Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

πρίν από 42 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αχαχαχα! Πολύ γέλιο έχουν τα μικρά! Κι εμενα ο ανηψιος μου που ειναι 6 την έχει βρει τη νυφη!

Αστα αυτά εχουν κ κουμπάρα ψοφάω ....

Μια που πάει 1η γυμνασίου έχει αγόρι τρομάρα της κ την φέρνει στο σχολικό κ αγκαλιάζοντε κ φιλιουντε στο μαγουλο ακόμα ευτυχώς γιατι θα επερνα χαπι της πιεσης με αυτα που έχω μπλέξει...με ipad iphone 13 χρονών κ δώστου snapchat..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Georgia1972 said:

Αχαχαχα! Πολύ γέλιο έχουν τα μικρά! Κι εμενα ο ανηψιος μου που ειναι 6 την έχει βρει τη νυφη!

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε? Σημερα ηρθα δουλεια,πιαστηκα στο σπιτι. Ναι εχουν πολυ πλακα τα μικρα! Αγαπανε αγνα κ αληθινα. Που να ξερουν οταν μεγαλωσουν...χαχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μις μου τι να ξέρουν τα ερημα μιμούντε αυτά που βλέπουν..μας είδε ο μικρός που με κρατούσε αγκαλια ο αντρας κ μου λέει ...παντρευτήκατε κυρία?? Λεω γιατι αγαπη? Σας κρατούσε ο κος αγκαλιά κ σας είπε κ μωρό...ε εγινα κόκκινη..και εγω την γυναίκα μου μωρό θα την λέω μου αρέσει!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ την κατανοηση. Ας βαλει η Παναγια το χερι της. Καλυτερα κοιμηθηκα αποψε. 

Δημητρουλα μου πολυ χαιρομαι που ησυχασες με τα αποτελεσματα των εξετασεων. Ολα μπαινουν σε ταξη!

Sanny καλυτερα που πηγες δουλεια. Θα περασει πιο ευχαριστα η ημερα.

Γεωργια ευτυχως ο θυρεοειδης μου ειναι αψογος. Η ταχυκαρδια νομιζω απ την αγωνια ειναι. Χαχαχα...

Κανονικα θα επρεπε να περασω απο τη δουλεια σημερα. Αλλα ο καλος μου δε θελει να οδηγησω. Κακο μπελα βρηκα. Λες κ η οδηγηση 10' κατι θα προκαλεσει. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!! Εγώ πάλι δεν κοιμήθηκα καλά. Μάλλον άρχισαν τα της εμμηνοπαυσης.. Μια ζεστενομουν μια κρυωνα.. Έχω να αδιαθετησω απο τον Ιούλιο οπότε μάλλον αυτό θα είναι.. 

Δημητρουλα γέλασα πολύ με τα μικρά.. Εδώ γκομενιζει η δικιά μου που είναι 2. Να δεις πως κοιτούσε τον τεχνικό της cyta.. Όλο από πίσω του πήγαινε που η Έλενα αν δεν ξέρει κάποιον είναι διστακτική στην αρχή.. 

Μελενια μου καλημέρα και βαθιές ανάσες. 2 μέρες έμειναν και θα χοροπηδας! 

Miss sunny καλή δουλίτσα! 

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι. Ενδομήτριο 9mm δεν είναι καλό? Ρωτάω για μια φίλη. 

  • Μου αρέσει 4

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημερα κορίτσια!! Εγώ πάλι δεν κοιμήθηκα καλά. Μάλλον άρχισαν τα της εμμηνοπαυσης.. Μια ζεστενομουν μια κρυωνα.. Έχω να αδιαθετησω απο τον Ιούλιο οπότε μάλλον αυτό θα είναι.. 

Δημητρουλα γέλασα πολύ με τα μικρά.. Εδώ γκομενιζει η δικιά μου που είναι 2. Να δεις πως κοιτούσε τον τεχνικό της cyta.. Όλο από πίσω του πήγαινε που η Έλενα αν δεν ξέρει κάποιον είναι διστακτική στην αρχή.. 

Μελενια μου καλημέρα και βαθιές ανάσες. 2 μέρες έμειναν και θα χοροπηδας! 

Miss sunny καλή δουλίτσα! 

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι. Ενδομήτριο 9mm δεν είναι καλό? Ρωτάω για μια φίλη. 

Καλημερα Pingudaki.Αχ-αχ... υπομονη κανω! Μηπως ειναι να σου ερθει τωρα γι αυτο κ εχεις τις εξαψεις σου.

Μια χαρα ειναι το ενδομητριο 9mm.

Η ζουζουνιτσα τους ωριμους αντρες διαλεγει! Χαχαχα... Σοφο κοριτσι!!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημεριτσες!!!!! Τι μου κάνετε;;;

ακόμα Τετάρτη είναι ρε κορίτσια... πφφφ!!! Ποτε περνάει η εβδομάδα!!! Περιμένουμε τέλεια νέα βέβαια να ακούσουμε, υπέρηχος, χοριακες!!! Γιουπι!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα ομορφες τι κανετε;

εγω εχω βαλει τον μικρο στη στρατα κ βολταρει στο μπαλκονι...

Η Σοφια μου ψιλομπουκωσε κ ξυπνησε με φτερνισματα...

Εχτες ειχε γενεθλια ο αντρουλης μου κ του κοψαμε μια τουρτιτσα....αααχ του λεω μεγαλωνουμε κ ασπριζουμε σιγα σιγα χαχαχα.   33 κλεισαμε κ οι δυο.εγω τον Αυγουστο κ ο αντρας μου εχτες...

Μελενια μου κοντευεις...ξερω πως ειναι αυτο το αγχος οταν πηγα 14η μερα για χοριακη...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αγχωθηκα πολυ. Πηγα στο μπανιο κ στο χαρτι ειδα μια σταγονα ροζ. Κοντευω να λιποθυμησω. Τους πηρα τηλ. Μου ειπαν να κοψω ασπιρινη κ να κανω εξεταση προγεστερονης κ E2. 

Ας μην ειναι κατι. Φοβαμαι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια αγχωθηκα πολυ. Πηγα στο μπανιο κ στο χαρτι ειδα μια σταγονα ροζ. Κοντευω να λιποθυμησω. Τους πηρα τηλ. Μου ειπαν να κοψω ασπιρινη κ να κανω εξεταση προγεστερονης κ E2. 

Ας μην ειναι κατι. Φοβαμαι.

Ηρεμησε καλέ ολα καλά μας πάνε κάνε την εξέταση κ θα δεις ολα καλά

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια αγχωθηκα πολυ. Πηγα στο μπανιο κ στο χαρτι ειδα μια σταγονα ροζ. Κοντευω να λιποθυμησω. Τους πηρα τηλ. Μου ειπαν να κοψω ασπιρινη κ να κανω εξεταση προγεστερονης κ E2. 

Ας μην ειναι κατι. Φοβαμαι.

Μια σταγονιτσα δεν ειναι τπτ... Μπορει να ειναι και καθυστερημενη εμφυτευση. Ετσι δεν ειναι κοριτσια;

Εγω πηρα αποτελεσματα χοριακης.... 72,86 μια χαρα νομιζω. Οποτε αυριο που ερχεται ο γυναικολογος στο νησι θα παω να με δει!!!

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ηρεμησε καλέ ολα καλά μας πάνε κάνε την εξέταση κ θα δεις ολα καλά

Την εκανα. Ηρθε ο αντρας μου, μου πηρε αιμα κ εφυγε. Ξερω κ εγω Δημητρουλα μου. Ο Θεος βοηθος.

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Μια σταγονιτσα δεν ειναι τπτ... Μπορει να ειναι και καθυστερημενη εμφυτευση. Ετσι δεν ειναι κοριτσια;

Εγω πηρα αποτελεσματα χοριακης.... 72,86 μια χαρα νομιζω. Οποτε αυριο που ερχεται ο γυναικολογος στο νησι θα παω να με δει!!!

 

Μακαρι Μαρια μου να μην ειναι τιποτα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...