Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Ρε κορίτσια έχω συγκλονιστεί με την 22χρονη που γέννησε κρυφά στην μπανιέρα και πέταξε το μωρό στη Νέα Σμύρνη... ποσό απαίσιο. Ας το άφηνε σε μια πόρτα απέξω το μωρό της αφού δεν το ήθελε. Τραγικό. Αδυνατώ να το χωνέψω. 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

21 hours ago, Farfala24 said:

Εχεις απόλυτο δίκιο αλλά είναι που έχει εξαντληθεί η υπομονή μου και με με πιάνει χαζομάρα ώρες και φορές:-P ... σ ευχαριστώ πολύ!!!

@Farfala24 τι τεστ ωορρηξίας χρησιμοποίησες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , kido είπε:

Ρε κορίτσια έχω συγκλονιστεί με την 22χρονη που γέννησε κρυφά στην μπανιέρα και πέταξε το μωρό στη Νέα Σμύρνη... ποσό απαίσιο. Ας το άφηνε σε μια πόρτα απέξω το μωρό της αφού δεν το ήθελε. Τραγικό. Αδυνατώ να το χωνέψω. 

Αστα να πανε. Ώρες ωρες αναρωτιεμαι αν υπαρχει Θεος. Δινει παιδια σε κοπελες που δεν το αξιζουν και σε αλλες που το προσπαθουν χρονια..... οχι. Αμαρτια μου που σκεφτομαι ετσι, αλλα....

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Ρε κορίτσια έχω συγκλονιστεί με την 22χρονη που γέννησε κρυφά στην μπανιέρα και πέταξε το μωρό στη Νέα Σμύρνη... ποσό απαίσιο. Ας το άφηνε σε μια πόρτα απέξω το μωρό της αφού δεν το ήθελε. Τραγικό. Αδυνατώ να το χωνέψω. 

κ εγω αναρωτιεμαι γεννηθηκε ενα υγιεστατο παιδι απο μια κοπελα που ουτε καν προσεχε στην εγκυμοσυνη της κ το πεταξε σαν σκουπιδι. κ αλλες κοπελες προσπαθουν κ προσεχουν σε ολη την εγκυμοσυνη κ παλι δεν τα καταφερνουν . δεν ξερω πως γινονται ολα αυτα στον κοσμο ειναι εντελως αδικα κ παραλογα

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,τι μου κανετε?

Νομιζω ολοι εχουμε συγκλονιστει απ την ψυχροτητα μιας τοσο νεας κοπελας να κανει ενα εγκλημα,στο δικο της παιδι.Απ οτι διαβασα  θα συλληφθει για παιδοκτονια.Εν τελει τοση καταστροφη στη ζωη της..δε θα ζουσε μαρτυρωντας σε γονεις τι της συνεβει και μεγαλωνοντας το αξιοπρεπως.Θα μετανιωνει μια ζωη.Και φορτωθηκε μια αμαρτια,για το τιποτα.Διοτι εντελει απο δω και περα....ζωη δε θα χει.

Πειτε μου τα νεα σας,εχουμε κανενα ευχαριστo καμια αναμονη..?Καλη επιτυχια σε ολες..ελατε κι οσο καλοκαιριαζει θα ναι πιο ευκολες οι ωορηξιες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!

@ntemiiiiii τι ευχάριστα νέα!! Με το καλό ο αγορίνος σου! Κοριτσάκι δεν είναι το πρώτο?

@Farfala24 πολύ νωρίς την έκανες. Η γιατρός από το μικροβιολογικό μου έχει πει 10 μέρες μετά τη σύλληψη, τουλάχιστον. Εύχομαι να έχεις θετικό αποτέλεσμα.

@Irini123 μπράβο!!

Αυτό με την κοπέλα, με συγκλόνισε κι εμένα, απορώ που τη βρήκε τόση ψυχραιμία.........


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

@ntemiiiiii τι ευχάριστα νέα!! Με το καλό ο αγορίνος σου! Κοριτσάκι δεν είναι το πρώτο?

@Farfala24 πολύ νωρίς την έκανες. Η γιατρός από το μικροβιολογικό μου έχει πει 10 μέρες μετά τη σύλληψη, τουλάχιστον. Εύχομαι να έχεις θετικό αποτέλεσμα.

@Irini123 μπράβο!!

Αυτό με την κοπέλα, με συγκλόνισε κι εμένα, απορώ που τη βρήκε τόση ψυχραιμία.........

Ναιιιιι κοριτσάκι!!!

Εσύ πως είσαι;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2018 at 8:30 ΜΜ, Efouko είπε:

@Farfala24 τι τεστ ωορρηξίας χρησιμοποίησες;

Καλημέρα! Έχω πάρει τα γνωστά... από το ιντερνετ.

15 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

@ntemiiiiii τι ευχάριστα νέα!! Με το καλό ο αγορίνος σου! Κοριτσάκι δεν είναι το πρώτο?

@Farfala24 πολύ νωρίς την έκανες. Η γιατρός από το μικροβιολογικό μου έχει πει 10 μέρες μετά τη σύλληψη, τουλάχιστον. Εύχομαι να έχεις θετικό αποτέλεσμα.

@Irini123 μπράβο!!

Αυτό με την κοπέλα, με συγκλόνισε κι εμένα, απορώ που τη βρήκε τόση ψυχραιμία.........

Σ ευχαριστώ πολύ!  Δεν το βλέπω όμως γιατί απ την Τετάρτη έχω τους συνηθισμένους πόνους περιόδου και στο στήθος. Επομένως έρχεται!!! 

Οσον αφορά το θέμα με την κοπέλα... και εγώ συγκλονίστηκα! Δεν το χωράει ο νους μου! Το άκουγα στις ειδήσεις και έκλεγα. Τόσες γυναίκες προσπαθούμε με κόπο και πολύ πόνο για αυτό που άλλες το καταφέρνουν σε μια στιγμή ευχαρίστησης, τόσο απερίσκεπτα και τελικά το ξεφορτώνονται σαν την τρίχα απ το ζυμάρι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Smile89 είπε:

Μια χαρά, έχω μπει δυναμικά και πάλι στο παιχνίδι!!!

Αυτά είναι!!!! Περιμένουμε τα καλά νέα!!!

Κορίτσια, πρώτο μπανάκι σήμερα! Καλό καλοκαίρι!Με υγεία και πολλά μωρά!!!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Αυτά είναι!!!! Περιμένουμε τα καλά νέα!!!

Κορίτσια, πρώτο μπανάκι σήμερα! Καλό καλοκαίρι!Με υγεία και πολλά μωρά!!!

Τι να κάνω με πέθαναν τα μικρά..αρρωσταίνουν εναλλάξ...

 

 A τι ωραια , έκανες μπανάκι!!και εγω λέω να αρχισω σιγα σιγα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Τι να κάνω με πέθαναν τα μικρά..αρρωσταίνουν εναλλάξ...

 

 A τι ωραια , έκανες μπανάκι!!και εγω λέω να αρχισω σιγα σιγα

Και φέτος βρε παιδί μου, πολλές ιώσεις!!!Και τώρα ακόμη λέει κυκλοφορεί ίωση γαστρεντερίτιδας! Υπομονή! Ξεκινήστε και τα μπανάκια που παρέχουν προστασία για το χειμώνα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλες, τι κανετε??? Εγω ακομα τπτ απο περιοδο.. ειμαι στη 37 μερα του κυκλου, αλλα διαβασα οτι πρεπει να παρω το μεγαλυτερο μου κυκλο, δλδ 40 μερες και επειτα να κανω το τεστ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...