Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

22 minutes ago, DIMITRAS said:

Ειναι φυσιολογικά όλα σε εγκυμοσυνη θα με δει!! Μου εδωσε φοριολαρ σιροπακι σε σταγονες για 2 μήνες φουσκωνω κ ξαναπάω!!!Παει κ αυτο χαχα 

Α πολυ ωραια νεα!!! Αχ αντε να φουσκωσεις συντομα ναιιιιι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημητρουλονι τελειααα!!! Ολα μπαινουν σε σειρα!!! Με το καλο μπεμπακια στην κοιλιτσα σου!

Εγω κοριτσια μου ειμαι καπως αγχωμενη. Τι μ' επιασε τωρα??? Ημουν τοσο καλα.

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Me-Lenia said:

Δημητρουλονι τελειααα!!! Ολα μπαινουν σε σειρα!!! Με το καλο μπεμπακια στην κοιλιτσα σου!

Εγω κοριτσια μου ειμαι καπως αγχωμενη. Τι μ' επιασε τωρα??? Ημουν τοσο καλα.

 

Τι νιωθεις Μελενια? Ταχυκαρδια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Δημητρουλονι τελειααα!!! Ολα μπαινουν σε σειρα!!! Με το καλο μπεμπακια στην κοιλιτσα σου!

Εγω κοριτσια μου ειμαι καπως αγχωμενη. Τι μ' επιασε τωρα??? Ημουν τοσο καλα.

 

Λογικό είναι κοριτσάκι μου. Κοντεύουν οι μέρες. Χαλάρωσε όσο μπορείς χαϊδέψε την κοιλίτσα σου και όλα θα πάνε καλά!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρούλα τι είναι αυτο το σιροπάκι;

Μελένιααααα! Την Παρασκευή θα έχουμε ευχάριστα νεα!!!!

Κορίτσια, φαντάζομαι πως αυτο το σπρευ που καλύπτει τα λευκα θα απαγορευεται στην εγκυμοσυνη δια ροπάλου, ετσι; Χημικο ειναι κι αυτο.... Απλα αναρωτιόμουν πως θα παω στη δουλεια. Γιατι καποια στιγμη πρεπει να παω!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ταχυκαρδια αστα να πανε sanny μου. Αφου φαντασου ειχαμε παει βολτα το απογευμα κ νομιζα απο τη μια οτι θα αδιαθετησω κ απ την αλλη η καρδια μου κοντευε να σπασει.

Pingudaki, Ελενακι, Γεωργια μου μακαρι!!! 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Me-Lenia said:

Ταχυκαρδια αστα να πανε sanny μου. Αφου φαντασου ειχαμε παει βολτα το απογευμα κ νομιζα απο τη μια οτι θα αδιαθετησω κ απ την αλλη η καρδια μου κοντευε να σπασει.

Pingudaki, Ελενακι, Γεωργια μου μακαρι!!! 

Πως σε νιωθω... Προσπαθησε να χαλαρωσεις,θετικη ενεργεια κ σε λιγα εικοσιτετραωρα θα χοροπηδας!!!

40 minutes ago, Georgia1972 said:

Δημητρούλα τι είναι αυτο το σιροπάκι;

Μελένιααααα! Την Παρασκευή θα έχουμε ευχάριστα νεα!!!!

Κορίτσια, φαντάζομαι πως αυτο το σπρευ που καλύπτει τα λευκα θα απαγορευεται στην εγκυμοσυνη δια ροπάλου, ετσι; Χημικο ειναι κι αυτο.... Απλα αναρωτιόμουν πως θα παω στη δουλεια. Γιατι καποια στιγμη πρεπει να παω!

Georgia κι εμενα τα λευκα κοντευουν στο αυτι χαχα κ ειναι κ πολλα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλησπερααααααααααα,

πως μου ειστε σημερα; Ανησυχο υπνο κανατε οι πιο πολλες εε; Εγω παλι απο την επομενη ημερα που αδιαθετησα κοιμαμαι σαν τουβλο. Ειχα 1,5 μηνα να κοιμηθω χωρις διαλειμματα.

Να σας ρωτησω αν γνωριζετε, πιστευετε οτι θα εχει μηδενιστει η χοριακη μου, να παω να εξεταστω ή να περιμενω ακομη;

  Μαρακι θελει περιπου 3-4 βδομαδες να μηδενισει! Καλο ειναι καθε βδομαδα να τη μετρας.εγω ημουν σε επικοινωνια με το γιατρο μου κ τον ενημερωνα.


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ταχυκαρδια αστα να πανε sanny μου. Αφου φαντασου ειχαμε παει βολτα το απογευμα κ νομιζα απο τη μια οτι θα αδιαθετησω κ απ την αλλη η καρδια μου κοντευε να σπασει.

Pingudaki, Ελενακι, Γεωργια μου μακαρι!!! 

Χμμμμ! Ταχυκαρδια! Εμφύτευση μου μυριζει! Είχα κι εγω ταχυκαρδιες. Ειδικα οταν ξαπλωνα. Αν ειναι ρυθμισμενος ο θυρεοειδης τοτε ειν αι η προσπαθεια του κυκλοφορικου να ανταπεξελθει στα νεα δεδομενα.  Συμφωνεις Dr. Hellen;

Αχ, κορίτσια μου ωραια ειναι η παρεα σας, αλλα κανει νυστα!

Θα τα πουμε αυριο.

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Α πολυ ωραια νεα!!! Αχ αντε να φουσκωσεις συντομα ναιιιιι!!!

 

10 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Δημητρουλονι τελειααα!!! Ολα μπαινουν σε σειρα!!! Με το καλο μπεμπακια στην κοιλιτσα σου!

Εγω κοριτσια μου ειμαι καπως αγχωμενη. Τι μ' επιασε τωρα??? Ημουν τοσο καλα.

 

 

9 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Δημητρούλα τι είναι αυτο το σιροπάκι;

Μελένιααααα! Την Παρασκευή θα έχουμε ευχάριστα νεα!!!!

Κορίτσια, φαντάζομαι πως αυτο το σπρευ που καλύπτει τα λευκα θα απαγορευεται στην εγκυμοσυνη δια ροπάλου, ετσι; Χημικο ειναι κι αυτο.... Απλα αναρωτιόμουν πως θα παω στη δουλεια. Γιατι καποια στιγμη πρεπει να παω!

Καλημέρεςςςςς

Το σιροπάκι πρέπει ετοιμολογικά να είναι φολικό 2 σταγόνες την ημέρα για 2 μήνες άντε να δούμε ...εστω ηρεμησα δεν εχω θρομβοφιλία κ προβλημα με βιταμίνες που φταίνε για αποβολές αντε να διούμε!! Στην εγκυμοσύνη να δω τι γινεται!

Μελένια άντε κ έρχοντεεεεεε ...ε μα είναι να μην αγχώνεσαι? Αλλα 2 βράδυα έμειναν κ Πάρτυυυυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, samiam είπε:

  Μαρακι θελει περιπου 3-4 βδομαδες να μηδενισει! Καλο ειναι καθε βδομαδα να τη μετρας.εγω ημουν σε επικοινωνια με το γιατρο μου κ τον ενημερωνα.

Καλημερα κοριτσια!!! Πως ξυπνησατε σημερα;

Samiam τοσο πολυ??? πωωωω δε θελω... εγω εκανα σημερα μια χοριακουλα να δουμε τι παιζει γτ αυριο ερχεται ο γυναικολογος στο νησι να δω αν χρειαζεται να με δει γτ η περιοδος τελειωσε


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου στην παλλίνδρομη πήγε 20 η χοριακή έκανα υπέρηχο κ ειχε φύγει μετά δεν ασχολήθηκα άλλο...θα εχει μηδενίσει καλά έκανες που έκανες άλλη μία να ηρεμήσεις!

Γεωργία μου ηρέμησα από αυτό έστω τίποτα άλλο δεν φταίει το αίμα μου για ότι περνάμε..

Ρε κορίτσια όλα τα πιτσιρίκια γκομενίζουν ψοφάω στα γέλια μα 6 χρονών κ θα μεγαλώσουν κ θα παντρευτούν μα κυρία αγαπιώμαστε η απάντηση του αγοριού

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...