Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 26 λεπτά , Flo flo είπε:

@fairy-mary  τελικά αδιαθετησες ?

Μόνο κάποια καφέ έχω αίμα ακόμα Όχι.

Αλλά έτσι ξεκινάει η περίοδος μ εμένα.

Πολύ απογοήτευση...

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες @kido @Beboula25.εύχομαι το δώρο σας να είναι το μωράκι Σας!

 

  • Ευχαριστώ 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Μόνο κάποια καφέ έχω αίμα ακόμα Όχι.

Αλλά έτσι ξεκινάει η περίοδος μ εμένα.

Πολύ απογοήτευση...

Χρόνια πολλά στις εορταζουσες @kido @Beboula25.εύχομαι το δώρο σας να είναι το μωράκι Σας!

 

Κοριτσάκι μου καλό σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου και σου εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι σας!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Χρόνια πολλά κοριτσάρες ότι επιθυμείτε με πολλά μπεμπακια :-P

Σε ευχαριστούμε τζουτζουκα μου και για εσένα ότι επιθυμεις με πολλά ζουζουνιστικα μωράκια!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τη γιορτή μου...κι εγώ σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με τα μωράκια μας! Εγώ τελικά ανέβασα πυρετό, δέκατα δηλαδή ως 37,8 το απόγευμα και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καλά αποψε...και τα ρίγη, ο λαιμός και το συνάχι χειρότερα... τι με βρήκε καλοκαιριάτικα, την άρπαξα για τα καλά! Πρωινή καλημερα!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τη γιορτή μου...κι εγώ σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με τα μωράκια μας! Εγώ τελικά ανέβασα πυρετό, δέκατα δηλαδή ως 37,8 το απόγευμα και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καλά αποψε...και τα ρίγη, ο λαιμός και το συνάχι χειρότερα... τι με βρήκε καλοκαιριάτικα, την άρπαξα για τα καλά! Πρωινή καλημερα!

Καλημέρα αγαπη. Περαστικα!! 

πρίν από 12 λεπτά , mariatr είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ από χτες είχα ένα έντονο πόνο χαμηλά στην κοιλιά αριστερά! Λέτε να είναι τίποτα?

Καλημερουδιαααα!! Θσ δείξει... υπομονη.... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τη γιορτή μου...κι εγώ σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με τα μωράκια μας! Εγώ τελικά ανέβασα πυρετό, δέκατα δηλαδή ως 37,8 το απόγευμα και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καλά αποψε...και τα ρίγη, ο λαιμός και το συνάχι χειρότερα... τι με βρήκε καλοκαιριάτικα, την άρπαξα για τα καλά! Πρωινή καλημερα!

Περαστικα σου γκυκια μου! Συντομη ανναρωση ευχομαι....

πρίν από 15 λεπτά , mariatr είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ από χτες είχα ένα έντονο πόνο χαμηλά στην κοιλιά αριστερά! Λέτε να είναι τίποτα?

Καλα ειπε η @Smile89 υπομονη....σε ποσες μερες περιμενεις?

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τη γιορτή μου...κι εγώ σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με τα μωράκια μας! Εγώ τελικά ανέβασα πυρετό, δέκατα δηλαδή ως 37,8 το απόγευμα και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καλά αποψε...και τα ρίγη, ο λαιμός και το συνάχι χειρότερα... τι με βρήκε καλοκαιριάτικα, την άρπαξα για τα καλά! Πρωινή καλημερα!

κορίτσι μου χρόνια πολλά κ περαστικά !! @Beboula25 χρόνια πολλά επίσης!!!εύχομαι κάθε ευτυχία κ με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!!!

τα υπόλοιπα κορίτσια καλά???δεν προλαβαίνω να γράφω συχνά εδώ με τα παιδιά αλλά σας παρακολουθώ!!

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για τη γιορτή μου...κι εγώ σας εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με τα μωράκια μας! Εγώ τελικά ανέβασα πυρετό, δέκατα δηλαδή ως 37,8 το απόγευμα και δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καλά αποψε...και τα ρίγη, ο λαιμός και το συνάχι χειρότερα... τι με βρήκε καλοκαιριάτικα, την άρπαξα για τα καλά! Πρωινή καλημερα!

Καλημέρα!  Πινε κανα φυσικό χυμο πορτοκάλι κάνει καλό. Περαστικά,τουλάχιστον μην ανεβει άλλο.

 

πρίν από 6 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσι μου χρόνια πολλά κ περαστικά !! @Beboula25 χρόνια πολλά επίσης!!!εύχομαι κάθε ευτυχία κ με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!!!

τα υπόλοιπα κορίτσια καλά???δεν προλαβαίνω να γράφω συχνά εδώ με τα παιδιά αλλά σας παρακολουθώ!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 

Πως περνάς ο καιρός είναι εντάξει σήμερα; 

πρίν από 46 λεπτά , mariatr είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ από χτες είχα ένα έντονο πόνο χαμηλά στην κοιλιά αριστερά! Λέτε να είναι τίποτα?

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να είναι το εντερακι σου; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

 @fairy-mary τι έγινε ήρθαν; 

@μπουμπού92 εσένα;;

Γεια σου μπεμπουλα,

Ακόμα έχω μόνο κάποια ελάχιστα καφέ...από αίμα τίποτα. 

Αν δεν έχω μέχρι αυριο λέω να κάνω ένα τεστ να δω.

 

  • Μου αρέσει 4

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σου μπεμπουλα,

Ακόμα έχω μόνο κάποια ελάχιστα καφέ...από αίμα τίποτα. 

Αν δεν έχω μέχρι αυριο λέω να κάνω ένα τεστ να δω.

 

Πονας πως νιώθεις; Λες να έχουμε έκπληξη μακαριιιι!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πονας πως νιώθεις; Λες να έχουμε έκπληξη μακαριιιι!!! 

Έχω κάποιους πόνους...σήμερα με πονούσε πολύ και το κεφάλι μου.

Το στήθος μου είναι λίγο πρησμένο η κοιλιά μου Όχι. 

Εγώ απλά πιστεύω ότι λόγω καιρού και λόγω άγχους μου συμβαίνει αυτό και ότι θα μου έρθει κανονικά.

 

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...