητης μου εδω και 4 μερες και η οδοντιατρος μου εδωσε αντιβιωση για 4-5 μερες να σωσουμε την  εξαγωγη αλλα το θεωρω λιγο βλακεια γιατι ειναι σρταβος και τωρα να το σωσουμε αργοτερα θα εχω παλι θεμα λογικα οποτε σκεφτομαι να τον βγαλω οπως και να εχει. Και φοβαμαιιιιι, απορω ωρες ωρες πως γεννησα! εγω που ειναι τοσο φοβιτσιαρα!!!

  • Μου αρέσει 3

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Χαμός Τζώρτζια χαμός...μόλις μπουσουλίσουμε κανονίζουμε μάζεμα σπίτι μου να κάνουμε καινούργιο συκώτι απο τα γέλια!!!!! :):):) 

'Νταξει! Αν το ανεβάσεις στο you tube θα γίνει viral! Είχα δει ενα παρόμοιο περισυ που ειχαν βαλει στο μπεμπακι στολη-παρκετεζα! Πολύ γελιο!

Ελενάκι τώρα που το λες για το Ιασω, κατι θυμαμαι που λεγατε τοτε για την διαφορα συμπεριφορων αναμεσα στο προσωπικο των οροφων... 

Το δοντάκι να το φτιαξεις. Δεν ειναι τιποτα. Με ναρκωση τοπικη θα γινει και όλα καλα. Όπως λες κι εσυ, εδώ γέννησες!

Μαράκι μου, πως είσαι κοπέλα μου;

Marakiinlove ποτε ειναι το παρτυ σας;

Βρε κορίτσια, τι να γινεται με το Strollaki;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Eleni1986 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;;;

Γεωργια μου στο Ιασω γεννησα σε τρικλινο. Δεν εμεινα ευχαριστημενη για πολλους λογους. Μπορει να ετυχα σε κακο οροφο, δεν ξερω.

Αντζυ μου γεννησε!!! Μοιαζει στον Πετρο το παιδι;;; χαχα!!!

Λια μου συγχαρητηρια και παλι, μια τελεια εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Pingu και εμας χαλασε το πλυντηριο στεγνωτηριο την περασμενη εβδομαδα και πηραμε καινουργιο και σωθηκαμε. Τοσο φρεσκα και μυρωδατα ρουχα δεν ξερω απο ποτε εχω να μυρισω. Μαλλον το πλυντηριο τα ειχε παιξει απο καιρο και δεν το ειχαμε καταλαβει...

Νατασσακι καλα μπουσουληματα, θα τρεχεις και δεν θα φτανεις!!!

Μελενια μου ποτε εχεις χοριακη;

Δημητρα μου θα πιασουν τοπο τα λεφτα απο την πωληση του αμαξιου! Χαρα θα μπει στο σπιτι σου, οπως και να εχει!!! Αυτο ελεγα και εγω στον αντρα μου! Να σας πω την αληθεια πολυ θα ηθελα να υιοθετησω ενα παιδακι. Τοσα ειναι που χρειαζονται μια αγκαλια και αγαπη. Στεναχωριεμαι τοσο πολυ, Ενα παιδακι απο την Αιθιοπια πχ αν και δεν ξερω ποσο δυσκολο ειναι. Αν ο αντρας μου ηταν λιγο πιο δεκτικος( αν και δεν ειναι πολυ αρνητικος αλλα βαζει την λογικη μπροστα) Θα το ειχα κανει ηδη.

Εμεις πηγαμε στα γενεθλια σε παιδοτοπο παλι σημερα, η μικρη ξετρελαθηκε, δεν εβγαινε απο τον χωρο με τα μπαλακια και τα ηλεκτρονικα αμαξακια. Ειναι τοσο κοινωνικη( δεν ξερω σε ποιον εμοιασε- εμεις δεν ειμασταν μικροι), απλωνοταν σε αγνωστους να την παρουν αγκαλια να την πανε στα παιχνιδια και εμας σημασια δεν μας εδινε. Ασφαλως μετα ξεραθηκε στον υπνο!!! Τωρα εστειλα τον ανρα μου και την μικρη στα πεθερικα μου να κανω καμια δουλεια. Ποναει και ο φρονιμητης μου εδω και 4 μερες και η οδοντιατρος μου εδωσε αντιβιωση για 4-5 μερες να σωσουμε την  εξαγωγη αλλα το θεωρω λιγο βλακεια γιατι ειναι σρταβος και τωρα να το σωσουμε αργοτερα θα εχω παλι θεμα λογικα οποτε σκεφτομαι να τον βγαλω οπως και να εχει. Και φοβαμαιιιιι, απορω ωρες ωρες πως γεννησα! εγω που ειναι τοσο φοβιτσιαρα!!!

Ελενάκιιι ερώτηση τα βρεφικά τα βάζεις στεγνωτήριο;;; 

Ρε το φραουλάκιιι το κοινωνικό !!!! Χαχαχα...απο που πήρε το παιδί;;;

Περαστικά με το δόντι,νομίζω όμως πως κ τώρα να ήθελες να κάνεις εξαγωγή πάλι θα έπρεπε να πάρεις αντιβίωση.

πρίν από 27 λεπτά , Georgia1972 είπε:

'Νταξει! Αν το ανεβάσεις στο you tube θα γίνει viral! Είχα δει ενα παρόμοιο περισυ που ειχαν βαλει στο μπεμπακι στολη-παρκετεζα! Πολύ γελιο!

Ελενάκι τώρα που το λες για το Ιασω, κατι θυμαμαι που λεγατε τοτε για την διαφορα συμπεριφορων αναμεσα στο προσωπικο των οροφων... 

Το δοντάκι να το φτιαξεις. Δεν ειναι τιποτα. Με ναρκωση τοπικη θα γινει και όλα καλα. Όπως λες κι εσυ, εδώ γέννησες!

Μαράκι μου, πως είσαι κοπέλα μου;

Marakiinlove ποτε ειναι το παρτυ σας;

Βρε κορίτσια, τι να γινεται με το Strollaki;

Στολή παρκετέζα χμμμμμμ....δεν είναι κακό!!!! Δύο τμχ παρακαλώ....να δείς για πότε τελειώνουν οι δουλειές και γυαλίζει το σπίτι!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Ελενη με το δοντι! 

Τι ωραια που χαιρεστε τα μπεμπουδινια σας!!! Μπουσουληματα,παιχνιδια κ ολα τα ωραια!

Κι εγω σκεφτομουν γενικα δημοσιο νοσοκομειο αλλα ο συζυγος ουτε να το ακουσει... Εγω ξερω οτι ολα τα δυσκολα στο δημοσιο τα στελνουν. Κ με λιγα χρηματα στο Ελενα μενεις κ σε σουιτα. Τεσπα ας εχουμε καλες εγκυμοσυνες, με υγεια κ ολα θα γινουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ελενακι περαστικα! Αυτοι οι φρονιμητες ζορι ειναι! Το φραουλακι εχει τρελαθει στα παρτυ αυτες τις ημερες. Χιχιχι... 

Την Παρασκευη χοριακη. Ωχ Παναγιτσα μου!!!

Κ εγω αναρωτιεμαι για το Strollaki βρε κοριτσια. Που εχει χαθει???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , NatasaP είπε:

Ελενάκιιι ερώτηση τα βρεφικά τα βάζεις στεγνωτήριο;;; 

Ρε το φραουλάκιιι το κοινωνικό !!!! Χαχαχα...απο που πήρε το παιδί;;;

Περαστικά με το δόντι,νομίζω όμως πως κ τώρα να ήθελες να κάνεις εξαγωγή πάλι θα έπρεπε να πάρεις αντιβίωση.

Νατασσουλι μου!!!! Δεν εχω χρησιμοποιησει ακομα καν το στεγνωτηριο. Εχω ακουσει οτι δεν κανει αλλα δεν ξερω. Ξερεις κατι;;;;;; χιχιχιχι!!!

Σιγουρα θα ηθελα και αντιβιωση που ηδη παιρνω αλλα η οδοντιατρος θελει να το αφησει αν μου περασει τωρα με την αντιβιωση αλλα δεν ξερω αν εχει νοημα αφου ειναι πολυ στραβο. αν ηταν ισιο οκ να το αφηνα αλλα θα βγει απο το μαγουλο σε λιγο!!! Και να με αφησει τωρα αφου ειναι ετσι, παλι καποια στιγμη θα με πιασει...Βεβαια το εχω πολλα χρονια ετσι και δεν με ειχε ενοχλησει ποτε. αλλα επειδη κανω ορθοδοντικες εργασιες μαλλον καπου επηρεαστηκε. Τρεμω απο τον φοβο μου, δεν εχω κανει ποτε εξαγωγη ουτε σφραγισμα.... γκρρρρ!!!!

πρίν από 7 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Περαστικα Ελενη με το δοντι! 

Τι ωραια που χαιρεστε τα μπεμπουδινια σας!!! Μπουσουληματα,παιχνιδια κ ολα τα ωραια!

Κι εγω σκεφτομουν γενικα δημοσιο νοσοκομειο αλλα ο συζυγος ουτε να το ακουσει... Εγω ξερω οτι ολα τα δυσκολα στο δημοσιο τα στελνουν. Κ με λιγα χρηματα στο Ελενα μενεις κ σε σουιτα. Τεσπα ας εχουμε καλες εγκυμοσυνες, με υγεια κ ολα θα γινουν!

Μις μου ευχαριστω!!!! αχ τα δεις και εσυ σε λιγο... απο παιδοτοπο σε παιδοτοπο θα τρεχεις!!!! Αυτη θα ειναι η διασκεδαση σου!!! χιχιχι!!!

πρίν από 2 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ελενακι περαστικα! Αυτοι οι φρονιμητες ζορι ειναι! Το φραουλακι εχει τρελαθει στα παρτυ αυτες τις ημερες. Χιχιχι... 

Την Παρασκευη χοριακη. Ωχ Παναγιτσα μου!!!

Κ εγω αναρωτιεμαι για το Strollaki βρε κοριτσια. Που εχει χαθει???

Ευχαριστω αγαπη μου!!! αντε την Παρασκευη για ενα τεραστιο ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


28 minutes ago, Me-Lenia said:

Ελενακι περαστικα! Αυτοι οι φρονιμητες ζορι ειναι! Το φραουλακι εχει τρελαθει στα παρτυ αυτες τις ημερες. Χιχιχι... 

Την Παρασκευη χοριακη. Ωχ Παναγιτσα μου!!!

Κ εγω αναρωτιεμαι για το Strollaki βρε κοριτσια. Που εχει χαθει???

Αχ Μελενια πώς σε καταλαβαινω.. Αυτη η αγωνια για τη χοριακη δε φευγει με τπτ! Αχ αντε,θα εχεις ενα ωραιοτατο νουμερακι! Αχ κι εμεις Παρασκευη βραδυ θα παμε στο κεντρο για υπερηχο,να δουμε τι θα δουμε...Θα παω στη Χρυσοβαλαντου μας για κερακια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Αχ Μελενια πώς σε καταλαβαινω.. Αυτη η αγωνια για τη χοριακη δε φευγει με τπτ! Αχ αντε,θα εχεις ενα ωραιοτατο νουμερακι! Αχ κι εμεις Παρασκευη βραδυ θα παμε στο κεντρο για υπερηχο,να δουμε τι θα δουμε...Θα παω στη Χρυσοβαλαντου μας για κερακια!

Μακαρι Sanny μου να ειναι μια ομορφη μερα η Παρασκευη. Αχ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!

Τι κανεις Sugarάκι;;;;

Εγώ κορίτσια ξύπνησα αποψε στις 03.00 και μέχρι τις 06.30, ταβανοθεραπεία που λέει και το λουκουμαδάκι! Γαρίδα το ματι! Έπειτα έβγαλα μια λινη κουβερτουλα που ειχαμε ριξει αυτες τις μερες και κοιμηθηκα σπαστα, για να παιρνω και τα πρωινα χαπια, ενα τριωρακι.  Αλλαξε ο καιρος και ζεσταινομουν;;;!!!  Θα μπω στον καιρο να δω.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...