Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Παντως οταν οντως ημουν εγκυος ενιωθα λες κ δεν ετρωγα πεινουσα συνεχεια..τωρα μπορει να. Ειναι λογω περιοδου που ειναι στον δρομο

αυτο τοτε ειναι παρα πολυ καλο!!!!!!!!! εμενα παντος δεν μου εχει ξανα τυχει να πειναω απο περιοδο βεβαια περναω καποιες φασεις που τροω και πηναω περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Καλως ήρθες και εύχομαι να σου φέρουμε γούρι!!!!Πόσο καιρό προσπαθείτε?Και οι υπόλοιπες ορμόνες πως είναι?Με το καλό το ραντεβού με τον γιατρό!!!

ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν θετικά αποτελέσματα!!!!μετά από ένα χρόνο με σοβαρά προβλήματα υγείας και όχι μόνο!!!εδώ και λίγες μέρες έχουμε ξεκινήσει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Απο πονακια νιωθω λες κ ειναι να αδιαθετησω τωρα π σας μιλαω μαζι με γουργουριτο κ πρηξιμο

Καλά το πρήξιμο παίζει και στις  περιπτώσεις συνήθως!!Αν και εγώ σπάνια πρήζομαι όταν περιμένω περίοδο!!Μόνο όταν έχω μεγάλο κύκλο!!Τα πονάκια σε συνδιασμό απουσίας περιόδου λεει πολλά!!!Πιστεύω αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο το πρωί με μεσημεράκι είσαι εγκυούλα!!!

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αυτο τοτε ειναι παρα πολυ καλο!!!!!!!!! εμενα παντος δεν μου εχει ξανα τυχει να πειναω απο περιοδο βεβαια περναω καποιες φασεις που τροω και πηναω περισσοτερο!

Και γω μπορεί να έχω λιγούρες λίγες μέρες πριν αλλά στη αναμένομενη μέρα με τίποτα!!!Πως είσαι τρελοκοριτσο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Καλά το πρήξιμο παίζει και στις  περιπτώσεις συνήθως!!Αν και εγώ σπάνια πρήζομαι όταν περιμένω περίοδο!!Μόνο όταν έχω μεγάλο κύκλο!!Τα πονάκια σε συνδιασμό απουσίας περιόδου λεει πολλά!!!Πιστεύω αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο το πρωί με μεσημεράκι είσαι εγκυούλα!!!

Μακατι ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα που θα σχολασω να δω τι αποτελεσμα θα υπαρχει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marillia είπε:

Καλά το πρήξιμο παίζει και στις  περιπτώσεις συνήθως!!Αν και εγώ σπάνια πρήζομαι όταν περιμένω περίοδο!!Μόνο όταν έχω μεγάλο κύκλο!!Τα πονάκια σε συνδιασμό απουσίας περιόδου λεει πολλά!!!Πιστεύω αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο το πρωί με μεσημεράκι είσαι εγκυούλα!!!

Και γω μπορεί να έχω λιγούρες λίγες μέρες πριν αλλά στη αναμένομενη μέρα με τίποτα!!!Πως είσαι τρελοκοριτσο?

γεια σου μαριλιακι μου γλυκο καλα ειμαιιιιι!!!!! εδω στην  αναμονη! εσυ????????/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

γεια σου μαριλιακι μου γλυκο καλα ειμαιιιιι!!!!! εδω στην  αναμονη! εσυ????????/

/Περιμένω τον αντρούλη να του φτιάξω ωραιότατο λαπά!!!Εγώ είμαι για τέλη του μήνα!!!27/1 έχω γενέθλια!!Να θυμηθείτε να μου πείτε χρόνια πολλά χαχχαχχαχ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

/Περιμένω τον αντρούλη να του φτιάξω ωραιότατο λαπά!!!Εγώ είμαι για τέλη του μήνα!!!27/1 έχω γενέθλια!!Να θυμηθείτε να μου πείτε χρόνια πολλά χαχχαχχαχ!!!!!

αχααχαχαα θα σου πουμε αμεεεεεε!!! λαπα εεε? πωπω περσυ επαθα 3 φορες σερι γαστρεντεριτιδα νομιζω ειναι οτι χειροτερο μπορει να μας συμβει αχαχχααχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχααχαχαα θα σου πουμε αμεεεεεε!!! λαπα εεε? πωπω περσυ επαθα 3 φορες σερι γαστρεντεριτιδα νομιζω ειναι οτι χειροτερο μπορει να μας συμβει αχαχχααχα!

xaxxaxxa ναι είναι απαίσιος!!Και τον κάνω να έχει αρκετή κόλλα!!!3 σέριιι??Θα είχες ρέψει!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Καλα μπηκα να δω τι λεει η εφαρμοφη flow που εχω κ λεει μια μερα καθυστερηση...χαχαχσ

@ntemiiiiii το ειχες τελικα γτ δεν ειδα την απαντηση σου...

Τι είχα; μικρόβιο μάλλον που δεν πρόσεξα!

1 hour ago, marillia είπε:

Περαστικούλια σου!!Θα συνέλθείς τώρα  με την θεραπεία!!!Θέλεις να μου πείς ποιά αντιβίωση σου έδωσε?Και προβιοτικά ποιά τα ultra levure?

Ευχαριστώ!

Vector levure

Rifacol


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Τι είχα; μικρόβιο μάλλον που δεν πρόσεξα!

Ευχαριστώ!

Vector levure

Rifacol

Πήγαμε και μεις σήμερα στον παθόλογο και μας είπε αν συνεχίσει και αύριο να πα΄ρει rifacol!!!Εκανες και καμιά παραπάνω εξέταση?Μα τι στο καλό συμβαίνει?Περαστικούλιαααα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακατι ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα που θα σχολασω να δω τι αποτελεσμα θα υπαρχει..

Αχ έχω αγωνία και για σένα.... μακάρι να μην σου έρθει αύριο....Ούτε σε εσένα ούτε σε καμία εδώ μέσα....... Γαμωτο.... Πώς αλλιώς να σας το πω. Θέλει παρέα η ελιτσα μου. ...:-P

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , marillia είπε:

xaxxaxxa ναι είναι απαίσιος!!Και τον κάνω να έχει αρκετή κόλλα!!!3 σέριιι??Θα είχες ρέψει!!!

χαλια ειναι αλλα τι να κανουμε που κανει καλο! αστα το τι ειχα παθει δεν μπορουσα να πηγενω τουαλετα κρεβατι μετα αχαχαχα! παλυ καλα που ειχα παει στη μανουλα μου και με φροντιζε!!!! τι καλη η μανουλιτσα εεεε!!! αλλο πραγμα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ έχω αγωνία και για σένα.... μακάρι να μην σου έρθει αύριο....Ούτε σε εσένα ούτε σε καμία εδώ μέσα....... Γαμωτο.... Πώς αλλιώς να σας το πω. Θέλει παρέα η ελιτσα μου. ...:-P

Xαχα....μα προσπαθουμε δεν πρισπαθουμε ??μακαρι να εχουμε ολες να κανουμε παρεα στην ελιτσα σου που πιστευω θα ειναι κοριτσι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

χαλια ειναι αλλα τι να κανουμε που κανει καλο! αστα το τι ειχα παθει δεν μπορουσα να πηγενω τουαλετα κρεβατι μετα αχαχαχα! παλυ καλα που ειχα παει στη μανουλα μου και με φροντιζε!!!! τι καλη η μανουλιτσα εεεε!!! αλλο πραγμα χαχαχα

Αααα ναι οι μανούλιτσες άλλο πράγμα!!Και γω που είχα ιωσούλα με βήχα της λέω έσυ φταις που δεν έρχεσαι να μου στίψεις πορτοκαλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ΣΙΣΑΚΙ86 είπε:

Αγαπημένα κορίτσια , είναι η πρώτη φορά που γράφω και θέλω να σας πω ότι πολύ χαίρομαι που διαβάζω τα μηνύματα σας όταν έχω χρόνο. Δίνεται πολύ κουράγιο σε όλες τις κοπέλες....Αχχ το δικό μου πρόβλημα με λίγα λόγια. Αφου κάναμε με τον σύζυγο έναν προγεννητικό έλεγχο και μετά από πολλές εξετάσεις και επαναλήψεις εξετάσεων γιατί στην αρχή μου έβρισκαν κάποια σπάνια πάθηση στα επινεφρίδια και αφού στο τέλος πήγαν όλα καλά η ενδοκρινολογος μου επειδή πάσχω από πολυκιστικές  και υποθεροειδισμο (δεν έχω καθόλου σταθερό κύκλο) μου είπε πως πρέπει κάθε μήνα να κάνω τεστ εγκυμοσύνης. Όταν λοιπόν η περίοδος δεν εμφανιστεί πρέπει να πάρω duphaston εφόσον το τεστ είναι αρνητικό. Αυτό για 6 μήνες. Μετα μου είπε οτι πρέπει να πάω να με δει αν δεν τα έχουμε καταφέρει με τον σύζυγο. Και μέσα σε όλο αυτό ψάχνω για γυναικολόγο σε δημόσιο μαιευτήριο. Έκλεισα ραντεβού με έναν την Τετάρτη για να δούμε...

ΑΑΑ και να ξέρετε ανήκω και εγώ στο κλαμπ με προβλήματα από πεθερά!!!! Αλλα ευτυχώς το τακτοποιεί ο σύζυγος το θέμα αυτό!!!!!

Καλώς την. Πόσο καιρό προσπαθείτε με τον άντρα σου? Το duphaston που παίρνεις τι είναι.? Είναι για τις πολιτιστικές? Ρωτάω γιατί δεν γνωρίζω καθόλου. Όσο για τον θυρεοειδή εγώ έχω όζους και χασιμοτο (αυτοανοσο) και τώρα στην εγκυμοσύνη έκανα και υποθυρεοειδισμο. Μου έγραψε χαπακια. Πέρνεις τ4 εσύ?

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Xαχα....μα προσπαθουμε δεν πρισπαθουμε ??μακαρι να εχουμε ολες να κανουμε παρεα στην ελιτσα σου που πιστευω θα ειναι κοριτσι...

Τώρα με μπέρδεψες. Εχθές δεν είπαμε αγόρι? Με μπερδεύεις....:-D


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...