Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχαχα μην στεναχωριέσαι δεν θα σου κρατήσω μούτρα. Άκου να γελάσεις η σόδα μου λέει αγόρι και ο κινεζικος πίνακας κορίτσι..... 

Ειδες??ειναι μπερδεμενο το θεμα σου...χαχαχα...υπομονη και θα δουμε τι ειναι το σπορακι σου...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι @Μάντη μου αισιόδοξα! !!!! Δεν αργεί! !!

@Dimitr@17 έχω τρελή αγωνία λέμε! !!!! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εμένα πάντως το κινέζικο πινακακι έκανε λάθος. .λέω ότι έχεις κοριτσάκι πάντως. .Για να δούμε. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Έτσι @Μάντη μου αισιόδοξα! !!!! Δεν αργεί! !!

@Dimitr@17 έχω τρελή αγωνία λέμε! !!!! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εμένα πάντως το κινέζικο πινακακι έκανε λάθος. .λέω ότι έχεις κοριτσάκι πάντως. .Για να δούμε. .

Κατσε να δουμε κ αυριο τι. Θα γινει τονια μου...λιγο εμεινε ακομα...θα δειξει...αν.κ δεν το πιστευω αλλα οσο δενθα ερχεται λεω. Λες???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Κατσε να δουμε κ αυριο τι. Θα γινει τονια μου...λιγο εμεινε ακομα...θα δειξει...αν.κ δεν το πιστευω αλλα οσο δενθα ερχεται λεω. Λες???

Γιατί όχι κορίτσι μου??


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ειδες??ειναι μπερδεμενο το θεμα σου...χαχαχα...υπομονη και θα δουμε τι ειναι το σπορακι σου...

Έκανα και αυτό με τον σταυρό αγόρι μου έβγαλε. Δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Όλα τα έκανα. Τώρα αναμονή. Να μεγαλώσει καλά. Και ας είναι ότι θέλει το ίδιο θα το αγαπώ....:mad:

πρίν από 9 λεπτά , Τονι@ είπε:

Έτσι @Μάντη μου αισιόδοξα! !!!! Δεν αργεί! !!

@Dimitr@17 έχω τρελή αγωνία λέμε! !!!! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εμένα πάντως το κινέζικο πινακακι έκανε λάθος. .λέω ότι έχεις κοριτσάκι πάντως. .Για να δούμε. .

Αχ μωρέ με έχει φάει η περιέργεια.  Για να δούμε ποια θα κερδίσει το στοίχημα. :-D 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

Πήγαμε και μεις σήμερα στον παθόλογο και μας είπε αν συνεχίσει και αύριο να πα΄ρει rifacol!!!Εκανες και καμιά παραπάνω εξέταση?Μα τι στο καλό συμβαίνει?Περαστικούλιαααα!!!

Όχι δεν χρειάζεται κάτι άλλο!Αν εγώ θέλω να το ψάξω μου είπε σε 15 μέρες να κάνω κωλονοσκοπηση. Θεωρώ όμως ότι δεν χρειάζεται μόνο σε περίπτωση που επαναληφθεί καθώς εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με το έντερο μου! Απλά έπρεπε να προσέξω τη διατροφή μου!Τώρα θα περάσει!Στις 24 θα πάω και στην ενδοκρινολόγο και σκέφτομαι να πάω και στη γυναικολόγο σε περίπτωση που κι αυτό το μήνα δεν μείνω έγκυος να δούμε μήπως δημιούργησε κανένα θέμα η βιοχημική!Μου έχει κολλήσει!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

9εβ+2ημ. Σου έχει βγει εσένα? 

Μου εχει βγει και στα δυο!!!βεβαια κάθε φορα οι πιθανότητες να πεσει μεσα είναι 50% οποτε τυχαιο είναι μαλλον.

Τωρα καποιοι λενε ότι στα αγορια εχεις πιο πολλες ναυτιες και ανακατωσουρες. Ισως σου δωσει προβλεψη στην αυχενικη!! 

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 το flo έχω κι εγώ!Με μέσο όρο δουλεύει σωστά; Άρα σήμερα που δεν σημειώσες ότι ήρθε περίοδος φυσικά και το θεωρεί καθυστέρηση! Αλλά αφού λες ότι έχεις κάνει και 30ρι κύκλο ουσιαστικά περιμένεις δύο μέρες ακόμη;

Στο Εύχομαι κορίτσι μου! Εσύ είσαι και φανατική στην προσπάθεια!χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Μάντη είπε:

Όχι πάντα αλλά έχει ξανά τύχει... Δεν είναι τίποτα άλλο... δυστυχώς:-(

Πάμε τον επομενο μηνα!! Και μαλλον παρεουλα εχω αρχίσει και εγω και ποναω πιο έντονα!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ααααα αυτό πρώτη φορά το ακούω...

Και να σε ρωτήσω κουνιέται συνεχόμενα αυτό? Πρέπει να το σταματήσω μόλις δω την κίνηση ναι και να ρωτήσω για κορίτσι?

Έχω μπερδευτεί τι να σου πω. Το έχω κάνει παλιά αυτό με τον σταυρό και μου έβγαζε με την σειρά ένα αγόρι και ένα κορίτσι. Τώρα δεν ξέρω εάν βγαίνουν και έτσι.

Ναι. Μόλις κουνηθεί με τον τρόπο του ναι το σταματας. Βλέπεις και την κίνηση του όχι και μετά ρωτάς. Για πλάκα το λέω έτσι; 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πάμε τον επομενο μηνα!! Και μαλλον παρεουλα εχω αρχίσει και εγω και ποναω πιο έντονα!!

Έλα δίδυμο μ μακάρι να μην πάμε παρεούλα και να είσαι τυχερουλα!!! Αλλά αν πάμε παρέα ελπίζω να σταθούμε ποιο τυχερές τον άλλο μήνα!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Έλα δίδυμο μ μακάρι να μην πάμε παρεούλα και να είσαι τυχερουλα!!! Αλλά αν πάμε παρέα ελπίζω να σταθούμε ποιο τυχερές τον άλλο μήνα!!!

Δεν πηραζει και να μην γινει θα παμε παρεούλα και θα είμαστε ποιο τυχερές σιγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

@Dimitr@17 το flo έχω κι εγώ!Με μέσο όρο δουλεύει σωστά; Άρα σήμερα που δεν σημειώσες ότι ήρθε περίοδος φυσικά και το θεωρεί καθυστέρηση! Αλλά αφού λες ότι έχεις κάνει και 30ρι κύκλο ουσιαστικά περιμένεις δύο μέρες ακόμη;

Στο Εύχομαι κορίτσι μου! Εσύ είσαι και φανατική στην προσπάθεια!χαχαχα

Nαι αυριο ειναι 30η μερα...απλα επειδη δεν εχω τρανταχτα συμπτωματα για αυτο δεντο το πολυ πιστευω...χαχα φανατικη??απλα κανουμε γτ μας αρεσει οχι μονο για μωρο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...