Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 18 λεπτά , kido είπε:

Χαχα! Καλή είμαι στις ατάκες! Τι να κάνω, το ρίχνω λιγο στην πλάκα το θέμα! Είναι ψυχοθεραπεία!

Καλα κανεις, προσωπικα Πιστευω Ειναι η καλύτερη αντιμετώπιση. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, melanouri είπε:

μακάρι, Θεούλη μου! (ακόμα δεν έχω πιστέψει ότι μπορεί να είμαι έγγυος). οι κράμπες να μη με ανησυχούν; είναι σαν να περιμένω περίοδο από στιγμή σε στιγμή. χαχα αλλά έχω κάτι άσπρα υγρά εδώ και λίγες ώρες. (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες!)

Οι κράμπες και τα πονάκια περιόδου είναι σε αρκετές κοπέλες συμπτωμα εγκυμοσύνης, και εγω είχα να μην σε ανησυχούν. Κυκλοφορούσα με σερβιετα ήμουν σίγουρη ότι θα κατέβει περίοδος. Φυσικά ο πιο καλός σύμβουλος είναι ο γιατρός σου, αύριο να του αναφέρεις τι νιώθεις.  Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη συνέχεια :-):-)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kido said:

Κάνε όνειρα μέχρι να τα ζησεις! Κι εγώ έτσι κάνω κάθε φορά που περιμένω! Τώρα είμαι ακόμα νωρίς μόλις τελείωσα από περίοδο και ξεκίνησα επαφούλες..

Ε και ξανά προς τη δόξα τραβώ!!!!

Έτσι πείσμα και επιμονή !!! Σε θέλω δυνατή !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Μακάρι κορίτσι μου περιμένουμε το γιατρό τη Δευτέρα.  Εσύ πως είσαι;

Μπορεί να φταίει το ότι ήταν και άρρωστος τη προηγούμενη βδομάδα .. δε μου είχε πάει το μυαλό.. Όλα τα τηρήσαμε ημασταν τύποι και υπογραμμίζει, καλά παιδιά σου λεωωωω.. χαχαχαχα!!! Καπνίζει όμως .. και γω κάπνιζα αλλά έχει ένα μήνα που το έκοψα για να βοηθήσω τη κατάσταση. 

Μακάρι linaki μου.. πάντως σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση !!! Εγώ εν τω μεταξύ έχω διαφανα υγρά στο σκούπισμα και με το μυαλό μου κάνω όνειρα να μην μου έρθει σε δύο μερες. Ότι να ναι είμαι και γω

Καλώς ηρθες στη παρέα μας !!!! Με το καλό τώρα να έρθει και το δεύτερο σας !!

Καλα είμαι κ εγω αύριο περιμένω να δω τι θα γίνει. Μην το γελάς για τα υγρα και κάνε όνειρα γιατί ποτε δεν ξέρεις!

πρίν από 54 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια|!

Πως είστε;

@Beboula25 πως είσαι κοπέλα μου;

έχεις κανένα νεότερο;

Στέλνω τα φιλιά μου σε όλες!

Γεια σου νεραιδουλα μου καλύτερα είμαι ψυχολογικά. Αύριο έχω την χοριακη κ θα μάθουμε.. Εσυ πως είσαι;;  

5 ώρες πρίν, kido είπε:

Εδώ είμαστε διάφορες...άλλες τα έχουν κατάφερες αλλες παλεύουμε ακόμα αλλά δεν το βάζουμε κάτω! Θα γίνει γιατί το θελουμε!

Έτσι Κικιτσα μου.!!

5 ώρες πρίν, melanouri είπε:

μακάρι, Θεούλη μου! (ακόμα δεν έχω πιστέψει ότι μπορεί να είμαι έγγυος). οι κράμπες να μη με ανησυχούν; είναι σαν να περιμένω περίοδο από στιγμή σε στιγμή. χαχα αλλά έχω κάτι άσπρα υγρά εδώ και λίγες ώρες. (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες!)

Καλησπερα και με το καλό καλό στερέωμα στο μωράκι! Μην ανησυχείς όσα περιγράφεις είναι φυσιολογικά και καλα θα κανεις που αύριο θα δεις τον γιατρό γιατί μπορείς να ενημερωθείς γενικοτερα και να ρωτησεις ότι σε απασχολεί και βέβαια να σε καθησυχάσει.

Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 δεν έχεις αίμα η κάτι τέτοιο;

αυτό καλό νομίζω είναι...αντε μακάρι να έχεις καλά αποτελέσματα στο εύχομαι από την καρδιά μου!

και εγώ καλύτερα είμαι ψυχολογικά, τετάρτη έχω ραντεβού και με τη γιατρό..να δώ τι θα μου πεί και από κοντά.

μακάρι να ήταν ένα τυχαίο γεγονός όλο αυτό και να μην  υπάρχει κάποιο θέμα.

 

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Beboula25 said:

Καλα είμαι κ εγω αύριο περιμένω να δω τι θα γίνει. Μην το γελάς για τα υγρα και κάνε όνειρα γιατί ποτε δεν ξέρεις!

Γεια σου νεραιδουλα μου καλύτερα είμαι ψυχολογικά. Αύριο έχω την χοριακη κ θα μάθουμε.. Εσυ πως είσαι;;  

Έτσι Κικιτσα μου.!!

Καλησπερα και με το καλό καλό στερέωμα στο μωράκι! Μην ανησυχείς όσα περιγράφεις είναι φυσιολογικά και καλα θα κανεις που αύριο θα δεις τον γιατρό γιατί μπορείς να ενημερωθείς γενικοτερα και να ρωτησεις ότι σε απασχολεί και βέβαια να σε καθησυχάσει.

Μακάρι να πήγαν όλα καλά και να εξελιχθεί θετικά !!! Μπα εγώ είχα αίμα τώρα που πήγα τουαλέτα οπότε τζιφος δεν έγινε το θαύμα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , fairy-mary είπε:

@Beboula25 δεν έχεις αίμα η κάτι τέτοιο;

αυτό καλό νομίζω είναι...αντε μακάρι να έχεις καλά αποτελέσματα στο εύχομαι από την καρδιά μου!

και εγώ καλύτερα είμαι ψυχολογικά, τετάρτη έχω ραντεβού και με τη γιατρό..να δώ τι θα μου πεί και από κοντά.

μακάρι να ήταν ένα τυχαίο γεγονός όλο αυτό και να μην  υπάρχει κάποιο θέμα.

 

 

Όχι δεν έχω ευτυχώς. μόνο αρκετά λευκά υγρα. Φοβάμαι πως δεν θα έχω καλα νέα αλλα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Άλλωστε αν δεν προχωρήσει πάλι για καλό θα είναι προφανως. Έτσι να σκέφτεσαι κ εσυ για αυτό που έγινε και εύχομαι να ήταν τυχαίο που αυτό θα ήταν! Σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να μας πεις πολυυυ σύντομα τα ευχάριστα!! 

πρίν από 39 λεπτά , Efouko είπε:

Μακάρι να πήγαν όλα καλά και να εξελιχθεί θετικά !!! Μπα εγώ είχα αίμα τώρα που πήγα τουαλέτα οπότε τζιφος δεν έγινε το θαύμα..

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή κοπέλα μου.. Δεν πειράζει θα γίνει σύντομα το θαυμα πίστεψε το και θα δεις..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Όχι δεν έχω ευτυχώς. μόνο αρκετά λευκά υγρα. Φοβάμαι πως δεν θα έχω καλα νέα αλλα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Άλλωστε αν δεν προχωρήσει πάλι για καλό θα είναι προφανως. Έτσι να σκέφτεσαι κ εσυ για αυτό που έγινε και εύχομαι να ήταν τυχαίο που αυτό θα ήταν! Σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να μας πεις πολυυυ σύντομα τα ευχάριστα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή κοπέλα μου.. Δεν πειράζει θα γίνει σύντομα το θαυμα πίστεψε το και θα δεις..

Να έχεις πίστη!!!!

Τίποτα δεν έχει τελειώσει!

Να μας ενημερώσεις .

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , fairy-mary είπε:

Να έχεις πίστη!!!!

Τίποτα δεν έχει τελειώσει!

Να μας ενημερώσεις .

 

Βέβαια με το που μου στείλουν την απάντηση θα σας πω. Μακάρι να με ξαφνιάσει ευχάριστα ξέρεις ποσο το θέλω και το εύχομαι και ευχαριστώ για το κουράγιο.. Πιστη θα έχω ότι και αν γίνει!  

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Καλά λέει η νεραιδουλααα, θα περιμένουμε αύριο νέαΚικη μου! @Beboula25

Ναι συντρόφισσα αύριο είναι η μέρα.. Όπως και να έχει συνεχίζω:)

Αύριο έχω και την συναυλία στους σκορπιονς και από τότε που το κανονίσαμε σκεφτομουν ενδεχόμενη εγκυμοσυνη και πως θα είμαι. Πως τα φέρνει έτσι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βέβαια με το που μου στείλουν την απάντηση θα σας πω. Μακάρι να με ξαφνιάσει ευχάριστα ξέρεις ποσο το θέλω και το εύχομαι και ευχαριστώ για το κουράγιο.. Πιστη θα έχω ότι και αν γίνει!  

Ναι συντρόφισσα αύριο είναι η μέρα.. Όπως και να έχει συνεχίζω:)

Αύριο έχω και την συναυλία στους σκορπιονς και από τότε που το κανονίσαμε σκεφτομουν ενδεχόμενη εγκυμοσυνη και πως θα είμαι. Πως τα φέρνει έτσι...

Έλα ρε είδες.. απίστευτο! Άντε καληνύχτα, αύριο τα σπουδαία...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βέβαια με το που μου στείλουν την απάντηση θα σας πω. Μακάρι να με ξαφνιάσει ευχάριστα ξέρεις ποσο το θέλω και το εύχομαι και ευχαριστώ για το κουράγιο.. Πιστη θα έχω ότι και αν γίνει!  

Ναι συντρόφισσα αύριο είναι η μέρα.. Όπως και να έχει συνεχίζω:)

Αύριο έχω και την συναυλία στους σκορπιονς και από τότε που το κανονίσαμε σκεφτομουν ενδεχόμενη εγκυμοσυνη και πως θα είμαι. Πως τα φέρνει έτσι...

Εγώ στην πρώτη ειχα χασει Νοτη.... πικρα.... χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...