Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα!!! Μου ειπε να ξαναπαω την Μ.Πεμπτη! Αυτος ηταν πολυ καθησυχαστικος οτι δεν περιμενε ακομα να δει εμβρυο και οτι ειναι νωρις. Ρε παιδια ποτε φαινεται εμβρυο τελικα?

Καλημερα,με ποσο χοριακη πηγες στο γιατρο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα! Την Δευτερα ηταν 655.... δεν επανελαβα αλλη....Αλλα λογικα θα ηταν πανω απο 2.000...

Ισως πηγες λιγο νωρις οντως.να μην αγχωνεσαι.μεγαλη πεμπτη θα χει καλη ορατοτητα.προφανως οι γιατροι καποιες φορες για εισπρακτικους λογους βιαζονται.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , zina7777 είπε:

Ισως πηγες λιγο νωρις οντως.να μην αγχωνεσαι.μεγαλη πεμπτη θα χει καλη ορατοτητα.προφανως οι γιατροι καποιες φορες για εισπρακτικους λογους βιαζονται.

Οχι οχι...ουτε λεφτα δεν μου πηρε! Πηγα απο μονη μου λογω αγχους! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Οχι οχι...ουτε λεφτα δεν μου πηρε! Πηγα απο μονη μου λογω αγχους! 

Ξερω πως νιωθεις.και με το αγχος και ολα.βρες τη δυναμη να χεις αισιοδοξια και υπομονη.δεν ξερω τι αλλο να σου πω.εγω ακομα το ψαχνω.ολα θα πανε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Ξερω πως νιωθεις.και με το αγχος και ολα.βρες τη δυναμη να χεις αισιοδοξια και υπομονη.δεν ξερω τι αλλο να σου πω.εγω ακομα το ψαχνω.ολα θα πανε καλα!!!

Σε ευχαριστω....θα προσπαθησω! Ειναι δυσκολο να μην μπορεις να χαρεις με κατι τοσο σημαντικο...Εχω μεγαλο πονο μεσα μου..και δεν αντεχω να το ξαναπερασω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω....θα προσπαθησω! Ειναι δυσκολο να μην μπορεις να χαρεις με κατι τοσο σημαντικο...Εχω μεγαλο πονο μεσα μου..και δεν αντεχω να το ξαναπερασω!

Καμιά.Εγω περασα ποσες βδομαδες και ακομα δεν εχω πιστεψει και δεν εχω χαρει οσο περιμενα παλαιοτερα,σκεπτομενη μονο,σαν ιδεα οτι θα μαι εγκυος.Δεν ξερω.Ακουμε πολλα,μας συμβαινουν πολλα.Ο φοβος παντα υπαρχει.Γιατι να ναι ετσι τα πραγματα...? Πρεπει να ειμαστε χαλαρες.Το χρωσταμε σ εμας πρωτ'απ ολα.Μ.Πεμπτη ειναι μια βδομαδα μπροστα.Πιστευω ολα θα δειξουν καλα και θα χαρεις κι εσυ και ολες μαζι σου.Να κινεισαι ρομαντικα ως τοτε,Φυλλικο ξεκινησες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Καμιά.Εγω περασα ποσες βδομαδες και ακομα δεν εχω πιστεψει και δεν εχω χαρει οσο περιμενα παλαιοτερα,σκεπτομενη μονο,σαν ιδεα οτι θα μαι εγκυος.Δεν ξερω.Ακουμε πολλα,μας συμβαινουν πολλα.Ο φοβος παντα υπαρχει.Γιατι να ναι ετσι τα πραγματα...? Πρεπει να ειμαστε χαλαρες.Το χρωσταμε σ εμας πρωτ'απ ολα.Μ.Πεμπτη ειναι μια βδομαδα μπροστα.Πιστευω ολα θα δειξουν καλα και θα χαρεις κι εσυ και ολες μαζι σου.Να κινεισαι ρομαντικα ως τοτε,Φυλλικο ξεκινησες?

Φυλλικο παιρνω εδω και καιρο...Ολα τα παιρνω...αλλα τιποτα! Δεν μπορω να χαρω! Δεν θελω αλλο τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Φυλλικο παιρνω εδω και καιρο...Ολα τα παιρνω...αλλα τιποτα! Δεν μπορω να χαρω! Δεν θελω αλλο τιποτα!

Ξερω ξερω ακριβως πως νιωθεις.Εγω σταυροκοπηθηκα 50φορες πριν μπω γι αυχενικη διαφανεια.ειναι το αγχος μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

Ξερω ξερω ακριβως πως νιωθεις.Εγω σταυροκοπηθηκα 50φορες πριν μπω γι αυχενικη διαφανεια.ειναι το αγχος μεγαλο

Δεν ζητησα κατι πολυ...Ζητησα να κανω ενα παιδι! Ενα! Προβλημα συλληψης δεν εχω...Νομιζα οτι αυτη η φορα ηταν για να μεινει! Συγχωρεστε με που ειμαι ετσι! Ομως δεν μπορω αλλο! Εχασα και τη δυναμη και την αντοχη μου! Εχω νευρα! Μονο νευρα και πονο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.  @Κελυ 32 καταλαβαίνω το άγχος σου. Να σου πω όμως ότι εγώ όταν πήγα 5+3, είδαμε σάκο και εμβρυικα στοιχεία έτσι μου το είπε και είπε πως αυτό είναι πολύ θετικό. Κοιτούσα κι εγώ στον υπέρηχο να καταλάβω σκεφτόμουν από μέσα μου μα δεν θα δω μια κουκίδα; την επόμενη εβδομάδα και κουκίδα είδα και την καρδούλα του να πάλλεται. Αφού ο γιατρός σου λοιπόν είναι αισιόδοξος μην φοβάσαι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  @Κελυ 32 καταλαβαίνω το άγχος σου. Να σου πω όμως ότι εγώ όταν πήγα 5+3, είδαμε σάκο και εμβρυικα στοιχεία έτσι μου το είπε και είπε πως αυτό είναι πολύ θετικό. Κοιτούσα κι εγώ στον υπέρηχο να καταλάβω σκεφτόμουν από μέσα μου μα δεν θα δω μια κουκίδα; την επόμενη εβδομάδα και κουκίδα είδα και την καρδούλα του να πάλλεται. Αφού ο γιατρός σου λοιπόν είναι αισιόδοξος μην φοβάσαι. 

Κοριτσι μου καλημερα! Σε ευχαριστω πολυ που μου δινεις κουραγιο και εσυ και ολες οι κοπελες! Ξερω ποσο με νιωθεις! Εγω δεν ειδα ομως ουτε εμβρυικα στοιχεια! Πφφφ! Εγινα και γιατρος και τα προβλεπω ολα! Αχ δεν ξερω...θα δειξει!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Καλημερα!!! Μου ειπε να ξαναπαω την Μ.Πεμπτη! Αυτος ηταν πολυ καθησυχαστικος οτι δεν περιμενε ακομα να δει εμβρυο και οτι ειναι νωρις. Ρε παιδια ποτε φαινεται εμβρυο τελικα?

Μην ανησυχείς τότε...όλα θα πάνε καλά!

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Ξερω πως νιωθεις.και με το αγχος και ολα.βρες τη δυναμη να χεις αισιοδοξια και υπομονη.δεν ξερω τι αλλο να σου πω.εγω ακομα το ψαχνω.ολα θα πανε καλα!!!

Εσύ γιατί δε χαλαρώνεις δεν μπορώ να καταλάβω! Αφού είναι όλα καλά!

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω....θα προσπαθησω! Ειναι δυσκολο να μην μπορεις να χαρεις με κατι τοσο σημαντικο...Εχω μεγαλο πονο μεσα μου..και δεν αντεχω να το ξαναπερασω!

Να χαρείς κορίτσι μου και να μη φοβάσαι!Όλα θα πάνε καλά!Κι εγώ που πέρασα τόσο άσχημα μετά την αυχενική μέσα μου πίστευα ότι είναι όλα καλά!Και όντως είχα πολύ καλά νέα και ενδείξεις ότι όλα είναι καλά!

πρίν από 47 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Δεν ζητησα κατι πολυ...Ζητησα να κανω ενα παιδι! Ενα! Προβλημα συλληψης δεν εχω...Νομιζα οτι αυτη η φορα ηταν για να μεινει! Συγχωρεστε με που ειμαι ετσι! Ομως δεν μπορω αλλο! Εχασα και τη δυναμη και την αντοχη μου! Εχω νευρα! Μονο νευρα και πονο! 

Θα μείνει... έχε πίστη...

  • Ευχαριστώ 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσι μου καλημερα! Σε ευχαριστω πολυ που μου δινεις κουραγιο και εσυ και ολες οι κοπελες! Ξερω ποσο με νιωθεις! Εγω δεν ειδα ομως ουτε εμβρυικα στοιχεια! Πφφφ! Εγινα και γιατρος και τα προβλεπω ολα! Αχ δεν ξερω...θα δειξει!

Εκείνος όμως σου είπε αν είδε εμβρυικα στοιχεία ?άσε τι βλέπουμε εμείς οι εν δύναμη γιατροί.  Χαχα

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Εκείνος όμως σου είπε αν είδε εμβρυικα στοιχεία ?άσε τι βλέπουμε εμείς οι εν δύναμη γιατροί.  Χαχα

Οχι...δεν ειδε τιποτα..Μονο ενα σακο!!! Γι αυτο αγχωνομαι! Ο υπερηχος με εβγαζε 5 βδομαδων...Αυτα τα εμβρυικα στοιχεια βεβαια τα ειχα παλι την προηγουμενη φορα και εμβρυο δεν ειδα ποτε! Τα νευρα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...