Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σαμμερακι μου κριμα για το σκυλακι του αδερφου και της νυφης σου...ψυχουλα εχουν και αυτα!!!

τι γλυκος ο μικρος σουυυ...σημερα και μενα μου λειπει το δεντρο και τα λαμπονια του!!!

τι ομορφες μαμαδοσυζητησεις κανετε...σας χαζευω!!!!

Ζαμιακι μου ενα 7μηνο προσπαθουμε....το δευτερο μηνα ειχα μια βιοχημικη...που δεν μετρουσαμε γονιμες...απλα εφαρμοζαμε το μερα παρα μερα αλλα δεν...απο εκει και περα εχω κανει κατι κυκλους οτι να ναι....απο 32-29(δεν ξανασυνεβει στα χρονικα)-52-35-48(ο τελευταιος που ηρθε με φαρμακα αλλιως ακομα θα περιμεναμε!χαχα!

αυτο με απασχολει πολυ ..και τωρα το ψαχνουμε...και ουσιαστικα ειναι η πρωτη φορα που θετικοποιηθηκε τεστ και ας ηταν 21η μερα...αν δω πως λειτουργω πιστευω θα ηρεμησω...λιγο οκ μην ξεχνιομαστε η λαχταρα παντα θα μας κανει λιγο παλαβες μεχρι να ερθει!!!χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mama82 είπε:

Ζαμιακι αλλά μωρά κάνουν και πιο πολύ ώρα να φάνε απλά τα μωρά που θηλάζουν τρώνε όσο θέλουν και μπορεί να ξανά θέλουν συχνότερα απ τα μωρά που πίνουν μπουκάλι  απλά τα θηλαζοντα μωρά ελέγχουν τον κορεσμό τους πιο εύκολα

Πάντως να ξέρεις ότι σιγά σιγά θα ρυθμιστεί ή παραγωγή σου καλύτερα και το μωρό θα τρώει πιο σταθερά και πιο λίγη ώρα, το δύσκολο πέρασε σε λίγο μέρα με την μέρα θα δεις διαφορά και μην αγχωνεσαι και στεναχωριεσαι για το που έφαγε πολύ και έβγαλε συμβαίνει σε όλα τα μωρα

Καλως ήρθες στην μητρότητα...και με διαφήμιση πλέον κλαίω χαχα

Περιμενω πως και πως να ρυθμιστει λιγο!!!:-) θα ήθελα να κοιμάμαι 5ωρες το βραδυ!!!(ημουν απο τις πρωτες υπναρουδες:tongue:..)

Καλα και εγω πλεον κλαιω με ολα!!ασε που αν μου μιλήσεις κανενας αποτομα.....η με υψωμενη τη φωνη γινομαι τούρκος και μετα κλαψιαρα...χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα...   γύρισα από τη δουλειά.. κ είναι όλα ασπραααααα.... το έχει στρώσει κανονικα!  Γλυκιες μανούλιτσες..ζαμιακι..Βικακι..ιοιο.. μανουλιτσα ..πολύ θα ήθελα να μπω στην όμορφη συζήτηση σας!! 

Μουτζουρακι μου έλα να αποβάλουμε το άγχος μας... ε αγάπη μου;  κακό θα μας κάνει μόνο...

Σαμμερακι μου πιάστηκε η ψυχή μου με το σκυλάκι. Πως έγινε αυτό; έχω κ εγώ κ νιώθω ότι θα τρελαθώ αν τον χάσω..

Το Τονακι μου τι κανει; κουράστηκε πρώτη μέρα στη δουλεια;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vikib είπε:

εγω τα αλλαζω σε εναν καναπε.καλοκαιρι κ σε παγκακι η στο καροτσι.τα εμπορικα ειναι πολυ καλη επιλογη κ τα ικεα για βολτα

μια μερα που σε καποια σημεια μας επιανε αερας εβαλα μια πανουλα σε ολο το καροτσι σαν τεντα η το πλαστικο για τη βροχη

ευτυχως τι κρεβατι ειναι υπερδιπλο αλλα κ παλι με δυσκολια.κυριως γτ εχω το νου μου μη χτυπησει η ιωαννα τον μικρο.κ προς το παρον ο μικρος δ γυριζει,οταν κανει σβουρες δ ξερω πως θα μαστε

επισης η ιωαννα συνηθως ερχεται τα ξημερωματα για λιγο,αλλα χθες ηρθε σχεδον απο νωρις.καποια βραδια ειναι δυσκολα.στα ζορια στελνω τον αντρα στο μονο

τα λοχια κ τις δυο φορες κρατησαν σχεδον 40μερες.τις πρωτες 10μονο πολυ

Σε εμπορικά το σκεφτομαι ακομη με τις ιώσεις..αλλα εξω βολτιτσα θα παμε!!

Μου δινεις λύσεις αν εχει κρυο..φυσαει..σ'ευχαριστω πολυ!!

Ωχ..δικιο...πακέτο ο ύπνος σας...

Οντως θέλει πολυ προσοχή η Ιωαννα....στην ουσία και εσυ δε κοιμάσαι....

Το βραδυ θηλαζεις ξαπλωμενη;;σε περνει ο "υπνος"αν θηλαζεις όρθια;;το εχω παθει πολλες φορες..:-( κοιμομαστε και οι δυο...

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα...   γύρισα από τη δουλειά.. κ είναι όλα ασπραααααα.... το έχει στρώσει κανονικα!  Γλυκιες μανούλιτσες..ζαμιακι..Βικακι..ιοιο.. μανουλιτσα ..πολύ θα ήθελα να μπω στην όμορφη συζήτηση σας!! 

Μουτζουρακι μου έλα να αποβάλουμε το άγχος μας... ε αγάπη μου;  κακό θα μας κάνει μόνο...

Σαμμερακι μου πιάστηκε η ψυχή μου με το σκυλάκι. Πως έγινε αυτό; έχω κ εγώ κ νιώθω ότι θα τρελαθώ αν τον χάσω..

Το Τονακι μου τι κανει; κουράστηκε πρώτη μέρα στη δουλεια;

Ρενακι μου!!οντως εχει ριξει χιονακι...

Θα έρθεις και εσυ όπου να'ναι!!

Πως εισαι;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Κοριτσιαααααα...   γύρισα από τη δουλειά.. κ είναι όλα ασπραααααα.... το έχει στρώσει κανονικα!  Γλυκιες μανούλιτσες..ζαμιακι..Βικακι..ιοιο.. πολύ θα ήθελα να μπω στην όμορφη συζήτηση σας!! 

Μουτζουρακι μου έλα να αποβάλουμε το άγχος μας... ε αγάπη μου;  κακό θα μας κάνει μόνο...

Σαμμερακι μου πιάστηκε η ψυχή μου με το σκυλάκι. Πως έγινε αυτό; έχω κ εγώ κ νιώθω ότι θα τρελαθώ αν τον χάσω..

Το Τονακι μου τι κανει; κουράστηκε πρώτη μέρα στη δουλεια;

Ηρθε και εκει το χιόνι τι καλά!!!! Μαγεία είναι! Θα.το αποβαλλουμε αγάπη εντάξει!!! Με βοηθατε πολύ και όλες εδώ!πιστεύω θα τα καταφέρουμε!!!

Και εγώ είχα μέρα μέσα στο τρέξιμο και ηδη κλεινουν ματια....Ελπιζω το Τονακι να ξεκουράζει το σπορακι ...

Εσύ αδιαθετησες ομορφιά;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Σαμμερακι μου κριμα για το σκυλακι του αδερφου και της νυφης σου...ψυχουλα εχουν και αυτα!!!

τι γλυκος ο μικρος σουυυ...σημερα και μενα μου λειπει το δεντρο και τα λαμπονια του!!!

τι ομορφες μαμαδοσυζητησεις κανετε...σας χαζευω!!!!

Ζαμιακι μου ενα 7μηνο προσπαθουμε....το δευτερο μηνα ειχα μια βιοχημικη...που δεν μετρουσαμε γονιμες...απλα εφαρμοζαμε το μερα παρα μερα αλλα δεν...απο εκει και περα εχω κανει κατι κυκλους οτι να ναι....απο 32-29(δεν ξανασυνεβει στα χρονικα)-52-35-48(ο τελευταιος που ηρθε με φαρμακα αλλιως ακομα θα περιμεναμε!χαχα!

αυτο με απασχολει πολυ ..και τωρα το ψαχνουμε...και ουσιαστικα ειναι η πρωτη φορα που θετικοποιηθηκε τεστ και ας ηταν 21η μερα...αν δω πως λειτουργω πιστευω θα ηρεμησω...λιγο οκ μην ξεχνιομαστε η λαχταρα παντα θα μας κανει λιγο παλαβες μεχρι να ερθει!!!χαχαχα!

Μουτζουριτσα θα πάρεις πολυ τα πανω σου που θα βλέπεις οτι κανεις ωορρηξία!!τεστακια ποσο καιρο κανεις;;εγω θυμάμαι τα ειχα σταματήσει γιατι μου δημιουργούσαν αγχος.......ωοορηξια εκανα 15-16η μερα..και μαντεψε!τον παιδαρα μου τον έπιασε 9-10....καλο εε;;εκείνο τον μηνα ειχα πιο νωρις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Και μενα  γυρω  στις 35 μερες κρατησα.βικυ ο δικος μου ειναι ιουλιο 2014.οσο για το σκυλακι πηγανε για κυνηγι ετρεχε πανω σε μια παγωμενη λιμνη ομως ειχε σπασει ο παγος σε ενα σημειο κ επεσε μεσα.καλεσε ο αδερφος μου πυροσβεστικη κ αστυνομια..φυσικα δεν πηγε κανεις και απλα το εβλεπε να παλεβει  μεχρι που ...

Τώρα το είδα Σαμμερακι μου πως έγινε.  Αχ η ψυχή μου.. κανείς δεν το βοήθησε.  Πόσο κρίμα...

7 minutes ago, zamia είπε:

Σε εμπορικά το σκεφτομαι ακομη με τις ιώσεις..αλλα εξω βολτιτσα θα παμε!!

Μου δινεις λύσεις αν εχει κρυο..φυσαει..σ'ευχαριστω πολυ!!

Ωχ..δικιο...πακέτο ο ύπνος σας...

Οντως θέλει πολυ προσοχή η Ιωαννα....στην ουσία και εσυ δε κοιμάσαι....

Το βραδυ θηλαζεις ξαπλωμενη;;σε περνει ο "υπνος"αν θηλαζεις όρθια;;το εχω παθει πολλες φορες..:-( κοιμομαστε και οι δυο...

Ρενακι μου!!οντως εχει ριξει χιονακι...

Θα έρθεις και εσυ όπου να'ναι!!

Πως εισαι;;;;

Καλά είμαι Ζαμιακι μου.. Θέλω να προσπαθήσω να σταματησω να αγχωνομαι και να πέφτω τόσο πολύ.  Θα τα καταφέρω! Θέλω..  

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ηρθε και εκει το χιόνι τι καλά!!!! Μαγεία είναι! Θα.το αποβαλλουμε αγάπη εντάξει!!! Με βοηθατε πολύ και όλες εδώ!πιστεύω θα τα καταφέρουμε!!!

Και εγώ είχα μέρα μέσα στο τρέξιμο και ηδη κλεινουν ματια....Ελπιζω το Τονακι να ξεκουράζει το σπορακι ...

Εσύ αδιαθετησες ομορφιά;

Όχι αγάπη.. η κοκκινομουρα δεν έκανε την εμφάνισή της ακόμα... μολις πάρεις το αποτέλεσμα αύριο πες μας.. όλα καλά θα είναι..θ δεις.. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, zamia είπε:

Μουτζουριτσα θα πάρεις πολυ τα πανω σου που θα βλέπεις οτι κανεις ωορρηξία!!τεστακια ποσο καιρο κανεις;;εγω θυμάμαι τα ειχα σταματήσει γιατι μου δημιουργούσαν αγχος.......ωοορηξια εκανα 15-16η μερα..και μαντεψε!τον παιδαρα μου τον έπιασε 9-10....καλο εε;;εκείνο τον μηνα ειχα πιο νωρις...

Τρεις μηνες τώρα τα κάνω.... Δεν ξέρω για την ώρα με χαρά το αντιμετωπισα που ειδα θετικό... Με βοηθάνε με αυτό τον κυκλο που είναι οτι να ναι...δεν μου έχουν λειτουργήσει ανάποδα...αν αδιαθετησω αυτό.το μήνα θα τα ξανάχρησιμοποιούσα ναι!τόσο νωρίς;;; ε τελικά είναι όλα θέμα στιγμής τέλος! Εύχομαι να πλησιάζει η δική μου και όλων των κοριτσιών που προσπαθουν!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!! Τι ωραία που είναι όλα άσπρα! !! Η πρώτη μέρα στην δουλειά ήταν σχετικά εύκολη.  Όλοι με κοίταγαν στην κοιλιάκαι ένιωθα λίγο περίεργα αλλά κατά τα άλλα ήρεμα. Έχω ξαπλώσει τώρα.  Ώρα για ξεκούραση.  Σας φιλώ πολύ! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σάμερ,  στεναχωρεθηκα για το σκυλάκι το καημένο!  

Κορίτσια, μία είναι η λύση σ@χ και θά έρθει το σπόρι! 

Ζαμιακι,  είναι πολύ νωρίς για πρόγραμμα.  

Αας καληνυχτω η μικρή θέλει μαμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Λεει τα παντα...στην ομιλια ειναι το παιδι θαυμα.....ξεκινησε απο τον χρονο να λεει συνειδητα μαμα μπαμπα και καποιες αλλες λεξεις..δεν θα το πιστεψετε οτι λεει το Πατερ ημων!!!!πανα εχουμε κοψει αλλα καμια φορα ξεχνιεται κ του φευγουν ζηταει να του βαλω πανα για να κανει κακα γιατι θελει ορθιος.και το βραδυ του βαζω.συνηθως ειναι στεγνη αλλα καμια φορα εχει.αλλα ειναι ζωηρος κ δεν με ακουει πολυ.

μπραβο το αγορακι σου!εμεις ακομη πανα,μαλλον.την ανοιξη θα την προσπαθησω,το καλοκαιρι δ ηταν ετοιμη.απο λεξεις πολυ λιγες,τα δικα της,αλλα εγω καταλαβαινω τι θελει.ισως δ κανω καλα,να μην καταλαβαινω να προσπαθησει περισσοτερο

56 minutes ago, mama82 είπε:

Βίκυ αν χωριστειτε με τον άντρα σου να κοιμηθεί εκείνος με την Ιωάννα κι εσύ με τον μικρό;; 

θελει εμενα κ η ιωαννα.ενα βραδυ με κλαματα την πηρε(για λιγο εκλαψε)αλλα δ ειχα αλλο κουραγιο.ενω οταν γεννησα μια χαρα κοιμοντουσαν οι δυο τους

ζαμιακι στο ευχομαι γρηγορα να ρθει το 5ωρο αλλα ειναι πολυ νωρις ακομη

εδω μονο κρυο..χιονι οχι.κ ειμαστε κ βορεια

θηλαζω ξαπλα ναι.κ με παιρνει ο υπνος πριν τον μικρο.τελειωνει κ αυτος κ κοιμαται

καλη ξεκουραση ιοιο κ τονια

ρενακι θυμισε μου ποτε ειχες ωορρηξια;

μουτζουρα φιλακια

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Rena87 είπε:

Τώρα το είδα Σαμμερακι μου πως έγινε.  Αχ η ψυχή μου.. κανείς δεν το βοήθησε.  Πόσο κρίμα...

Καλά είμαι Ζαμιακι μου.. Θέλω να προσπαθήσω να σταματησω να αγχωνομαι και να πέφτω τόσο πολύ.  Θα τα καταφέρω! Θέλω..  

Όχι αγάπη.. η κοκκινομουρα δεν έκανε την εμφάνισή της ακόμα... μολις πάρεις το αποτέλεσμα αύριο πες μας.. όλα καλά θα είναι..θ δεις.. 

Σε καταλαβαινω Ρενακι...και εγω επεφτα πολυ....................ελα που ήρθε και τωρα ειμαι στα ουράνια!!!Εσεις ποσο καιρο προσπαθηται;;

35 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Τρεις μηνες τώρα τα κάνω.... Δεν ξέρω για την ώρα με χαρά το αντιμετωπισα που ειδα θετικό... Με βοηθάνε με αυτό τον κυκλο που είναι οτι να ναι...δεν μου έχουν λειτουργήσει ανάποδα...αν αδιαθετησω αυτό.το μήνα θα τα ξανάχρησιμοποιούσα ναι!τόσο νωρίς;;; ε τελικά είναι όλα θέμα στιγμής τέλος! Εύχομαι να πλησιάζει η δική μου και όλων των κοριτσιών που προσπαθουν!

Ωραια που τα κανεις και νιώθεις σουπερ!!;-) ισως επειδη ξερεις οτι ειναι οι μερες σου!!

Οντως ειναι θεμα τυχης!!

Σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σου στελνω μπεμπεδοσκονη!!

φουυυυυυυυυυυ:-D

16 minutes ago, vikib είπε:

μπραβο το αγορακι σου!εμεις ακομη πανα,μαλλον.την ανοιξη θα την προσπαθησω,το καλοκαιρι δ ηταν ετοιμη.απο λεξεις πολυ λιγες,τα δικα της,αλλα εγω καταλαβαινω τι θελει.ισως δ κανω καλα,να μην καταλαβαινω να προσπαθησει περισσοτερο

θελει εμενα κ η ιωαννα.ενα βραδυ με κλαματα την πηρε(για λιγο εκλαψε)αλλα δ ειχα αλλο κουραγιο.ενω οταν γεννησα μια χαρα κοιμοντουσαν οι δυο τους

ζαμιακι στο ευχομαι γρηγορα να ρθει το 5ωρο αλλα ειναι πολυ νωρις ακομη

εδω μονο κρυο..χιονι οχι.κ ειμαστε κ βορεια

Ωχ....καταλαβα Βικακι μου..Δε πειράζει,να'ναι καλα το παιδακι μου και ολα πάνε δευτέρα:wink:

Οντως πολυυυυυ κρυο..μπρρρρ....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zamia είπε:

Σε καταλαβαινω Ρενακι...και εγω επεφτα πολυ....................ελα που ήρθε και τωρα ειμαι στα ουράνια!!!Εσεις ποσο καιρο προσπαθηται;;

Αχ ποτε θα έρθει κ εμένα αυτή η στιγμή να το νιωσω;  σκέψου ότι τον Ιούλιο είπαμε να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε..δεν το είχαμε άγχος.. κ τσουπ..πιάστηκα αμέσως.. από όταν το έχασα είχα τρελαθει. Μου είχε γίνει εμμονή.  Μετά η βιοχικη...  μετα καθισα να ηρεμησω λιγο απο το χειρουργειο που εβγαλα το διαφραγμα κ τώρα ξεκίνησα αυτό το μήνα πάλι την προσπάθεια.. 

20 minutes ago, vikib είπε:

μπραβο το αγορακι σου!εμεις ακομη πανα,μαλλον.την ανοιξη θα την προσπαθησω,το καλοκαιρι δ ηταν ετοιμη.απο λεξεις πολυ λιγες,τα δικα της,αλλα εγω καταλαβαινω τι θελει.ισως δ κανω καλα,να μην καταλαβαινω να προσπαθησει περισσοτερο

θελει εμενα κ η ιωαννα.ενα βραδυ με κλαματα την πηρε(για λιγο εκλαψε)αλλα δ ειχα αλλο κουραγιο.ενω οταν γεννησα μια χαρα κοιμοντουσαν οι δυο τους

ζαμιακι στο ευχομαι γρηγορα να ρθει το 5ωρο αλλα ειναι πολυ νωρις ακομη

εδω μονο κρυο..χιονι οχι.κ ειμαστε κ βορεια

θηλαζω ξαπλα ναι.κ με παιρνει ο υπνος πριν τον μικρο.τελειωνει κ αυτος κ κοιμαται

καλη ξεκουραση ιοιο κ τονια

ρενακι θυμισε μου ποτε ειχες ωορρηξια;

μουτζουρα φιλακια

23/12 καραμπαμ κ 24/12έντονο.. οποτε αφου δεν ηρθε σημερα..λογικα αύριο θα έρθει.  Καλά δεν το υπολογιζω;;;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Αχ ποτε θα έρθει κ εμένα αυτή η στιγμή να το νιωσω;  σκέψου ότι τον Ιούλιο είπαμε να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε..δεν το είχαμε άγχος.. κ τσουπ..πιάστηκα αμέσως.. από όταν το έχασα είχα τρελαθει. Μου είχε γίνει εμμονή.  Μετά η βιοχικη...  μετα καθισα να ηρεμησω λιγο απο το χειρουργειο που εβγαλα το διαφραγμα κ τώρα ξεκίνησα αυτό το μήνα πάλι την προσπάθεια.. 

Γλυκο μου δε το θυμομουν πως εχεις περασει τέτοιες καταστάσεις....

Θα ερθει..δε σου το λεω να σου χαιδεψω τα αυτιά....απλα ειναι η αλήθεια!Και θα εισαι η πιο γλυκθα μανουλα!!

Θα το νιώσεις και δε θα το πιστευεις!

Εδω εγω τον βλέπω και δε το πιστευω.....!!!!νομιζω οτι ειναι ξενο μωρο....

Τον ταιζω και λιωνω....αυτοματα σκέφτομαι οτι σε λίγους μηνες πρέπει να επιστρεψω στη δουλεια και με πιανει το παραπονο......κλαιω σαν μικρο παιδι..

Πφ........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...