Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κοριτσι μου μας ειπε κοριτσακι κ τις 3 φορες π το κοιταξε στις επισκεψεις μας!!:D

ωραία!!! θα την ντύσεις αγιοβασιλίτσα!!

Δεν έχω γεννήσει χειμώνα (άνοιξη και καλοκαίρι είναι τα παιδιά μου) αλλά μου φαίνεται καλή εποχή.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , mariatr είπε:

Το χριστουγεννιάτικο σας δώρο θα είναι!!!! Όλα καλά θα πανε!!!!! 

Κορίτσια τώρα στις διακοπές θα γίνει το καλό θα το δειτε!!!!!

Ναι ο Θεουλης με τον Αγιο βασιλη ειπαν να μας κανουν το πολυτιμοτερο δωρο....ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ!!

Κ εγω το ιδιο πιστευω κοριτσια μετα τις διακοπες θα γυρισετε ολες με γεματες κοιλιτσες....κ οχι απο φαι!!!;)

πρίν από 8 λεπτά , iouliana είπε:

ωραία!!! θα την ντύσεις αγιοβασιλίτσα!!

Δεν έχω γεννήσει χειμώνα (άνοιξη και καλοκαίρι είναι τα παιδιά μου) αλλά μου φαίνεται καλή εποχή.

Το καλυτερο δωρο που θα παρει ο αντρας μ για την ονομαστικη του εορτη! Ας ερθει με το καλο που τοσο ανυπομονουμε και θα την εχω πριγκιπισσα εγω...Για την εποχη θα δειξει εχει λιγο κρυο γενικαα αλλα ενταξει βλεπουμε μωρε με το καλο να πανε ολα!:D

Να σου ζησουν τα μπουμπουκια σου! Ευχομαι τα καλυτεραα!!!:wub:

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

καλημερααααα!! Χρόνια πολλά και καλά στα κορίτσια τα εορτάζοντα!!!! :wub:

Εγώ σήμερα το πρωί, ως πρωτη ημέρα περιόδου, έκανα ένα τεστ και φυσικά αρνητικό!!! Δε πειράζει!! Ελπίζω να μην έρθει αυριο, για να παμε για μπανάκι! Κορίτσια μου μπορεί να μην ήρθε μπεμπε αυτη τη φορά, αλλά θα του δώσουμε να καταλάβει και πάνω από όλα να το ευχαριστηθούμε!!!!!

Σε ευχαριστούμε μπουμπου μουυυ! 

Δεν πειράζει όπως είπες συνεχίζουμε με ευχαρίστηση και αγαπη !!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι κοριτσι μου μας ειπε κοριτσακι κ τις 3 φορες π το κοιταξε στις επισκεψεις μας!!:D

Κοριτσάκι είναι???? Με το καλό να σας έρθει! Πάντως στην κολλητική μου που είναι στον 6 τώρα της έλεγε ο γιατρός αγοράκι και στον πέμπτο της είπε κοριτσάκι!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ο Θεουλης με τον Αγιο βασιλη ειπαν να μας κανουν το πολυτιμοτερο δωρο....ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ!!

Κ εγω το ιδιο πιστευω κοριτσια μετα τις διακοπες θα γυρισετε ολες με γεματες κοιλιτσες....κ οχι απο φαι!!!;)

Το καλυτερο δωρο που θα παρει ο αντρας μ για την ονομαστικη του εορτη! Ας ερθει με το καλο που τοσο ανυπομονουμε και θα την εχω πριγκιπισσα εγω...Για την εποχη θα δειξει εχει λιγο κρυο γενικαα αλλα ενταξει βλεπουμε μωρε με το καλο να πανε ολα!:D

Να σου ζησουν τα μπουμπουκια σου! Ευχομαι τα καλυτεραα!!!:wub:

Μου τελείωσαν τα λαικ!! 

LIKEEEE!!!!! Με το καλό όλα κορίτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , mariatr είπε:

Κοριτσάκι είναι???? Με το καλό να σας έρθει! Πάντως στην κολλητική μου που είναι στον 6 τώρα της έλεγε ο γιατρός αγοράκι και στον πέμπτο της είπε κοριτσάκι!  

Χαχαχα στην συνηφαδα μ π κ αυτην ειναι στον 6ο της λεγαν κοριτσακι κ τα πηρε ολα ροζ λογω οτι τα δυο πρωτα εχει αγορια κ ειπαν επιτελους ενα κοριτσακι αλλα τελικα τωρα στον 6ο της ειπαν αγορι τρελαθηκανν...εμας ηταν ανενδοτος ο γιατρος μας κ 100000% σιγουρος...τι να πωω!!!

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μου τελείωσαν τα λαικ!! 

LIKEEEE!!!!! Με το καλό όλα κορίτσι μου!!!

Σε ευχαριστωωω κοριτσι μ:wub: περιμενω τα ευχαριστα σας νεα απο ολεςςς!!!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ο Θεουλης με τον Αγιο βασιλη ειπαν να μας κανουν το πολυτιμοτερο δωρο....ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ!!

Κ εγω το ιδιο πιστευω κοριτσια μετα τις διακοπες θα γυρισετε ολες με γεματες κοιλιτσες....κ οχι απο φαι!!!;)

Το καλυτερο δωρο που θα παρει ο αντρας μ για την ονομαστικη του εορτη! Ας ερθει με το καλο που τοσο ανυπομονουμε και θα την εχω πριγκιπισσα εγω...Για την εποχη θα δειξει εχει λιγο κρυο γενικαα αλλα ενταξει βλεπουμε μωρε με το καλο να πανε ολα!:D

Να σου ζησουν τα μπουμπουκια σου! Ευχομαι τα καλυτεραα!!!:wub:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό να την κρατήσετε αγκαλίτσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, μπουμπού92 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό να την κρατήσετε αγκαλίτσα!!!!

Σε ευχαριστω πολλη κοπελα μ ανυπομονουμε!! Ο Θεουλης να μας φωτιζει!:wub:

Ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα και τα ευτυχεστερα!!:D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχα στην συνηφαδα μ π κ αυτην ειναι στον 6ο της λεγαν κοριτσακι κ τα πηρε ολα ροζ λογω οτι τα δυο πρωτα εχει αγορια κ ειπαν επιτελους ενα κοριτσακι αλλα τελικα τωρα στον 6ο της ειπαν αγορι τρελαθηκανν...εμας ηταν ανενδοτος ο γιατρος μας κ 100000% σιγουρος...τι να πωω!!!

Σε ευχαριστωωω κοριτσι μ:wub: περιμενω τα ευχαριστα σας νεα απο ολεςςς!!!:D

Χαχαχαχαχα εμ είδες που σου λέω :razz: πάντως είτε αγοράκι είτε κοριτσάκι γερό και καλότυχο να είναι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mariatr είπε:

Χαχαχαχαχα εμ είδες που σου λέω :razz: πάντως είτε αγοράκι είτε κοριτσάκι γερό και καλότυχο να είναι!!!

Εννοειται υγιες γερο κ δυνατο να ειναι πρωτα απο ολα!!!;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχα στην συνηφαδα μ π κ αυτην ειναι στον 6ο της λεγαν κοριτσακι κ τα πηρε ολα ροζ λογω οτι τα δυο πρωτα εχει αγορια κ ειπαν επιτελους ενα κοριτσακι αλλα τελικα τωρα στον 6ο της ειπαν αγορι τρελαθηκανν...εμας ηταν ανενδοτος ο γιατρος μας κ 100000% σιγουρος...τι να πωω!!!

Σε ευχαριστωωω κοριτσι μ:wub: περιμενω τα ευχαριστα σας νεα απο ολεςςς!!!:D

Εαν ηταν ανένδοτος τοτε δεν νομίζω οτι χωραει αμφιβολία!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Εαν ηταν ανένδοτος τοτε δεν νομίζω οτι χωραει αμφιβολία!!! 

Ηταν κ τον εμπιστευομαι....γιαυτον δεν χωρουσε αμφιβολια! Ηταν σιγουρος να φανταστεις και μια εβδομαδα πριν την αυχενικη π ειχε τυχει να μας δει κ απο κει κ περα καναμε αλλα 3ραντεβου και βλεπει κοριτσαρο οπως λεει!:wub: εχει ο Θεος γερο πανω απο ολα!!!

πρίν από 1 λεπτό , mariatr είπε:

Να τα πάρεις όλα ροζ λοιπόν!!!

Εχουμε ξεκινησει ηδη περνουμε κ κατι μικρο καθε φορα κανα φορμακι κανα κορμακι καμια σαλιαριτσα!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ηταν κ τον εμπιστευομαι....γιαυτον δεν χωρουσε αμφιβολια! Ηταν σιγουρος να φανταστεις και μια εβδομαδα πριν την αυχενικη π ειχε τυχει να μας δει κ απο κει κ περα καναμε αλλα 3ραντεβου και βλεπει κοριτσαρο οπως λεει!:wub: εχει ο Θεος γερο πανω απο ολα!!!

Για να μιλαει από τόσο νωρίς αρα ξερει, δεν νομίζω να λεγε οτι να ναι ντε!!! Εμένα μου το πε "μαγκα" χωρίς περαιτέρω πληροφορίες, μπορεί να ήταν και πανω στον λογο βέβαια χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...