Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Ναι!!

Είδες που λέω μόλις τελειώσει η περίοδος μερα παρα μερα σύστημα? Χεχε μ λοιπόν το αιματακι δεν μπορεί να σου πει καμμίαμας με σιγουριά τι είναι. Απο οτι φαίνεται ομως αφού εχεις υποβληθεί προσφατα σε εξέταση ολα καλα, όμως αν συνεχιστεί βουρ γυναικολόγο, το ξέρεις κι απο μονη σου. Οποτε η ειναι απο την επαφή η ειναι ωορρηξία με την λογική Παντα. Εγώ έχω 27αρι κυκλο με ωορρηξία 13η_14η μερα, όμως σε αυτόν που έπιασα το σπορι ειχα την 10η-11η, γιαυτοοοοοο μερα παρα μερααααα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Εμένα ήτανε στο χαρτί... Δεν μου έχει ξανατυχει αλλα δεν με ανησυχεί. Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι έχει σχέση με την επαφή απλα το μυαλό μου κάνει σενάρια!!! Παπ κι εχω έκανα πρόσφατα έχει κάνα 3μηνο.

Κ εγώ βρε στο χαρτί το είδα...κ εγώ έτσι νόμιζα για την επαφή,αλλά επειδή μου έτυχε κ τώρα που δεν έχω ακόμα επαφές,προφανώς είναι η ωορρηξία ή κάτι άλλο δεν ξέρω.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

22 μέρες δεν είχα ποτέ κύκλο. Ο πιο μικρός μου ήταν 25 και αυτός μια φορά. Δε νομίζω μωρέ τόσο νωρίς ήταν της επαφής. Θα έχουμε παλι από Τρίτη Τέταρτη υποθέτω οπότε θα δω αν τα ξαναεχω...

Βρε λέτε να κάνω ενα τεστ ωορρηξίας να ξέρουμε τι παίχτηκε? Εχω 2 μόνο...

Και εγω δεν νομίζω να ήταν από αυτό. Αλλα επειδή ποτε δεν ξέρεις για αυτό λέμε καλύτερα επαφες από νωρις.Εχεις  περισσότερες ελπίδες όταν πάντα έχεις σπερμα μέσα να περιμένει.

Κανε δεν χάνεις κάτι κ το άλλο καντο όταν υπολογίζεις πως ξεκινά.  

1 hour ago, fairy-mary είπε:

έλα βρε μπεμπούλα είδα ότι έγραψες και μου κόπηκαν τα πόδια μεχρι να ανοίξω το θέμα...

έχω 7.30 ενδοκρινολόγο και τετάρτη γυναικολόγο.

εσύ πως είσαι;

Αχχ κοριτσάκι μου ποσο σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.. Καλα είμαι,όπου να ‘ναι θα μου κοπεί και εμενα το αίμα...

Α εντάξει τότε.Να δούμε τι θα σου πει για το συμβάν λογικά θα σου γράψει κάποια εξέταση;  

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα κορίτσια!

Σήμερα έκανα χοριακή, αύριο απόγευμα θα βγουν αποτελέσματα οπότε μου είπε ο γιατρός να του τηλεφωνήσω και θα μου πει πώς θα κινηθούμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

λογικά θα είναι η ωορρηξία που έρχεται ή κάποιος τραυματισμός...το έχω παρατηρήσει κ εγώ τώρα στους 3 τελευταίους κύκλους μου,αυτός δλδ είναι ο 3ος κ είδα σήμερα λίγα υγρά διάφανα κ που κ που κουκίδα ροζ καφέ αίμα....εγώ συνήθως μετά από 6 με 7 μέρες κάνω ωορρηξία...τώρα θα δούμε..δεν είχα γενικά .Παπ τεστ είχα κάνει πέρυσι τον Αύγουστο κ ήταν οκ ,τώρα είναι να ξανά κάνω,επαφές δεν έχω ξεκινήσει ακόμα ,οπότε σίγουρα εμένα από επαφές δεν είναι.

@Beboula25 Μου πως είσαι εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!από αίμα δεν έχεις τπτ έτσι?

Σε ευχαριστώ ζουζου αλλα γίνεται τεραστια; :( Η καρδιά μου όσο περνα η ώρα πάει να σπάσει είπα να κοιμηθώ λίγο να ξεχαστω αλλα δεν... Όχι δόξα τω Θεό δεν έχω τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

@kido πιστευω οτι μπορει να κανεις ωορρηξια και νωριτερα σε καποιους κυκλους! Ενα τεστ ισως δειξει αλλα αν εχει γινει ηδη ωορρηξια .. !? Μπερδεμα. Μονο να περιμενεις μπορεις και να επιμενεις!

@Beboula25 ευχομαι να αποδειχτει πεισματαρικο το σπιρακι σου!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

  • Μου αρέσει 10
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

Τελικα ισως ειναι ενα πεισματαρικο σπορακι! ;)

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

Κάτι γίνεται εκεί!!! Επιμένει!!! Άντε μακάρι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Λες βρε αγαπη; Γιατί διαβάζω τόσες ιστορίες που δεν είχαν καλή εξέλιξη κ ας αυξανόταν.

Ειναι νωρις για να βγαλει καποιος ενα ασφαλες συμπερασμα! Ειναι θετικο που αυξανεται και φυσικα θα περασεις την αγωνια για ενα διαστημα με τις χοριακες! Μην προκαταβαλλεσαι και ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου! Ολα ειναι πιθανα!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιλήσαμε αρχικά έφαγα κωλοχερο επειδή δεν προσεχω την διατροφή με την κορτιζόνη αλλα δεν το έκανα επίτηδες κάτι μπέρδεψα. Λέει πως έχουμε ερχόμενη κυηση και πως το πολεμάμε να το καταφέρουμε. Ξανά χοριακη την Πέμπτη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μιλήσαμε αρχικά έφαγα κωλοχερο επειδή δεν προσεχω την διατροφή με την κορτιζόνη αλλα δεν το έκανα επίτηδες κάτι μπέρδεψα. Λέει πως έχουμε ερχόμενη κυηση και πως το πολεμάμε να το καταφέρουμε. Ξανά χοριακη την Πέμπτη. 

Πολέμησε Κική μου!!! Είναι κρίσιμη η μάχη!! Προσοχή στη διατροφή δεν είμαστε για τέτοια. Η συναυλία παίζει η στην έκοψε??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Μιλήσαμε αρχικά έφαγα κωλοχερο επειδή δεν προσεχω την διατροφή με την κορτιζόνη αλλα δεν το έκανα επίτηδες κάτι μπέρδεψα. Λέει πως έχουμε ερχόμενη κυηση και πως το πολεμάμε να το καταφέρουμε. Ξανά χοριακη την Πέμπτη. 

Τι επρεπε να προσεξεις με το φαγητο? Την Πεμπτη τριψηφιο!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...