Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 48 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια αγχωθηκα πολυ. Πηγα στο μπανιο κ στο χαρτι ειδα μια σταγονα ροζ. Κοντευω να λιποθυμησω. Τους πηρα τηλ. Μου ειπαν να κοψω ασπιρινη κ να κανω εξεταση προγεστερονης κ E2. 

Ας μην ειναι κατι. Φοβαμαι.

Μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου μπορει να μην ειναι τπτ.περιμενε κ θα δεις.να μας ενημερωσεις για οτι νεοτερο...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Angie.31 είπε:

Μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου μπορει να μην ειναι τπτ.περιμενε κ θα δεις.να μας ενημερωσεις για οτι νεοτερο...

Τωρα ειμαι ψυχραιμη Αντζη μου. Εκεινη την ωρα τα εχασα. Περιμενω σε δυο ωρες τα αποτελεσματα κ θα παρω να δω τι θα μου πουνε. 

Να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Χιλιοχρονος, υγιης κ ευτυχισμενος!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντζυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!Παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι!!!

Μελενια παιζει να ειναι και απο εμφυτευση!!! Ξερω οτι ειναι σοκ να βλεπεις κατι τετοιο οπως ειδα κι εγω προχτες... Προσπαθησε να χαλαρωσεις δε θα ειναι κατι θα δεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Αντζυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!Παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι!!!

Μελενια παιζει να ειναι και απο εμφυτευση!!! Ξερω οτι ειναι σοκ να βλεπεις κατι τετοιο οπως ειδα κι εγω προχτες... Προσπαθησε να χαλαρωσεις δε θα ειναι κατι θα δεις!

Τι να πω Sanny μου. Ηταν οντως σοκαριστικο. Θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου ηρέμησε. Είδες και η sunny προχτές το ίδιο είχε και ήταν μια χαρά. Να δεις που το σπορακι σου προσπαθεί να φωλιασει.. 

Angie μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου!! 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Μάλλον κάτι δεν πάει καλά με τον γιατρο της κοπέλας γιατί της είπε ότι θα ήθελε να είναι μεγαλύτερο και δεν προχώρησαν σε εμβρυομεταφορα..


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Pingu είπε:

Μελένια μου ηρέμησε. Είδες και η sunny προχτές το ίδιο είχε και ήταν μια χαρά. Να δεις που το σπορακι σου προσπαθεί να φωλιασει.. 

Angie μου να χαίρεσαι τον αντρουλη σου!! 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Μάλλον κάτι δεν πάει καλά με τον γιατρο της κοπέλας γιατί της είπε ότι θα ήθελε να είναι μεγαλύτερο και δεν προχώρησαν σε εμβρυομεταφορα..

Έχει να κάνει με την μέρα του κύκλου που έκανε την μέτρηση, δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά. Εγώ θυμάμαι την τελευταία φορά υπερήχου  πριν την μεταφορά ήταν 10 και ήταν τέλειο αλλά δεν θυμάμαι πόσες μέρες πριν ήταν. Για να το είπε ο γιατρός κάτι θα ξέρει!

 

Μελενια μου μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα αυτό!!! Θα δεις!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Eleni1986 είπε:

Έχει να κάνει με την μέρα του κύκλου που έκανε την μέτρηση, δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά. Εγώ θυμάμαι την τελευταία φορά υπερήχου  πριν την μεταφορά ήταν 10 και ήταν τέλειο αλλά δεν θυμάμαι πόσες μέρες πριν ήταν. Για να το είπε ο γιατρός κάτι θα ξέρει!

 

Μελενια μου μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα αυτό!!! Θα δεις!

Δεν έχω ιδέα από αυτά γι αυτό ρώτησα. Πάντως της είπε να πάει για τον επόμενο κύκλο. Σε ευχαριστώ Λενιω μου 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια βγηκαν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις. Μιλησα μαζι τους, μιυ ειπαν πως ειναι καλα κ να συνεχισω την αγωγη οπως την παιρνω, εκτος της ασπιρινης. Αντε να δουμε!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω τη γνωμη σας...

Οπως ειναι γνωστο μενω σε νησι και οι μετακινησεις ειναι δυσκολες. Με πηραν τηλ απο το κεντρο να μου πουν οτι ειδαν τη χοριακη μου και οτι πρεπει να την επαναλαβω μεχρι να μηδενιστει. Χαιρετισματα δλδ το ηξερα αυτο. Λεω για ακομη μια φορα στη γραμματεα του γιατρου οτι θελω να μιλησω με το γιατρο για τα επομενα βηματα. Η απαντηση ηταν να κλεισω ραντεβου να παω απο εκει και να τα πουμε. Δλδ να ξοδεψω 300€ μεταφορικα διαμονη κτλ για να μου δωσει ενα χαρτι με τι εξετασεις να κανω; Δεν γινεται να μου τα πει απο το τηλεφωνο και μολις τα συγκεντρωσω να παω; και να τον πληρωσω δλδ μια δυο επισκεψεις αρκει να μην τρεχω περα δωθε. Παραλογο ολο αυτο;

πρίν από 6 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσια βγηκαν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις. Μιλησα μαζι τους, μιυ ειπαν πως ειναι καλα κ να συνεχισω την αγωγη οπως την παιρνω, εκτος της ασπιρινης. Αντε να δουμε!

ειδες; ολα μια χαρουλα λοιπον

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρια μου ως εδω καλα. 

Οσον αφορα τον γιατρο σου. Κ εγω στην επαρχια μενω κ ο γιατρος μου ειναι Αθηνα. Παντα μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια με επαιρνε τηλ κ συζητουσαμε τα επομενα βηματα. Μου φαινεται χαζο να σε ταλαιπωρησει τοσο απλα για να συζητησετε. Επισης σε ολα τα κεντρα(απ'οσο ξερω) μονο την πρωτη επισκεψη πληρωνεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ναι Μαρια μου ως εδω καλα. 

Οσον αφορα τον γιατρο σου. Κ εγω στην επαρχια μενω κ ο γιατρος μου ειναι Αθηνα. Παντα μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια με επαιρνε τηλ κ συζητουσαμε τα επομενα βηματα. Μου φαινεται χαζο να σε ταλαιπωρησει τοσο απλα για να συζητησετε. Επισης σε ολα τα κεντρα(απ'οσο ξερω) μονο την πρωτη επισκεψη πληρωνεις

Μου χτυπησε τοσο ασχημα που σκεφτομαι να παω αλλου. Αντε να πουμε με την καθεμια. Δεν μας φτανουν τα ζορια μας. Θα παρω τηλ τη Δευτερα στις 14:00 οπως μου ειπε αλλα δεν το κοβω καλα το θεμα. Εγω ειμαι ετοιμη μολις μηδενιστει η χοριακη να παω για τις εξετασεις και να κλεισω ραντεβου στην επιτροπη. Τωρα που ειμαι ακομη ζεστη με το θεμα γτ αν με χαλασουν κι αλλο θα περασει καποιο διαστημα μεχρι να παρω αποφασεις


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μου χτυπησε τοσο ασχημα που σκεφτομαι να παω αλλου. Αντε να πουμε με την καθεμια. Δεν μας φτανουν τα ζορια μας. Θα παρω τηλ τη Δευτερα στις 14:00 οπως μου ειπε αλλα δεν το κοβω καλα το θεμα. Εγω ειμαι ετοιμη μολις μηδενιστει η χοριακη να παω για τις εξετασεις και να κλεισω ραντεβου στην επιτροπη. Τωρα που ειμαι ακομη ζεστη με το θεμα γτ αν με χαλασουν κι αλλο θα περασει καποιο διαστημα μεχρι να παρω αποφασεις

Εγω λεω να παρεις κ να επιμεινεις να μιλησεις με τον γιατρο σου. Στο κατω-κατω ειναι δικαιωμα σου κ μπορεις να το διεκδικησεις. Ασε την καθε γραμματεα ή την καθε συνεργατιδα του να λεει το κοντο τη κ το μακρυ της, εσυ να απαιτησεις μα μιλησεις με τον ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες.

Μπραβο Μελενια μου.ευχομαι ολα καλα να πανε.

Μαρια μου δεν εχεις το κινητο του;Εγω το ειχα κ οποτε ηθεκα τον ιδιο χωρις μεσαζοντες τον καλουσα κατευθειαν εκει.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Έλειψα για λίγο και είδα εξελιξεις, αλλα όλα καλά Μελένια μου. Πολυ ωραια!

Μαρία, αφου εισαι δυσαρεστημένη γιατι δεν φευγεις απο εκει;

Ενας λογος που δεν φευγω ευκολα ειναι γτ με ξερει σαν ατομο - ασθενη και μεχρι στιγμης εγκυμοσυνη πετυχαινει, πραγμα σημαντικο. θα δωσω μια ευκαιρια τηλεφωνικη τη Δευτερα αλλα θα κινηθω να μιλησω με 2-3 γιατρους ακομη που εχω στα υποψη. 

πρίν από 2 λεπτά , Angie.31 είπε:

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες.

Μπραβο Μελενια μου.ευχομαι ολα καλα να πανε.

Μαρια μου δεν εχεις το κινητο του;Εγω το ειχα κ οποτε ηθεκα τον ιδιο χωρις μεσαζοντες τον καλουσα κατευθειαν εκει.

Οχι κινητο του δεν εχω. οταν μπορει να τους χρειαζομουν σε ωρες μη λειτουργιας ειχα το κινητο μιας νοσηλευτριας που θα εκανε τη μεσαζουσα.

 

Ειμαι ανοιχτη σε προτασεις γιατρων απο οσες δεν μου εχουν ηδη πει...


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...