Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλησπερα!!ελπιζω να είστε καλα!!εγω πηγα στο γιατρο στο νοσοκομειο κ επειδή εχω τραβηγματακια  θελει νσ κανω εισαγωγή για να κάνουμε εξετασεις ωστε να αποφυγουμε καποια αποβολή..εχω στενοχωρηθει λιγο δε το κρυβω...οχι γτ θεωρω οτι θα παει κατι στραβά,γτ εχω τραβηγματακια οχι πονους οποτε δε θεωρω οτι ειναι κατι απλα τωρα ταλαιπωρια το νοσοκομείο...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Κοιτα για καποιους ανθρωπους δεν ειναι σκοπος της ζωης τους να κανουν παιδια και ειναι σεβαστο.ο καθε ανθρωπος διαμορφωνει την ζωη του οπως θελει αλλα και μια κοινη ζωη με τον συντροφο του.πολυ χαιρομαι που το βλεπεις χαλαρα και δεν αγχωνεσαι ειναι το καλυτερο καραμελακι!αυτη ειναι η μαγεια να ερθει εκει που δεν το περιμενεις! 

Ασε δυσκολο θεμα αυτο με τον παιδικο.τον παμε σιγα σιγα λιγη ωρα ασχολειται μια δασκαλα πιο πολυ μαζι του για αρχη παιζουν μαζι αλλα μολις με σκεφτει κλαιει πολυ και φωναζει μανουλα μου.σημερα εδωσε και φιλακι στην κυρια του καναμε προοδο.ευτυχως ειναι πολυ φιλικες και αρχίζουν να καταλαβαινουν τα κουμπια του.

ειναι μικρουλης ακομα και σιγουρα θελει τον χρονο του για να προσαρμοστει, ειναι κατι τελειως καινουριο γι'αυτον συν οτι ειναι μακρια σου :?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vana87 είπε:

Και γιατι φουντωνεις; δεν το πιστευεις; ειναι θεμα πιθανοτητων

φυσικά και το πιστεύω.. η κουμπάρα μου εκανε το μωράκι της έτσι δεν αποφάσιζε να παντρευτεί και 1 φορά ο φίλος της, τελειωσε μέσα και δεν της το είπε.. τα έψαχνε αυτή μετα αλλα της λεει στο σεντονι εδω 

και μετά τσουυυυπ ενα κουκλάκι ζωγραφιστό! που να ήξερε αυτός γονιμες μερες κτλ. έτυχε!!!

απλά φουντώνω που όταν θες δεν έρχεται 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλησπερα!!ελπιζω να είστε καλα!!εγω πηγα στο γιατρο στο νοσοκομειο κ επειδή εχω τραβηγματακια  θελει νσ κανω εισαγωγή για να κάνουμε εξετασεις ωστε να αποφυγουμε καποια αποβολή..εχω στενοχωρηθει λιγο δε το κρυβω...οχι γτ θεωρω οτι θα παει κατι στραβά,γτ εχω τραβηγματακια οχι πονους οποτε δε θεωρω οτι ειναι κατι απλα τωρα ταλαιπωρια το νοσοκομείο...

Ελενα μου ευχομαι ολα καλα να πανε, το μωρο το ειδατε? ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την μια φορα οντως και εμενα με στεναχωρει οταν το ακουω αλλα ενταξει τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη σε αλλες ερχεται με την πρωτη σε αλλες αργει λιγο.αυτο που με ενοχλει πολυ ειναι οταν κανουν επιδειξη. φυσικα και μπορει να συμβει με την πρωτη και χαιρομαι για τις κοπελες που δεν ταλαιπωριουνται ειναι ευλογια.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλησπερα!!ελπιζω να είστε καλα!!εγω πηγα στο γιατρο στο νοσοκομειο κ επειδή εχω τραβηγματακια  θελει νσ κανω εισαγωγή για να κάνουμε εξετασεις ωστε να αποφυγουμε καποια αποβολή..εχω στενοχωρηθει λιγο δε το κρυβω...οχι γτ θεωρω οτι θα παει κατι στραβά,γτ εχω τραβηγματακια οχι πονους οποτε δε θεωρω οτι ειναι κατι απλα τωρα ταλαιπωρια το νοσοκομείο...

Ελενάκι καλύτερα βρε κορίτσι να το κοιτάξεις να μην το έχεις άγχος, αυτός ειναι ο γιατρός σου? 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Αυτο με την μια φορα οντως και εμενα με στεναχωρει οταν το ακουω αλλα ενταξει τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη σε αλλες ερχεται με την πρωτη σε αλλες αργει λιγο.αυτο που με ενοχλει πολυ ειναι οταν κανουν επιδειξη. φυσικα και μπορει να συμβει με την πρωτη και χαιρομαι για τις κοπελες που δεν ταλαιπωριουνται ειναι ευλογια.

καλα εμενα η επιδειξη με ενοχλει σε ολους τους τομεις....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , caramel_83 είπε:

ειναι μικρουλης ακομα και σιγουρα θελει τον χρονο του για να προσαρμοστει, ειναι κατι τελειως καινουριο γι'αυτον συν οτι ειναι μακρια σου :?

Αχ αυτο ειναι εχει αγχος που ειμαι μακρια του.με γιαγιαδες μπαμπα καθεται μια χαρα φυσικα!τελοσπαντων ολα θα γινουν θα ειμαι αισιοδοξη οσο μπορω!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

Αχ αυτο ειναι εχει αγχος που ειμαι μακρια του.με γιαγιαδες μπαμπα καθεται μια χαρα φυσικα!τελοσπαντων ολα θα γινουν θα ειμαι αισιοδοξη οσο μπορω!

σιγουρα θα στρωσει απλα θελει υπομονη και επιμονη ;) και απο εσενα και απο τις δασκαλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλησπερα!!ελπιζω να είστε καλα!!εγω πηγα στο γιατρο στο νοσοκομειο κ επειδή εχω τραβηγματακια  θελει νσ κανω εισαγωγή για να κάνουμε εξετασεις ωστε να αποφυγουμε καποια αποβολή..εχω στενοχωρηθει λιγο δε το κρυβω...οχι γτ θεωρω οτι θα παει κατι στραβά,γτ εχω τραβηγματακια οχι πονους οποτε δε θεωρω οτι ειναι κατι απλα τωρα ταλαιπωρια το νοσοκομείο...

Καλησπερα! Να κανεις οτι σου λεει οντως θα ειναι ταλαιπωρια αλλα θα φυγουν και οι μικρες υποψιες!ολα να πανε καλα ελενακι! Μην στεναχωριεσαι

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nati85 είπε:

Αυτο με την μια φορα οντως και εμενα με στεναχωρει οταν το ακουω αλλα ενταξει τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη σε αλλες ερχεται με την πρωτη σε αλλες αργει λιγο.αυτο που με ενοχλει πολυ ειναι οταν κανουν επιδειξη. φυσικα και μπορει να συμβει με την πρωτη και χαιρομαι για τις κοπελες που δεν ταλαιπωριουνται ειναι ευλογια.

εχει τύχει συναδελφος να πει στον αντρα μου , καλα κανε παιδί πρώτα και τα λεμε..γιατι λέγανε κατι για ανδρισμο...

και ηταν τον μήνα που είχαμε την αποβολή, πόσο κακία??? 

αλλά του απάντησε κ ο δικός μου... καταλλήλως 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Papaki@ είπε:

φυσικά και το πιστεύω.. η κουμπάρα μου εκανε το μωράκι της έτσι δεν αποφάσιζε να παντρευτεί και 1 φορά ο φίλος της, τελειωσε μέσα και δεν της το είπε.. τα έψαχνε αυτή μετα αλλα της λεει στο σεντονι εδω 

και μετά τσουυυυπ ενα κουκλάκι ζωγραφιστό! που να ήξερε αυτός γονιμες μερες κτλ. έτυχε!!!

απλά φουντώνω που όταν θες δεν έρχεται 

Οταν θες σιγα μην ερθει! Και εγω ετσι σκεφτομουν με σενα. Και ειδικα τον αυγουστο που ειχα 10 επαφες. Ελεγα πως στπ καλο μενκυν καταλαθος. Τελικα μου ετυχε κι εμενα με μια φορα καταλαθος. Οποτε κι εσενα μπορει να σου τυχει! Οταν χαλαρωσεις

πρίν από 12 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλησπερα!!ελπιζω να είστε καλα!!εγω πηγα στο γιατρο στο νοσοκομειο κ επειδή εχω τραβηγματακια  θελει νσ κανω εισαγωγή για να κάνουμε εξετασεις ωστε να αποφυγουμε καποια αποβολή..εχω στενοχωρηθει λιγο δε το κρυβω...οχι γτ θεωρω οτι θα παει κατι στραβά,γτ εχω τραβηγματακια οχι πονους οποτε δε θεωρω οτι ειναι κατι απλα τωρα ταλαιπωρια το νοσοκομείο...

Ειναι οντως ταλαιπωρια αλλα για καλο και για κακο κανε οτι σου λεει π γιατρος. Στο γιο μου ειχα κι εγω συσπασεις στον 5ο μηνα και λιγο αιμα και εμεινα ενα βραδυ μεσα. Μετα ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , orianna είπε:

Κοπέλα μου αν θέλει να τις γράψει εξετάσεις θα πρέπει να πει ότι προσπαθεί καιρό. Οι γιατροί γράφουν μόνο μετά από ένα χρόνο προσπάθειας. Αλλιώς ας πάει να τις πληρώσει από την τσέπη της. Εδώ δεν είμαστε μόνο για να χαζολογουμε να περνάει η ώρα κ να λέμε τι χρώμα βάψαμε τα νύχια μας. Κ δεν είναι ιατρική συμβουλή να πει στο γιατρο του ικα ότι προσπαθεί καιρό εκτός κ αν το καταλαβαίνεις σαν συνταγή για αντιβίωση η ορμονοθεραπεια. 

Κοιτα,  επειδη ειμαι του χωρου,  το βλεπω οπως θα το εβλεπα και στη δουλεια... Ειναι ενημερωτικο φορουμ συζητησης... Αυτα που καταθετει η καθεμια ειναι προσωπικες εμπειριες,  οι οποιες ομως σε καμια περιπτωση δεν μπορουν να γενικευτουν γιατι πολυ απλα βασιζονται σε ατομικα βιωματα. Για εμενα ενας γιατρος πρεπει να ξερει ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Υπαρχει λογος που δίνουν ενα χρονικο διαστημα προσπαθειων πριν προβεις σε εξετασεις. Το οτι κατι ετυχε σε μια δε σημαινει οτι θα τυχει σε ολες. Και αν ειναι να εμπιστευομαστε περισσότερο προσωπικες μαρτυριες απο τη γνωμη καποιου επιστημονα που εχει σπαταλησει χρονο και χρημα για να αποκτησει πτυχια,  τοτς ας γυρίσουμε στις εποχες που δεν υπηρχαν γυναικολογοι αλλα η μαμη του χωριου.. Λυπαμαι,  αλλα ετσι ειναι...Εκαστος στο ειδος του. 

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...