Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Εγω ειμαι υπερ των δημοσιων νοσοκομειων ειδικα των μεγαλων οπως το Αλεξανδρας. 

Στην αρχη μπορεις να κανεις ενα ραντεβου με τον κ. Σινδο ωστε να εχεις προσωπικη αποψη κ μετα να συγκρινεις κ να αποφασισεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!!

DIMITRA ειμαι σιγουρη πως οτι κ να κανετε θα τα καταφερετε.Η επομενη φορα θα ειναι κ τυχερη σας,ειστε τοσο αγαπημενοι κ το αξιζετε!

Κοριτσακια μαζεψα τα καλοκαιρινα κι εβαλα τα χειμωνιατικα..Αχ κοιτουσα κατι στενα φορεματακια κι ελεγα αν ολα πανε καλα ποτε θα τα φορεσω ξανα αραγε...

Melenia μια χαρα το πας,χαλαροτητα! Κι εγω αναρωτιομουν τι να γινεται εκει μεσα κι ακομα αναρωτιεμαι. 

Βαλαμε σημερα κι αμορτισερ στο αμαξι μου γιατι σε καθε λακουβα τα βλεπω ολα. Κ σε αυτη τη χωρα δεν εχουμε κ λιγες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

DIMITRA ειμαι σιγουρη πως οτι κ να κανετε θα τα καταφερετε.Η επομενη φορα θα ειναι κ τυχερη σας,ειστε τοσο αγαπημενοι κ το αξιζετε!

Κοριτσακια μαζεψα τα καλοκαιρινα κι εβαλα τα χειμωνιατικα..Αχ κοιτουσα κατι στενα φορεματακια κι ελεγα αν ολα πανε καλα ποτε θα τα φορεσω ξανα αραγε...

Melenia μια χαρα το πας,χαλαροτητα! Κι εγω αναρωτιομουν τι να γινεται εκει μεσα κι ακομα αναρωτιεμαι. 

Βαλαμε σημερα κι αμορτισερ στο αμαξι μου γιατι σε καθε λακουβα τα βλεπω ολα. Κ σε αυτη τη χωρα δεν εχουμε κ λιγες...

Χαχα mis μου ενα εχω να σου πω η ανηψια μου θελει κ αλλη ντουλάπα!!!Παντελονια τελος...φορεματα τα ιδια κανει παρτυ χειμωνα καλοκαιρι το κοριτσι ειναι τυχερη πηρε το σωμα μου και εχει την τυχη να της δωσω οτι εχω κ δεν εχω ευτυχως παντα της αρεσε το ντυσιμο μου !!

Εκει μεσα που λες εχεις βαλει ενα η δυο μωρακια που περιμενουν να τα δειτε!!

Οσο για τις λακουβες φρικη σκεφτομαι τις βροχες κ πως θα κυκλοφορουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια!

μακάρι να πάνε όλα καλά! μ έχει πιάσει μια ανησυχία μέχρι να με δει ο γιατρός, λογικό είναι θα μου πείτε!

τέσπα, έχει και φανταστική μέρα σήμερα! για μια χαλαρή βόλτα είναι ιδανική!

καλό σας μεσημέρι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DIMITRAS said:

Χαχα mis μου ενα εχω να σου πω η ανηψια μου θελει κ αλλη ντουλάπα!!!Παντελονια τελος...φορεματα τα ιδια κανει παρτυ χειμωνα καλοκαιρι το κοριτσι ειναι τυχερη πηρε το σωμα μου και εχει την τυχη να της δωσω οτι εχω κ δεν εχω ευτυχως παντα της αρεσε το ντυσιμο μου !!

Εκει μεσα που λες εχεις βαλει ενα η δυο μωρακια που περιμενουν να τα δειτε!!

Οσο για τις λακουβες φρικη σκεφτομαι τις βροχες κ πως θα κυκλοφορουμε

Χαχα τι τυχερη!

Προς το παρον τη βγαζω με φορμες κ αθλητικα στη δουλεια,με βολευουν κ νιωθω ανετα εκει που ουτε για αστειο να τις δω. Αυτο με τις βροχες τι εννοεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sanny πιστευω ολες μεχρι τελους αυτο θα αναρωτιομαστε, τι συμβαινει εκει μεσα! Με τα αθλητικα νιωθεις σιγουρα super ανετα. Εγω τα λατρευω αυτα τα ρουχα.

Δημητρουλα η ανηψια υπερτυχερη με τετοια θεια. Αλλα κ εσυ υπερτυχερη που βλεπεις τα ρουχα σου στην ανηψουλα σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Με τις βροχες κ τις λακουβες Μις μου αστα λιμνες φιορδ γινοντε οι δρομοι ..

Ναι κοριτσια την χαιρομαι αλλά κ η τσεπη του αδερφου μου χαιρεται την γεμισα σορτσακια φορμες ολοσωμες ε ήμουν φετονι ειδικα στα 30 ήμουν σουπερ τώρα παει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είπα κι εγω Μελενια μου, αλλα σκεφτομαι πως θα εχω τρέξιμο για να παρω καμια άδεια. Θα πρεπει να με βλεπει εκεινος να μου δινει καποια γνωματευση οτι πρεπει να απουσιασω απο την εργασια μου  και επειτα να στηνομαι στις ουρες του δικου μου νοσοκομειου για να με βλεπει και γιατρος του ταμειου μου για να παιρνω τελικα άδεια. Εγω βλεπετε  δεν μπορω να παω με φορμες στη δουλεια και δεν μπορω να διαθεσω χρηματα για να αγορασω νεες στολες για λιγους μηνες.

1 hour ago, Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

DIMITRA ειμαι σιγουρη πως οτι κ να κανετε θα τα καταφερετε.Η επομενη φορα θα ειναι κ τυχερη σας,ειστε τοσο αγαπημενοι κ το αξιζετε!

Κοριτσακια μαζεψα τα καλοκαιρινα κι εβαλα τα χειμωνιατικα..Αχ κοιτουσα κατι στενα φορεματακια κι ελεγα αν ολα πανε καλα ποτε θα τα φορεσω ξανα αραγε...

Melenia μια χαρα το πας,χαλαροτητα! Κι εγω αναρωτιομουν τι να γινεται εκει μεσα κι ακομα αναρωτιεμαι. 

Βαλαμε σημερα κι αμορτισερ στο αμαξι μου γιατι σε καθε λακουβα τα βλεπω ολα. Κ σε αυτη τη χωρα δεν εχουμε κ λιγες...

Χαχα! Αυτο σκεφτομουν κι εγω που ετπιμαζα τα τελευταια καλοκαιρινα για να αποθηκευτουν, αλλα χαλαλι! Και αν προσεξουμε, δεν θα παρουμε πολλα κιλα! Σήμεδα σιδερωσα επιτελους και λιγα ρουχαλακια! Κάποια καθιστη και καποια για λιγη ωρα ορθια. Νομιζω πως καλα τα πηγα. Μου εφυγε καποιο αγχος και μ' αυτο.

Α ρε Δημητρουλα, ειναι πολυ τυχερη η ανηψια σου που σε έχει! Εισαι μεγαλη καρδια! Ξερω κατι άλλες που ουτε του Αγγελου τους νερο δεν δίνουν!

Lia μου όλες εχουμε αυτήν την ανησυχία. Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι. Να περασετε υπεροχα στη βολτα σας και να γιορτασετε τα ευχαριστα νεα!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Έτσι είπα κι εγω Μελενια μου, αλλα σκεφτομαι πως θα εχω τρέξιμο για να παρω καμια άδεια. Θα πρεπει να με βλεπει εκεινος να μου δινει καποια γνωματευση οτι πρεπει να απουσιασω απο την εργασια μου  και επειτα να στηνομαι στις ουρες του δικου μου νοσοκομειου για να με βλεπει και γιατρος του ταμειου μου για να παιρνω τελικα άδεια. Εγω βλεπετε  δεν μπορω να παω με φορμες στη δουλεια και δεν μπορω να διαθεσω χρηματα για να αγορασω νεες στολες για λιγους μηνες.

Εχεις δικιο! Οποτε νομιζω πως καλυτερα να μην μπεις σε διλημματα κ προβληματιστεις. Πηγαινε εξ'αρχης στον γιατρο σου που θα σε διευκολυνει με τις αδειες κ του εχεις κ εμπιστοσυνη! :)

Νομιζω πως πρεπει να απλουστευουμε τη ζωη μας. Συνεχεια ζορια κ προβληματισμοι δεν παλευεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτο μου λεει και ο αντρας μου. Να εχουμε αυτους τους εννεα μηνες ποιοτητα ζωης και λιγοτερο αγχος. Θα του μιλησουμε να μας κανει και καποια διευκολυνση ως προς την διαρκεια της αποπληρωμης. Δεν μπορει. Κατι θα κανει. Μας ξερει τοσα χρονια πια...

Αχ, ας πανε όλα καλα και ας τα πληρωσουμε κι αυτα...

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι και καλό σκ να έχουμε.

Τι κάνετε;;;

Τζώρτζια μου άσε τα άγχη και απόλαυσε αυτό το μοναδικό ταξίδι.Είναι τρομερό αλλά οι εννέα αυτοί μήνες πραγματικά περνάνε πιο γρήγορα απο ποτέ.

Παλεύω και με μωρό και σκύλο,είμαι υποχόνδρια οπότε καθαρίζω περισσότερο απο πρίν και καταλήγω πτώμα το βράδυ...οχι πως πρίν δεν κατέληγα χαχα!!!

Μιςς μου αν ζορίζεσαι στην τουαλέτα ρώτα τον γιατρό τι μπορείς να πάρεις .

Μελένια μου;;;το σποράκι τι κάνει;

Δήμητρα τα δημόσια δεν έχουν τόση αναμονή πια,οπότε ψάξε το και εκεί.

Λία μου συγχαρητήρια!!!! Με το καλό το νινάκι.

Ελενάκι σουρτουκεύεις την φραουλίτσα;;;; Πως περάσατε;;;

Αντζουλίνι αν είχα ανοίξει χθες το τάμπλετ θα ερχόμουν και εγω mall να τα λέγαμε απο κοντά!!! 

Εγώ έβαλα στον φούρνο το ψωμάκι μου και πίνω το καφεδάκι μου .Σε λίγο θα ξυπνήσει και ο μικρούλης μου :) 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Γεια σου Νατασσακι! Οταν θα μπουσουλαει πια ο μπεμπης, ζητω η τρελα, ε;

Αχαχαχα άστα να πάνε.... απο τώρα βγάζουμε τα παπούτσια απέξω και στον σκύλο βάζω κάλτσες στο σπίτι.Βασικά παλεύω να της κρατάει πάνω του γιατί τις δαγκώνει κ τις βγάζει το λαμόγιο χαχαχαχα!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι μουουου.... τι ωραια τα εχεις τακτοποιημενα ολα. Κ ψωμακι βρε θηριο??? Φτου-φτου κοριτσακι μου! Να δω τον σκυλο με καλτσες κ τον μπουτακια(οταν μπουσουλησει) με πατακια να κανουν παρκε κ τι στον κοσμο! Χαχαχα....

Εγω χα'ι'δευω κοιλιτσα οπως με εχεις διαταξει :P  κ ελπιζω!!!

Γεωργια ειμαι απολυτα συμφωνη με τον αντρα σου. Αρκετα με το αγχος, τωρα μονο απολαυση :)

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...