Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Βρε κορίτσια προβληματισμός. Είμαι 8η μέρα σήμερα και είχα επαφή χθες. Πήγα τώρα τουαλέτα και έχω λίγο ροζ αίμα... και υγρά. Να είναι από την επαφή; Πολύ νωρίς για να ναι ωορρηξία. 

απο την επαφη θα ειναι θα ψιλοτραυματικες κ τα υγρα απο την επαφη ειναι μην ανχωνεσε! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Βρε κορίτσια προβληματισμός. Είμαι 8η μέρα σήμερα και είχα επαφή χθες. Πήγα τώρα τουαλέτα και έχω λίγο ροζ αίμα... και υγρά. Να είναι από την επαφή; Πολύ νωρίς για να ναι ωορρηξία. 

Kido εννοείς 8 μέρα της περιόδου? 

Άμα είσαι 8 μέρα της περιόδου κ εγώ έχω πάντα αίμα την 8 μέρα λίγο καφε-ροζ η μπορεί να έχω κ από την τραχηλιτιδα ειδικότερα μετά την επαφή 

  • Ευχαριστώ 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , iokasti83 είπε:

Δε μου έχει συμβεί ποτέ..Μήπως κάνεις ωορρηξία νωρίτερα αυτόν τον μήνα; Εγώ την κόρη μου την έπιασα 8η μέρα πάντως κατά τύχη, έγινε ωορρηξία νωρίτερα εκείνο τον μήνα!

Μωρε λες αυτό το λάθος να κάνω που δεν έρχεται; Που δεν τις ξεκινάω νωρίς όσο πρέπει!!! Αν κ μαλλον της επαφής είναι...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Βρε κορίτσια προβληματισμός. Είμαι 8η μέρα σήμερα και είχα επαφή χθες. Πήγα τώρα τουαλέτα και έχω λίγο ροζ αίμα... και υγρά. Να είναι από την επαφή; Πολύ νωρίς για να ναι ωορρηξία. 

Έλα ναι μην ανησυχείς ή από την επαφή ή αιματακι μπορεί να είχε μείνει λίγο το έχω πάθει αρκετες φορές. Τσέκαρε το βέβαια αν συνεχίσει 

1 hour ago, iokasti83 είπε:

Καλημέρα!! Αδιαθετησα σήμερα στην ώρα μου με πολύ πόνο! Αχ βάχ! 

Κι εγώ ζηλεύω πολύ για τη συναυλία των scorpions , είχα πάει πριν αρκετά χρόνια στη συναυλία τους στα Χανιά!!

Καλά αποτελέσματα @Beboula25 , εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά!

 

Γεια σου Ιοκάστη μου μα τι ωραίο όνομα!Τον άλλο μήνα γερά  και θα τα καταφερεις σύντομα! Υπομονή με τους πονους είναι μανίκι πάρε κανα παυσιπονακι.. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , kido είπε:

Μωρε λες αυτό το λάθος να κάνω που δεν έρχεται; Που δεν τις ξεκινάω νωρίς όσο πρέπει!!! Αν κ μαλλον της επαφής είναι...

Μπορεί και να είναι ωορρηξία ποτέ δεν ξέρεις. Κύκλος είναι αυτός οτι θέλει κανει :-) εγώ τον μήνα που εμεινα ειχαμε ξεκινησει απο την 6η μέρα του κυκλου τις επαφές (η περιοδος μου 3 μερες κραταει).

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , kido είπε:

Μωρε λες αυτό το λάθος να κάνω που δεν έρχεται; Που δεν τις ξεκινάω νωρίς όσο πρέπει!!! Αν κ μαλλον της επαφής είναι...

Να ξεκινάς με το που σου τελειώνει το αίμα! Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται....Ήταν η μόνη φορά που ξεκινήσαμε επαφές τόσο νωρίς και έτυχε να κάνω τότε ωορρηξία σε εκείνο τον κύκλο! Αφού σε όλους τους υπερήχους έβγαινε μια βδομάδα μεγαλύτερο το μωρό γιατί αυτοί υπολόγιζαν πάντα από την 1η μέρα τελευταιας περιόδου!


xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , iokasti83 είπε:

Να ξεκινάς με το που σου τελειώνει το αίμα! Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται....Ήταν η μόνη φορά που ξεκινήσαμε επαφές τόσο νωρίς και έτυχε να κάνω τότε ωορρηξία σε εκείνο τον κύκλο! Αφού σε όλους τους υπερήχους έβγαινε μια βδομάδα μεγαλύτερο το μωρό γιατί αυτοί υπολόγιζαν πάντα από την 1η μέρα τελευταιας περιόδου!

Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει πολλές φορές να έχει συμβεί κάτι τέτοιο και εδω μεσα και με γνωστές μου που εμειναν έγκυες απρόσμενα. Τι να πω θα συνεχίσω σε αυτό το μοτίβο! Μπας και κάνει τη διαφορά! Εγώ έχω 28αρη κύκλο και οωρρηξια έχω συνήθως 13-14η μέρα οπότε οι επαφές που θεωρώ γόνιμες ειναι απο την 10η μέρα και μετά και συνήθως δεν είχαμε πιο πριν. Εμένα μου κρατά 5 μέρες η ροή..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Μωρε λες αυτό το λάθος να κάνω που δεν έρχεται; Που δεν τις ξεκινάω νωρίς όσο πρέπει!!! Αν κ μαλλον της επαφής είναι...

Το πιο πιθανο ειναι να ειναι απο την επαφη...αλλα γενικοτερα ξεκινα απο νωρις τις επαφες..εγω ξεκιναω απο την 5ημερα του κυκλου μου...ασχετα σν δεν εχω πετυχει ακόμα κατι...χαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kido είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει πολλές φορές να έχει συμβεί κάτι τέτοιο και εδω μεσα και με γνωστές μου που εμειναν έγκυες απρόσμενα. Τι να πω θα συνεχίσω σε αυτό το μοτίβο! Μπας και κάνει τη διαφορά! Εγώ έχω 28αρη κύκλο και οωρρηξια έχω συνήθως 13-14η μέρα οπότε οι επαφές που θεωρώ γόνιμες ειναι απο την 10η μέρα και μετά και συνήθως δεν είχαμε πιο πριν. Εμένα μου κρατά 5 μέρες η ροή..

Δε χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις! Για δυο τρεις μήνες δοκίμασε αυτό το μοτίβο!!!! :-)

  • Χαχα 1

xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει πολλές φορές να έχει συμβεί κάτι τέτοιο και εδω μεσα και με γνωστές μου που εμειναν έγκυες απρόσμενα. Τι να πω θα συνεχίσω σε αυτό το μοτίβο! Μπας και κάνει τη διαφορά! Εγώ έχω 28αρη κύκλο και οωρρηξια έχω συνήθως 13-14η μέρα οπότε οι επαφές που θεωρώ γόνιμες ειναι απο την 10η μέρα και μετά και συνήθως δεν είχαμε πιο πριν. Εμένα μου κρατά 5 μέρες η ροή..

Να ξεκινας αμεσως μετα την περιοδο έστω μέρα παρα μέρα.. Αν εκανες σήμερα ωορρηξια τότε χονδρικά σε 14 μερες είναι να αδιαθετησεις δλδ 22 μερες κύκλο. Οπως και να έχει είναι καλό να έχεις από νωρις τις επαφες σου μέχρι όσο πάει! Και τις σημαντικές σερί μέχρι 16η τουλάχιστον κ μετά όσο αντέχεις  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να ξεκινας αμεσως μετα την περιοδο έστω μέρα παρα μέρα.. Αν εκανες σήμερα ωορρηξια τότε χονδρικά σε 14 μερες είναι να αδιαθετησεις δλδ 22 μερες κύκλο. Οπως και να έχει είναι καλό να έχεις από νωρις τις επαφες σου μέχρι όσο πάει! Και τις σημαντικές σερί μέχρι 16η τουλάχιστον κ μετά όσο αντέχεις  

22 μέρες δεν είχα ποτέ κύκλο. Ο πιο μικρός μου ήταν 25 και αυτός μια φορά. Δε νομίζω μωρέ τόσο νωρίς ήταν της επαφής. Θα έχουμε παλι από Τρίτη Τέταρτη υποθέτω οπότε θα δω αν τα ξαναεχω...

Βρε λέτε να κάνω ενα τεστ ωορρηξίας να ξέρουμε τι παίχτηκε? Εχω 2 μόνο...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα καλή μου! Πως είσαι τι ώρα έχεις γιατρό; 

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή..! 

Αχ ναι θα είναι ωραία κ δεν βλέπω μετά να ξανά κάνουν Ελλάδα.Θα σας έχω μαζί μου εκει στην σκέψη κάτι είναι κ αυτό Χαχαχ 

έλα βρε μπεμπούλα είδα ότι έγραψες και μου κόπηκαν τα πόδια μεχρι να ανοίξω το θέμα...

έχω 7.30 ενδοκρινολόγο και τετάρτη γυναικολόγο.

εσύ πως είσαι;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Βρε κορίτσια προβληματισμός. Είμαι 8η μέρα σήμερα και είχα επαφή χθες. Πήγα τώρα τουαλέτα και έχω λίγο ροζ αίμα... και υγρά. Να είναι από την επαφή; Πολύ νωρίς για να ναι ωορρηξία. 

λογικά θα είναι η ωορρηξία που έρχεται ή κάποιος τραυματισμός...το έχω παρατηρήσει κ εγώ τώρα στους 3 τελευταίους κύκλους μου,αυτός δλδ είναι ο 3ος κ είδα σήμερα λίγα υγρά διάφανα κ που κ που κουκίδα ροζ καφέ αίμα....εγώ συνήθως μετά από 6 με 7 μέρες κάνω ωορρηξία...τώρα θα δούμε..δεν είχα γενικά .Παπ τεστ είχα κάνει πέρυσι τον Αύγουστο κ ήταν οκ ,τώρα είναι να ξανά κάνω,επαφές δεν έχω ξεκινήσει ακόμα ,οπότε σίγουρα εμένα από επαφές δεν είναι.

@Beboula25 Μου πως είσαι εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!από αίμα δεν έχεις τπτ έτσι?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

λογικά θα είναι η ωορρηξία που έρχεται ή κάποιος τραυματισμός...το έχω παρατηρήσει κ εγώ τώρα στους 3 τελευταίους κύκλους μου,αυτός δλδ είναι ο 3ος κ είδα σήμερα λίγα υγρά διάφανα κ που κ που κουκίδα ροζ καφέ αίμα....εγώ συνήθως μετά από 6 με 7 μέρες κάνω ωορρηξία...τώρα θα δούμε..δεν είχα γενικά .Παπ τεστ είχα κάνει πέρυσι τον Αύγουστο κ ήταν οκ ,τώρα είναι να ξανά κάνω,επαφές δεν έχω ξεκινήσει ακόμα ,οπότε σίγουρα εμένα από επαφές δεν είναι.

Εμένα ήτανε στο χαρτί... Δεν μου έχει ξανατυχει αλλα δεν με ανησυχεί. Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι έχει σχέση με την επαφή απλα το μυαλό μου κάνει σενάρια!!! Παπ κι εχω έκανα πρόσφατα έχει κάνα 3μηνο.

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Εμένα ήτανε στο χαρτί... Δεν μου έχει ξανατυχει αλλα δεν με ανησυχεί. Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι έχει σχέση με την επαφή απλα το μυαλό μου κάνει σενάρια!!! Παπ κι εχω έκανα πρόσφατα έχει κάνα 3μηνο.

@kido μου?. Είσαι δω? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...