Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Για να μιλαει από τόσο νωρίς αρα ξερει, δεν νομίζω να λεγε οτι να ναι ντε!!! Εμένα μου το πε "μαγκα" χωρίς περαιτέρω πληροφορίες, μπορεί να ήταν και πανω στον λογο βέβαια χεχε

Αα κ εμενα στην αρχη αρχη το ελεγε αρακλαςςς αλλλααα τελικα μας βγηκε αρακλου η καημενη την τελευταια φορα βαλαμε να ακουσουμε την καρδια της στο ηχειο κ τρομαξε απο τον ηχο μ ειπε απο εδω και περα να την μιλαμεε!!!! Υπεροχα συναισθηματαα!Ποτε εχεις αυχενικη;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κικηηηη @kido ξυπνα καλε που είσαι;;; ΕΕΕσεεενα θελουμε είσαι η ελπίδα μας!!! Χαχαχα πανό θα βάλω έχω εναποθέσει σε εσένα τις ελπίδες μου να ξέρεις γιατί και εμενα άνοιξε ο δρόμος προς την περιοδουλα! ξύπνησα με ενοχλήσεις πολλες βλέπω να έρχεται και πριν την ημέρα της αλλα δεν πέφτω θα είμαι άνετη στις διακοπές και θα ελπίζω να συμβεί εκεί το θαύμα :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αα κ εμενα στην αρχη αρχη το ελεγε αρακλαςςς αλλλααα τελικα μας βγηκε αρακλου η καημενη την τελευταια φορα βαλαμε να ακουσουμε την καρδια της στο ηχειο κ τρομαξε απο τον ηχο μ ειπε απο εδω και περα να την μιλαμεε!!!! Υπεροχα συναισθηματαα!Ποτε εχεις αυχενικη;

Αντε ρε? Ποσο ήσουν οταν Ακουσε? έχω την τέταρτη 11/07 ραντεβού στις 13:30. 

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κικηηηη @kido ξυπνα καλε που είσαι;;; ΕΕΕσεεενα θελουμε είσαι η ελπίδα μας!!! Χαχαχα πανό θα βάλω έχω εναποθέσει σε εσένα τις ελπίδες μου να ξέρεις γιατί και εμενα άνοιξε ο δρόμος προς την περιοδουλα! ξύπνησα με ενοχλήσεις πολλες βλέπω να έρχεται και πριν την ημέρα της αλλα δεν πέφτω θα είμαι άνετη στις διακοπές και θα ελπίζω να συμβεί εκεί το θαύμα :wub:

Σιγουρα έρχεται δηλαδή? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Αντε ρε? Ποσο ήσουν οταν Ακουσε? έχω την τέταρτη 11/07 ραντεβού στις 13:30. 

Ο γιατρος επεμενε οτι ημουν 15&6 αλλα το ημερολογιο μ ελεγε 15&4 βεβαια το νινακι μας βγηκε λιγο μεγαλυτερο οπως παντα 16&4....καπου εκει τελος παντων!! Αντε ωραια ευχομαι τα καλυτερα νεα!:D

πρίν από 2 λεπτά , mariatr είπε:

Άντε κορίτσια με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας! Να σας ρωτήσω ξέρετε κάνα καλό τεστ που να είναι αξιόπιστο? 

Εγω χρησιμοποιησα το clearblue για εμενα ειναι τοπ!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Αντε ρε? Ποσο ήσουν οταν Ακουσε? έχω την τέταρτη 11/07 ραντεβού στις 13:30. 

Σιγουρα έρχεται δηλαδή? 

Ναι έρχεται την Τριτη αλλα ειλικρινά αυτό που με βιδώνει είναι που ξεκινάει πολύ νωρις να με ενοχλει μιλαμε σχεδόν μια εβδομάδα νωρίτερα. Πριν την απόξεση όλα μου τα χρόνια δλδ ποναγα λιγες ώρες πριν έρθει και τώρα έτσι οπως με πάει νιώθω πως η αδιαθεσία μου κραταει δυο εβδομάδες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι έρχεται την Τριτη αλλα ειλικρινά αυτό που με βιδώνει είναι που ξεκινάει πολύ νωρις να με ενοχλει μιλαμε σχεδόν μια εβδομάδα νωρίτερα. Πριν την απόξεση όλα μου τα χρόνια δλδ ποναγα λιγες ώρες πριν έρθει και τώρα έτσι οπως με πάει νιώθω πως η αδιαθεσία μου κραταει δυο εβδομάδες 

Μην απελπιζεσαι....εγω σας ειπα το καλοκαιρακι στις διακοπουλες π χαλαρωνει ο ανθρωπος ερχεται πιο ευκολα η αποψη μου...σας βλεπω ολες να γυρνατε με kinder εκπληξεις στις κοιλιτσεςς!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μην απελπιζεσαι....εγω σας ειπα το καλοκαιρακι στις διακοπουλες π χαλαρωνει ο ανθρωπος ερχεται πιο ευκολα η αποψη μου...σας βλεπω ολες να γυρνατε με kinder εκπληξεις στις κοιλιτσεςς!!!

Που θα πάτε διακοπές?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι έρχεται την Τριτη αλλα ειλικρινά αυτό που με βιδώνει είναι που ξεκινάει πολύ νωρις να με ενοχλει μιλαμε σχεδόν μια εβδομάδα νωρίτερα. Πριν την απόξεση όλα μου τα χρόνια δλδ ποναγα λιγες ώρες πριν έρθει και τώρα έτσι οπως με πάει νιώθω πως η αδιαθεσία μου κραταει δυο εβδομάδες 

και σε εμενα απο τον προηγουμενο μηνα πονάω 5 ημερες πιο πριν. σημερα που θεωρητικά είναι η πρωτη ημερα αδιαθεσιας δε ποναω. λογικά αυριο θα αδιαθετησω ή εστω μεχρι τη δευτερα, γιατί με έχει πιασει συχνοουρία, που για το δικό μου οργανισμό σημαίνει ότι ερχεται η περίοδος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κικηηηη @kido ξυπνα καλε που είσαι;;; ΕΕΕσεεενα θελουμε είσαι η ελπίδα μας!!! Χαχαχα πανό θα βάλω έχω εναποθέσει σε εσένα τις ελπίδες μου να ξέρεις γιατί και εμενα άνοιξε ο δρόμος προς την περιοδουλα! ξύπνησα με ενοχλήσεις πολλες βλέπω να έρχεται και πριν την ημέρα της αλλα δεν πέφτω θα είμαι άνετη στις διακοπές και θα ελπίζω να συμβεί εκεί το θαύμα :wub:

Έλα  καλε εδώ ειμαι! Άργησα να μπω, Σάββατο γαρ! Κι εγώ άμα σου πω είχα ρίγη χθες βράδυ, η που αρρωσταίνω η που έρχεται κ η δίκη μου περίοδος!! Δεν πειράζει, να μαστε καλά κ δυνατές να συνεχίζουμε! Χρόνια μας πολλά, με υγεία κι όλα θα έρθουν! :wub::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , mariatr είπε:

Που θα πάτε διακοπές?

Δεν θα παμεεε εχουμε κοντα την β επιπεδου κ γενικα η δουλεια τ αντρα μου δεν μας επιτρεπει να παμε καπου γιατι δουλευει 6κ μερικες φορες κ7 μερες την εβδομαδα ελευθερος επαγγελματιας βλεπεις!!!:mrgreen: Εσεις λετε για καπου!;!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

πρίν από 53 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μην απελπιζεσαι....εγω σας ειπα το καλοκαιρακι στις διακοπουλες π χαλαρωνει ο ανθρωπος ερχεται πιο ευκολα η αποψη μου...σας βλεπω ολες να γυρνατε με kinder εκπληξεις στις κοιλιτσεςς!!!

Όχι Βαλεντίνα μου δεν απελπίζομαι έχει ο Θεός! Πάνω από όλα η υγεία να είμαστε καλα και τα αλλα φτιάχνουν 

πρίν από 27 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

και σε εμενα απο τον προηγουμενο μηνα πονάω 5 ημερες πιο πριν. σημερα που θεωρητικά είναι η πρωτη ημερα αδιαθεσιας δε ποναω. λογικά αυριο θα αδιαθετησω ή εστω μεχρι τη δευτερα, γιατί με έχει πιασει συχνοουρία, που για το δικό μου οργανισμό σημαίνει ότι ερχεται η περίοδος

Αστα την δεύτερη μέρα είμαι για κλάμματα εδώ κ τρεις μήνες. Συχνοουρία κ εμενα είναι σημάδι και γενικά πριν έρθει πονακια που είναι σαν κρύωμα 

πρίν από 17 λεπτά , kido είπε:

Έλα  καλε εδώ ειμαι! Άργησα να μπω, Σάββατο γαρ! Κι εγώ άμα σου πω είχα ρίγη χθες βράδυ, η που αρρωσταίνω η που έρχεται κ η δίκη μου περίοδος!! Δεν πειράζει, να μαστε καλά κ δυνατές να συνεχίζουμε! Χρόνια μας πολλά, με υγεία κι όλα θα έρθουν! :wub::oops:

Χρόνια μας πολλά με υγεία! 

Δηλαδή έχουμε μια ποικιλία τουλάχιστον, ρίγη εσυ συχνοουρία η άλλη τραβήγματα εγω Αντε γεια κάνουμε καλή ομάδα :lol:

Αλλα όπως λέμε δεν πειράζει να είμαστε καλα να συνεχίζουμε και θα έρθει :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

 

 

Όχι Βαλεντίνα μου δεν απελπίζομαι έχει ο Θεός! Πάνω από όλα η υγεία να είμαστε καλα και τα αλλα φτιάχνουν 

Αστα την δεύτερη μέρα είμαι για κλάμματα εδώ κ τρεις μήνες. Συχνοουρία κ εμενα είναι σημάδι και γενικά πριν έρθει πονακια που είναι σαν κρύωμα 

Χρόνια μας πολλά με υγεία! 

Δηλαδή έχουμε μια ποικιλία τουλάχιστον, ρίγη εσυ συχνοουρία η άλλη τραβήγματα εγω Αντε γεια κάνουμε καλή ομάδα :lol:

Αλλα όπως λέμε δεν πειράζει να είμαστε καλα να συνεχίζουμε και θα έρθει :wub:

Χαχα!!!Ναι εγώ έχω ρίγη και έχω και νεύρα κλάματα κλπ. Αυτό το δεύτερο δεν με έχει πιάσει ακόμα.. βέβαια μέσα μου ακόμα ελπίζω. Γιατί εκτός από ρίγη έχω και μπούκωμα λαιμό κλπ, όποτε λέω δεν σχετίζεται με περίοδο κάπου την άρπαξα. Θα φανεί Κικη μου, μέχρι να δούμε αίμα όλα παίζονται για όλες μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης  @Beboula25 σημερα που σκύβω λόγω δουλειών πονάω χαμηλά δεξιά και μαλλον πρεπει να ειναι κυστουλα. Υποθέτω γι' αυτό  μου άργησε και στον προηγουμενο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Χαχα!!!Ναι εγώ έχω ρίγη και έχω και νεύρα κλάματα κλπ. Αυτό το δεύτερο δεν με έχει πιάσει ακόμα.. βέβαια μέσα μου ακόμα ελπίζω. Γιατί εκτός από ρίγη έχω και μπούκωμα λαιμό κλπ, όποτε λέω δεν σχετίζεται με περίοδο κάπου την άρπαξα. Θα φανεί Κικη μου, μέχρι να δούμε αίμα όλα παίζονται για όλες μας!

Στανταρ άμα κάθεσαι και σε κλιματιστικό συχνά μπορεί να την αρπαξες προσεχε.. Νεύρα ευτυχώς για ολους :Pδεν έχω! Συγκίνηση έχω ένα δάκρυ το έριξα πριν λίγο γιατί έκανα απολύμανση στο σπίτι κ πήγα το σκυλάκι μου στη μαμα είδα κ την αδερφούλα μου και με έπιασε..:-| Τις βλέπω πολύ συχνά αλλα με πιάνει.. 

Σωστά μέχρι να δούμε υπομονή και ελπίδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...