Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

εγω ΔΕΝ περιμενω μεχρι πρωτη του μηνα.... εγω δεν εχω καθολου πονακια...μια συχνορια και εγω την εχω αλλα την εχω  παντα οποτε δε δινω σημασια.... υγρα εχω ξεκινησει 2 μερες να εχω και τα δεκατα μου που συνεχιζουν οπως παντα μετην ωορρηξια μου! τπτ το τρανταχτο και εγω ισως για μενα ειναι νωρισ ακομη! εσυ ποτε ειπαμε ΔΕΝ περιμενεις?

Το σαββατοκύριακο. Μεταξύ 24-26 Νοεμβρίου ελπίζω να μην μου έρθει η λατρεμένη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, alina80 είπε:

Το σαββατοκύριακο. Μεταξύ 24-26 Νοεμβρίου ελπίζω να μην μου έρθει η λατρεμένη μου!

οοο εφτασαν ξανα οι μερες λοιπον τελεια! και αφου δεν εχεισ και συμπτωματα οπως αλλες φορες ισως ειναι για καλο ε??? :oops:

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

εγω ΔΕΝ περιμενω μεχρι πρωτη του μηνα.... εγω δεν εχω καθολου πονακια...μια συχνορια και εγω την εχω αλλα την εχω  παντα οποτε δε δινω σημασια.... υγρα εχω ξεκινησει 2 μερες να εχω και τα δεκατα μου που συνεχιζουν οπως παντα μετην ωορρηξια μου! τπτ το τρανταχτο και εγω ισως για μενα ειναι νωρισ ακομη! εσυ ποτε ειπαμε ΔΕΝ περιμενεις?

Καλημερα @alina80..θελω καθε μερα να μας υπενθυμιζεις ποσες μερες πριν τα χριστουγεννα ειμαστε..σαν τα jumbo ενα πραγμα και κανουμε και αντιστροφη μετρηση για την περιοδο σου..που δεν θα ερθει:) @Δήμητρα1988Αντε μακαρι να εχουμε το πρωτο θετικο τεστακι του Δεκεμβρη

@elenakii22 μουυυυυυυ χρονια σου πολλαααααααα να τα εκατοστησεις! να περασεις υπεροχααα και να θυμασαι οτι εισαι πολυ πολυ τυχερη που αυτη τη σημαντικη μερα εχεις και την μπεμπα στην κοιλιτσα σου!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημερα @alina80..θελω καθε μερα να μας υπενθυμιζεις ποσεα μερες πριν τα χριστουγεννα ειμαστε..σαν τα jumbo ενα πραγμα :) Αντε μακαρι να εχουμε το πρωτο θετικο τεστακι του Δεκεμβρη

@elenakii22 μουυυυυυυ χρονια σου πολλαααααααα να τα εκατοστησεις! να περασεις υπεροχααα και να θυμασαι οτι εισαι πολυ πολυ τυχερη που αυτη τη σημαντικη μερα εχεις και την μπεμπα στην κοιλιτσα σου!!!!

μακαρι απο δω και περα να εχουμε μονο θετικα τεστακιααααααα!!!!!! 

@elenakii22 πολυχρονη κοριτσι μου!!! με το καλο η κορουλα σου και ευχομαι ολα απο δω και περα στην οικογενεια σας να ειστε ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημερα @alina80..θελω καθε μερα να μας υπενθυμιζεις ποσες μερες πριν τα χριστουγεννα ειμαστε..σαν τα jumbo ενα πραγμα και κανουμε και αντιστροφη μετρηση για την περιοδο σου..που δεν θα ερθει:) @Δήμητρα1988Αντε μακαρι να εχουμε το πρωτο θετικο τεστακι του Δεκεμβρη

@elenakii22 μουυυυυυυ χρονια σου πολλαααααααα να τα εκατοστησεις! να περασεις υπεροχααα και να θυμασαι οτι εισαι πολυ πολυ τυχερη που αυτη τη σημαντικη μερα εχεις και την μπεμπα στην κοιλιτσα σου!!!!

Σωστά! @elenakii22 Πολύχρονη. Να χαίρεσαι και να φροντίζεις τον εαυτό σου και με το καλό το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω ακομα περιμενω την άτιμη... 1 ημερα καθυστέρησης σημερα λογικα... Υπάρχει περίπτωση να ειμαι τελικα εγκυος και τα τεστ να βγαίνουν αρνητικά ;;; η θερμοκρασία μου εδω και μερες που άρχισα να την παρακολουθώ ειναι 37,1... Εχω πονακια περιοδου μεσα στη μερα αλλα οχι κατι ιδιαίτερο...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ωωω εχουμε γενεθλια στο φορουμ???  @elenakii22 Χρονια πολλα και καλα κορίτσι!!!! Με το καλο η μπεμπουλα σου!!!  :)

καλε τι κανεις εσυ;; πως παει η εγκυμοσυνη;;;

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 χρονια σου πολλα ευχισμενο παντα οπως τωρα!!!

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω ακομα περιμενω την άτιμη... 1 ημερα καθυστέρησης σημερα λογικα... Υπάρχει περίπτωση να ειμαι τελικα εγκυος και τα τεστ να βγαίνουν αρνητικά ;;; η θερμοκρασία μου εδω και μερες που άρχισα να την παρακολουθώ ειναι 37,1... Εχω πονακια περιοδου μεσα στη μερα αλλα οχι κατι ιδιαίτερο...

καλημερα!!! ειχες κανει τεστ ωορηξιας??? ποτε εκανες τεστ εγκυμοσυνης? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Εγω ακομα περιμενω την άτιμη... 1 ημερα καθυστέρησης σημερα λογικα... Υπάρχει περίπτωση να ειμαι τελικα εγκυος και τα τεστ να βγαίνουν αρνητικά ;;; η θερμοκρασία μου εδω και μερες που άρχισα να την παρακολουθώ ειναι 37,1... Εχω πονακια περιοδου μεσα στη μερα αλλα οχι κατι ιδιαίτερο...

καλημερα κοριτσι μου..ναι υπαρχει περιπτωση θεωρω..πιο τεστακι εκανες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

@elenakii22 χρονια σου πολλα ευχισμενο παντα οπως τωρα!!!

καλημερα!!! ειχες κανει τεστ ωορηξιας??? ποτε εκανες τεστ εγκυμοσυνης? 

Καλημερα... Εκανα σημερα το πρωι με τα πρωτα ουρα.. Οχι δεν ειχα κανει τεστ ωορηξιας γιατι παντα εχω πολυ σταθερο κυκλο 26 με 27 ημερων.. Σημερα ειναι 27


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαα μου, τι κανετε? εγω στην αναμονη, σημερα εχω κατι ενοχλησεις οποτε ερχεται ;) ξεκινησα να στρωνω κιολας και να στολισουμε σιγα σιγα

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, t1t1n4k1 είπε:

9 μερες σήμερα κνθα με δει την Πέμπτη το πρωί. Ευχαριστώ ανυπομονώ να παω στο γιατρό... Μακαρι να είναι ολα καλα

γλυκια μου ολα καλα θα πανε θα δεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλημερα... Εκανα σημερα το πρωι με τα πρωτα ουρα.. Οχι δεν ειχα κανει τεστ ωορηξιας γιατι παντα εχω πολυ σταθερο κυκλο 26 με 27 ημερων.. Σημερα ειναι 27

ε τοτε δεν εισαι σε καθηστερηση πρεπει να περιμενεις κ αυριο. υπαρχουν καποια τεστ που δεν ειναι αξιοπιστα κ δε δειχνουν συμβαινει βεβαια! καμια φορα επισης αν γινει πιο αργα ωορηξια μπορει να εισαι πιο νωρις απο οσο πιστευεις κ να μην δειχνει το τεστ. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...