Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Πριν λιγες μερες σας ειχα πει πως εκανα τεστ εγκυμοσύνης λιγες μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο και ηταν αρνητικο.Σημερα περιμενω περίοδο και εκανα το τεστ..βγηκε αχνη γραμμη!! Θα προσπαθήσω να βαλω τη φωτογραφια να τη δειτε.Πως μπορω να βαλω φωτο απο το κινητο?? 

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα νεα! Νιώθεις τίποτα αλλο διαφορετικό? Τι τεστ έκανες? Συμφωνώ με όσα σου είπε η Βαλεντίνη αλλα πάρε και το γυναικολόγο σου τηλέφωνο για οδηγίες απο αυριο! Συγχαρητήρια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 24 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα νεα! Νιώθεις τίποτα αλλο διαφορετικό? Τι τεστ έκανες? Συμφωνώ με όσα σου είπε η Βαλεντίνη αλλα πάρε και το γυναικολόγο σου τηλέφωνο για οδηγίες απο αυριο! Συγχαρητήρια!

@kido σε ευχαριστω παρα πολυ :wub:  Το μονο συμπτωμα που ειχα ολες τις μερες ειναι πονους περιοδου.Τιποτα αλλο.Ουτε το στηθος με ενοχλησε. Πιστευα πως θα μου ερθει σιγουρα περιοδος , αλλα επειδη καποιες φορες μου ερχεται μια με δυο ημερες νωριτερα απο το αναμενομενο και μεχρι χθες βραδυ δεν ηρθε,λεω ας κανω ενα τεστ αυριο το πρωι..και σημερα πρωι  μου εδειξε αχνο θετικο! Προσπαθω να βρω τροπο να βαλω φωτο του τεστ και δεν μπορω..Μηπως ξερεις εσυ πως μπορω να βαλω? ελπιζω να πανε ολα καλα απο εδω και περα 

Α εκανα το hometest

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

@kido σε ευχαριστω παρα πολυ :wub:  Το μονο συμπτωμα που ειχα ολες τις μερες ειναι πονους περιοδου.Τιποτα αλλο.Ουτε το στηθος με ενοχλησε. Πιστευα πως θα μου ερθει σιγουρα περιοδος , αλλα επειδη καποιες φορες μου ερχεται μια με δυο ημερες νωριτερα απο το αναμενομενο και μεχρι χθες βραδυ δεν ηρθε,λεω ας κανω ενα τεστ αυριο το πρωι..και σημερα πρωι  μου εδειξε αχνο θετικο! Προσπαθω να βρω τροπο να βαλω φωτο του τεστ και δεν μπορω..Μηπως ξερεις εσυ πως μπορω να βαλω? ελπιζω να πανε ολα καλα απο εδω και περα 

Α εκανα το hometest

συνχαρητηρια!!! για την φωτο μπες στο site tinypic την βαζεις κ πατας upload σου βγαζει μια μαυρη μικρη οθονιτσα κ σου λεει να αντιγραψεις αυτο που γραφει. μετα σου βγαζει καποιες επιλογες κ επιλεγεις την τελευταια αν θυμαμαι καλα κ αντιγραφεις τον συνδεσμο εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Nicol_ είπε:

n6ql9i.jpg

Ευχαριστω πολυ επιτελους τα καταφερα!

Ειναι αρκετα αχνο αλλα φανταζομαι ειναι λογικο μια και ακομα δεν εχω καθυστερηση οποτε ειναι λιγο νωρις,ετσι δεν ειναι?

Καλε θετικοτατο είναι!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ κοριτσι μ τι αχνο λες αυτο βγαζει ματι....μπραβο σου πολλη χαιρομαι!:D

Hahaha πραγματικά κι εγώ αυτό σκέφτηκα!!! Μάλλον έγινε νωρίς η σύλληψη και εμφύτευση και έχεις μέρες που ανεβαίνει η ορμόνη σου! Γιατί κι αυτά τα τεστ είναι αρκετά ευαίσθητα! Θα εχεις σίγουρα μεγαλο νούμερο χοριακης αυριο @Nicol_ μου! Ξέρεις πόσες μερες πριν πιθανόν να συνέλαβες, αν σημείωσες την τυχερή επαφη σας??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@kido like like!!

Σιγουρα παντως θα εχει μεγαλη χοριακη!

Ναι εννοείται, αν ηταν αρνητικό σε αυτα τα τεστ είναι κατασπρο!! Έχω κανει και ξερω γι αυτό είπα ότι είναι θετικοτατο στάνταρ! Εχω μετρό σύγκρισης!! 

Link to comment
Share on other sites

@kido εγω δεν εχω μετρο συγκρισης αλλα το βλεπω τι να λεμε τωρα! Πωωω θυμηθηκα το δικο μ τωρα ενας σταυρος οσο εντονη ηταν η καθετη ηταν κ η οριζοντια(clearblue) πολλη χαιρομαι με τετοια νεα κ συγκινουμαι!:wub:

 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

n6ql9i.jpg

Ευχαριστω πολυ επιτελους τα καταφερα!

Ειναι αρκετα αχνο αλλα φανταζομαι ειναι λογικο μια και ακομα δεν εχω καθυστερηση οποτε ειναι λιγο νωρις,ετσι δεν ειναι?

συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! περιμενουμε νεα σου αυριο!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοσο πολυ για τα λόγια σας και για τη θετικη σας διαθεση! Χαιρομαι απιστευτα που σας βρηκα! @kido μου στις 10 του μηνα ένιωσα πονο ωορηξιας οποτε πιθανολογω οτι τοτε ηταν η τυχερη επαφη ☺☺

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...