Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλα προφανως και δεν αποκλυει ενα παιδι την καριερα,  αλλα δεν το εννοω ετσι... Εννοω πληρη και αποκλειστικη αφοσίωση στη δουλειά....  Anyway,  κατι τετοιο πλεον αποκλειεται να συμβει γιατι πλεον εχουν μπει αλλες προτεραιοτητες... 

Εμεις δεν το έχουμε πει σε κανεναν!!! Ολοι νομιζουν οτι ειμαι κατα των παιδιων ακομα!!! Χιχιχι

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα προφανως και δεν αποκλυει ενα παιδι την καριερα,  αλλα δεν το εννοω ετσι... Εννοω πληρη και αποκλειστικη αφοσίωση στη δουλειά....  Anyway,  κατι τετοιο πλεον αποκλειεται να συμβει γιατι πλεον εχουν μπει αλλες προτεραιοτητες... 

Εμεις δεν το έχουμε πει σε κανεναν!!! Ολοι νομιζουν οτι ειμαι κατα των παιδιων ακομα!!! Χιχιχι

Το καλύτερο νομίζω είναι αυτο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα προφανως και δεν αποκλυει ενα παιδι την καριερα,  αλλα δεν το εννοω ετσι... Εννοω πληρη και αποκλειστικη αφοσίωση στη δουλειά....  Anyway,  κατι τετοιο πλεον αποκλειεται να συμβει γιατι πλεον εχουν μπει αλλες προτεραιοτητες... 

Εμεις δεν το έχουμε πει σε κανεναν!!! Ολοι νομιζουν οτι ειμαι κατα των παιδιων ακομα!!! Χιχιχι

Κατάλαβα πως το εννοείς. Γενικά μίλησα. Πάντως πως αλλάζουμε ε; Κι εγώ πιο νέα έλεγα οτι "μου αρέσουν τα παιδιά ..των άλλων". Και τώρα στεναχωριέμαι κάθε φορά που μου έρχεται περίοδος. Χαχαχα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

Κορίτσια ενδομητριο είναι. Είδαμε σακο 7 χίλ είναι κ λεκιθικο σακο. Παχύ ενδομητριο κ πολύ καλή θέση εμφύτευσης...

Μπράβο κορίτσι πολύ καλά τα νέα σου! Για άλλη μια φορά καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , orianna είπε:

Κορίτσια ενδομητριο είναι. Είδαμε σακο 7 χίλ είναι κ λεκιθικο σακο. Παχύ ενδομητριο κ πολύ καλή θέση εμφύτευσης...

υπεροχα τα νεα σου!! καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου λοιπον!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, orianna είπε:

Κορίτσια ενδομητριο είναι. Είδαμε σακο 7 χίλ είναι κ λεκιθικο σακο. Παχύ ενδομητριο κ πολύ καλή θέση εμφύτευσης...

Μπραβο ρε κοριτσι!ολα καλα!ξεκιναει ενα υπεροχο ταξιδι με αγωνια χαρα και πολυ αγαπη..απο δω και περα θα ειστε με το μωρακι σου για πολυ πολυ καιρο αυτοκολλητακια!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια παντρευτηκα μικρη σχετικα...ειμαι τωρα 26 κ παντρεύτηκα πριν 2 χρονια κ στην αρχη ολοι ρωταγαν αν ειμαι εγκυος(πλεον γαμος=εγκυμοσυνη)κ μετα οταν με ρωταγαν ελεγα σε ολους α ειμαι μικρη ακομα!οποτε σταματαγαν να με ρωτανε!

@orianna τελεια!!!μπραβο!!!ποσο εβδομαδων σε εβγαλε??ποτε θα ξαναπας?σε 15 μερες??

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elenakii22 είπε:

εγω κοριτσια παντρευτηκα μικρη σχετικα...ειμαι τωρα 26 κ παντρεύτηκα πριν 2 χρονια κ στην αρχη ολοι ρωταγαν αν ειμαι εγκυος(πλεον γαμος=εγκυμοσυνη)κ μετα οταν με ρωταγαν ελεγα σε ολους α ειμαι μικρη ακομα!οποτε σταματαγαν να με ρωτανε!

@orianna τελεια!!!μπραβο!!!ποσο εβδομαδων σε εβγαλε??ποτε θα ξαναπας?σε 15 μερες??

5 εβδομαδων. Κ ΠΗΤ 21-6 

Σε 17 μέρες γτ δεν μας βόλευε πιο νωρίς. Εγώ δουλεύω πρωί κ ο άντρας μου απόγευμα την πάρα άλλη βδομάδα.

Κορίτσι σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ... Κ στα δικά σας κοπελαρες μου συντομα

  • Μου αρέσει 3

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , orianna είπε:

5 εβδομαδων. Κ ΠΗΤ 21-6 

Σε 17 μέρες γτ δεν μας βόλευε πιο νωρίς. Εγώ δουλεύω πρωί κ ο άντρας μου απόγευμα την πάρα άλλη βδομάδα.

Κορίτσι σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ... Κ στα δικά σας κοπελαρες μου συντομα

μια χαρα!!!τελεια!!!θα ακουσετε κ καρδια λογικα!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έβαλα το υποθετο το κολπικο Αλλά Εκτός του ότι πόνεσα φοβέρα...Δεν μπορώ ν περπατησω ν κάτσω σαν άνθρωπος.. ποναωωω.. Κ τσουζω.. γτ τόσο πολύ? Ν πάρω τη γιατρό ή Έτσι πρεπει είναι? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια έβαλα το υποθετο το κολπικο Αλλά Εκτός του ότι πόνεσα φοβέρα...Δεν μπορώ ν περπατησω ν κάτσω σαν άνθρωπος.. ποναωωω.. Κ τσουζω.. γτ τόσο πολύ? Ν πάρω τη γιατρό ή Έτσι πρεπει είναι? 

Όχι δεν πρέπει να είναι έτσι. Αμέσως μόλις το έβαλες σε έπιασε; Μήπως δεν το έβαλες βαθιά στον κόλπο κ γι αυτο σ ενοχλεί όταν κάθεσαι; Αλλά το τσούξιμο; Μήπως να το βγάζες κ να την πάρεις ένα τηλ αύριο; Τώρα θα την βρεις; 


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , orianna είπε:

Όχι δεν πρέπει να είναι έτσι. Αμέσως μόλις το έβαλες σε έπιασε; Μήπως δεν το έβαλες βαθιά στον κόλπο κ γι αυτο σ ενοχλεί όταν κάθεσαι; Αλλά το τσούξιμο; Μήπως να το βγάζες κ να την πάρεις ένα τηλ αύριο; Τώρα θα την βρεις; 

το παθαινω κ εγω με αυτα τα ρημαδια..ο γιατρος θα σου πει να μην τα συνεχισεις οπως κ εμενα τοτε..δεν ειναι φυσιολογικο!! δεν νομιζω να μπορεις να το βγαλεις πια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , orianna είπε:

Όχι δεν πρέπει να είναι έτσι. Αμέσως μόλις το έβαλες σε έπιασε; Μήπως δεν το έβαλες βαθιά στον κόλπο κ γι αυτο σ ενοχλεί όταν κάθεσαι; Αλλά το τσούξιμο; Μήπως να το βγάζες κ να την πάρεις ένα τηλ αύριο; Τώρα θα την βρεις; 

 

πρίν από 24 λεπτά , Ani ani είπε:

το παθαινω κ εγω με αυτα τα ρημαδια..ο γιατρος θα σου πει να μην τα συνεχισεις οπως κ εμενα τοτε..δεν ειναι φυσιολογικο!! δεν νομιζω να μπορεις να το βγαλεις πια..

Τώρα ντάξει Δεν την αναστατωνω για το υποθετο.. Μπορεί όντως ν μη το έβαλα πολύ μέσα.. είχε ένα έμβολο που το έβαζε..Αλλά μέχρι Ν μπει πόνεσα..Κ έμεινε ο πόνος.. Θ Την πάρω οπότε αύριο πρωί ενα τηλέφωνο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...