Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, marillia είπε:

Ναι του έδωσα την Πέμπτη και την Κυριακή και τίποτα!!Εγώ όσες φορές έχω πιει μετά στουμπώνω!!!Ο γιατρός με μάλωσ για το immodium!!Μου λέει πρέπει να αφήνουμε το μικρόβιο να φεύγει!!Αλλά ο δικός μου δεν πτοήθηκε από τα immodium!!!

χαχαχα ναι κ εμενα ετσι μου ειχε πει αλλα που να αντεξω στην δουλεια , να πηγαινω καθε λιγο τουαλετα? καλα κ εγω μετα τα 2 χαπακια ,ξανα παω τουαλετα μετα απο 4 μερες!!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εγώ λέω ότι έχεις αγοράκι!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!εχθές και προχθές είχα όλο κρυαδες το βράδυ να μην μπορώ να ζεσταθώ!σαν αρκούδα ντύθηκα εχθες για να έρθω στα ίσια μου!καλά τα ξημερώματα έσκασα βέβαια και έβγαλα μέχρι και τις κάλτσες! Αυτά ηταν τα συναρπαστικά νέα μου!χαχαχαχχα

@alina80 τι έγινε με την δουλειά που έλεγες?είχατε καμμία άλλη εξελιξη!?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!  @Μάντη τι κανεις? 

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εγώ λέω ότι έχεις αγοράκι!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!εχθές και προχθές είχα όλο κρυαδες το βράδυ να μην μπορώ να ζεσταθώ!σαν αρκούδα ντύθηκα εχθες για να έρθω στα ίσια μου!καλά τα ξημερώματα έσκασα βέβαια και έβγαλα μέχρι και τις κάλτσες! Αυτά ηταν τα συναρπαστικά νέα μου!χαχαχαχχα

@alina80 τι έγινε με την δουλειά που έλεγες?είχατε καμμία άλλη εξελιξη!?

κ εσυ τωρα στα κοντα δεν περιμενεις ετσι?

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια!  @Μάντη τι κανεις? 

κ εσυ τωρα στα κοντα δεν περιμενεις ετσι?

 

Μπα τέλος της άλλης περιμενω άργησα να κάνω ωορρηξια!έχω ακόμα! δεν νιώθω κάτι ομως είναι νωρίς βέβαια αλλά νομίζω δεν καταφέραμε τίποτα!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπα τέλος της άλλης περιμενω άργησα να κάνω ωορρηξια!έχω ακόμα! δεν νιώθω κάτι ομως είναι νωρίς βέβαια αλλά νομίζω δεν καταφέραμε τίποτα!!!

exeis ακομα... ποτε μη λες ποτε !!! θα δειξει !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εγώ λέω ότι έχεις αγοράκι!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!εχθές και προχθές είχα όλο κρυαδες το βράδυ να μην μπορώ να ζεσταθώ!σαν αρκούδα ντύθηκα εχθες για να έρθω στα ίσια μου!καλά τα ξημερώματα έσκασα βέβαια και έβγαλα μέχρι και τις κάλτσες! Αυτά ηταν τα συναρπαστικά νέα μου!χαχαχαχχα

@alina80 τι έγινε με την δουλειά που έλεγες?είχατε καμμία άλλη εξελιξη!?

Χαχαχα για να δούμε..... Έχουμε αρκετές μέρες ακόμα για να ανοίξουμε την κιντερ έκπληξη. Και εγώ κρυώνω κάποια βράδια. Αλλά πριν ξαπλώσω στο κρεβάτι ανοίγω την θερμοκουβερτα και απλά δεν σου περιγράφω τι γίνεται ...... Την αγαπώ την θερμοκουβερτουλα μου.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

exeis ακομα... ποτε μη λες ποτε !!! θα δειξει !

Ναι για να δούμε ελπιζω! θα δείξει όπως λες.μολις περάσουν λίγες μέρες από την ωορρηξία και δεν δω κανένα σημάδι τότε αρχίζω και απογοητεύομαι και με πιάνουν τα ψυχολογικά μου!

πρίν από 7 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχα για να δούμε..... Έχουμε αρκετές μέρες ακόμα για να ανοίξουμε την κιντερ έκπληξη. Και εγώ κρυώνω κάποια βράδια. Αλλά πριν ξαπλώσω στο κρεβάτι ανοίγω την θερμοκουβερτα και απλά δεν σου περιγράφω τι γίνεται ...... Την αγαπώ την θερμοκουβερτουλα μου.

Ότι διαίσθηση έχεις εσύ ότι είναι αυτό θα ειναι! Έλεγα και εγώ να πάρω κάτι τέτοιο για το κρεββάτι αλλά το έχω αμελησει.μερικες φορές και εγώ κρυώνω πολύ το βραδυ συνήθως παίρνω αγκαλιά τον άντρα μου που είναι σαν σόμπα αλλά εχθές ήρθε ο μικρός ανάμεσα και είναι μικρή σομπιτσα δεν με κάλυψε!χαχαχχαχα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εγώ λέω ότι έχεις αγοράκι!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!εχθές και προχθές είχα όλο κρυαδες το βράδυ να μην μπορώ να ζεσταθώ!σαν αρκούδα ντύθηκα εχθες για να έρθω στα ίσια μου!καλά τα ξημερώματα έσκασα βέβαια και έβγαλα μέχρι και τις κάλτσες! Αυτά ηταν τα συναρπαστικά νέα μου!χαχαχαχχα

@alina80 τι έγινε με την δουλειά που έλεγες?είχατε καμμία άλλη εξελιξη!?

Καλημέρα όμορφη! Εξέλιξη με τη δουλειά όχι. Άλλωστε εγώ το έμαθα αφού είχαν ήδη παρθει οι αποφάσεις. Απλώς όσο το σκέφτομαι μάλλον καλύτερα. Η περιγραφή της θέσης ήταν ωραία και με προοπτικές. Αλλά στην πράξη θα ήταν διαφορετικά. Ξέρω καλά πως λειτουργεί η εταιρεία. Και επιπλέον αν είναι να κάτσει σύντομα το μωρό, νομίζω ότι η δουλειά από το σπίτι είναι η καλύτερη λύση; Έτσι δεν είναι; Αν και υπάρχουν αλλά μειονεκτήματα...Τέλος πάντως ας μείνω. 

Εγώ το λατρευω το ηλεκτρικό υπόστρωμα μου. Απορώ πως ζούσα χωρίς αυτό. Μία ζωή κρύωνα τα βράδια, ακόμα και τις εποχές που τα καλοριφέρ δεν κατέβαιναν κάτω από τους 22 βαθμούς. Από τότε που το πήρα, σώθηκα! Να πας να πάρεις! Δεν είναι ακριβά καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια!  @Μάντη τι κανεις? 

κ εσυ τωρα στα κοντα δεν περιμενεις ετσι?

 

Καλημέρα... Πονάει η κοιλιά μ και έχω λίγο ροζ από χθες το βράδυ.  Μέχρι το μεσημέρι θα έχω κανονικά...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα... Πονάει η κοιλιά μ και έχω λίγο ροζ από χθες το βράδυ.  Μέχρι το μεσημέρι θα έχω κανονικά...

αχ  περιμενε , ποτε δν ξερεις.. εχω ελπιδες για σενα..

Βρε κοριτσια τι αερας ειναι αυτος???  εχειπολυ  ωραια μερα αλλα απιστευτο αερα... μεχρι το βραδυ , θα ξηλωσει πολλα πραγματα φανταζομαι ...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

αχ  περιμενε , ποτε δν ξερεις.. εχω ελπιδες για σενα..

Βρε κοριτσια τι αερας ειναι αυτος???  εχειπολυ  ωραια μερα αλλα απιστευτο αερα... μεχρι το βραδυ , θα ξηλωσει πολλα πραγματα φανταζομαι ...

Όντως τι αέρας είναι αυτός. Αφού δεν βάζω πληντύριο γιατί στην αυλή μας το πιάνει πολύ και θα φύγουν όλα τα ρούχα. Την έχω ξαναπατήσει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφη! Εξέλιξη με τη δουλειά όχι. Άλλωστε εγώ το έμαθα αφού είχαν ήδη παρθει οι αποφάσεις. Απλώς όσο το σκέφτομαι μάλλον καλύτερα. Η περιγραφή της θέσης ήταν ωραία και με προοπτικές. Αλλά στην πράξη θα ήταν διαφορετικά. Ξέρω καλά πως λειτουργεί η εταιρεία. Και επιπλέον αν είναι να κάτσει σύντομα το μωρό, νομίζω ότι η δουλειά από το σπίτι είναι η καλύτερη λύση; Έτσι δεν είναι; Αν και υπάρχουν αλλά μειονεκτήματα...Τέλος πάντως ας μείνω. 

Εγώ το λατρευω το ηλεκτρικό υπόστρωμα μου. Απορώ πως ζούσα χωρίς αυτό. Μία ζωή κρύωνα τα βράδια, ακόμα και τις εποχές που τα καλοριφέρ δεν κατέβαιναν κάτω από τους 22 βαθμούς. Από τότε που το πήρα, σώθηκα! Να πας να πάρεις! Δεν είναι ακριβά καθόλου. 

Εννοείται ότι είναι καλύτερα να δουλεύεις από το σπίτι και να είσαι δίπλα στο παιδάκι σου! !! Η κάθε μαμά είναι αναντικαταστατη για το μωρό της.  Μπορεί κάποιες φορές να σου λείψουν τα ωραία σου ρουχαλάκια και το μακιγιάζ του γραφείου αλλά η παρουσία σου είναι το μεγαλύτερο δώρο που μπορείς να κάνεις στο μωράκι σου.  Κι όταν με το καλό μεγαλώσει λιγάκι το βλέπεις. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

αχ  περιμενε , ποτε δν ξερεις.. εχω ελπιδες για σενα..

Βρε κοριτσια τι αερας ειναι αυτος???  εχειπολυ  ωραια μερα αλλα απιστευτο αερα... μεχρι το βραδυ , θα ξηλωσει πολλα πραγματα φανταζομαι ...

Αγάπη μ μόλις μου ήρθε κανονικότητα!  Το περίμενα η ελπίδες κρατάν για λίγο! Τουλάχιστον θα έχω καθαρίσει μέχρι την Τετάρτη που έχω γυναικολόγο.. 

Το συμπέρασμα αυτού του κύκλου είναι: τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια! Από καούρες από τσούξιμο στις θηλές ακομα και ποιο σκούρες έγιναν και δεν ήταν στην φαντασία μου την ίδια άποψη είχε και ο άντρας Μ για το χρώμα! Αααα θερμοκρασία τη μετράω όλη μέρα ακόμα και τώρα έχω 37,2


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

αχ  περιμενε , ποτε δν ξερεις.. εχω ελπιδες για σενα..

Βρε κοριτσια τι αερας ειναι αυτος???  εχειπολυ  ωραια μερα αλλα απιστευτο αερα... μεχρι το βραδυ , θα ξηλωσει πολλα πραγματα φανταζομαι ...

Καλημέρα κορτσούλια!!!!Και μεις έχουμε απίστευτο αέρα και είναι και κρύος ο άτιμος!!!Ηθελα να κατέβω για ψωνάκια μικρά και δουλίτσες αλλά άκυρο!!!!

1 hour ago, Nati85 είπε:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εγώ λέω ότι έχεις αγοράκι!

Καλημέρα κοριτσάκια!!!εχθές και προχθές είχα όλο κρυαδες το βράδυ να μην μπορώ να ζεσταθώ!σαν αρκούδα ντύθηκα εχθες για να έρθω στα ίσια μου!καλά τα ξημερώματα έσκασα βέβαια και έβγαλα μέχρι και τις κάλτσες! Αυτά ηταν τα συναρπαστικά νέα μου!χαχαχαχχα

@alina80 τι έγινε με την δουλειά που έλεγες?είχατε καμμία άλλη εξελιξη!?

Νάτι μου μάλλον θα κρύωσες ή καμιά ιωσούλα γιατί είχες και τις αναγουλίτσες!!!Μη πας γυμναστήριο σήμερα!!!!

@ΜάντηΜάντη μου και μένα μου χει τύχει να αδιαθετήσω και να έχω 37,1!!!Γι αυτό οι γιατροί λένε να συνεχίζουν τα δέκατα(γενικά αυξημένη θερμοκρασία) για 18 μέρες μετά την ωορρηξία!!!Εμάς κρατάει 14 άντε 15!!!!Γερά και δυνατά να πας στο ραντεβού με τον γιατρούλη και πάμε για τις επόμενες γόνιμες!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Αγάπη μ μόλις μου ήρθε κανονικότητα!  Το περίμενα η ελπίδες κρατάν για λίγο! Τουλάχιστον θα έχω καθαρίσει μέχρι την Τετάρτη που έχω γυναικολόγο.. 

Το συμπέρασμα αυτού του κύκλου είναι: τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια! Από καούρες από τσούξιμο στις θηλές ακομα και ποιο σκούρες έγιναν και δεν ήταν στην φαντασία μου την ίδια άποψη είχε και ο άντρας Μ για το χρώμα! Αααα θερμοκρασία τη μετράω όλη μέρα ακόμα και τώρα έχω 37,2

κριμα.... θ αειναι ο αλλος μηνας ποιο τυχερος.

αλλα θα συμφωνησω για τα συμπτωματα ..και το εχω ξανα πει κ στα κοριτσια,γτ τα παρατηρουν , ενθουσιαζονται κ μετα απογοητευονται . 

ειναι ιδια  με της περιοδου .. απλα πριν τις προσπαθειες , δεν τα παρατηρουσαμε !!! εγω απο τοτε που ξεκινησα να γραφω εδω , καθε φορα που περιμενω περιοδο , πηγαινω σε αυτα που εσχω γραψει εδω 1 μηνα πριν κ βλεπω οτι ειναι παρομοια αυτα που νιωθω κ μετα προσγειωνομαι !!! :P  

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...