Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ο γιατρος επεμενε οτι ημουν 15&6 αλλα το ημερολογιο μ ελεγε 15&4 βεβαια το νινακι μας βγηκε λιγο μεγαλυτερο οπως παντα 16&4....καπου εκει τελος παντων!! Αντε ωραια ευχομαι τα καλυτερα νεα!:D

Εγω χρησιμοποιησα το clearblue για εμενα ειναι τοπ!;)

Ααααα κι εγώ!!! Κ στα 2. 

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ναι έρχεται την Τριτη αλλα ειλικρινά αυτό που με βιδώνει είναι που ξεκινάει πολύ νωρις να με ενοχλει μιλαμε σχεδόν μια εβδομάδα νωρίτερα. Πριν την απόξεση όλα μου τα χρόνια δλδ ποναγα λιγες ώρες πριν έρθει και τώρα έτσι οπως με πάει νιώθω πως η αδιαθεσία μου κραταει δυο εβδομάδες 

Έχουμε μέχρι την Τρίτη βρε.....!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, mariatr είπε:

Άντε κορίτσια με το καλό να τα πάρετε στην αγκαλιά σας! Να σας ρωτήσω ξέρετε κάνα καλό τεστ που να είναι αξιόπιστο? 

Κοριτσακι τo clearblue χρησιμοποιησα και εμεινα ευχαριστημενη!!! Εχω ακουσει κ τα καλυτερα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Επίσης  @Beboula25 σημερα που σκύβω λόγω δουλειών πονάω χαμηλά δεξιά και μαλλον πρεπει να ειναι κυστουλα. Υποθέτω γι' αυτό  μου άργησε και στον προηγουμενο μηνα.

Ωχ λες; Και εγω έχω παρα πολλες μερες την ενόχληση φαντάσου ο άντρας μου έλεγε μήπως είναι καμία σκωληκοειδητη αλλα μετά το είχα και από τις δυο πλευρές οποτε λέω τις περιοδου τα μαζέματα είναι αυτά. Να σου πω όμως ότι την φορά που είχα κυστουλα δεν πονούσε και επειδή πρώτη φορά μου συνέβη δεν ήξερα και ρώτησα τον γιατρό το πως και δεν πονάω μου είπε με την καμία δεν θα ποναγες ήταν και πολύ μικρή κιολας και έφυγε με την πρώτη περιοδο. Σου έχει ξανά συμβεί; Αν ναι Ποναγες; Γιατί τότε θα αρχίσω να ανησυχώ τώρα κ με βλέπω να πηγαίνω κανα γυναικολόγο 

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααα κι εγώ!!! Κ στα 2. 

Έχουμε μέχρι την Τρίτη βρε.....!!! 

Έχουμε μερες ναι αλλα έτσι μου κάνει η κυρία! Δεν πειράζει όμως θα γίνει και αυτό όταν θέλει και με δικη μας προσπάθεια θα το καταφέρουμε :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακι τo clearblue χρησιμοποιησα και εμεινα ευχαριστημενη!!! Εχω ακουσει κ τα καλυτερα!!

Θα το πάρω αν είναι σε λίγες και θα σας πω.... Όσο αφορά τις διακοπές θα δείξει! Καλά αποτεσματα ευχομαι!!!

Κορίτσια μην αγχώνεστε όταν είναι να έρθει θα ερθει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ωχ λες; Και εγω έχω παρα πολλες μερες την ενόχληση φαντάσου ο άντρας μου έλεγε μήπως είναι καμία σκωληκοειδητη αλλα μετά το είχα και από τις δυο πλευρές οποτε λέω τις περιοδου τα μαζέματα είναι αυτά. Να σου πω όμως ότι την φορά που είχα κυστουλα δεν πονούσε και επειδή πρώτη φορά μου συνέβη δεν ήξερα και ρώτησα τον γιατρό το πως και δεν πονάω μου είπε με την καμία δεν θα ποναγες ήταν και πολύ μικρή κιολας και έφυγε με την πρώτη περιοδο. Σου έχει ξανά συμβεί; Αν ναι Ποναγες; Γιατί τότε θα αρχίσω να ανησυχώ τώρα κ με βλέπω να πηγαίνω κανα γυναικολόγο 

νιώθεις σαν τα τσιμπηματακια, τραβηγματακια πριν σου ερθει η περιοδος ή οταν εισαι στις γονιμες... και εμενα οταν μου τελειωσει η περιοδος θα παω στη γυναικολόγο μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ωχ λες; Και εγω έχω παρα πολλες μερες την ενόχληση φαντάσου ο άντρας μου έλεγε μήπως είναι καμία σκωληκοειδητη αλλα μετά το είχα και από τις δυο πλευρές οποτε λέω τις περιοδου τα μαζέματα είναι αυτά. Να σου πω όμως ότι την φορά που είχα κυστουλα δεν πονούσε και επειδή πρώτη φορά μου συνέβη δεν ήξερα και ρώτησα τον γιατρό το πως και δεν πονάω μου είπε με την καμία δεν θα ποναγες ήταν και πολύ μικρή κιολας και έφυγε με την πρώτη περιοδο. Σου έχει ξανά συμβεί; Αν ναι Ποναγες; Γιατί τότε θα αρχίσω να ανησυχώ τώρα κ με βλέπω να πηγαίνω κανα γυναικολόγο 

@μπουμπού92Εγω παντως στην αρχη π ημουν εγκυος πριν παω στο γιατρο οταν εκανα το τεστ και τις χοριακες οταν εσκυβα πονουσα...

πρίν από 2 λεπτά , mariatr είπε:

Θα το πάρω αν είναι σε λίγες και θα σας πω.... Όσο αφορά τις διακοπές θα δείξει! Καλά αποτεσματα ευχομαι!!!

Κορίτσια μην αγχώνεστε όταν είναι να έρθει θα ερθει!

Καλα αποτεσματα ευχομαι....μεσα απο την καρδια μου!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@μπουμπού92Εγω παντως στην αρχη π ημουν εγκυος πριν παω στο γιατρο οταν εκανα το τεστ και τις χοριακες οταν εσκυβα πονουσα...

Ax Βαλεντίνα μου εκανα σημερα τεστ και βγηκε αρνητικό :( . Άρα δεν ειναι αυτο, δυστυχως....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Ax Βαλεντίνα μου εκανα σημερα τεστ και βγηκε αρνητικό :( . Άρα δεν ειναι αυτο, δυστυχως....

Ενα αρνητικο τεστ μπορει να ειναι λανθασμενο ενα θετικο οχι!! Μην απογοητευστε!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ενα αρνητικο τεστ μπορει να ειναι λανθασμενο ενα θετικο οχι!! Μην απογοητευστε!;)

θα δειξει στις ερχόμενες ημέρες πώς θα κυλήσει η κατάσταση... Αν δεν έρθει μέχρι τη Δευτέρα - ΤΡίτη τότε θα κάνω αλλο ενα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

θα δειξει στις ερχόμενες ημέρες πώς θα κυλήσει η κατάσταση... Αν δεν έρθει μέχρι τη Δευτέρα - ΤΡίτη τότε θα κάνω αλλο ενα

Ευχομαι οτι καλυτερο...!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ενα αρνητικο τεστ μπορει να ειναι λανθασμενο ενα θετικο οχι!! Μην απογοητευστε!;)

@μπουμπού92Μου έχει τύχει και μένα αρνητικό τεστ που τελικά ήταν λανθασμένο... Για αυτό και ρώτησα ποιο να παρω... Οπότε μην απογοητεύεσαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , mariatr είπε:

@μπουμπού92Μου έχει τύχει και μένα αρνητικό τεστ που τελικά ήταν λανθασμένο... Για αυτό και ρώτησα ποιο να παρω... Οπότε μην απογοητεύεσαι!

εκανα το clearblue. επισης εχω ακουσει 'οτι ειναι πιο αξιοπιστο το selfclear. αυτο θα παρω την επομενη φορα. ετσι για αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, μπουμπού92 είπε:

νιώθεις σαν τα τσιμπηματακια, τραβηγματακια πριν σου ερθει η περιοδος ή οταν εισαι στις γονιμες... και εμενα οταν μου τελειωσει η περιοδος θα παω στη γυναικολόγο μου

Όχι στις γονιμες μόνο το κλασικό πονακι της ωορρηξιας. Αυτό τώρα πρώτη φορά το έπαθα εκεί κοντά στις γονιμες λίγο μετά.Οταν είναι να αδιαθετησω ναι κανονικά με ενοχλούν οι ωοθήκες σάλπιγγες δεν ξέρω τι είναι και γουργουρίζουν κιολας! Όσο για τον γιατρό πηγαινα Επι 4 μήνες συνεχόμενα παρακολουθούσα τους κυκλους τώρα τέλη Μαΐου ήταν η τελευταία και επειδή θέλω να χαλαρωσω είπα δεν ξανά πάω δεν υπάρχει λόγος πλέον αφού βλέπουμε κανονικά ωορρηξια όλα νορμαλ απλώς είχα ανεβάσει καποιες ορμόνες σημαντικές.Απο φθινόπωρο και μετά αν δεν έχω πιάσει παιδάκι εννοείται θα πάω για να δουμε τι θα κανουμε.Να πας γιατρό για ενα τσεκ καλό είναι..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@μπουμπού92Εγω παντως στην αρχη π ημουν εγκυος πριν παω στο γιατρο οταν εκανα το τεστ και τις χοριακες οταν εσκυβα πονουσα...

Καλα αποτεσματα ευχομαι....μεσα απο την καρδια μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Θα σας ενημερώσω σίγουρα!!!

3 ώρες πρίν, μπουμπού92 είπε:

εκανα το clearblue. επισης εχω ακουσει 'οτι ειναι πιο αξιοπιστο το selfclear. αυτο θα παρω την επομενη φορα. ετσι για αλλαγη

Θα πάρω και τα δύο αν είναι! Ευχαριστώ για τις χρήσιμες πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...