Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Beboula25 said:

Αντε με το καλοο! Θύμισε μου σε ποια μέρα είσαι;;

ευχαριστω,μακαρι!!4 μερες καθυστερηση  σε κυκλο 28 ημερων,αρα..ημερα 32? ετσι παει???:smile:

πιστευω θα δειξει αν υπαρχει σπορακι!!!  @Christ_s συγχαρηρηριααα   :Dευχομαι ο,τι καλυτερο!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 15 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

ευχαριστω,μακαρι!!4 μερες καθυστερηση  σε κυκλο 28 ημερων,αρα..ημερα 32? ετσι παει???:smile:

πιστευω θα δειξει αν υπαρχει σπορακι!!!  @Christ_s συγχαρηρηριααα   :Dευχομαι ο,τι καλυτερο!!! 

Φυσικά θα δείξει! Θα έχεις μωράκι!!!:wub: Περιμενουμε με αγωνιαα

πρίν από 3 λεπτά , melanouri είπε:

Και βέβαια θα δείξει σποράκι! Εγω σήμερα έκανα 2η χοριακή και περιμένω να κάνω αποτελέσματα (φουλ αγχος)

Καλημέρα! Μια χαρά θα είναι η χοριακη σου :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

ευχαριστω,μακαρι!!4 μερες καθυστερηση  σε κυκλο 28 ημερων,αρα..ημερα 32? ετσι παει???:smile:

πιστευω θα δειξει αν υπαρχει σπορακι!!!  @Christ_s συγχαρηρηριααα   :Dευχομαι ο,τι καλυτερο!!! 

Κι εγώ πιστεύω ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα!!!

On 16/7/2018 at 5:06 ΜΜ, MelinaFo είπε:

@kido πιστευω οτι μπορει να κανεις ωορρηξια και νωριτερα σε καποιους κυκλους! Ενα τεστ ισως δειξει αλλα αν εχει γινει ηδη ωορρηξια .. !? Μπερδεμα. Μονο να περιμενεις μπορεις και να επιμενεις!

@Beboula25 ευχομαι να αποδειχτει πεισματαρικο το σπιρακι σου!!!

Έκανα και ήταν αρνητικό για οωρρηξία το τεστάκι! Άρα μάλλον η επαφή έφταιγε! Δεν ξαναείδα αιματάκι από προχθες και σήμερα μπαίνω γόνιμες θεωρητικά που είμαι 10η μέρα οπότε θα εντατικοποιήσουμε τις προσπάθειες μας ως και την άλλη Τρίτη, όσο μπορέσουμε! Μακάρι να έχουμε σήμερα επαφή και το ΠΣΚ θα έχουμε σίγουρα, ιδανικά κάθε μέρα ή ανά δυο μέρες :wub:  Έχει να πέσει πολύ έρωτας δηλαδή χαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Κι εγώ πιστεύω ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα!!!

Έκανα και ήταν αρνητικό για οωρρηξία το τεστάκι! Άρα μάλλον η επαφή έφταιγε! Δεν ξαναείδα αιματάκι από προχθες και σήμερα μπαίνω γόνιμες θεωρητικά που είμαι 10η μέρα οπότε θα εντατικοποιήσουμε τις προσπάθειες μας ως και την άλλη Τρίτη, όσο μπορέσουμε! Μακάρι να έχουμε σήμερα επαφή και το ΠΣΚ θα έχουμε σίγουρα, ιδανικά κάθε μέρα ή ανά δυο μέρες :wub:  Έχει να πέσει πολύ έρωτας δηλαδή χαχα!

Μου έχει πει ο γιατρος πως αν το αιματακι είναι πολύ κοντά στην περιοδο τότε δεν είναι τίποτα το ανησυχητικό. Αλλιως κ εγω πιστεύω πως τραυματίστηκες στην επαφή. Καλα εκανες κ το τεσταρες παντως για να μην το σκέφτεσαι. Κάνε Ερωτα τώρα που μπορείς Χαχαχα! Το έπιασες το βαθυστόχαστο υπονοούμενο έτσι;;; :wink: 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

ολα καλα θα ειναι @melanouri!!!!  @kido ευχαριστω πολυ,μακαρι! Ετσι ετσι δωστε του να καταλαβει χιχιχιιχ:wink:    

Του δίνουμε τι να κάνουμε! Είπα στον άντρα μου χθες ότι ανοίξαμε και σας περιμένουμε για να κινηθεί αναλόγως! Μην μου έρχεται πτώμα από τη δουλειά αργά...

Προγραμμάτισα και καμπύλη ζαχάρου, έτσι για να μου φύγει από το μυαλό, να επιβεβαιώσω ότι δεν υπάρχει κάτι στραβό εκεί πριν πάω για σαλπιγγογραφία το φθινόπωρο, αν δεν έχω μείνει! 

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Μου έχει πει ο γιατρος πως αν το αιματακι είναι πολύ κοντά στην περιοδο τότε δεν είναι τίποτα το ανησυχητικό. Αλλιως κ εγω πιστεύω πως τραυματίστηκες στην επαφή. Καλα εκανες κ το τεσταρες παντως για να μην το σκέφτεσαι. Κάνε Ερωτα τώρα που μπορείς Χαχαχα! Το έπιασες το βαθυστόχαστο υπονοούμενο έτσι;;; :wink: 

Ότι θα μείνω και δεν θα μπορώ εννοείς;;; Μωρέ ας μείνω κι ας μην ξανακάνω 9 μήνες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααα !!! Να σας πω κάτι; Και μεις ευχάριστα έχουμε !!! Πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι η μορφολογία του σπέρματος είναι πολύ καλή όπως και η ταχύτητα !! Χρόνια σου λέει είχε να δει τέτοιο δείγμα !!! Απλά ο αριθμός που ήταν λίγος δε συμβαδίζει με το δείγμα !!; Ίσως φταίει λέει το ότι ήταν λίγο το δείγμα !! Οπότε συνεχίζουμε δυναμικά !!; Απλά μάλλον δεν ήρθε η ώρα του ακόμα...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημεραααα !!! Να σας πω κάτι; Και μεις ευχάριστα έχουμε !!! Πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι η μορφολογία του σπέρματος είναι πολύ καλή όπως και η ταχύτητα !! Χρόνια σου λέει είχε να δει τέτοιο δείγμα !!! Απλά ο αριθμός που ήταν λίγος δε συμβαδίζει με το δείγμα !!; Ίσως φταίει λέει το ότι ήταν λίγο το δείγμα !! Οπότε συνεχίζουμε δυναμικά !!; Απλά μάλλον δεν ήρθε η ώρα του ακόμα...

Γιουπιιιιι!!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου Αντε τώρα βαλτε μπρος δυνατά!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μέρες να μπω και έχασα τα νέα σας! @Beboula25 τι έγινε τελικά τι σου είπε ο γιατρός? @ΒαλεντιναΧρηστος τι κάνεις εσύ? @loukoumaki roz συγχαρητήρια! με το καλό το νινακι! 

πρίν από 22 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημεραααα !!! Να σας πω κάτι; Και μεις ευχάριστα έχουμε !!! Πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι η μορφολογία του σπέρματος είναι πολύ καλή όπως και η ταχύτητα !! Χρόνια σου λέει είχε να δει τέτοιο δείγμα !!! Απλά ο αριθμός που ήταν λίγος δε συμβαδίζει με το δείγμα !!; Ίσως φταίει λέει το ότι ήταν λίγο το δείγμα !! Οπότε συνεχίζουμε δυναμικά !!; Απλά μάλλον δεν ήρθε η ώρα του ακόμα...

Μην χάνεις καιρο! Όλα καλά θα πάνε! Το μυριζομαι εγώ το νινι τώρα στις διακοπές!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , kido είπε:

Του δίνουμε τι να κάνουμε! Είπα στον άντρα μου χθες ότι ανοίξαμε και σας περιμένουμε για να κινηθεί αναλόγως! Μην μου έρχεται πτώμα από τη δουλειά αργά...

Προγραμμάτισα και καμπύλη ζαχάρου, έτσι για να μου φύγει από το μυαλό, να επιβεβαιώσω ότι δεν υπάρχει κάτι στραβό εκεί πριν πάω για σαλπιγγογραφία το φθινόπωρο, αν δεν έχω μείνει! 

Ότι θα μείνω και δεν θα μπορώ εννοείς;;; Μωρέ ας μείνω κι ας μην ξανακάνω 9 μήνες!!!!

Χαχαχαχ εντάξει θα κανεις στο ήσυχο μην τον ξεχάσουμε και τον άντρα τόσα κάνει κ αυτός :lol: 

πρίν από 1 λεπτό , mariatr είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μέρες να μπω και έχασα τα νέα σας! @Beboula25 τι έγινε τελικά τι σου είπε ο γιατρός? @ΒαλεντιναΧρηστος τι κάνεις εσύ? @loukoumaki roz συγχαρητήρια! με το καλό το νινακι! 

Μην χάνεις καιρο! Όλα καλά θα πάνε! Το μυριζομαι εγώ το νινι τώρα στις διακοπές!

Αυξήθηκε η δεύτερη χοριακουλα μας και αύριο θα επαναλαβουμε γιατί ακόμη είναι πολύ χαμηλή και εύχομαι να συνεχίζει να αυξάνεται! Να ελπίζω μου είπε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...