Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

χιχιχι όχι θα αντεξω!!! εν τω μεταξυ, πονάω πολύ και μόλις βήχω ή φταρνίζομαι πονάω περισσότερο σε κοιλιά και μέση... (λέτε να χω τίποτα άλλο και να χαιρομαι τζαμπα???? :/)

Δεν μπορω να.καταλαβω πως αντεχεις..πάντως αν ειχα τη δυνατότητα να κατουρισω εγω να δουμε αν εισαι εγκυος εσυ θα το εκανα αχαχαχαχα!

Οπως νομιζω και ολες εδω χαααχα!

Οχι βρε σιγα σαν τι να εχεις?

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@Ungry girl τι εγινε με το γρομπαλακι που ελεγες?

Νατι μου τιποτα.μάλλον εφυγε δεν.μπορω να καταλαβω παντως οταν το πιεζω συνεχίζω να νιώθω μια ενοχληση μοορω να πω πως η γιατρος μας με ηρεμησε και δεν φοβαμαι τοσο το ψιλοξαχασα να σου πω την αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Farmakotriftena απλά νομίζω ότι απλά φοβάμαι να μάθω!!! αχαχχαχαχχαχαχαχα δεν ξερω γιατι!!! Ισως σ/κ να πάρω τεστάκι, ώστε αν δεν είμαι να αδιαθετήσω...αλλά από την άλλη παλι σκέφτομαι...με πόνους τύπου ωορρηξίας -περιόδου, ακόμα και αν μάθεις πως είσαι έγκυος, δε φοβάσαι πως θα γίνει κάτι και θα έρθει περίοδος??? (παρανοια!!!!)

Τι φοβάσαι καλέ; Ή είσαι έγκυος ή δεν είσαι. Αν είσαι θα ανοίξουμε σαμπάνια. Αν δεν είσαι - κάνεις δεν κάνεις τεστ, πάλι θα το μάθεις γιατί θα αδιαθετήσεις. Και δεν έγινε και τίποτα. Στον επόμενο κύκλο με πιο στοχευμένες επαφές. Δεν σου λέω κάνε ντε καλά τεστ, όπως νιώθεις. Αλλά δεν έχεις λόγο να φοβάσαι κάτι. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Ungry girl είπε:

Νατι μου τιποτα.μάλλον εφυγε δεν.μπορω να καταλαβω παντως οταν το πιεζω συνεχίζω να νιώθω μια ενοχληση μοορω να πω πως η γιατρος μας με ηρεμησε και δεν φοβαμαι τοσο το ψιλοξαχασα να σου πω την αληθεια!

Ωραια!αφου δεν σε ποναει χωρις να το πιανεις πως πηγες και το βρηκες και εσυ βρε παιδι μου και το σκαλισες! Βρε τι εχουμε παθει!εχουμε μεγαλη τρελα παντως ειναι το μονο σιγουρο.

χωρις παρεξηγηση ξερεις τι εννοω τις ανησυχιες μας και φυσικα βαζω και τον εαυτο μου μεσα!

Επεξεργάστηκαν by Nati85

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , alina80 είπε:

Τι φοβάσαι καλέ; Ή είσαι έγκυος ή δεν είσαι. Αν είσαι θα ανοίξουμε σαμπάνια. Αν δεν είσαι - κάνεις δεν κάνεις τεστ, πάλι θα το μάθεις γιατί θα αδιαθετήσεις. Και δεν έγινε και τίποτα. Στον επόμενο κύκλο με πιο στοχευμένες επαφές. Δεν σου λέω κάνε ντε καλά τεστ, όπως νιώθεις. Αλλά δεν έχεις λόγο να φοβάσαι κάτι. 

Αν κλωτσήσει, πάντως, θα ενημερώσω!!! χιχι!!! Ε να μην κλεισω 3-4 μερες καθυστέρησης??? χιχιιχιχιιχιχιχιχιχι

Να το ζήσω ρε παιδί μου με όλες τις τιμές και όλα τα σημάδια!!! Κάτσε γιατι ακόμα η σημερινή μέρα είναι μεγάλη!!! Ασε που σκέφτομαι πως να το πω και στο αμορε! Κάτι του πέταξα προχθές σε έναν καυγα (μου ξέφυγε γαμώτο) αλλά ξέρει ότι περιμένω περίοδο από βδομάδα (είχα διαρρεύσει ψευδείς πληροφορίες), οπότε το μπάλωσα... πφφφφ

Πάντως κορίτσια, αν όντως είμαι, σας έχω έτοιμη λίστα με συμπτώματα!!! χιχιχι

πρίν από 28 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν μπορω να.καταλαβω πως αντεχεις..πάντως αν ειχα τη δυνατότητα να κατουρισω εγω να δουμε αν εισαι εγκυος εσυ θα το εκανα αχαχαχαχα!

:):)

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Nati85 είπε:

Ωραια!αφου δεν σε ποναει χωρις να το πιανεις πως πηγες και το βρηκες και εσυ βρε παιδι μου και το σκαλισες! Βρε τι εχουμε παθει!εχουμε μεγαλη τρελα παντως ειναι το μονο σιγουρο.

χωρις παρεξηγηση ξερεις τι εννοω τις ανησυχιες μας και φυσικα βαζω και τον εαυτο μου μεσα!

Αχαχα αστα να πανε δεν ξερω πως το ανακάλυψα και το χειρότερο ειναι οτι διβαζα και στο ίντερνετ διαφορα παρολο που ξερω οτι δεν.πρεπει να διαβαζουμε γιατι πάντα μας ανησυχούν αυτα που γραφουν αλλα παλι καλα ελπίζω να.μην ηταν τιποτα..

Α καλα απο τρελα αλλο τίποτα!! Μπόλικη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ungry girl είπε:

@MelinaFo τι εγινε εσυ βρε??? Αδιαθετησες? Πηγες στο γιατρο?

 

Ελα κοριτσι μ! Ανεμογαστρι φουλ σε καμια ωρα θα παω παλι γιατρο να δουμε τι θα πει!:confused:


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, noni90 είπε:

Να δείτε που θα έχω καθυστέρηση και θα ειναι απ το άγχος τι έγινε με την @anemoni1989!!!!! 

Αχχαχαχχαχαχαχ

Ή θα αποδειχθεις εσυ η γκαστρωμενη τελικα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Εγω ειμαι στα ιδια! Και απαραλλαχτα!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Να δείτε που θα έχω καθυστέρηση και θα ειναι απ το άγχος τι έγινε με την @anemoni1989!!!!! 

Χαχαχαχα όλες μαζί!!!

@anemoni1989 μας γκαστρωσες!!!! Χαχαχαχα πλάκα κάνω γλυκουλα! Όποτε νιώσεις έτοιμη περιμένουμε!!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 εεε τι άλλο θες να έχεις καλέ; Να κλωτσήσει που λέει και η @caramel_83?? 

Κι εγώ τα ίδια αναμένω την περίοδο έχω όλα τα συμπτώματα! Και τητην πρωτη μέρα περιόδου είμαι οφφ, κ τυχαίνει να είναι να λειψω όλη μέρα απ το σπίτι τη μέρα που περιμένω και θα γυρίσω 11 12 το βράδυ.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

@anemoni1989 εεε τι άλλο θες να έχεις καλέ; Να κλωτσήσει που λέει και η @caramel_83?? 

Κι εγώ τα ίδια αναμένω την περίοδο έχω όλα τα συμπτώματα! Και τητην πρωτη μέρα περιόδου είμαι οφφ, κ τυχαίνει να είναι να λειψω όλη μέρα απ το σπίτι τη μέρα που περιμένω και θα γυρίσω 11 12 το βράδυ.... 

Ελα εδω πουλακι μου κι εσυ?!

Ποτε περιμενεις.?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...