Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

7 hours ago, kido said:

Ήρθε κανονικά μόλις τώρα κορίτσια! Πάει το σκ!

Ε ρε πολλή προκομένη η δικιά σου κορίτσι μου!!! Μη σκας κάτσε ξεκουράσου!!! Εμείς αυτό το μήνα μόνο μια φορά είχαμε επαφή τη 16η μέρα στο άκυρο οπότε δεν ελπίζω τίποτα και ειμαι χαλαρή και ωραία. Χαχαχαχαχααχ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 33 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Κορίτσια πήγα και εφοδιάστηκα με τεστ... με έχει πιάσει βεβαια ενας πονος δεξια... Το Τεστ να το κανω αυριο η την Κυριακή;

Αύριο περιμενεις κανονικα οποτε οποία μερα κ νσ το κανεις θα δείξει. Μόνο η διπλό πηρες? Ποια μαρκα?? Αν θες βλέπεις αν θα έρθει αύριο κ αν οχι κανε το μεθαύριο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

7/8 τελευταία περιοδος και αδιαθετησα σήμερα 25η μερα... πολύ νωρίς! Εγώ περιμενα τουλάχιστον 3-5/9! Δεν θα κάνω ακόμα σαλπιγγογραφια δεν βολεύει γιατί έχω ένα γάμο 8/9 και έχουμε κανονίσει μίνι εκδρομή! Αρα ακυρες οι εξετάσεις... Τώρα που μου ήρθαν όλα νωρίτερα λεω να κλέψω και το Σεπτέμβριο χεχε 

εσυ τι εγινε???? Καθαρή?? Τα χω χάσει!

Εγώ περιμένω λογικά αύριο. Θα δούμε... Ναι να τον ξεκλέψεις και αυτόν!!! Εσείς κανονική ροή;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Ε ρε πολλή προκομένη η δικιά σου κορίτσι μου!!! Μη σκας κάτσε ξεκουράσου!!! Εμείς αυτό το μήνα μόνο μια φορά είχαμε επαφή τη 16η μέρα στο άκυρο οπότε δεν ελπίζω τίποτα και ειμαι χαλαρή και ωραία. Χαχαχαχαχααχ 

Α καλά ναι, η καλύτερη πελάτισσα της ειμαι! Δεν με ξεχναει! Αλλά εγνοια σου γυρναει ο τροχος και θα μας κάτσει και εμάς η καλή! 

3 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Εγώ περιμένω λογικά αύριο. Θα δούμε... Ναι να τον ξεκλέψεις και αυτόν!!! Εσείς κανονική ροή;

Κανονική ειναι αλλά επειδή έκανα μπάνιο στη θάλασσα με ταμπον μειώθηκε λιγάκι αλλά εντάξει εγω δεν εχω και ποτε μεγάλη ροή! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αύριο περιμενεις κανονικα οποτε οποία μερα κ νσ το κανεις θα δείξει. Μόνο η διπλό πηρες? Ποια μαρκα?? Αν θες βλέπεις αν θα έρθει αύριο κ αν οχι κανε το μεθαύριο. 

Καλημέρα!! Πήρα μονό της clearblue. Ακόμα δεν μου έχει έρθει, αλλά προβλέπεται ότι θα έρθει, γιατί η θερμοκρασία μου είναι 36,9...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Καλημέρα!! Πήρα μονό της clearblue. Ακόμα δεν μου έχει έρθει, αλλά προβλέπεται ότι θα έρθει, γιατί η θερμοκρασία μου είναι 36,9...

Καλημερα!! Οποτε θα το κανεις αύριο?? Δηλαδή η θερμοκρασία σου είναι συνήθως 36, 9?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημερα!! Οποτε θα το κανεις αύριο?? Δηλαδή η θερμοκρασία σου είναι συνήθως 36, 9?? 

Η  θερμοκρασία μου είναι συνήθως 36,4. Σήμερα ήηταν 36,9. Χθες και προχθές ηταν 37,2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Η  θερμοκρασία μου είναι συνήθως 36,4. Σήμερα ήηταν 36,9. Χθες και προχθές ηταν 37,2

Μην πολυ βασίζεται σε αυτήν !! Άρα θα το κάνεις αύριο!??


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, μπουμπού92 είπε:

Η  θερμοκρασία μου είναι συνήθως 36,4. Σήμερα ήηταν 36,9. Χθες και προχθές ηταν 37,2

Η θερμοκρασία πέφτει συνήθως την ίδια μέρα το πρωί που θα έρθει..οπότε αν μένεις υψηλή είναι καλό σημάδι,καλή επιτυχία εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Γιατί θλιμμένη φατσουλα?? 

Γιατι δε θελω να ερθει η περιοδος....

πρίν από 4 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Η θερμοκρασία πέφτει συνήθως την ίδια μέρα το πρωί που θα έρθει..οπότε αν μένεις υψηλή είναι καλό σημάδι,καλή επιτυχία εύχομαι!!

Σε ευχαριστω πολύ ζουζούνα!!! Το ελπίζω. Το μονο "συμπτωμα" που δεν είχα τις αλλες φορές είναι οι πόνοι περιοδου. Πονάω πού και πού χαμηλά δεξιά. Πριν μου έρθει η περίοδος πονάω στο κέντρο. Από εκεί καταλαβαινω ότι θα έρθει σύντομα η περίοδος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλησπερα κοριτσια και καλο μηνα.για μενα δεν μπηκε καλα. Αδιαθέτησα :sad:

Ουφ! Αμαν! Μην πέφτεις ε... δεν θα μας χαλάσει το ΣΚ μας τώρα! Σε 10 μέρες θα είμαστε πάλι στις επαλξεις!!

Καλό μήνα κοριτσιαααα... καρπερό φθινόπωρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...