Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Ειδες Γεωργια ελειψες κ εγινε χαμος! Ειναι που ειχα νευρα με τον αντρα μου κ ηθελα να οδηγησω κιολας τρομαρα μου. Τωρα δε λεω τιποτα. Σαν βρεγμενη γατα καθομαι! 

Αντζουλινι μου σ" ευχαριστω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρια το θεωρω λιγο καπως να σου λεει να πας για κατι που μπορει να γινει κ απο αποσταση! Κ πανω απο ολα την εγκυμοσυνη δεν στην πετυχαινει ο γιατρος αλλα ο οργανισμος σου με τη βοηθεια του γιατρου! Ηρεμησε, συνεννοησου μαζι τους κ ολα θα πανε καλα.

Μελενια ειδες ολα καλα!!! Εμφυτευση σου λεω! Εγω πριν πηγα να βαλω το utrogestan και ειδα ενα πηγμα μαυριδερο... (συγγνωμη κοριτσια...). Πρεπει να ναι παμπαλαιο αιμα που επειδη κινηθηκα σημερα ειπε να φυγει... Κ επισης τα κλασικα καφε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ειδες Γεωργια ελειψες κ εγινε χαμος! Ειναι που ειχα νευρα με τον αντρα μου κ ηθελα να οδηγησω κιολας τρομαρα μου. Τωρα δε λεω τιποτα. Σαν βρεγμενη γατα καθομαι! 

Αντζουλινι μου σ" ευχαριστω. 

Αχαχα! Το εκανα εικονα! Ετσι. Να εισαι φρονιμο κοριτσι.

Εσενα κυρια δασκαλα τι να σε κανω που σ' εχει φαει η ευσυνειδησία! Μηπως επρεπε καλου-κακου να παρεις όλη την εβδομάδα άδεια;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Angie μου, να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Χρονια πολλα και σε σενα εστω και καθυστερημενα! Να ζήσετε σαν τα ψηλά βουνά!!!

Ευχαριστω πολυ Γεωργια μου.κ εσεις να ειστε παντα καλα κ με το καλο να υποδεχτειτε το η τα μωρακια σας...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 minutes ago, Georgia1972 said:

Αχαχα! Το εκανα εικονα! Ετσι. Να εισαι φρονιμο κοριτσι.

Εσενα κυρια δασκαλα τι να σε κανω που σ' εχει φαει η ευσυνειδησία! Μηπως επρεπε καλου-κακου να παρεις όλη την εβδομάδα άδεια;

Χαχαχα νταξει δε θα αγχωθω για το πηγμα μπλιαχ! Κ 4 μερες που καθομουν παλι καφε ειχα.. Ας δουμε τι θα δουμε την Παρασκευη στον υπερηχο κ βλεπουμε... Αχ μες στον επομενο καιρο να ακουσω καρδουλιτσα κ θα σκεφτω σοβαρα να κατσω κανα μηνα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γενικα αυτον τον καιρο εχω ματωσει πολυ! Επλενα δοντια πολυ αιμα,αλλαξα οδοντοβουρτσα. Τουαλετα αιμα απο αιμορροΐδες απο το πουθενα! Ουφ!

Το τελειο ειναι να λουζεσαι, να φτιαχνεις τα μαλλια κ να μην πεφτει ουτε τριχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!

Μελενια ολα καλα!

 

εγω κοριτσια δεν πατησα στη δουλεια 2 μερες γιατι πονουσα πολυ και ηθελα να ειμαι ανα διαστηματα ξαπλα στο κρεβατι. επειδη ανησυχουσα λογω ιστορικου με την προηγουμενη κυηση μου, συν οτι με πιεζαν απο τη δουλεια για το τι θα κανω στο εξης , πηρα τηλ τον γιατρο και πεταχτηκα να με δει πρωτη φορα!

μου επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη, ανακουφιστηκα τοσο πολυ! 

ομως βγαινω απο τωρα  επ απειλουμενη γιατι αναμενεται παλι κυηση που θελει προσοχη συν οτι η φυση της δουλειας δεν ενδεικνυται για την κατασταση μου. 

Sunny μου νομιζω κανουμε ιδια δουλεια, πηγαινε κοριτσι μου παρε μια αδεια να χαρεις την εγκυμοσυνη σου με ηρεμια!

 

Link to comment
Share on other sites

Lia μου όλα να σου πανε κατ' ευχήν!

πρίν από 9 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Γενικα αυτον τον καιρο εχω ματωσει πολυ! Επλενα δοντια πολυ αιμα,αλλαξα οδοντοβουρτσα. Τουαλετα αιμα απο αιμορροΐδες απο το πουθενα! Ουφ!

Το τελειο ειναι να λουζεσαι, να φτιαχνεις τα μαλλια κ να μην πεφτει ουτε τριχα!

Μανα απο τώρα σε τρεχουν τα νινακια σου! Ετσι, για να συνηθίζεις! Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Lia21 said:

καλησπερα κοριτσια!!!

Μελενια ολα καλα!

 

εγω κοριτσια δεν πατησα στη δουλεια 2 μερες γιατι πονουσα πολυ και ηθελα να ειμαι ανα διαστηματα ξαπλα στο κρεβατι. επειδη ανησυχουσα λογω ιστορικου με την προηγουμενη κυηση μου, συν οτι με πιεζαν απο τη δουλεια για το τι θα κανω στο εξης , πηρα τηλ τον γιατρο και πεταχτηκα να με δει πρωτη φορα!

μου επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη, ανακουφιστηκα τοσο πολυ! 

ομως βγαινω απο τωρα  επ απειλουμενη γιατι αναμενεται παλι κυηση που θελει προσοχη συν οτι η φυση της δουλειας δεν ενδεικνυται για την κατασταση μου. 

Sunny μου νομιζω κανουμε ιδια δουλεια, πηγαινε κοριτσι μου παρε μια αδεια να χαρεις την εγκυμοσυνη σου με ηρεμια!

 

Εκπαιδευτικος εισαι κι εσυ? Πηγες γιατρο κ ειδες σακουλακι??

Εγω αυτες τις μερες ποναω περισσοτερο! Ξερεις ποτε ποναω? Οταν καθομαι η ειμαι ξαπλα! Σημερα που πηγα δουλεια δεν πονουσα τοσο μονο η μεση. Τωρα που ξαπλωνω πονοι περιοδου φουλ. Οταν κινουμαι ηπια χωρις κουραση νιωθω καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Georgia1972 said:

Miss Sunny, και με λυγισμένα γόνατα ή στο πλαι παλι πονας ξαπλωμενη;

Ανασκελα καθομαι γενικα,πονοι περιοδου. Στο πλαϊ δε δοκιμασα, τι διαφορα υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι δασκαλα ειμαι!

ειδαμε το σακουλακι και σπορακι 1 εκατοστο και κατι. Στην ουσια οπως μου εξηγησε ο γιατρος ηταν το κυριο τμημα του σπορακιου στη μεση του σακου και γυρω γυρω μεμβρανες και αλλα στοιχεια, τα οποια σε μια βδομαδα θα εχουν σχηματισει το λεγομενο εμβρυο. οποτε θα το δουμε την αλλη πεμπτη ολοκληρωμενο! 

εμενα, οταν περπαταω ή οταν ειμαι ορθια πολλη ωρα, με πιανουν πονοι και θελω κρεβατι για ν ανακουφιστω. Και οντως ηρεμω.

πονοι χαμηλα στη κοιλια, ποτε δεξια, ποτε αριστερα, ποτε παντου. 

Στην περιπτωση μου, μου ανεφερε πως θα μ αφηνε να πηγαινω στη δουλεια μεχρι τον Δεκεμβρη. Μετα θα μ εβγαζε σε αδεια. Αλλά λογω ιστορικου και λογω διαφορων συνθηκων της δουλειας, για να μη συμβει καμια αποκολλησουλα και τρεχουμε μετα και δεν φτανουμε, καλυτερα να παρω απο τωρα αδεια

 

και τωρα σκεφτηκα και το αλλο. μηπως σαννυ κουραζεσαι και οταν ηρεμεις σου βγαινει η κουραση και πονας;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Lia21 είπε:

ναι ναι δασκαλα ειμαι!

ειδαμε το σακουλακι και σπορακι 1 εκατοστο και κατι. Στην ουσια οπως μου εξηγησε ο γιατρος ηταν το κυριο τμημα του σπορακιου στη μεση του σακου και γυρω γυρω μεμβρανες και αλλα στοιχεια, τα οποια σε μια βδομαδα θα εχουν σχηματισει το λεγομενο εμβρυο. οποτε θα το δουμε την αλλη πεμπτη ολοκληρωμενο! 

εμενα, οταν περπαταω ή οταν ειμαι ορθια πολλη ωρα, με πιανουν πονοι και θελω κρεβατι για ν ανακουφιστω. Και οντως ηρεμω.

πονοι χαμηλα στη κοιλια, ποτε δεξια, ποτε αριστερα, ποτε παντου. 

Στην περιπτωση μου, μου ανεφερε πως θα μ αφηνε να πηγαινω στη δουλεια μεχρι τον Δεκεμβρη. Μετα θα μ εβγαζε σε αδεια. Αλλά λογω ιστορικου και λογω διαφορων συνθηκων της δουλειας, για να μη συμβει καμια αποκολλησουλα και τρεχουμε μετα και δεν φτανουμε, καλυτερα να παρω απο τωρα αδεια

 

και τωρα σκεφτηκα και το αλλο. μηπως σαννυ κουραζεσαι και οταν ηρεμεις σου βγαινει η κουραση και πονας;

Μπράβο Lia! Με το καλό!!! 

πρίν από 55 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Ανασκελα καθομαι γενικα,πονοι περιοδου. Στο πλαϊ δε δοκιμασα, τι διαφορα υπαρχει?

Στο πλάι ειδικά στο αριστερό αιματωνεται καλύτερα ο πλακούντας. Κάτι τέτοιο θυμάμαι που μου είχε πει ο γιατρος. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...