Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , fairy-mary είπε:

@Christ_s συγχαρητήρια κοπέλα μου!

είσαι έγκυος!

Η Κως είναι μεγάλο νησί, σίγουρα θα βρείς και γιατρό και όλα...αλλά κινήσου άμεσα, 18 μέρες καθυστέρηση είναι αρκετές.

@loukoumaki roz κάνε τεστ!!! άντε να γεμίζουμε μωράκια!

@Beboula25 είμαι τόοοοσο χαρούμενη για σένα..άντε και στα δικά μας!

ελπίζω κάποια στιγμή να σας πώ και εγώ κανένα ευχάριστο!

 

Νεράιδα  μου καλή είμαι πολύ αισιόδοξη πως σύντομα θα μας πεις το ευχάριστο! Σε όλα τα κοριτσια το εύχομαι!

Εύχομαι και για εμενα να σας έχω και αλλα εύχαριστα την Πέμπτη 

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Συγχαρητηρια! Ευχομαι οτι καλυτερο!:wub: Και εγω ενω ειχα ψηλη χοριακη η γραμμη του τεστ ηταν αχνη.Ειχα κανει το ιδιο τεστ με σενα. Οταν κανεις τη χοριακη σου πες μας τα νεα. Αντε να μαζευομαστε στα μπεμπακια του 2019 :)

Ολα καλα @Beboula25 μου, με τις αναγουλες παλευω αλλα κατα τα αλλα μια χαρα. Ποτε θα ξανακανεις χοριακη?

Μπράβο πολύ χαίρομαι και υπομονή ελπίζω να σε κρατήσει μόνο σε αναγουλες ήπιες.. Την Πέμπτη θα κάνω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Νεράιδα  μου καλή είμαι πολύ αισιόδοξη πως σύντομα θα μας πεις το ευχάριστο! Σε όλα τα κοριτσια το εύχομαι!

Εύχομαι και για εμενα να σας έχω και αλλα εύχαριστα την Πέμπτη 

Μπράβο πολύ χαίρομαι και υπομονή ελπίζω να σε κρατήσει μόνο σε αναγουλες ήπιες.. Την Πέμπτη θα κάνω 

Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα :) Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια,ολα θα πανε τελεια!!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα :) Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια,ολα θα πανε τελεια!!

Ναιιι μου δίνετε δύναμη! Σε ευχαριστώ πολυυυ :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Ναιιι μου δίνετε δύναμη! Σε ευχαριστώ πολυυυ :wub:

Αντε 2 μερουλες εμειναν...για να δεις τα αποτελεσματα της χοριακης..υπομονη ολα καλα θα πανε

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?περιμενουμε ενα τεστ σημερα αν δεν κανω λαθος...εγω παλι τα ιδια...στην αναμονη ακομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αντε 2 μερουλες εμειναν...για να δεις τα αποτελεσματα της χοριακης..υπομονη ολα καλα θα πανε

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?περιμενουμε ενα τεστ σημερα αν δεν κανω λαθος...εγω παλι τα ιδια...στην αναμονη ακομα..

Για παίρνε σειρά εσύ κυρία μου στα τεστ.. αύριο δεν είναι η μεγάλη μέρα για σένα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Για παίρνε σειρά εσύ κυρία μου στα τεστ.. αύριο δεν είναι η μεγάλη μέρα για σένα; 

Μπα τι ν παρω τεστ?αφου δεν εχω κανενα σύμπτωμα..αυριο περιμενω ναι..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ειμαι καινουρια στο φορουμ ηθελα τη βοηθεια σας αν μπορει καποια να μου απαντησει!!!!

Εδω και μια εβδομαδα εχω καφε μπεζ υγρα. Αρχισαν απο την 20η μερα του κυκλου μου και μεχρι σημερα εχω... να σας αναφέρω οτι μια ερχοντε και μια φευγουν.. ! συνηθως βλεπω περιοδο καθε 30-34 μερες. ποτε ξανα δεν ειχα τετοια υγρα στα μεσα του κυκλου μου και με κραταει το αγχος. συνεβει σε καμια κοπελα αυτο? τι μπορει να είναι? με τον συντροφο μου εχουμε ελευθερες επαφες αλλα για εγκυμοσυνη τα υγρα δεν κρατανε μονο 2-3 μερες?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , zeledaki!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια ειμαι καινουρια στο φορουμ ηθελα τη βοηθεια σας αν μπορει καποια να μου απαντησει!!!!

Εδω και μια εβδομαδα εχω καφε μπεζ υγρα. Αρχισαν απο την 20η μερα του κυκλου μου και μεχρι σημερα εχω... να σας αναφέρω οτι μια ερχοντε και μια φευγουν.. ! συνηθως βλεπω περιοδο καθε 30-34 μερες. ποτε ξανα δεν ειχα τετοια υγρα στα μεσα του κυκλου μου και με κραταει το αγχος. συνεβει σε καμια κοπελα αυτο? τι μπορει να είναι? με τον συντροφο μου εχουμε ελευθερες επαφες αλλα για εγκυμοσυνη τα υγρα δεν κρατανε μονο 2-3 μερες?? 

Καλησπερα και καλως ηρθες!

Απο την περιγραφη σου καταλαβα οτι εχεις απο την 20η εως και την 27η μερα του κυκλου σου εχεις καφε υγρα! Τα καφε υγρα περιεχουν αιμα συνηθως λενε οτι αν ειναι αιμα εμφυτευσης δηλαδη η αρχη μιας κυησης εχει μικρη διαρκεια! Προτεινω να επικονωνησεις τον γυναικολογο σου! Το αιμα στα υγρα σου μπορει να ειναι η αρχη μιας κυησης, μια ορμονικη διαταραχη, καποιου ειδους τραυματισμος οτιδηποτε αλλα ειναι και ενας καλος λογος να δεις τον γιατρο σου!

  • Μου αρέσει 3

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα τι ν παρω τεστ?αφου δεν εχω κανενα σύμπτωμα..αυριο περιμενω ναι..

Καλά περίμενε πρώτα να δούμε αν θα έχεις καθυστέρηση και αναλόγως παίρνεις ή όχι :wub: Αν βασιζόμασταν στα συμπτώματα όλο έξω θα πέφταμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα και καλως ηρθες!

Απο την περιγραφη σου καταλαβα οτι εχεις απο την 20η εως και την 27η μερα του κυκλου σου εχεις καφε υγρα! Τα καφε υγρα περιεχουν αιμα συνηθως λενε οτι αν ειναι αιμα εμφυτευσης δηλαδη η αρχη μιας κυησης εχει μικρη διαρκεια! Προτεινω να επικονωνησεις τον γυναικολογο σου! Το αιμα στα υγρα σου μπορει να ειναι η αρχη μιας κυησης, μια ορμονικη διαταραχη, καποιου ειδους τραυματισμος οτιδηποτε αλλα ειναι και ενας καλος λογος να δεις τον γιατρο σου!

Καλος σας βρηκα!!!! Ναιι ετσι θα κανω!!! ευχαριστω πολυυυ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Christ_s είπε:

32.200 χοριακη μας είπαν στο μικροβιολογικό, θετικο! Επόμενο βημα γιατρός..

Συγχαρητηρια!!! Τεραστια χοριακη! Με το καλο! Θα πας να κανεις τον υπερηχο σου! Μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη ευχομαι

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...