Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! @fairy-mary μην στεναχωριέσαι! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Μπορεί να μην ήθελε να έρθει τώρα και να θέλει να έρθει τον επόμενο μήνα!!!! 

@Smile89 να σου πω την αλήθεια έχω καλό προαίσθημα για αυτόν τον μήνα! Θα μάθουμε σε λίγες μέρες!

@ΒαλεντιναΧρηστος με το καλό το νινι σας! Πότε με το καλό?

@Beboula25 μην αγχώνεσαι θα γίνουμε και εμείς μανουλες... :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , iouliana είπε:

Καλημέρα!!

 

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες:wub: 

@mariatr τα <καλά> συμπτώματα της εγκυμοσύνης αρχίζουν μετά την 6η εβδομάδα!! Σε κάθε γυναικά και σε κάθε εγκυμοσύνη διαφέρουν. Εγώ και τις δυο φορές είχα πολύ έντονους πόνου περιόδου (ειδικά την πρώτη) και καφέ-ροζ την ημέρα που ήταν να αδιαθετήσω!

Σε ευχαριστούμε πολύ Ιουλιανα μου:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iouliana είπε:

Καλημέρα!!

 

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες:wub: 

@mariatr τα <καλά> συμπτώματα της εγκυμοσύνης αρχίζουν μετά την 6η εβδομάδα!! Σε κάθε γυναικά και σε κάθε εγκυμοσύνη διαφέρουν. Εγώ και τις δυο φορές είχα πολύ έντονους πόνου περιόδου (ειδικά την πρώτη) και καφέ-ροζ την ημέρα που ήταν να αδιαθετήσω!

Καλημέρα και σε σένα @iouliana! Θέλω να ξεαγχωθω κάπως και να ελπίζω στο καλύτερο! Θα το κάνω το νινι που θα πάει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , mariatr είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @fairy-mary μην στεναχωριέσαι! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Μπορεί να μην ήθελε να έρθει τώρα και να θέλει να έρθει τον επόμενο μήνα!!!! 

@Smile89 να σου πω την αλήθεια έχω καλό προαίσθημα για αυτόν τον μήνα! Θα μάθουμε σε λίγες μέρες!

@ΒαλεντιναΧρηστος με το καλό το νινι σας! Πότε με το καλό?

@Beboula25 μην αγχώνεσαι θα γίνουμε και εμείς μανουλες... :-P

Καλημέρα! Έχεις προαίσθημα;; Τέλεια πιστεύω πολύ στο ένστικτο! Και βέβαια θα γίνουμε δεν το συζητω! :P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@kido Να σου πω και από εδώ πως εύχομαι το δωράκι να είναι μέσα στην κοιλιτσα σου!!:wub:  Εις διπλούν η ευχή έτσι για να πιάσει καλα:wink:.. Πολυχρονηηη!!

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες!!!! 

Καλημέρα!! Σε ευχαριστούμε πολύ!! :wub:

πρίν από 4 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.εμενα τελικα ήρθε η ακατανομαστη ξημερωματα :-(

Αχ Βικάκι μου δεν θέλω να σου πω κρίμα κ τέτοια αλλα να πάρεις φόρα για τον Αύγουστο!!! Και εγω για εκεί στοχεύω ;-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

@kido Να σου πω και από εδώ πως εύχομαι το δωράκι να είναι μέσα στην κοιλιτσα σου!!:wub:  Εις διπλούν η ευχή έτσι για να πιάσει καλα:wink:.. Πολυχρονηηη!!

Καλημέρα!! Σε ευχαριστούμε πολύ!! :wub:

Αχ Βικάκι μου δεν θέλω να σου πω κρίμα κ τέτοια αλλα να πάρεις φόρα για τον Αύγουστο!!! Και εγω για εκεί στοχεύω ;-)

Παμε βουρ για τον αυγουστο δεν με πηρε απο κατω.ολα καλα θα μας πανε :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , mariatr είπε:

Καλημέρα και σε σένα @iouliana! Θέλω να ξεαγχωθω κάπως και να ελπίζω στο καλύτερο! Θα το κάνω το νινι που θα πάει! 

Στο χέρι του είναι...;) φυσικά θα το κάνεις!!

 

πρίν από 16 λεπτά , vikaki82 είπε:

Παμε βουρ για τον αυγουστο δεν με πηρε απο κατω.ολα καλα θα μας πανε :-)

έλα δε πειράζει....να χαρείς το καλοκαίρι ξέγνοιαστη....;-)

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααααα!! Χρόνια πολλά και καλά στα κορίτσια τα εορτάζοντα!!!! :wub:

Εγώ σήμερα το πρωί, ως πρωτη ημέρα περιόδου, έκανα ένα τεστ και φυσικά αρνητικό!!! Δε πειράζει!! Ελπίζω να μην έρθει αυριο, για να παμε για μπανάκι! Κορίτσια μου μπορεί να μην ήρθε μπεμπε αυτη τη φορά, αλλά θα του δώσουμε να καταλάβει και πάνω από όλα να το ευχαριστηθούμε!!!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

καλημερααααα!! Χρόνια πολλά και καλά στα κορίτσια τα εορτάζοντα!!!! :wub:

Εγώ σήμερα το πρωί, ως πρωτη ημέρα περιόδου, έκανα ένα τεστ και φυσικά αρνητικό!!! Δε πειράζει!! Ελπίζω να μην έρθει αυριο, για να παμε για μπανάκι! Κορίτσια μου μπορεί να μην ήρθε μπεμπε αυτη τη φορά, αλλά θα του δώσουμε να καταλάβει και πάνω από όλα να το ευχαριστηθούμε!!!!!

Αντε ετσι να εχουμε αισιοδοξια ολες και μετα τα καλύτερα θα έρθουν.  :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!;)

Ευχομαι να ειστε ολες καλαα....Χρονια πολλα στις εορταζουσες να ειστε παντα καλα κ ευτυχισμενες!!:wub:

@mariatr σε ευχαριστω πολλη κοριτσι μ..πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα στην αυχενικη μας ειπαν 21/12...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!;)

Ευχομαι να ειστε ολες καλαα....Χρονια πολλα στις εορταζουσες να ειστε παντα καλα κ ευτυχισμενες!!:wub:

@mariatr σε ευχαριστω πολλη κοριτσι μ..πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα στην αυχενικη μας ειπαν 21/12...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

έμαθες τι έχεις?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!;)

Ευχομαι να ειστε ολες καλαα....Χρονια πολλα στις εορταζουσες να ειστε παντα καλα κ ευτυχισμενες!!:wub:

@mariatr σε ευχαριστω πολλη κοριτσι μ..πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα στην αυχενικη μας ειπαν 21/12...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!

Το χριστουγεννιάτικο σας δώρο θα είναι!!!! Όλα καλά θα πανε!!!!! 

Κορίτσια τώρα στις διακοπές θα γίνει το καλό θα το δειτε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...