Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλώς την. Πόσο καιρό προσπαθείτε με τον άντρα σου? Το duphaston που παίρνεις τι είναι.? Είναι για τις πολιτιστικές? Ρωτάω γιατί δεν γνωρίζω καθόλου. Όσο για τον θυρεοειδή εγώ έχω όζους και χασιμοτο (αυτοανοσο) και τώρα στην εγκυμοσύνη έκανα και υποθυρεοειδισμο. Μου έγραψε χαπακια. Πέρνεις τ4 εσύ?

Τώρα με μπέρδεψες. Εχθές δεν είπαμε αγόρι? Με μπερδεύεις....:-D

Χθες σου ειπα αγορι???δεν ξερω και εγω τα εχω χασει...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Χθες σου ειπα αγορι???δεν ξερω και εγω τα εχω χασει...

Χαχαχαχα μην στεναχωριέσαι δεν θα σου κρατήσω μούτρα. Άκου να γελάσεις η σόδα μου λέει αγόρι και ο κινεζικος πίνακας κορίτσι..... 

  • Χαχα 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχαχα μην στεναχωριέσαι δεν θα σου κρατήσω μούτρα. Άκου να γελάσεις η σόδα μου λέει αγόρι και ο κινεζικος πίνακας κορίτσι..... 

Χαρά μου εγώ λέω αγοράκι:-D!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marillia είπε:

Αααα ναι οι μανούλιτσες άλλο πράγμα!!Και γω που είχα ιωσούλα με βήχα της λέω έσυ φταις που δεν έρχεσαι να μου στίψεις πορτοκαλάκια!!!

Χααχχα.αστα.να.πανε!! Καλύτερα να.μην αρωστενουμε υγεία και ολα τα αλλα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, iouliana είπε:

λεω γι αυτό που βλέπεις μηνα συλληψης και ηλικια της μαμας

Λοιπόν έχει πολύ γέλιο. Γιατί ο πίνακας μου βγάζει κορίτσι και η σόδα που έκανα χθες υποτίθεται είναι αγόρι.... χαχαχαχαχα 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , marillia είπε:

/Περιμένω τον αντρούλη να του φτιάξω ωραιότατο λαπά!!!Εγώ είμαι για τέλη του μήνα!!!27/1 έχω γενέθλια!!Να θυμηθείτε να μου πείτε χρόνια πολλά χαχχαχχαχ!!!!!

Εγώ θα σε θυμηθώ οπωσδήποτε! Και ο αδερφός μου έχει την ίδια μέρα γενέθλια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Χαρά μου εγώ λέω αγοράκι:-D!!!!

Χα λες? Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω τρελαίνομαι για κορίτσια. Αλλά τώρα θέλω σαν τρελή να είναι αγόρι.... Μην με ρωτάτε γιατί. Δεν έχω απάντηση να σας δώσω.....:-D


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν έχει πολύ γέλιο. Γιατί ο πίνακας μου βγάζει κορίτσι και η σόδα που έκανα χθες υποτίθεται είναι αγόρι.... χαχαχαχαχα 

Άμα μίλησε η επιστήμη! Κάνε και αυτό με την αλυσίδα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χα λες? Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω τρελαίνομαι για κορίτσια. Αλλά τώρα θέλω σαν τρελή να είναι αγόρι.... Μην με ρωτάτε γιατί. Δεν έχω απάντηση να σας δώσω.....:-D

Και γω κοριτσάκι θέλω!!!Αλλά όπως βλέπω μπορεί να αλλάξει στην πορειά!!!Για να δούμεεεε!!!

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Εγώ θα σε θυμηθώ οπωσδήποτε! Και ο αδερφός μου έχει την ίδια μέρα γενέθλια!

Αααα ωραία!!!Είμαστε τρελά τα Υδροχοοάκια!!!Αυτό με την αλυσίδα το πιστεύω χαχαχχ!!!Σε κάτι φίλους βγαίνει!!Σε μένα και τον άντρα μου μας βγαίνει το ίδιο αγόρι και κορίτσι!!Αλλά θέλει βαπτιστικό σταυρουδάκι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Και γω κοριτσάκι θέλω!!!Αλλά όπως βλέπω μπορεί να αλλάξει στην πορειά!!!Για να δούμεεεε!!!

Αααα ωραία!!!Είμαστε τρελά τα Υδροχοοάκια!!!Αυτό με την αλυσίδα το πιστεύω χαχαχχ!!!Σε κάτι φίλους βγαίνει!!Σε μένα και τον άντρα μου μας βγαίνει το ίδιο αγόρι και κορίτσι!!Αλλά θέλει βαπτιστικό σταυρουδάκι!!!

Δε λέω αυτό με το σταυρό. Κρέμας από μια κλωστή ή μια λεπτή αλυσίδα κάτι που έχει μύτη (π.χ. ένα μονόπετρο). Το κρατάς πάνω από την κοιλιά σου και ζητάς ένα σημάδι για το ναι και μετά για το όχι. (Ανάλογα πώς θα κουνηθεί δηλαδή). Και μετά ρωτάς π.χ. έχω κορίτσι; Αν κουνηθεί όπως το ναι, σημαίνει κορίτσι. Αλλιώς ρωτάς: έχω αγόρι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , alina80 είπε:

Δε λέω αυτό με το σταυρό. Κρέμας από μια κλωστή ή μια λεπτή αλυσίδα κάτι που έχει μύτη (π.χ. ένα μονόπετρο). Το κρατάς πάνω από την κοιλιά σου και ζητάς ένα σημάδι για το ναι και μετά για το όχι. (Ανάλογα πώς θα κουνηθεί δηλαδή). Και μετά ρωτάς π.χ. έχω κορίτσι; Αν κουνηθεί όπως το ναι, σημαίνει κορίτσι. Αλλιώς ρωτάς: έχω αγόρι; 

Ααααα αυτό πρώτη φορά το ακούω...

Και να σε ρωτήσω κουνιέται συνεχόμενα αυτό? Πρέπει να το σταματήσω μόλις δω την κίνηση ναι και να ρωτήσω για κορίτσι?

πρίν από 23 λεπτά , marillia είπε:

Και γω κοριτσάκι θέλω!!!Αλλά όπως βλέπω μπορεί να αλλάξει στην πορειά!!!Για να δούμεεεε!!!

Αααα ωραία!!!Είμαστε τρελά τα Υδροχοοάκια!!!Αυτό με την αλυσίδα το πιστεύω χαχαχχ!!!Σε κάτι φίλους βγαίνει!!Σε μένα και τον άντρα μου μας βγαίνει το ίδιο αγόρι και κορίτσι!!Αλλά θέλει βαπτιστικό σταυρουδάκι!!!

Έχω μπερδευτεί τι να σου πω. Το έχω κάνει παλιά αυτό με τον σταυρό και μου έβγαζε με την σειρά ένα αγόρι και ένα κορίτσι. Τώρα δεν ξέρω εάν βγαίνουν και έτσι.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν έχει πολύ γέλιο. Γιατί ο πίνακας μου βγάζει κορίτσι και η σόδα που έκανα χθες υποτίθεται είναι αγόρι.... χαχαχαχαχα 

Ψηφιζω τον πινακα!!ποσο εισαι τωρα?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τα πρώτα ροζ κατευθασαν! Μέχρι αύριο το μεσημέρι θα έχει έρθει κανονικά!!! Πάμε για Φεβρουάριο! Όσο μπορώ ποιο αισιόδοξα... Ελπίζω να έχουμε από τις υπόλοιπες θετικά τεστακια!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μου τα πρώτα ροζ κατευθασαν! Μέχρι αύριο το μεσημέρι θα έχει έρθει κανονικά!!! Πάμε για Φεβρουάριο! Όσο μπορώ ποιο αισιόδοξα... Ελπίζω να έχουμε από τις υπόλοιπες θετικά τεστακια!

Έτσι σε ξεκιναει παντα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...