Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

η ώρα η καλή κορίτσι μου!!!άντε κ σύντομα εγκυουλα εύχομαι!!

@Dimitr@17 κοριτσάκι σε μέρες ήσουν μέσα πάντως οπότε ποτέ δεν ξέρεις,υπομονή σε λίγες μέρες θα μάθουμε!!στο εύχομαι να είσαι κοριτσάκι μου!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

ααα συγχαρητηρια..η ωρανα η, καλη λοιπόν...!!!σε ευχαριστω..αρχιζω και το σκέφτομαι γτ με ποναει παρα πολυ το στηθος εχει πρηστει κ η κοιλια μου κ νιωθω λες κ θα αδιαθετησω...αφου περπαταω κ με ποναει το στήθος μου φαντασου..τεσπα καλύτερα να μην σκεφτομαι τπτ..

Το στηθος πολύ θετικοοο! Μακάρι Δήμητρα στο εύχομαι εσυ μόνο σκέψου θετικά οι μερες πλησιάζουν!

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

η ώρα η καλή κορίτσι μου!!!άντε κ σύντομα εγκυουλα εύχομαι!!

@Dimitr@17 κοριτσάκι σε μέρες ήσουν μέσα πάντως οπότε ποτέ δεν ξέρεις,υπομονή σε λίγες μέρες θα μάθουμε!!στο εύχομαι να είσαι κοριτσάκι μου!!

Σε ευχαριστώ πολυυυ!! Και εσυ εύχομαι σύντομα εγκυουλα και όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!!

πρίν από 27 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μωρε λες?να γινει αυτον τον μηνα πιυ το ειχα αποκλεισει?

Λέμε λέμε!!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μωρε λες?να γινει αυτον τον μηνα πιυ το ειχα αποκλεισει?

 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Το στηθος πολύ θετικοοο! Μακάρι Δήμητρα στο εύχομαι εσυ μόνο σκέψου θετικά οι μερες πλησιάζουν!

Σε ευχαριστώ πολυυυ!! Και εσυ εύχομαι σύντομα εγκυουλα και όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!!

Λέω λέω!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Beboula25 είπε:

Το στηθος πολύ θετικοοο! Μακάρι Δήμητρα στο εύχομαι εσυ μόνο σκέψου θετικά οι μερες πλησιάζουν!

Σε ευχαριστώ πολυυυ!! Και εσυ εύχομαι σύντομα εγκυουλα και όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!!

Λέμε λέμε!!:-D

Προσπαθω οσο γινεται να μην το σκεφτομαι..για να περασουν οι μερες και να μην απογοητευτω αν ερθει αυτο το μηνα παλι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Προσπαθω οσο γινεται να μην το σκεφτομαι..για να περασουν οι μερες και να μην απογοητευτω αν ερθει αυτο το μηνα παλι..

Έτσι μπράβο. Μην το σκέφτεσαι αν είναι να γίνει έχει γίνει ήδη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kido είπε:

Έτσι μπράβο. Μην το σκέφτεσαι αν είναι να γίνει έχει γίνει ήδη!!

Σωστα...πονακια ξεπονακια δεν σημαινουν τπτ..παρα μονο οταν δεν ερθει η ακατανομαστη..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σωστα...πονακια ξεπονακια δεν σημαινουν τπτ..παρα μονο οταν δεν ερθει η ακατανομαστη..

Τα πονάκια είναι και σύμπτωμα εγκυμοσύνης εκτός απο περιόδου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Τα πονάκια είναι και σύμπτωμα εγκυμοσύνης εκτός απο περιόδου. 

Τοσες φορες πιστευα οτι κατι μπορει να ειχα καταφερει αλλα τπτ εκει η κυρια ερχοταν στην ωρα της αυτη τη φορα που ουτε καν το σκεφτομουν μου κανει παιχνιδια...με ποναει παρα πολυ το στηθος νιωθω σαν να αδιαθετησω ενω περιμενω την πεμπτη κ σημερα ποναω κ στην κοιλια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τοσες φορες πιστευα οτι κατι μπορει να ειχα καταφερει αλλα τπτ εκει η κυρια ερχοταν στην ωρα της αυτη τη φορα που ουτε καν το σκεφτομουν μου κανει παιχνιδια...με ποναει παρα πολυ το στηθος νιωθω σαν να αδιαθετησω ενω περιμενω την πεμπτη κ σημερα ποναω κ στην κοιλια...

Αν συνήθως δεν πονάς τόσες μέρες πριν την περίοδο τότε ίσως να είναι ο τυχερός σου μήνας. Υπομονή λίγες μέρες μείνανε και θα μάθεις σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Αν συνήθως δεν πονάς τόσες μέρες πριν την περίοδο τότε ίσως να είναι ο τυχερός σου μήνας. Υπομονή λίγες μέρες μείνανε και θα μάθεις σίγουρα.

Οχι δεν ποναω καθολου γενικα...ουτε οταν ειμαι αδιαθετη ποναω...ειμαι τυχερη σε αυτο το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

On 15/6/2018 at 11:55 ΠΜ, Nicol_ είπε:

Σε μεγαλύτερη ηλικία πιστεύετε είναι δυσκολότερη η σύλληψη? Είμαι 38 

Δεύτερη :tongue:

Καλημέρα!Μια γνωστή μου στα 41 έμεινε με την πρώτη έγκυος!κανένας δεν το πίστευε.Καλή επιτυχία κ εύχομαι να γίνει γρήγορα το θαύμα σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

@Beboula25 η ώρα η καλή! Πότε με το καλό? 

@Dimitr@17 μακάρι να μην σου έρθει!!

 

Kαι εδώ έχουμε μία βροχή μία ήλιο! Τι σπαστικό!! Εχθές πάντως κάναμε μπανάκι οικογενειακώς!

 

On ‎15‎/‎6‎/‎2018 at 9:45 ΜΜ, Nicol_ είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..το χρόνο αυτό της αναμονής μέχρι να διαπιστώσετε εγκυμοσύνη αποφεύγετε το αλκοόλ? Ένα ποτήρι κρασί για παράδειγμα σε μια έξοδο μπορεί να προκαλέσει κακό αυτή την περίοδο?

Μέχρι να διαπιστώσεις εγκυμοσύνη κάνεις ό,τι έκανες και πριν. Προσοχή θέλει π.χ σε περίπτωση βαριάς φαρμακευτικής αγωγής. 

Σχετικά με την ηλικία, ο γυναικολόγος μου έχει πει ότι μετά τα 38-39 η γονιμότητα μειώνεται σημαντικά και μετά τα 40 + φθίνει η ποιότητα των ωαρίων. 

@*ζουζουνα*!!! ο θυροειδής εμποδίζει την ωορρηξία?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

 

@Beboula25 η ώρα η καλή! Πότε με το καλό? 

@Dimitr@17 μακάρι να μην σου έρθει!!

 

Kαι εδώ έχουμε μία βροχή μία ήλιο! Τι σπαστικό!! Εχθές πάντως κάναμε μπανάκι οικογενειακώς!

 

Μέχρι να διαπιστώσεις εγκυμοσύνη κάνεις ό,τι έκανες και πριν. Προσοχή θέλει π.χ σε περίπτωση βαριάς φαρμακευτικής αγωγής. 

Σχετικά με την ηλικία, ο γυναικολόγος μου έχει πει ότι μετά τα 38-39 η γονιμότητα μειώνεται σημαντικά και μετά τα 40 + φθίνει η ποιότητα των ωαρίων. 

@*ζουζουνα*!!! ο θυροειδής εμποδίζει την ωορρηξία?

Τωρα στις 28,σε ευχαριστώ πολυυ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...