Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Πολέμησε Κική μου!!! Είναι κρίσιμη η μάχη!! Προσοχή στη διατροφή δεν είμαστε για τέτοια. Η συναυλία παίζει η στην έκοψε??

Δεν του το είπα. Εδώ με άφησε ταξίδι με καράβι ολοήμερη δεν νομίζω να μην με άφηνε θα προσεχω πολύ και αν νιώσω κάπως έφυγα 

πρίν από 6 λεπτά , Flo flo είπε:

@Beboula25 κορίτσι όλη την θετική μου ενέργεια σου στέλνω Αλήθεια. 

Εγώ νε τα νέα σου είμαι χαρούμενη 

Σε ευχαριστώ γλυκεια μου και εγω χάρηκα!

πρίν από 8 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τι επρεπε να προσεξεις με το φαγητο? Την Πεμπτη τριψηφιο!!!

Αλάτι και ζάχαρη. Ζάχαρη δεν το κατάλαβα καν και πλάκωσα παγωτά τοσες μερες και αλάτι αναγκαστικά κάποια φαγητά που έχουν από την ετοιμασία. Δεν θέλει καθόλου ούτε το ψωμί που τρώω μου το λέει συνέχεια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Beboula25 είπε:

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

Οδηγούσα και σταμάτησα στην άκρη του δρομου  για να μπω να δω τα νέα σου μα ξέρεις!!!

Καλό είναι αυτό κοριτσι Μου!

Όλα καλά θα πάνε!

Να έχεις πίστη!!!

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε @Beboula25 επιμένει το σπορι, Τζαναμπετικο!!!! Μπραααααβοοοο!! Πανω στο holiday αρπα το μικρόφωνο κ φώναξε το δυνατα!!!!! Χεχεχε

Πώς νοιωθεις?? 

Προσεχε κι εσύ βρε ζαχαρη-αλατι

1 ώρα πρίν, melanouri είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια!

Σήμερα έκανα χοριακή, αύριο απόγευμα θα βγουν αποτελέσματα οπότε μου είπε ο γιατρός να του τηλεφωνήσω και θα μου πει πώς θα κινηθούμε!

Καλησπέρα, πολύ ωραία. Με το καλο!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας βρε κορίτσια!! Διαβασα τα νεα σας και πολύ χαρηκα @Beboula25!!Εγω ακομη δεν αδιαθέτησα και δεν εχω το παραμικρο συμπτωμα(ειχα πρησμενη κοιλια κι αυτη ξεπρηστηκε!:huh:)... Τριτη μερα καθυστερησης(με κυκλο 28 ημερων). Αμα κανω χοριακη λετε να δειξει ή να περιμένω ακόμη λιγες μερες? Αλλα μου φαινεται λίγο απιθανο... μιλαμε δεν εχω κανενα συμπτωμα ειτε περιοδου ειτε εγκυμοσυνης(συνηθως πριν αδιαθετησω το στηθος πρηζοτανε φουλ)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

Γεια σας βρε κορίτσια!! Διαβασα τα νεα σας και πολύ χαρηκα @Beboula25!!Εγω ακομη δεν αδιαθέτησα και δεν εχω το παραμικρο συμπτωμα(ειχα πρησμενη κοιλια κι αυτη ξεπρηστηκε!:huh:)... Τριτη μερα καθυστερησης(με κυκλο 28 ημερων). Αμα κανω χοριακη λετε να δειξει ή να περιμένω ακόμη λιγες μερες? Αλλα μου φαινεται λίγο απιθανο... μιλαμε δεν εχω κανενα συμπτωμα ειτε περιοδου ειτε εγκυμοσυνης(συνηθως πριν αδιαθετησω το στηθος πρηζοτανε φουλ)

Μέχρι και το τεστ θα δείξει Τωρα βρε, ειδικά αν έχεις σταθερό κυκλο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smile89 said:

Μέχρι και το τεστ θα δείξει Τωρα βρε, ειδικά αν έχεις σταθερό κυκλο. 

λες Smile μου???θα κάνω αύριο  !

On 7/13/2018 at 10:12 PM, fairy-mary said:

Γεια σου κοριτσι!

Καλώς ήρθες!

Εμένα άλλαξε πάντως ο κύκλος μου και από εκεί που μου ερχόταν κάθε 28 μέρες ακριβώς πήγε στις 29-31..

Δε ξέρω αν φταίνε οι ελεύθερες επαφές άλλα ότι μου άλλαξε μου άλλαξε!

Ωστόσο σου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη!

σε ευχαριστω πολυ!μακαρι:D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loukoumaki roz είπε:

Γεια σας βρε κορίτσια!! Διαβασα τα νεα σας και πολύ χαρηκα @Beboula25!!Εγω ακομη δεν αδιαθέτησα και δεν εχω το παραμικρο συμπτωμα(ειχα πρησμενη κοιλια κι αυτη ξεπρηστηκε!:huh:)... Τριτη μερα καθυστερησης(με κυκλο 28 ημερων). Αμα κανω χοριακη λετε να δειξει ή να περιμένω ακόμη λιγες μερες? Αλλα μου φαινεται λίγο απιθανο... μιλαμε δεν εχω κανενα συμπτωμα ειτε περιοδου ειτε εγκυμοσυνης(συνηθως πριν αδιαθετησω το στηθος πρηζοτανε φουλ)

Ψηφίζω να κάνεις τεστ αύριο θα δείξει!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

@MelinaFo κορίτσι μου ποσο το εύχομαι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!! 

Κοριτσια μου ήρθε πριν πέντε το μειλ και δεν άντεχα να το ανοίξω τρέμω ακόμη.

Η χοριακη αυξήθηκε από 27,4 την Παρασκευή πήγε 70.5 . Θα παρω τον γιατρό γιατί με πήρε πριν μια ώρα να μάθει και θα σας πω.  

άντε είδες κοριτσάκι  μου,για να δούμε...μπορεί να εμφυτευφθηκε την 12η μέρα την τελευταία δλδ μέρα κ γι'αυτό να ξεκίνησε έτσι..αχ κ είχα αγωνία πολύ!!ωραία οπότε ίσως κάνεις κ άλλη μια κ θα σ πει ο γιατρός μετά..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...