Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

10 hours ago, kido said:

Βρε κορίτσια προβληματισμός. Είμαι 8η μέρα σήμερα και είχα επαφή χθες. Πήγα τώρα τουαλέτα και έχω λίγο ροζ αίμα... και υγρά. Να είναι από την επαφή; Πολύ νωρίς για να ναι ωορρηξία. 

Και γω ετσι πιστεύω ότι ίσως ειναι ωορηξια που έγινε πιο νωρίς.. δεν εινααι σε κάθε κύκλο το ίδιο...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σας παρακολουθώ καιρό :ph34r: αλλά σημερα πήρα το θάρρος να γράψω και εγώ στην ομάδα σας... λοιπόν, με 18 μερες καθυστέρηση εκανα σημερα ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω δεν είμαι πολύ σίγουρη για το αποτέλεσμα. Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία μήπως με βοηθήσετε λίγο;

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Beboula25 said:

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

 Δε τα παρατάει το σπορακι σου εκεί πεισματάρικο και θα φωλιάσει καλά στη κοιλίτσα σου!!! Με το καλό !!! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Christ_s είπε:

Καλησπέρα σας! Σας παρακολουθώ καιρό :ph34r: αλλά σημερα πήρα το θάρρος να γράψω και εγώ στην ομάδα σας... λοιπόν, με 18 μερες καθυστέρηση εκανα σημερα ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω δεν είμαι πολύ σίγουρη για το αποτέλεσμα. Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία μήπως με βοηθήσετε λίγο;

Καλώς ήρθες!!

Ανέβασε το περιμένουμε!!

Βάλτο φωτο προφίλ!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Christ_s είπε:

Καλησπέρα σας! Σας παρακολουθώ καιρό :ph34r: αλλά σημερα πήρα το θάρρος να γράψω και εγώ στην ομάδα σας... λοιπόν, με 18 μερες καθυστέρηση εκανα σημερα ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω δεν είμαι πολύ σίγουρη για το αποτέλεσμα. Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία μήπως με βοηθήσετε λίγο;

Καλωστην! Αν βλεπεις δυο γραμμες και αν εστω η μια ειναι αχνη ( αν και με τετοια καθυστερηση δεν νομιζω) εισαι εγκυος! Η φωτογραφιες ανεβαινουν μετα απο επεξεργασια στην σελιδα tinypic.com


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Christ_s είπε:

Καλησπέρα σας! Σας παρακολουθώ καιρό :ph34r: αλλά σημερα πήρα το θάρρος να γράψω και εγώ στην ομάδα σας... λοιπόν, με 18 μερες καθυστέρηση εκανα σημερα ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω δεν είμαι πολύ σίγουρη για το αποτέλεσμα. Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία μήπως με βοηθήσετε λίγο;

Εννοείται, ανυπομονούμε!

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Μπα δεν τα καταφέρνω.. δεν υπάρχει άλλος τροπος;

πρίν από 15 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλωστην! Αν βλεπεις δυο γραμμες και αν εστω η μια ειναι αχνη ( αν και με τετοια καθυστερηση δεν νομιζω) εισαι εγκυος! Η φωτογραφιες ανεβαινουν μετα απο επεξεργασια στην σελιδα 

ωχ κορίτσια μπερδεύομαι πολύ με τη σελιδα

πρίν από 21 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλώς ήρθες!!

Ανέβασε το περιμένουμε!!

Βάλτο φωτο προφίλ!

 

Έχεις δικιο θα φαίνεται ομως;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Christ_s είπε:

ωχ κορίτσια μπερδεύομαι πολύ με τη σελιδα

μπαινεις tinypic βαζεις την φωτο μολις πατησεις upload σου βγαζει ενα μαυρο πινακακι κ μια φραση να πληκτρολογησεις την πληκτρολογεις εκει στο πινακακι κ μετα σου βγαζει επιλογες επιλεγεις με συνδεσμους url να κανεις copy paste εσυ αντιγραφεις τον τελευταιο συνδεσμο που βγαζει η τον προτελευταιο αν θυμαμαι καλα κ τον βαζεις εδω στην προσθηκη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

μπαινεις tinypic βαζεις την φωτο μολις πατησεις upload σου βγαζει ενα μαυρο πινακακι κ μια φραση να πληκτρολογησεις την πληκτρολογεις εκει στο πινακακι κ μετα σου βγαζει επιλογες επιλεγεις με συνδεσμους url να κανεις copy paste εσυ αντιγραφεις τον τελευταιο συνδεσμο που βγαζει η τον προτελευταιο αν θυμαμαι καλα κ τον βαζεις εδω στην προσθηκη 

Α οκ. Μισό να δοκιμάσω. Σ ευχαριστώ!

w8176b.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Christ_s είπε:

Α οκ. Μισό να δοκιμάσω. Σ ευχαριστώ!

w8176b.jpg

ναι ειναι θετικο συνχαρητηρια! αυριο πρωι πρωι πηγαινε για χοριακη σε ενα μικροβιολογικο βγαινει αυθημερον το αποτελεσμα κ κοστιζει 12-15 ευρω. κ κατευθειαν παρε το γιατρο σου τηλεφωνο εχεις πολυ μεγαλη καθυστερηση θα ειναι προχωρημενη εγκυμοσυνη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Christ_s είπε:

Και εγώ θετικό το έβλεπα αλλά πίστευα πως με τέτοια καθυστερηση θα ήταν πιο έντονη η δεύτερη γραμμή. Γι αυτό είχα και μια επιφύλαξη! Αγχωθηκα πολύ τωρα...w8176b.jpg

μην ανχωνεσε δεν παιζει ρολο το χρωμα της γραμμης. αυριο εξετασεις κ τηλ στο γιατρο κ ολα θα πανε καλα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

μην ανχωνεσε δεν παιζει ρολο το χρωμα της γραμμης. αυριο εξετασεις κ τηλ στο γιατρο κ ολα θα πανε καλα!! 

Το πρόβλημα τωρα είναι ότι βρίσκομαι σε νησί για σεζόν και θα είμαι εδώ μέχρι το Νοέμβριο. Θα ψάξω εδώ για γιατρό; σωστά; αχ δεν ξερω που μου παν τα 4. Συγγνώμη αν σας πρήζω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Christ_s είπε:

Το πρόβλημα τωρα είναι ότι βρίσκομαι σε νησί για σεζόν και θα είμαι εδώ μέχρι το Νοέμβριο. Θα ψάξω εδώ για γιατρό; σωστά; αχ δεν ξερω που μου παν τα 4. Συγγνώμη αν σας πρήζω 

σε ποιο νησι εισαι? ε ναι θα πρεπει να βρεις εκει αν εχει γιατρο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...