Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εμεις ολο τον μηνα απο τις γονιμες εως και τωρα κανουμε σεξ μονο μεσημερι μερα παρα μερα χαχαχα 

Ειναι η πιο βολικη στιγμη για τα προγραμματα του μελινου σαν γλυκακι μετα το φαγητο!

Μπράβο σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, Vila είπε:

Εμένα σήμερα είναι η μέρα μου!! Ο γιατρός μου είπε αποψε το βράδυ και το πρωί που έκανα τεστακι βγήκε κατακόκκινο! Άλλαξα σεντονακια έκανα ατμόσφαιρα και είμαι έτοιμη για όλα! Χαχαχαχα ο δικός μου ήρθε το μεσημέρι με όρεξη και τον έκοψα! Το βράδυ του λέω είμαι όλη δική σου!.. να προλάβει να ανανεωθεί και το σπέρμα!

Κι εγώ έχω αρκετο καιρό που όλο υποτίθεται προσπαθώ να χάσω 5 κιλακια και με τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα όλο το χαλάω! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Όσο για το γυμναστήριο νομίζω πως αν ανοίξει λιγάκι και ο καιρός θα έχουμε περισσότερη όρεξη.

Κορίτσια δεν την πρόλαβα την εκπομπή.... Έχασα σόου ε???? 

Λες να έχουμε περισσότερη όρεξη??για να δούμε!!εσύ τρέξε για τις επαφές σου!!!!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Τωρα που ειπες γυμναστηριο που εφερες την.διαθεση για διαδρομο...θα μαγειρεψω κ θα κανω λοιπον...

Εγώ δεν πήγα σήμερα γυμναστήριο.εχω ελλειπτικό στο σπίτι αλλά το βαριέμαι πάρα πολύ!!αύριο παλιιιι

Σήμερα αρχισε να με πονάει και η κοιλιά μου.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Που εισαι εσυ κοριτσι δωσε μας πληροφορηση!

Ειχες καποια συμπτωματα δεν θυμαμαι αν τα ειχαμε πει! Προσπαθεις καιρο? Πως αισθανεσαι?

Συγνωμη κοπελα μου... Οχι ειναι ο πρωτος μηνας που ξεκινησαμε... Υπνηλια εχω κ λιγα πονακια... Λιγο οι μυρωδιες με ενοχλουν... Αλλα ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Nati85 είπε:

Λες να έχουμε περισσότερη όρεξη??για να δούμε!!εσύ τρέξε για τις επαφές σου!!!!

Εγώ δεν πήγα σήμερα γυμναστήριο.εχω ελλειπτικό στο σπίτι αλλά το βαριέμαι πάρα πολύ!!αύριο παλιιιι

Σήμερα αρχισε να με πονάει και η κοιλιά μου.

Κ εγω εχω σπιτι διαδρομο..εκανα 3χιλιομετρακια κ σταματησα...και μενα με ποναει η κοιλια μου απο.το σαββατο...καλα για να μην μιλησω για το πρηξιμο...δεν παει αλλο...

1 ώρα πρίν, MelinaFo είπε:

Εμεις ολο τον μηνα απο τις γονιμες εως και τωρα κανουμε σεξ μονο μεσημερι μερα παρα μερα χαχαχα 

Ειναι η πιο βολικη στιγμη για τα προγραμματα του μελινου σαν γλυκακι μετα το φαγητο!

Εμεις ειμαστε βραδινοι τυποι οταν παμε να ξαπλωσουμε...εκτος απο τα σκ που δεν υπαρχςι ωραριο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

Ναι κοριτσάκι μου έτσι μόνο δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.. Εύχομαι να έχουμε σύντομα ευχάριστα νέα από σένα αγάπη μου.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ εγω εχω σπιτι διαδρομο..εκανα 3χιλιομετρακια κ σταματησα...και μενα με ποναει η κοιλια μου απο.το σαββατο...καλα για να μην μιλησω για το πρηξιμο...δεν παει αλλο...

Εμεις ειμαστε βραδινοι τυποι οταν παμε να ξαπλωσουμε...εκτος απο τα σκ που δεν υπαρχςι ωραριο...

Ε εμένα είναι τα πονακια περιόδου.ποτε θα κάνεις τεστακι?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Αμαν βρε παιδι μ ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει παρα πολυ!

Μακάρι κοριτσάκι μου... Τελικά έκανες χοριακή??? Κάπου νομίζω ότι είδα ότι είχες αχνό θετικό τεστ.. 

5 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Αουτσ Μαρθουλα μου. Ας ελπίσουμε ότι μόλις υποχωρήσει η φλεγμονή τουλάχιστον δεν θα σε πονάει. 

Κόρες εγώ δουλεύω σαν τρελή και τίποτα δεν τελειώνει. Ούτε φαι έχω κάνει. Σκέφτομαι για νιοκι. Αλλά πώς; Με κρέμα που είναι πιο εύκολα ή με κόκκινη σάλτσα που είναι πιο νόστιμα;

Αυτό ελπίζω και εγώ κοριτσάκι μου... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ε εμένα είναι τα πονακια περιόδου.ποτε θα κάνεις τεστακι?

Γιατι εμενα τι νομιζεις οτι ειναι τα πονακια?θα περιμενω κ αυριο κ.αν δεν.ερθει μαλλον θα κανω παρασκευη...εσυ ποτε δεν περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Γιατι εμενα τι νομιζεις οτι ειναι τα πονακια?θα περιμενω κ αυριο κ.αν δεν.ερθει μαλλον θα κανω παρασκευη...εσυ ποτε δεν περιμενεις?

Έχω πολλές μέρες ακόμα την άλλη βδομάδα περιμένω στο τέλος της. Εύχομαι θετικό τεστακι!!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Έχω πολλές μέρες ακόμα την άλλη βδομάδα περιμένω στο τέλος της. Εύχομαι θετικό τεστακι!!!!

Το ιδιο σου ευχομαι ενα θετικπ τεστακι...εγω εκανα ενα χθες το απογευμα της hometest αλλα βγηκε αρνητικο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , iwannar είπε:

Συγνωμη κοπελα μου... Οχι ειναι ο πρωτος μηνας που ξεκινησαμε... Υπνηλια εχω κ λιγα πονακια... Λιγο οι μυρωδιες με ενοχλουν... Αλλα ολα καλα...

Σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις την λιγοτερη δυνατη ταλαιπωρια!

πρίν από 7 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου... Τελικά έκανες χοριακή??? Κάπου νομίζω ότι είδα ότι είχες αχνό θετικό τεστ.. 

Αυτό ελπίζω και εγώ κοριτσάκι μου... 

Αχ μαρθα το τεστακι ηταν ωορρηξιας οχι εγκυμοσυνης τσεκαραμε κατι με την @Nati85 

Μακαρι να ηταν εγκυμοσυνης! Ελπιζω να γινεις το γουρι μ!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , MelinaFo είπε:

Σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις την λιγοτερη δυνατη ταλαιπωρια!

Αχ μαρθα το τεστακι ηταν ωορρηξιας οχι εγκυμοσυνης τσεκαραμε κατι με την @Nati85 

Μακαρι να ηταν εγκυμοσυνης! Ελπιζω να γινεις το γουρι μ!!!

Δημιουργήσαμε σύγχυση με το τεστ!!χιχιχι!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Δημιουργήσαμε σύγχυση με το τεστ!!χιχιχι!!

Ωραια τα τεστ ωορρηξιας υπαρχει παντα δευτερη γραμμη!!! Χαχαχα 

Κανεις χαμο νατι!!!!

  • Χαχα 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , MelinaFo είπε:

Σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις την λιγοτερη δυνατη ταλαιπωρια!

Αχ μαρθα το τεστακι ηταν ωορρηξιας οχι εγκυμοσυνης τσεκαραμε κατι με την @Nati85 

Μακαρι να ηταν εγκυμοσυνης! Ελπιζω να γινεις το γουρι μ!!!

Στο εύχομαι ολόψυχα.... Πότε περιμένεις??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...