Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Flo flo είπε:

@Nicol_ πως πας εσυ κοριτσι ολα καλα ?

Ολα καλα @Flo flo μου :) Αναγουλες μονο και δεν μπορω να φαω πολυ αν και το θελω :-P Απο οτι ειδα είσαι στην προσπαθεια οποτε να ευχηθώ να πανε ολα καλα και να εχουμε πολυ συντομα θετικα νεα!! :x


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ειναι σειρα μου για το αποτελεσμα του μηνα..νιωθω οτι θα αδιαθετησω..δεν περιμενω κατι..

Ωραία, έκπληξη θα σου κάνει.. Έχω αγωνία εγω πάντως 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ολα καλα @Flo flo μου :) Αναγουλες μονο και δεν μπορω να φαω πολυ αν και το θελω :-P Απο οτι ειδα είσαι στην προσπαθεια οποτε να ευχηθώ να πανε ολα καλα και να εχουμε πολυ συντομα θετικα νεα!! :x

Άντε μια  χαρά είσαι. 

Ναι περιμένω σε μιάμιση βδομάδα θα ξέρω εάν έβαλε γκολ ο αντρουλης μου χιχι ( κάνω κ εγώ καμία πλακιτσα ):-P

  • Μου αρέσει 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, Christ_s είπε:

Και εγώ θετικό το έβλεπα αλλά πίστευα πως με τέτοια καθυστερηση θα ήταν πιο έντονη η δεύτερη γραμμή. Γι αυτό είχα και μια επιφύλαξη! Αγχωθηκα πολύ τωρα...w8176b.jpg

ΚΑΛΏς ΉΡΘΕς στο κλαμπ των εγγύων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, melanouri είπε:

ΚΑΛΏς ΉΡΘΕς στο κλαμπ των εγγύων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!1

Ευχαριστώ πολύ! Αν και δεν το πιστεύω ακομα μέχρι να επισκεφτώ γιατρό. Υπάρχει περίπτωση να ειναι κάτι άλλο ξερω γω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Christ_s είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Αν και δεν το πιστεύω ακομα μέχρι να επισκεφτώ γιατρό. Υπάρχει περίπτωση να ειναι κάτι άλλο ξερω γω; 

χα χα χα οχι δεν μετραει τιποτα αλλο αυτη η εξεταση μονο εγκυμοσυνη. ποτε εκλεισες γιατρο? διαβασε ενημερωσου τι να προσεχεις κ μην ανχωνεσε

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2018 at 10:07 AM, fairy-mary said:

@Christ_s συγχαρητήρια κοπέλα μου!

είσαι έγκυος!

Η Κως είναι μεγάλο νησί, σίγουρα θα βρείς και γιατρό και όλα...αλλά κινήσου άμεσα, 18 μέρες καθυστέρηση είναι αρκετές.

@loukoumaki roz κάνε τεστ!!! άντε να γεμίζουμε μωράκια!

@Beboula25 είμαι τόοοοσο χαρούμενη για σένα..άντε και στα δικά μας!

ελπίζω κάποια στιγμή να σας πώ και εγώ κανένα ευχάριστο!

 

Γεια σας κοριτσια! Πηγα σημερα πρωι κι εκανα χοριακη για να ειμαι σιγουρη... μολις ειδα τις τιμες στα τεστ του φαρμακειου ε λεω μια η αλλη ερχεται περιπου! 

Το απογευμα θα εχουμε αποτελεσματα!

On 7/16/2018 at 8:42 PM, kido said:

Ψηφίζω να κάνεις τεστ αύριο θα δείξει!! 

Γεια σου kido μου εκανα χοριακη σημερα το πρωι,το απογευμα θα χω νεα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loukoumaki roz είπε:

Γεια σας κοριτσια! Πηγα σημερα πρωι κι εκανα χοριακη για να ειμαι σιγουρη... μολις ειδα τις τιμες στα τεστ του φαρμακειου ε λεω μια η αλλη ερχεται περιπου! 

Το απογευμα θα εχουμε αποτελεσματα!

Αντε με το καλοο! Θύμισε μου σε ποια μέρα είσαι;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loukoumaki roz είπε:

Γεια σας κοριτσια! Πηγα σημερα πρωι κι εκανα χοριακη για να ειμαι σιγουρη... μολις ειδα τις τιμες στα τεστ του φαρμακειου ε λεω μια η αλλη ερχεται περιπου! 

Το απογευμα θα εχουμε αποτελεσματα!

Γεια σου kido μου εκανα χοριακη σημερα το πρωι,το απογευμα θα χω νεα!!

Για να δούμε θα περιμένουμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...