Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλη εβδομαδα κοριτσαρες ομορφες....ευχομαι μια ευλογημενη εβδομαδα με υπεροχα νεα....εμεις τρεχουμε απο τις 9με τα χαρτια του πολιτικου κ δεν τελειωσαμε ακομα την τεταρτη γυρναει ο ληξιαρχος ειναι σε αδεια...ας μην γραψω ξανα τι τρεξιμο ριξαμε τα εγραψα στις μανουλες δεκεμβριου κ μου πιαστηκαν τα χερια...ευχομαι υγιες μανουλες μελλουσες κ μη και υγειες μπεμπακια για ολες τις κοπελες!;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Όχι να μην αγχώνεσαι καθόλου! Καλα είμαι αν εννοείς για την ενδοκρινολόγο θα πάω πρώτη φορά γιατί τελευταία μου έβγαιναν κάπως τα ορμονολογικα και είναι η πλέον αρμόδια να με καθοδηγήσει. 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! Και μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2018 at 11:40 ΠΜ, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!  Πινε κανα φυσικό χυμο πορτοκάλι κάνει καλό. Περαστικά,τουλάχιστον μην ανεβει άλλο.

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 

Πως περνάς ο καιρός είναι εντάξει σήμερα; 

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να είναι το εντερακι σου; 

Μια χαρά ,ωραία είναι,ο καιρός καλός!!ζεστή έχει κ λίγο αέρα που κ που..μπάνια κάθε μέρα ,τελείωσα από το Σάββατο απόγευμα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , mariatr είπε:

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! Και μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε!

Σε ευχαριστώ καλή μου!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Μια χαρά ,ωραία είναι,ο καιρός καλός!!ζεστή έχει κ λίγο αέρα που κ που..μπάνια κάθε μέρα ,τελείωσα από το Σάββατο απόγευμα.

Τέλεια μπράβο θα γεμίσεις μπαταρίες! Και όπως είπαμε αν βρεις ευκαιρία όρμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλη εβδομαδα κοριτσαρες ομορφες....ευχομαι μια ευλογημενη εβδομαδα με υπεροχα νεα....εμεις τρεχουμε απο τις 9με τα χαρτια του πολιτικου κ δεν τελειωσαμε ακομα την τεταρτη γυρναει ο ληξιαρχος ειναι σε αδεια...ας μην γραψω ξανα τι τρεξιμο ριξαμε τα εγραψα στις μανουλες δεκεμβριου κ μου πιαστηκαν τα χερια...ευχομαι υγιες μανουλες μελλουσες κ μη και υγειες μπεμπακια για ολες τις κοπελες!;)

Kαλημερα και καλη εβδομαδα και απο μενα! Θα κανετε πολιτικο Βαλεντινα μου?Με το καλο!Και εμεις με πολιτικο παντρευτηκαμε σε στενο κυκλο με την παρεα μας και περασαμε υπεροχα. Καλο κουραγιο με τα χαρτια και το τρεξιμο.Ποτε θα κανετε το γαμο?

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 8/7/2018 at 11:40 ΠΜ, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!  Πινε κανα φυσικό χυμο πορτοκάλι κάνει καλό. Περαστικά,τουλάχιστον μην ανεβει άλλο.

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 

Πως περνάς ο καιρός είναι εντάξει σήμερα; 

Καλημέρα! Υπάρχει περίπτωση να είναι το εντερακι σου; 

@μπουμπού92 Κ @fairy-mary εύχομαι να είστε εγκυουλες!!!

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ καλή μου!!

Τέλεια μπράβο θα γεμίσεις μπαταρίες! Και όπως είπαμε αν βρεις ευκαιρία όρμα!!

χαχαχαχαχαχα...μακάρι...για να δούμε...έρχεται τώρα το Σάββατο..οπότε μια χαρά...άμα μπορέσω εννοείται..δεν θα το αφήσω έτσι..χαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Kαλημερα και καλη εβδομαδα και απο μενα! Θα κανετε πολιτικο Βαλεντινα μου?Με το καλο!Και εμεις με πολιτικο παντρευτηκαμε σε στενο κυκλο με την παρεα μας και περασαμε υπεροχα. Καλο κουραγιο με τα χαρτια και το τρεξιμο.Ποτε θα κανετε το γαμο?

Καλημερα ευχαριστω πολλη Νικολ μου...ναι πολιτικο πολλα τα εξοδα για θρησκευτικο λεμε με το καλο πρωτα ο Θεος μαζι με βαφτιση να κανουμε κ θρησκευτικο! Μας ρωτησαν στο δημο αν βιαζομαστε κ ειπαμε μην ειναι κ μετα απο ενα μηνα κ λεει σε 15περιπου μερες απο οταν ολοκληρωσουμε με τα χαρτια! Οποτε μεχρι τελος ιουλιου πιστευω να γινει! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλη εβδομαδα κοριτσαρες ομορφες....ευχομαι μια ευλογημενη εβδομαδα με υπεροχα νεα....εμεις τρεχουμε απο τις 9με τα χαρτια του πολιτικου κ δεν τελειωσαμε ακομα την τεταρτη γυρναει ο ληξιαρχος ειναι σε αδεια...ας μην γραψω ξανα τι τρεξιμο ριξαμε τα εγραψα στις μανουλες δεκεμβριου κ μου πιαστηκαν τα χερια...ευχομαι υγιες μανουλες μελλουσες κ μη και υγειες μπεμπακια για ολες τις κοπελες!;)

Καλή και ευλογημένη εβδομάδα για όλες μας! Γιατί ρίξατε τρεξιμο;; Μάλλον σας έτρεξαν τι να πω είναι απαράδεκτοι κάποιοι. Και εμενα ευτυχώς μπήκε φιλη στην μέση που είναι μέσα στο δημαρχείο και βοήθησε. Εμάς τα έκαναν κουλουβάχατα τα χαρτι που πρέπει να πάμε ληξιαρχείο. Έγραψαν το επίθετο της μαμάς μου στου άντρα μου την μαμα και εμενα της δίκης του χααχα ότι να ‘ναι! Αν δεν βρούμε άκρη θα χρειαστώ πάλι την βοηθεια της φίλης για να αποφύγω τον εκνευρισμό.

Με το καλό κορίτσι μου αξίζει το τρεξιμο ούτως ή αλλως:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα ευχαριστω πολλη Νικολ μου...ναι πολιτικο πολλα τα εξοδα για θρησκευτικο λεμε με το καλο πρωτα ο Θεος μαζι με βαφτιση να κανουμε κ θρησκευτικο! Μας ρωτησαν στο δημο αν βιαζομαστε κ ειπαμε μην ειναι κ μετα απο ενα μηνα κ λεει σε 15περιπου μερες απο οταν ολοκληρωσουμε με τα χαρτια! Οποτε μεχρι τελος ιουλιου πιστευω να γινει! 

Με το καλοοοο!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

@μπουμπού92 Κ @fairy-mary εύχομαι να είστε εγκυουλες!!!

χαχαχαχαχαχα...μακάρι...για να δούμε...έρχεται τώρα το Σάββατο..οπότε μια χαρά...άμα μπορέσω εννοείται..δεν θα το αφήσω έτσι..χαχαχαχαχαχα 

Του κεφαλοκλειδώματος ένα πραμα! Χαχαχαα:lol: 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα ευχαριστω πολλη Νικολ μου...ναι πολιτικο πολλα τα εξοδα για θρησκευτικο λεμε με το καλο πρωτα ο Θεος μαζι με βαφτιση να κανουμε κ θρησκευτικο! Μας ρωτησαν στο δημο αν βιαζομαστε κ ειπαμε μην ειναι κ μετα απο ενα μηνα κ λεει σε 15περιπου μερες απο οταν ολοκληρωσουμε με τα χαρτια! Οποτε μεχρι τελος ιουλιου πιστευω να γινει! 

Ετσι ειναι,πολλα τα εξοδα με τον θρησκευτικο..Εσεις να ειστε καλα και θα κανετε το θρησκευτικο οταν μπορεσετε και εχετε τη δυνατοτητα. Τελος Ιουλιου μια χαρα,με το καλο! :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλή και ευλογημένη εβδομάδα για όλες μας! Γιατί ρίξατε τρεξιμο;; Μάλλον σας έτρεξαν τι να πω είναι απαράδεκτοι κάποιοι. Και εμενα ευτυχώς μπήκε φιλη στην μέση που είναι μέσα στο δημαρχείο και βοήθησε. Εμάς τα έκαναν κουλουβάχατα τα χαρτι που πρέπει να πάμε ληξιαρχείο. Έγραψαν το επίθετο της μαμάς μου στου άντρα μου την μαμα και εμενα της δίκης του χααχα ότι να ‘ναι! Αν δεν βρούμε άκρη θα χρειαστώ πάλι την βοηθεια της φίλης για να αποφύγω τον εκνευρισμό.

Γιατι ο δημος ειναι σε διπλανο χωριο μα φανταστεις το κεπ 3χωρια πιο κατω και η εφορια στην πολη κ ολα τα χαρτια και οι αιτησεις θελουν ολα διαφορετικα καλα απο προσωπικο 0..ολοι σε αδεια ηταν τι να πω:mrgreen:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γιατι ο δημος ειναι σε διπλανο χωριο μα φανταστεις το κεπ 3χωρια πιο κατω και η εφορια στην πολη κ ολα τα χαρτια και οι αιτησεις θελουν ολα διαφορετικα καλα απο προσωπικο 0..ολοι σε αδεια ηταν τι να πω:mrgreen:

Αα είχατε και τέτοιο τρεξιμο :mrgreen: 

Δεν πειράζει όμως είπαμε αξίζει τον κόπο! Ποτε με το καλό;; 

Μόλις είδα τέλος Ιουλίου.Τελεια Αντε με το καλό κοριτσάκι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Με το καλοοοο!!! 

 

Just now, Nicol_ είπε:

Ετσι ειναι,πολλα τα εξοδα με τον θρησκευτικο..Εσεις να ειστε καλα και θα κανετε το θρησκευτικο οταν μπορεσετε και εχετε τη δυνατοτητα. Τελος Ιουλιου μια χαρα,με το καλο! :)

Σας ευχαριστω πολλη κοριτσια μου γλυκα! 

@Beboula25 ναι αυτο μας ελειπε να κανουν και τπτ λαθος! Να τρεχουμε κ αλλο δεν μας φτανει τοσο:!:

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Αα είχατε και τέτοιο τρεξιμο :mrgreen: 

Δεν πειράζει όμως είπαμε αξίζει τον κόπο! Ποτε με το καλό;; 

Μόλις είδα τέλος Ιουλίου.Τελεια Αντε με το καλό κοριτσάκι μου!!!!

Αξιζει φυσικα αλλα το περιμενα πιο ευκολο!!! θα σας πω ακριβως ποτε οταν μας πουνε ας γυρισει ο ληξιαρχος απο την αδεια κ βλεπουμε! Ευχαριστω γλυκια μου!!!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...