Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      • Χαχα 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω όλες εδώ! Σκέψου ότι το πρώτο βήμα μαλλον έγινε. Τώρα να είσαι χαλαρή και αισιόδοξη και να το επιβεβαιώσεις αύριο με το γιατρό σου! Είστε τυχεροί και αποτελεσματικοί και σας ήρθε γρήγορα! Μπραβοοοοο

μακάρι, Θεούλη μου! (ακόμα δεν έχω πιστέψει ότι μπορεί να είμαι έγγυος). οι κράμπες να μη με ανησυχούν; είναι σαν να περιμένω περίοδο από στιγμή σε στιγμή. χαχα αλλά έχω κάτι άσπρα υγρά εδώ και λίγες ώρες. (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, melanouri είπε:

μακάρι, Θεούλη μου! (ακόμα δεν έχω πιστέψει ότι μπορεί να είμαι έγγυος). οι κράμπες να μη με ανησυχούν; είναι σαν να περιμένω περίοδο από στιγμή σε στιγμή. χαχα αλλά έχω κάτι άσπρα υγρά εδώ και λίγες ώρες. (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες!)

Τα έχω ξανακούσει εδώ αυτά από κοπέλες που ήταν έγκυες όποτε καλά είναι! Όσο δεν έχεις αίμα όλα δείχνουν εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , melanouri είπε:

απλά δεν είχα στάνταρ γυναικολόγο γιατί έχω έρθει εδώ και 14 χρόνια από το Βόλο και όσες φορές έκανα τεστ παπ κτλ το έκανα μέσω της ασφαλιστικής μου και κάθε φορά ήταν διαφορετικός.

τώρα βρήκα τον κο Κακαλέτρη και αύριο θα τον γνωρίσω

Αθήνα εισαι? Θα τον γνωρίσεις κι αν νοιωσεις εμπιστοσύνη συνεχίζεις μαζί του. 

πρίν από 2 λεπτά , melanouri είπε:

μακάρι, Θεούλη μου! (ακόμα δεν έχω πιστέψει ότι μπορεί να είμαι έγγυος). οι κράμπες να μη με ανησυχούν; είναι σαν να περιμένω περίοδο από στιγμή σε στιγμή. χαχα αλλά έχω κάτι άσπρα υγρά εδώ και λίγες ώρες. (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες!)

Όλα καλα ειναι, απλα να προσεχεις βαρη κ σκηψιματα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Αθήνα εισαι? Θα τον γνωρίσεις κι αν νοιωσεις εμπιστοσύνη συνεχίζεις μαζί του. 

Ναι, Νέα Σμύρνη συγκεκριμένα! Διάβαζα χθες όλη μέρα γι' αυτόν σε διάφορα φόρουμς και ουσιαστικά τον πρόσεξα επειδή συνεργάζεται με το ΡΕΑ και μια και μένουμε σχεδόν δίπλα, ο άντρας μου ήθελε να είμαστε κάπου κοντά...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , melanouri είπε:

Ναι, Νέα Σμύρνη συγκεκριμένα! Διάβαζα χθες όλη μέρα γι' αυτόν σε διάφορα φόρουμς και ουσιαστικά τον πρόσεξα επειδή συνεργάζεται με το ΡΕΑ και μια και μένουμε σχεδόν δίπλα, ο άντρας μου ήθελε να είμαστε κάπου κοντά...

Θα περιμενουμε Λοιπον νεα σου αύριο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα περιμενουμε Λοιπον νεα σου αύριο. 

αύριο βράδυ θα μπω με το που γυρίσουμε από τον γιατρό!!!!!! σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! πείτε μου για εσάς όμως..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , melanouri είπε:

αχ!!!! σκεφτόμουν μην κάνω τίποτα μόνη μου, να κάνω αύριο που λογικά θα με παραπέμψει, όχι;

κοντεύω να τρελαθώ απ' την αγωνία!

έλεγα να περιμένω αύριο την επίσκεψη στον γιατρό, γιατί έχουν περάσει 4 εβδομάδες από την τελευταία μου περίοδο, ίσως μου κάνει υπερηχογράφημα???

ο γιατρος τωρα δεν μπορει να δει τιποτα απολυτως οποτε αν δεν κανεις χοριακη θα παρατεινεις την αγωνια σου για αλλη μια μερα. με μια μερα καθηστερηση απλα θα σε στειλει για χοριακη γιατι να περιμενεις κ μετα να τον ξαναψαχνεις να του πεις την χοριακη??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , melanouri είπε:

αύριο βράδυ θα μπω με το που γυρίσουμε από τον γιατρό!!!!!! σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! πείτε μου για εσάς όμως..

Εδώ είμαστε διάφορες...άλλες τα έχουν κατάφερες αλλες παλεύουμε ακόμα αλλά δεν το βάζουμε κάτω! Θα γίνει γιατί το θελουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , melanouri είπε:

εύχομαι όλες να αποκτήσουμε το μωράκι που τόσο θέλουμε!

Έγκυος ειμαι κοριτσι μου. Μπαίνω 15η εβδομάδα απο αύριο. Αν θέλεις το πρωί πηγαινε κανε μια χοριακη να την εχεις στον γιατρό, θα έχει τοτε μια πιο σωστή εικόνα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, melanouri said:

Καλησπέρα σε όλους, είμαι νέα στην ομάδα. Θα ήθελα τη βοήθειά σας, καθώς αύριο το απόγευμα έκλεισα ραντεβού με γυναικολόγο. Είμαι έγγυος;

Να αναφέρω ότι περίμενα σήμερα περίοδο (28η μέρα σε κανονικό κύκλο), έχω τρομερή υπνηλία εδώ και μια βδομάδα, κράμπες χαμηλά στη κοιλιά από προχθες, και απίστευτο πόνο στη μέση εδώ και μια βδομάδα. Η θερμοκρασία μου σήμερα ήταν 37,3, χθες 37,1.

Δύο τεστ εγκυμοσύνης έκανα χθες και βγήκε πολύ αχνή ροζ γραμμή, θα ξανακάνω άλλο ένα αύριο το πρωί (που ουσιαστικά θα είναι 1η μέρα καθυστέρησης). :-+

 

(προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να επισυνάψω εικόνα του τεστ, αλλά χωρίς επιτυχία).

Καλώς την!!!  Εστω και με αχνή γραμμη πάντως ειναι θετικό το τεστ !!! Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο

1 hour ago, melanouri said:

μίκρυνα πολύ την εικόνα για να μπει προφίλ. καταλαβαίνετε την αχνή γραμμή;

 

Ναι ναι τη βλέπουμε !! 

1 hour ago, kido said:

Αν ήταν άρρωστος επηρεάζει σίγουρα... κάντε μια επανάληψη με την πρώτη ευκαιρία. Εύχομαι να μην χρειαστεί και τα υγρά σου να είναι εγκυμοσύνη!

Μαλλον και ο γιατρος για επανάληψη θα μας πει. Δύσκολα για εγκυμοσύνη απλά κάνω όνειρα!! :-D εσύ @kido μου σε τι φάση είσαι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Efouko είπε:

Καλώς την!!!  Εστω και με αχνή γραμμη πάντως ειναι θετικό το τεστ !!! Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο

Ναι ναι τη βλέπουμε !! 

Μαλλον και ο γιατρος για επανάληψη θα μας πει. Δύσκολα για εγκυμοσύνη απλά κάνω όνειρα!! :-D εσύ @kido μου σε τι φάση είσαι;

Κάνε όνειρα μέχρι να τα ζησεις! Κι εγώ έτσι κάνω κάθε φορά που περιμένω! Τώρα είμαι ακόμα νωρίς μόλις τελείωσα από περίοδο και ξεκίνησα επαφούλες..

Ε και ξανά προς τη δόξα τραβώ!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...