Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?σας διαβασα στα γρηγορα @elenakii22 ολα να πανε καλα αυριο με εναν πονο...επιτελους θα δεις απο κοντα το μπεμπακι σου το ομορφο.... @Ασία συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου αλλα κ το πεισμα σουΚαρς για αυτο κ.ο θεος να το πω το συμπαν να το πω...?τελικα σου χαρισε αυτο που τοσο ηθελες..δινεις θαρρος σε πολλες γυναικες... @zina7777 ουτε εγω γιορταζω σημερα...σιγα γιορτη της γυναικας κ κουραφεξαλα..αφου τρεχουμε ολες τις μερες του χρονου κ σπανια μας το αναγνωριζουν...να πουμε για την γιορτη που ειναι για την.μητροτητα ναι να συμφωνησω... και τωρα στα δικα μου.. εκανα τεστακι πριν κ βγηκε πιο εντονο απο οτι προχθες αρα πλησιαζω στην μερα ωορηξιας μ...χθες ειχαμε επαφη...θα προσπαθησω να εχω κ σημερα παρα τα εξαντλητικα ωραρια του αγοριου μου κ θα δειξει τι θα καταφερουμε αυτον τον μηνα...

Μπράβο κρατησε τα να τα συγκρινεις. Σιγα σιγα θα το ξεμπερδεψεις.. μάλλον 14η κάνεις οωρρηξια κι εσύ. Έκανα το πρώτο τεστ κι εγώ σήμερα 10η μερα δεν βγηκε τιποτα! Είναι νωρίς ακόμα αλλά είχα υγρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο κρατησε τα να τα συγκρινεις. Σιγα σιγα θα το ξεμπερδεψεις.. μάλλον 14η κάνεις οωρρηξια κι εσύ. Έκανα το πρώτο τεστ κι εγώ σήμερα 10η μερα δεν βγηκε τιποτα! Είναι νωρίς ακόμα αλλά είχα υγρά.

Ναι λογικα πλησιαζω...εγω το πρωτο τεστ το εκανα 12η...τι κυκλο εχεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι λογικα πλησιαζω...εγω το πρωτο τεστ το εκανα 12η...τι κυκλο εχεις εσυ?

συνεχισε να κανεις μεχρι να δεις πολυ αχχνη γραμμη  κ μετα συγκρινε τα τεστ . εκεινο με την πιο εντονη , ηταν κ της ωορηξιας. κ εμενα δεν μου εβγαιναν ποτε πολυ εντονα κ στον κυκλο που εμεινα εγκυος , μου βγαινανε λιγο πιο αχνα απο την γραμμη ελεγχου . να εχεις επαφη την μερα οτυ θετικο  κ τις 2 επομενες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ada32 είπε:

συνεχισε να κανεις μεχρι να δεις πολυ αχχνη γραμμη  κ μετα συγκρινε τα τεστ . εκεινο με την πιο εντονη , ηταν κ της ωορηξιας. κ εμενα δεν μου εβγαιναν ποτε πολυ εντονα κ στον κυκλο που εμεινα εγκυος , μου βγαινανε λιγο πιο αχνα απο την γραμμη ελεγχου . να εχεις επαφη την μερα οτυ θετικο  κ τις 2 επομενες..

Αυριο μεθαυριο πιστευω θα ειναι η μερα της ωορηξιας μου..γτ ηδη σημερσ ηταν πιο εντονη απο προχθες

πρίν από 53 λεπτά , kido είπε:

28 ημέρες max 29

Και σημερα εισαι 10η ε?μια χαρουλα ελπιζω να μας φερουν τυχη τα τεστακια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

@Ασία συγχαρητήρια! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πότε θα ξαναπάς ?

@Dimitr@17 ποια τεστάκια πήρες?

@xristina55 τι ταλαιπωρία βρε κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι η τελευταία!

@alina80 δύναμη και υπομονή να έχεις!! Να σε ρωτήσω κάτι? είχες κάποιες ενδείξεις?

 

  • Ευχαριστώ 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!

@Ασία συγχαρητήρια! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πότε θα ξαναπάς ?

@Dimitr@17 ποια τεστάκια πήρες?

@xristina55 τι ταλαιπωρία βρε κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι η τελευταία!

@alina80 δύναμη και υπομονή να έχεις!! Να σε ρωτήσω κάτι? είχες κάποιες ενδείξεις?

 

Πηρα να δοκιμασω την τυχη μου με τα hometest..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν έχω ιδέα πού έγραψα πριν οπότε ξαναγράφω εδώ.. είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης και νομίζω ότι έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Πχ το στήθος μου είναι έτοιμο να εκραγεί από τις 25 του μηνός και έχει και φλέβες! Τέλος πάντων. Στο θέμα μου.. εχθές το μεσημέρι έκανα ένα clear blue plus και βγηκε πολύ αχνό θετικό. Σήμερα πήρα ένα άλλο το illa και βγήκε αρνητικό... Ήθελα να κάνω χοριακη αλλά μου είπε η κουμπάρα μου να κάνω μετά τις 7-8 μέρες καθυστέρηση.. μέχρι τότε θα σκάσω!! Τι να κάνω;


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Elen211 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν έχω ιδέα πού έγραψα πριν οπότε ξαναγράφω εδώ.. είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης και νομίζω ότι έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Πχ το στήθος μου είναι έτοιμο να εκραγεί από τις 25 του μηνός και έχει και φλέβες! Τέλος πάντων. Στο θέμα μου.. εχθές το μεσημέρι έκανα ένα clear blue plus και βγηκε πολύ αχνό θετικό. Σήμερα πήρα ένα άλλο το illa και βγήκε αρνητικό... Ήθελα να κάνω χοριακη αλλά μου είπε η κουμπάρα μου να κάνω μετά τις 7-8 μέρες καθυστέρηση.. μέχρι τότε θα σκάσω!! Τι να κάνω;

Γεια σου. Αμα είναι να σκάσεις κάνε χοριακη! Εγώ θα έκανα με αχνό θετικό τεστ. Καλή συνέχεια :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Elen211 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν έχω ιδέα πού έγραψα πριν οπότε ξαναγράφω εδώ.. είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης και νομίζω ότι έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Πχ το στήθος μου είναι έτοιμο να εκραγεί από τις 25 του μηνός και έχει και φλέβες! Τέλος πάντων. Στο θέμα μου.. εχθές το μεσημέρι έκανα ένα clear blue plus και βγηκε πολύ αχνό θετικό. Σήμερα πήρα ένα άλλο το illa και βγήκε αρνητικό... Ήθελα να κάνω χοριακη αλλά μου είπε η κουμπάρα μου να κάνω μετά τις 7-8 μέρες καθυστέρηση.. μέχρι τότε θα σκάσω!! Τι να κάνω;

Να πας να κανεις αυριο χοριακη για να μην εχεις αγωνια...οσο για τα τεστακια οταν βγει θετικο ειναι σιγουτα θετικο ενω αν ειναι αρνητικο μπορει κ να μην ισχυει...περιμενουμε τα αποτελεσματα σου...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Να πας να κανεις αυριο χοριακη για να μην εχεις αγωνια...οσο για τα τεστακια οταν βγει θετικο ειναι σιγουτα θετικο ενω αν ειναι αρνητικο μπορει κ να μην ισχυει...περιμενουμε τα αποτελεσματα σου...

Συμφωνώ με Δήμητρα όπως τα λέει είναι, άρα @Elen211 κάνε να ησύχασεις :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας εχω ερωτηση.. ο αντρας της αδερφης μου πηρε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα και ηταν τα εξης... συνολικος αριθμος 45 εκ με 15εκ ανα ml.. και τα γρηγορα την 1η ωρα ειναι 9% μετρια 24% και ακινητα 56% πως τα βλεπετε? Υπαρχει θεραπεια να αυξηθει ο αριθμος?

 

 @Ungry girl @noni90

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elen211 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Δεν έχω ιδέα πού έγραψα πριν οπότε ξαναγράφω εδώ.. είναι η δεύτερη μέρα καθυστέρησης και νομίζω ότι έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης. Πχ το στήθος μου είναι έτοιμο να εκραγεί από τις 25 του μηνός και έχει και φλέβες! Τέλος πάντων. Στο θέμα μου.. εχθές το μεσημέρι έκανα ένα clear blue plus και βγηκε πολύ αχνό θετικό. Σήμερα πήρα ένα άλλο το illa και βγήκε αρνητικό... Ήθελα να κάνω χοριακη αλλά μου είπε η κουμπάρα μου να κάνω μετά τις 7-8 μέρες καθυστέρηση.. μέχρι τότε θα σκάσω!! Τι να κάνω;

Κορίτσι εισαι έγκυος!! Ανυε αύριο το πρωι να κανεις μια χοριακη!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!

@Ασία συγχαρητήρια! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πότε θα ξαναπάς ?

@Dimitr@17 ποια τεστάκια πήρες?

@xristina55 τι ταλαιπωρία βρε κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι η τελευταία!

@alina80 δύναμη και υπομονή να έχεις!! Να σε ρωτήσω κάτι? είχες κάποιες ενδείξεις?

 

Ήξερα ότι είχα ενδομητρίωση, έχω κάνει και δύο σχετικές επεμβάσεις και ότι η δεξιά μου σάλπιγγα ήταν κατεστρεμμενη. Ήξερα και για το ινομοίωμα. Τα υπόλοιπα τα έμαθα με εξετάσεις μετά από ένα χρόνο και άκαρπων προσπαθειών. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια γεια σας εχω ερωτηση.. ο αντρας της αδερφης μου πηρε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα και ηταν τα εξης... συνολικος αριθμος 45 εκ με 15εκ ανα ml.. και τα γρηγορα την 1η ωρα ειναι 9% μετρια 24% και ακινητα 56% πως τα βλεπετε? Υπαρχει θεραπεια να αυξηθει ο αριθμος?

 

 @Ungry girl @noni90

Να το δει ουρολογος καλυτερα γιατί δεν είναι πολύ καλίγα νομίζω. Καλλιέργεια έκανε? Μπορεί να έχει κάποιο μικρόβιο και να του ρίχνει τις τιμές του. Επρεπε παραπανω αριθμό και κινητικότητα...  Αυτά ξέρω από μας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...